Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

anetucha, ale jakie szczęście masz. Te ktore nie daje Ci wyboru bedzie tylko Twoje do końca życia i bezwarunkowo bedzie Cię kochać, wyjeżdżać, wracać i odwiedzać. Trochę podrosnie i na imprezie tez pójdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MauraFrog93 stwierdzenie, ze opieka nawet nad setka cudzych dzieci jest porownywalna do urodzenia i wychowania swojego jest bzdurą, a wiesz dlaczego? bo nawet jesli bedziesz sie opiekowala caly dzien to pozniej oddasz dziecko matce i idziesz spac albo na impreze. a swoje masz 24/7 i wszyscy maja w dupie czy jestes zmeczona czy nie bo jest Twoje i nic im do tego. ze swoim nie masz czasu naładowac baterii. pogadamy jak urodzisz i przejdziesz przez kolki. zabkowanie tez polecam ;) x skoro juz w temacie -chyba drugi ząb idzie. nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara zazdroszczę , sama marzę o takim słodziaku, wręcz identycznym, tylko na hotelu się nie da :( może jak będę w Polsce i dzidzia podrośnie (najpierw musi się urodzić hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :) Będzie Ewa :) Machała rączkami otwierała buźkę, ale nie chciała nóg rozłożyć ;) To usg było fajniejsze niż to w 12tc. Na razie jedyne co mnie martwi to, że jest ułożona pośladkowo, ale czasu na obracanie ma jeszcze dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia -------------- 19 -------------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------21--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------34------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha123456 nie powiedziałam, że mam doświadczenie -.- powiedziałam, że widząc co przechodziło kolejno moje rodzeństwo wiem na co się piszę. Nie było mowy o tym, że całodobowo zajmowałam się dziećmi rodziny... Kolki? Ząbkowanie? Wiem jaka to męczarnia, napatrzyłam się na takie męczenie się w rodzince. Mimo to nie załuję i żałować nie będę, a mój wiek nie świadczy o tym, że nie dam rady czy coś w tym stylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiński jaki ten Twój Piotruś rozmarzony na tym przed ostatnim zdjęciu :D słodziak :) x Anetucha.. Twoja laska to już na zawodowstwo z tą kierownicą ;) x Monia z brzuszkiem fajnie się już uwydatnia.. Chyba bedzie chłopak :P a propos znasz płeć? x Carolajna gratuluje dziewuszki, ale ja tak czułam jak mówiłaś, że się chowa :D Moje maleństwo to wiecznie z jajami na wierzchu :D:D x Mama Ksawciu no... niezły dżolero w tym kapelusiku, nie ma co serca będzie łamał :D x Szoszo w końcu małego dorwałam jak szalał, bo wiecznie robił na złość wredotka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 Ach te harce na usg :) ja w 15tc też widziałam jak szaleje i zadziwiało mnie to, że jeszcze w tym czasie nie wyczuwa się ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maura.. Mnie się wydaje, ze ja i szoszo mamy takie wielkie brzuchy bo to łożysko na przedniej ścianie jest, więc może wypychać się, aż tak... 118cm w obwodzie... x Carolajna mała będzie jeszcze tysiąc razy zmieniać pozycje, nie masz się co martwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maura to zależy od kobiety i dziecka, bo ja pierwsze ruchy poczułam w 15 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durne kafe x ja juz nie bede dyskutowac i udowadniac swoich racji nastolatkom i do tego babom bo z autopsji wiem, ze baba sie w zyciu do winy nie przyzna. nie musisz mi mowic czy mialam racje czy nie ale daje Ci 100% pewnosc, ze odczujesz brak wolnosci i zal za mlodoscia, ktora zdecydowalas poswiecic. Nie wiem czy napisalam, ze zaluje, ze mam Amele. Jesli tak to nieprzemyslanie. Nie wiem w sumie jak wyrazic co czuje. ["Nie zabiłabym jej bo jest a nie chce zeby byla, nie jest tak, ze nie chce, ale chce zeby bylo latwiej. Gdyby mialabym wybierac, czy chce zeby byla lub nie wybralabym to samo dziecko kilka lat pozniej, a skoro nie mialabym jej teraz to bym nie zalowala, ze jej nie ma ;D "] ktos zrozumial?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa86 mówisz chłopak? też tak czuję :) ale nie znam jeszcze płci :) dopiero 4 czerwca mam USG połówkowe to wam powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna Twoja mała jeszcze się milion razy przekręci :] Teraz może sobie leżeć w poprzek , poślaskowo, główką w dół czy jak tam jej wygodnie ma dużo miejsca :] W 35tc możesz się martwić ...a chyba jeszcze trochę co :) ? xxx Mama2013 Ty też miałaś duży brzuch? Bo nie pamiętam .... xxx Mooonia86 oglądam brzuchy w necie kobiet, które są w tym samym tyg. co my i są kobiety które mają dużo mniejsze i dużo większe brzuchy :] Już mnie wkurza to gadanie ... 'jaki wielki'... Luuudzie a jaki ma być na 2/3 tyg. przed porodem ?;] xxx Ale się wiesza kafe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo jeszcze nie sprawdzalam podgrzewacza bo pipka mnie boli i leże jutro sprawdze :) Mooniaa ale masz kreche na brzuchu :p u mnie nie ma :D widzę że mały się wvkoncu rozbrykal do filmu :D ja też codziennie jakieś krótkie nagrywam :D Carolajna cieszę się że wszystko w pożądku z dzidzia i gratuluję dziewuszki :) tak jak pisała Mooniaa pewnie dlatego się tak chowala wstydziocha bo mój Babel cały czas jajka pokazuje :p Maura Frog echo serca nie jest obowiązkowym badaniem :) ale jeżeli robisz to najlepiej do 25tc bo wtedy najlepiej jeszcze widać później gorzej się dostać do serduszka bo żebra zasłaniają i plucka się kształcą :) my mielismy echo ale ze względu na to że na polowkowym usg wyszło jakieś zwapnienie na serduszku ale na szczęście to nic groźnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo teraz jak lezalam w szpitalu to polozna jak mi rano podlaczala ktg ti mówi di mnie a pani w terminie już. A ja mówię że jeszcze 5 tyg to ona oczy zrobiła patrzy na mój brzuch i mówi że brzuch mam bardzo duży :D a mój brzuszek ma 110cm :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........11..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia -------------- 20 -------------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------21--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------34------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3 miesiące Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------1msc Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa z pomarańczą i mam nadzieję,że zasnę :/ Cały dzień dziś tylko chodzę i jem ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy jak to jest u Was : z wiedzy teoretycznej wiem,że dziecku karmionemu piersią nie trzeba podawać dodatkowo płynów bo pokarm matki wystarcza... No ale ponoć niektóre kobiety dopajają dzieci wodą... A co jeśli dziecko jest na MM ? Niektore mamy mówią,że zaczęły płyny podawać dopiero po 5 mies. wraz z wprowadzaniem pokarmów a inne,że podawały też wodę dużo wcześniej ... Szukałam informacji na ten temat i sa bardzo skrajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały jak się obudził przed 1 tak do tej pory marudzi i nie zasypia. Przy karmieniu strasznie się wyrywa od cyca i denerwuje. Tak jakby coś mu dolegalo. Bądź teraz mądra i zgadnij co takiego :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×