Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Molly90 spory jest to fakt, ale mi też wydaje się, że jak na 20tc to mały. Sama nie wiem.. xx Szoszo jeszcze zmniejszyć? Ok następnym razem tak zrobię :) Ja cały czas czekam czy jeszcze urośnie, ostatnio mam wrażenie, że nie rośnie. Mało przytyłam ogólnie.. Z położną na razie czekam co będzie :/ Monika wczoraj miała zadzwonić do mnie, nie zadzwoniła. Dzisiaj nie odbierała moich telefonów, napisała tylko sms'a, że jutro da mi znać kiedy będę miała wizytę u położnej. Obym zdążyła mieć prenatalne przed 22tc :( xx Mooniaaa86 prawda z tym urokiem, ale ja znam tylko sposób właśnie z obsypywaniem solą dookoła leżącego dziecka. xx andziulka007 to gratuluje zaradnego mężczyzny. Często mężczyźni na początku boją się kąpieli maleństwa. xx Allegrowiczka1987 może łapiesz depresję , jakieś załamanie nerwowe? Poproś może właśnie Mamę o pomoc i postaraj się trochę zrelaksować, a potem wrócić do Amelii. Tylko staraj się nie łamać, będzie dobrze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 świetny wózek :) mi się podoba laguna blue i island green (wielbię zieleń więc dlatego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo mi też jakoś dziwnie wyświetla, albo wcale, albo z opóźnieniem -.- Ja mam wiecznie zgagę na wieczór albo w nocy :/ Słyszałam, że niby migdały dobrze podjadać na zgagę, ale mi to jakoś nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly, sorki, nie zauważyłam 👄 XXX Szoszo, zajefajnie musi być z takimi gwiazdkami :) Ja kupiłam karuzelę Fisher Price i ma taki projektor, źe leeedwo sięga do sufitu i wszystko jest rozmazane. A żeby w ogóle coś było widać to musi być ciemno jak w dupie u murzyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie kupiłam :( Masakra nawet nie przymierzyłam. Ja jestem jakaś wybredna chyba. Wiecie, że niby Gdańsk taki duży a ciążowych sklepów jak na lekarstwo. A dzisiaj to szukałam w kilku zwykłych sklepach i dupa :( Ech... będę łazić w koszulkach i legginsach. Dziewczyny ja na razie sobie w głowie układam, że będzie mi fajnie z dzidzią :) Ale pogadamy jak już się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MauraFrog93 jak się cofniesz w fotkach na mailu to zobaczysz moje foto z 12tc i potem z 21tc... Własnie w 21tc mnie 'wywaliło' i zazwyczaj po 20tc tak się dzieje więc bądź cierpliwa. Wiem,że nie można się doczekać brzuszka....Potem będziesz miała go dosyć czasami:D To ile przytyłaś na razie,że mówisz,że mało ? Z tyciem się nie przejmuj i nie spiesz bo jak ok 25tc Ci dowali w przeciągu tygodnia 4kg to Ci się odechce :D Jak chcesz mogę Ci oddać kilka:D Maura a nie możesz zrobić tak,że pójdziesz do swojego GP ('rodzinnego') i On Ci da numer do położnej i sama zadzwonisz się umówić ? W UK tak to działa... Idziesz do GP, dajesz znać o ciąży, dają Ci numer do centrum położnych i do nich dzwonisz, one umawiają Cię na wizytę telefonicznie a potem już umawiasz się na każdej wizycie na kolejną.... Domyślam się,że nawet nie masz jeszcze książki ciążowej :/ Skoro jesteś już w 20tc to sam GP wydaje mi się,że zadzwoniłby do szpitala i Cię umówił na USG. xxx Ja wcześniej zgagi nie miałam :/ Zrobiłam chyba za bardzo pieprzne leczo:/ xxx Fijiji też bym się bała w ciemno takie cudo kupować ....że kiepski efekt będzie itd, ale koleżanki mi rekomendowały,że jest super :] I wkręca i usypia :] Je też :D Poprałam właśnie wszystkie pędzle .... Nie znoszę tego robić :D xxx Carolajna87 mi się podobały kolekcje dla ciężarnych w H&M bo ciuchy normalne tylko właśnie z pasem wszytym. Legginsy, jegginsy, jeansy rurki, sweterki z dłuższym przodem itd i sukienki też były, koszule ... Ja na szczeście góry nie musiałam zmieniać. Kupiłam tylko kilka basic'owych topów w Primarku (mają świetną jakość i uwielbiam je!!!! ) rozmiar wiekszych a na to zakładałam sweterki rozpinane, marynarki itd. Wydaje mi się,że warto zainwestować tylko w spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam herbatę z liści malin, zastanawiam się kiedy zacząć pić :D Ponoć przyspiesza akcję porodową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Fij w białej dupie też jest ciemno :-D:-D:-D X Anetucha Ty paskudo nie dołuj nas... Wiem, że to będzie jakiś meksyk w połączeniu z horrorem i w ogóle na początku będzie beznadziejnie, ale może jak minie magiczne 3 m-ce, to będzie lepiej... Tego się będę trzymać i to będzie mnie trzymać przy życiu.... X Szoszo ja teraz też jakoś lepiej się czuję;-) czuję, że jest jakoś coraz niżej, ale energii mam więcej i mniej krocze boli... Szoszo urodze w przyszłym roku, Ty będziesz pierwsza :-D:-D:-D X Postawili mi meble!!! Tak ich męczyłam i ponaglałam, że mają tylko jeden dzień poślizgu... Mieli skończyć dziś, skończą jutro;-) blaty, wyregulowanie drzwiczek itp. Ale się cieszę :-) jutro wszystko sobie poukładam i nie będzie kartonów w "salonie" niah niah niah :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa ja tylko odpowiedzialam na Twoje pytanie. nie mowie, ze Tobie macierzynstwo nie bedzie odpowiadac. ja nigdy dzieci nie lubilam. to lubie a nwet pokochalam, ale w tej chwili nie widze tego jako plus bo same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo podstępniaku.... Ja tam czekam... Nie cuduje, zacznę się martwić po 20tym... W weekend mam dni miasteczka gdzie mieszkaliśmy i wezmę już że sobą torbę na wrazie "w"... Śmiałam się do mojego, że wyrobimy się z remontem do poniedziałku, a w poniedziałek pojadę rodzić, a on z przerażeniem jak w pn? Daj mi odpocząć po remoncie :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo no chyba muszę, bo z bluzkami jest spoko, tylko właśnie te doły :) Ech... coś wymyślę, najwyżej jeszcze troszkę Wam pomarudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ale ja nie pytałam czy będę miała siły patrzeć na gwiazdki na suficie:) Spoko, każdy ma swoje odczucia dotyczące macierzyństwa i rozumiem to. Rozumiem Ciebie. Tylko wkurza mnie,że na każdym kroku piszesz jakie to okropne/straszne/beznadziejne/męczące i bez krzty optymizmu :] Cieszy mnie np. kupno takiej pierdoły, jaką jest ten zasrany projektor z gwiazdkami a Ty od razu komentujesz negatywnie ... Po co;)? Daj się Szoszonowej pojarać trochę :) Ty napisałaś,że nie widzisz nic pozytywnego i takie jest Twoje zdanie i masz do Niego ogromne prawo a ja mam prawo skomentować,że przykro mi jest,że tak to odbierasz bo chciałabym abyś była szczęśliwa z kwestii posiadania potworzaka- Amelii :] Nie piszę nic złośliwie :) xxx Moooonia86 ja też czuję,że urodzę w przyszłym roku :D Zostaniemy same na tym forum bo już nawet te, co są na samej górze w tabeli porodzą :D Fajnie,że masz już meble, takie porządki i układanie są najlepsze ;) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 jak pięknie buzia złapana! Cuuuudne foto :) xxx Mamy które mieszkają w większych domach/piętrowych (wiem,że na pewno Fijiji) ... masz jakiś śmietnik w sypialni na pieluchy ?:) Nie widzi mi się latać w nocy na dół do śmietnika :] Widziałam spoko specjalne kubły na śmierdzące pieluchy ale dosyć drogie i wydaje mi się,że to zbędny gadżet... a może się mylę ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo ja też myślałam o takim właśnie kuble na śmierdzące pampersiory, tylko że takich nie ma w Pl:-\ a nie mam piętrowej willi ... Tylko śmierdzącego lenia :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha nafochałaś się ?;] Kto jak to, ale Ty ?:) xxx Mooonia86 też mnie wkurza to kafe :/ Czyli z tym śmietnikiem to jednak przydatna sprawa , nie ,że gadżet ;) ? xxx Jak zawekować leczo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja dzis z mlodym bylam na bezplatnych warsztatach i wygralam poduszke - rogala :D jestem happy :D moj mlody to juz nie taki aniolek, czesto ryczy i nie chce jesc... mzoe zeby mu ida... ja tam widze pozytywy w macierzynstwie chociaz jest mega trodnio i nie raz juz mi sie ryczec chcialo, jakie pozytywy? a chociazby takie ze schodzac z tego swiata pozpstawiam czastke siebiem, mam dla kogo zyc i z kogo sie cieszyc po za tym rodzina to bylo zawsze moje marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo ja wsadziłabym do słoików, na dnie garka dała szmatki, żeby słoiki nie pękły i zalała garnek ze sloikami wodą i zgotowała (pogotowala chwilę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Będę mamą po raz pierwszy:) 21tydzień , ale jeszcze nie wiadomo kto, na pewno dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×