Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Carolajna to jest ten Palmers: https://www.google.pl/search?q=palmers+rozst%C4%99py&hl=pl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=3_yXUfWJG6mc0QWYz4DgBQ&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=507#imgrc=6SnT6hRE503IyM%3A%3BWBfGwf3pXdg_5M%3Bhttp%253A%252F%252F3.bp.blogspot.com%252F--O7hbNyqxc4%252FT9nJgLFYDsI%252FAAAAAAAAApk%252FJPkTuX561FY%252Fs1600%252Fpalmers-cocoa-butter-formula-massage-lotion-for-stretch-marks-pielegnacyjny-balsam-przeciw-rozstepom-250ml.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.oczekujac.pl%252F2012%252F06%252Frozstepy-w-ciazy-kosmetyki-na-rozstepy.html%3B500%3B500 Naprawdę polecam :] Skóra po nim jest cuuuudowna :] Jakas taka elastyczna :) Polecały mi go też cięzarne koleżanki. Tylko zapach mi przeszkadza :/ A następnym razem spróbuj oliwki z Rossmana Hipp, genialna! Używam od lat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa przez niego ciaze tez mialam najgorsza na swiecie, ale jeszcze tego forum nie bylo.. ehh dobranoc laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj sorry za 'linka' , mam nadzieję,że wyświetli się a jak nie wpisz w google grafika : Palmers rozstępy i wyskoczy na pewno:) xxx Majka daje czadu od 2h, czort jeden :) Idę pod prysznic, standardowo Lost i kimka :] Dobranocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha to może stąd te czarne myśli ???? Pamiętam tylko jak się męczyłaś z Nim ,że seksu nie było ...:/ Może warto się rozstać ??? Co chwile się kłocicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, współczuję wszystkim tym, które mają tak pod górkę z bobaskami i mam nadzieję, że wszystkie te nierówności wrócą do stanu odpowiedniego.. X Allegrowiczka jak mogli zrobić coś tak podłego i olać dziecko?! Kutafony... Smaruj sudocremem może pomoże... X Szoszo ja też używałam Palmersa do 5-6mca, ale jedna buteleczka starczała mi na tydzień bądź dwa... I też ten zapach mnie odrzucał, dlatego zaczęłam stosować różnych innych i mój ma do mnie pretensje, że zmieniłam i mam rozstepy... Przybyło mi: 4nad pępkiem, parę pod, na lewym pośladku... X Dziś się zważyłam i niestety 21na plusie... Eh a myślałam, że nie minę 20taki.... X Anetucha meksyk tam masz.... Musicie się wziąć w garść dla dobra Amelki... W Anglii policjanci są przejebanie sympatyczni, ale mają swoje procedury, dlatego lepiej ich nie angażować... Po co masz się jeszcze bardziej męczyć... X Dziewczyny dziś możemy zagrać fanfary największy syf remontowy dobiegł końca, brakuje parę mebli ale idzie z tym żyć:-D:-D X Nie poznaję dziś małego tak się wierci, że zaraz chyba się mi przez piczke przewierci Pozdrawiam i lecę spać... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka, no właśnie tak sobie myślę, że od tego te szmery... Tylko pojawiły się tak nagle, a tyle razy był przecież w międzyczasie osłuchiwany :O XXX Keysy, Alan też kocha tv! :D Wyhaczy ją nawet z paru metrów ;) Mówię do M, żeby postawił bujaczek twarzą do mnie, żeby tak nie patrzył w telewizor, a ten głowa w bok i dawaaaaj :D Nie martw się, jeszcze się rozgada :) Może mu się znudziło? ;) Keysy, a często się uśmiecha? Bo Alana zazwyczaj trzeba prowokować i czasem nie jest tak łatwo. XXX Allegrowiczka, może powinnaś się skontaktować z jakimś lekarzem co? Dla swojego i dla Amelki dobra, bo się wykończysz. Dowiesz się przynajmniej ile czasu możesz jechać na takich prochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co za idiota wymyślił ten tekst wyspij się w ciąży bo później już nie pospisz" zapomniał dodać jak bedziesz mogła spać :/ u mnie z dnia na dzien sen coraz krótszy... A to duszno,a to zgaga albo ból nóg... Także jakoś spanie nie wychodzi. Mooniaa fajnie że już ogarnięte po remoncie teraz możesz spokojnie rodzic :D Szoszo ci do rozzstepow to jeszcze wszystko przed nami... Jeszcze jest trochę czasu di porodu a po porodzie też podobno potrafią wyskoczyć :p jak dla mnie to nie ma raczej znaczenia czym się na te rozzstepy smaruje kobieta tylko ważne że wogule a czy tak czy tak to z 80% i tak bedzie miało i tak :p nawet jak się smaruja tymi Mustellami to im wyskakuja a tam za tubke płaci się 100zł paranoja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, to mnie trochę uspokoiłaś :) XXX Szoszo, dzięki, ja też mam nadzieję. Nie wiem czy się znałyśmy jak o tym pisałam :) Podczas połówkowego USG gin wykryła tzw. bright spot'a na serduszku i w zw. z tym musieliśmy zrobić echo serca, żeby sprawdzić czy ma on wpływ na pracę serca. Takie zwapnienie może świadczyć i o czymś błachym i o czymś poważnym, jak np. niedomykalność zastawki, gdzie dziecko musi być operowane zaraz po porodzie, wady generyczne jak zespół Edwardsa (to mnie najbardziej zwalało z nóg) itp. Okazało się na szczęście, że nie ma wpływu na pracę serca, ale podobno tego samego dnia była u tej gin para z podobnym problemem i okazało się, że dzidziuś będzie musiał być operowany :O Kazała nam wymazać to zwapnienie z pamięci, z resztą na ostatnich USG nie było go juź widać. Tylko zastanawiam się teraz skąd te szmery... :O Co do spokoju, to na pewno wypracujesz sobie jakąś metodę, żwby nie wyjść z siebie. Powtarzaj sobie zawsze, że najgorszy pierwszy miesiąc i musisz go przetrwać, a potem powolutku będzie coraz lepiej :) Właśnie ja też oglądałam ten filmik! Ten od Katosu :D No jestem w szoku z tym mydłem, bo rzeczywiście działa cuda :D Tylko kupiłam pierwsze lepsze mydło, Biały Jeleń, bo wszystkie inne były z jakimiś cudami i zostawia mi na rękach biały osad. Jakiego mydła używasz? Wcześniej też używałam Mac'a i był dobry do szybkiego mycia, ale też mi szkoda kasy :) XXX Carolajna, dzięki 👄 Ale wiesz jak to jest... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem Wam, że przerażacie mnie z tymi wszystkimi dziecięcymi chorobami... Całą ciążę proszę Boga, aby nasze dzieciątko było zdrowe, ale głównie mam na myśli Zespół Downa, niedorozwinięcia itp. Ale nie przypuszczałam, że tyle okropnych paskuctw może się przyklejać do bobaska, który ma 8,9 a nawet 10 punktów po porodzie... Nie chcę nawet o tym myśleć, bo zagłębiam się niepotrzebnie w stres i rozpacz co jeszcze nas może czekać... Ja mam nadzieję że to wszystko u Was się wyjaśni i te okropności pójdą w pizdu, bo szkoda szkrabów... X Allegrowiczka ja Ci bardzo współczuję i powiem że ja mam w ogóle takie napady złości i agresji, że aż się martwię... Wystarczy, że coś Marcin powie nie tak, albo coś robię i np. mi spadnie i powtarzam czynności i znowu mi spada to tak mi się ciśnienie dźwiga, że skopałabym... Ja się boję, że jak nie będę umiała sobie z czymś poradzić to.... Nie wiem... Się psychicznie wykończę... Spróbuje robić jak Anetucha wychodzić na chwilę, ochłonąć i wrócić.... A Tobie radzę lepiej idź do specjalisty, żebyś się nie uzależniła od tych tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem wkurwiona na moja "tesciowa"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kur wasz!!!!!!! co za jebnieta baba!!!!!!!!!!!!!!! NIENAWIDZE JEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - odpowiem wszystkim naraz bo kilka Was pytalo ... Niestety lekow mala nie dostala :/ Nic nie poradzili na to :/ Poki co przemywam jej siusulke rumiankiem (na wlasna reke) i zmieniam pampersa po kazdym siknieciu nawet tym najmniejszym... Dzis noc przespala , tylko nad ranem wrzeszczala po 3 jak probowala sikac i plakala z 5 minut az wkoncu siknela i szybko pampersa zmienilam ale po tym dopiero poszla spac o 4.30 :/ Dzis bede ja kapala w nadmanganianie potasu (siostra jak byla mala miala infekcje i w takim czyms byla kapana) Zauwazylam ze w oryginalnych pampersach bardziej sie drze a w tych z rossmana wytrzymuje dluzej jak sie zesika bo nie robi sie ta galareta jak w oryginalnych pampersiakacg,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha my też się kłócimy, ale nigdy nie jest to tak poważne jak w Waszym przypadku :/ Współczuję. Mam nadzieję, że te 2tyg separacji pomogą. Trzymam kciuki. Co do przesyłki to skoro do Ciebie tylko 15zł/kg to do mnie nie powinno być dużo. Toteż chyba spróbuję :) xx Szoszo dokładnie w pracy jeszcze wytrzymuje, ale z czasem będzie tylko gorzej, domyślam się. Jak nie dam rady to spróbuję zagadać z położną żeby dała mi zwolnienie i już wtedy zjadę do PL (nie zawsze chcą dawać takie zwolnienie tylko ze względów na brak siły itp, raczej w kiepskich przypadkach jak z ciążą coś nie tak itd). Chorobowe? Oj raczej nie bardzo, jeśli to byłoby leżenie w szpitalu na podtrzymaniu czy z jakiegoś innego poważnego powodu (operacja czy coś) albo dłuższe wolne (kilka tyg, miesięcy) to wtedy owszem płacą. Nie wiem ile, bo nie byłam jeszcze na chorobowym. Ale wiem, że jak to jest kilkudniowe wolne lub wcześniejsze zwolnienie z pracy to traktują to jak normalny wolny dzień :/ lipa taka. Ale to te biuro, chyba to przez to. Nie jest ono świetne, ale na początek (na start z Holandią dla młodych ludzi, a my jesteśmy tu nieco ponad rok) może być, na krótki okres, bo potem lepiej znaleźć takie z lepszą płacą, mniej 'okradające' swoich pracowników. Ale nie chcę się zagłębiać w te ich przekręty i opisywać wszystkiego po kolei, bo człowiek się tylko wku**ia :P No wiadomo, że teraz biura zmienić nie damy rady, bo jak w ciąży to mogą wcale mnie nie przyjąć, albo dać na szklarnie gdzie jest w słońcu 50st C i za cholere bym nie wytrzymała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo Co do Palmersa to chyba widziałam takie coś http://www.aptekaslonik.pl/images/prod/18946/bio-oil-olejek-blizny-rozstepy-purcellin-oil-60ml.jpg ale nie jestem pewna, bo to było w markecie (do drogerii dopiero pójdę zobaczyć). Oliwek też wtedy jakichś poszukam, ale najpierw zasięgnę porad w necie, która z holenderskich jest dobra (no chyba, że zamówię z PL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla mnie Polska i poród to (mimo tych wszystkich idio**zmów z polską służbą zdrowia) najlepsze wyjście, no minusem będzie fakt, że Misiek po pewnym czasie od porodu będzie musiał wrócić za granicę i pracować na Nasze utrzymacie i rzadziej będzie my się widywali :( No ale trzeba przeboleć żeby wszystko było jak należy, wiadomo. Później zamierzamy poszukać Mu pracy w Niemczech blisko granicy ze względu na to, że mamy mieszkanie oddalone od niej o 7km. Może się uda. Co do tego, że można by poczekać jeszcze z Dzidziusiem to właśnie chodziło nam o kilka spraw remontowych w mieszkaniu itp. Ale co tam, będziemy robili stopniowo, bo to są pierdółki tylko. Plusem jest to, że mieszkanie mamy w PL, co prawda wspólnie z teściową, ale Ona i tak cały czas w NL więc można mówić że sami :) Minusem natomiast jest to, że z tego mieszkania mam ok 16-18km do miasta (czyli lekarz, większe sklepy itp) a będę tam sama, do moich Rodziców mam ok 40km. I teraz są dwie opcje albo na początek Mama do mnie przyjedzie na jakiś miesiąc pomagać przy Maluszku, albo ja pojadę na początek (może 3mies) mieszkać z Rodzicami, starszą siostrą i Jej córcią. Wiadomo, że wolałabym już być cały czas u siebie na mieszkaniu z Maleństwem niż jechać do Rodziców a potem się przeprowadzać na nasze mieszkanie. Tylko w sytuacji gdy mam być sama w dodatku bez auta-nie mam prawka i z utrudnionymi dojazdami do miasta lepiej byłoby mieć kogoś kto zajmie się Maleństwem gdy muszę jechać do miasta czy coś. No ale to wszystko musimy jeszcze przemyśleć. co i dlaczego lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się rozpisałam. Dzisiaj wybieramy się z Miśkiem do ogrodu japońskiego (teściowa zaproponowała) i na pizzę, no może jeszcze pospacerujemy nad morzem. Oby udało mi się pojeść i przeżyć bez zgagi. Wczoraj mnie ta franca dopadła zupełnie bez powodu :/ xx Mama co Ci ta baba zrobiła? Teściowe to złooooooo (moja tylko czasami jest ok, ale mam często wrażenie że to sztuczne i wymuszone ze względu na Miśka.. A może tylko mi się wydaje, bo się do niej uprzedziłam?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam wlasnie tel z policji, zapytali sie czy juz ucichlo czy chris sie uspokoil ( jak melina bez jaj :P) powiedzialam, ze tak, ze troche przebarwiłam swoje zeznania i chcialabym je aulowac a on ok to zamykamy sprawe i nikt nie przyjdzie. uffff... a my idziemy na spotkanie z jakims psychologiem, ktory postara sie nam pomoc. podobno uratowali wiele zwiazkow. smielismy sie dzis ze oboje mamy depresje przez dziecko i dziecko musi odejsc w zwiazku z czym spakuje swoja torbe i wyjdzie :D pozniej patrzymy na amele a ona O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie się zastanawiałam gdzie Ty Mooonia86 jesteś :D I miałam wizję,że może jesteś na porodówce :P Jak dla mnie, im większy brzuch i gabaryty to te balsamy rzeczywiście szybko idą :D Ja mam chyba 6 buteleczkę Palmersa, w UK on nie jest drogi, ok 4/5f. Nie wiem ile kosztuje w PL. Zapach rzeczywiście cięzki, szczególnie latem- kakaowy ale dużo osób go lubi :] W każdym razie ja czuję różnicę po nasmarowaniu się nim a innym na rozstępy,np. tym z Babydream... jakiś taki Palmers treściwszy jest, jeszcze rano brzuch jest natłuszczony :] Mooonia86 a co Ci gada facet na temat wyglądu i rozstępów??? Co za dupki no :/ Co Oni myślą,że nam to obojętne i się z tego cieszymy.... Ja w środę mam ważenie także dam znać :] Masz 21kg na plusie ale Twoj maluch waży ponad 4kg :] Wszystko zleci:) Gratuluję końca remontu!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie się zastanawiałam gdzie Ty Mooonia86 jesteś :D I miałam wizję,że może jesteś na porodówce :P Jak dla mnie, im większy brzuch i gabaryty to te balsamy rzeczywiście szybko idą :D Ja mam chyba 6 buteleczkę Palmersa, w UK on nie jest drogi, ok 4/5f. Nie wiem ile kosztuje w PL. Zapach rzeczywiście cięzki, szczególnie latem- kakaowy ale dużo osób go lubi :] W każdym razie ja czuję różnicę po nasmarowaniu się nim a innym na rozstępy,np. tym z Babydream... jakiś taki Palmers treściwszy jest, jeszcze rano brzuch jest natłuszczony :] Mooonia86 a co Ci gada facet na temat wyglądu i rozstępów??? Co za dupki no :/ Co Oni myślą,że nam to obojętne i się z tego cieszymy.... Ja w środę mam ważenie także dam znać :] Masz 21kg na plusie ale Twoj maluch waży ponad 4kg :] Wszystko zleci:) Gratuluję końca remontu!!!! :) xxx andziulka007 ja na Twoim etapie ciąży też kiepsko spałam a im bliżej porodu tym mniejsze problemy :] Zdarzają się noce,że nie mogę spać ,ale to zazwyczaj jak sobie utnę drzemkę w dzień... Tak to zasypiam ok 24:00/1:00 i śpię do 10:00-10:30 :P Co do rozstępów no to mi mniej zostało czasu na ich wyskoczenie :P :D No ale własnie wiem,że po ciąży potrafią wystąpić dlatego zamierzam smarować się dalej, dużo osób odpuszcza po ciąży :P Ale nie mogę się doczekać aż odstawię już te rozstępowe, tłuste, treściwe dziwnie pachnące balsamy:D A dla mnie różnica czym się smarujemy jest ogromna :] Jak się nasmarujesz balsamem co ma Parafinę na pierwszym miejscu to się nawilżysz... z wierzchu, tłustym olejem i będzie Ci się wydawało,że się nawilżyłaś :] A potem 'przecież się smarowałam'...aha... na pewno :D Wiadomo,że smarowanie to raptem mały % , większość zależy od kolagenu w skórze i podejrzewam tego, jak ktoś dbał o skórę wcześniej... Ja sobie nie wyobraża,że można po kąpieli/prysznicu się nie nabalsamować... brrr....A jak kogoś stać na Mustelle za 100zł to czemu nie ?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiji... mam nadzieję,że z Alankiem wszystko będzie dobrze... Informuj na bieżąco! Tak, o Katosu metodę mi chodzi :D Ja kupiłam mydło jakieś pierwsze lepsze, Palmolive chyba... Ja ogólnie nie lubię tego 'osadu' z mydła w kostce ale wydaje mi się,że bardziej mi wysuszał dłonie szampon, jak je myłam szamponem w załamaniu ręki. Tu nie mam dostępu do Białego Jelenia :( xxx Maura położna Ci nie może wystawić zwolnienia. Może tylko Cię pokierować do GP i On wystawi. Dlatego musisz załatwić tego GP jak najszybciej. W UK nawet przez tel wystawiają :D Dzwonisz tylko i mówisz,że z powodu dolegliwości ciążowych nie możesz np. chodzić i każą Ci się zglosić na rejestrację do GP a tam juz czeka gotowe zwolnienie na tydzień :D Ale masz rację, cięzko dostać zwolnienie , na pewno ciężej niż w PL.... chyba,że jesteś już w zaawansowanej ciąży to tak. Ale jeśli poskarżysz się położnej i ona namacha coś w twojej książce to wtedy pokazujesz to GP i daje zazwyczaj...W UK jest tak z chorobowym,że nie płacą za pierwsze 3 dni wolnego, za kolejne tak. Ale tygodniowo jest to ta sama kwota, ok 90f. Poczytaj jak jest w Twojej umowie. Maura pomyliłaś Palmersa z Bio oil :P To dwa różne produkty :P Ale tak, to ten bio oil :) Jest super. Jeszcze masz czas na przemyślenie co po porodzie... :) Myslę,że mama u Ciebie na miesiąc to super pomysł. Moja tez przylatuje:) xxx Mama2013 co się stało???? xxx Oj Anetucha....domyślam się,że śmianie się i spokój do kolejnej awantury :] Podziwiam, ja bym w takim związku zwariowała i w kaftanie by mnie do PL deportowali :] No ale ten psycholog to może rzeczywiście dobry pomysł :] xxx Jak zwykle się namachałam:] Czyżby słońce w UK wyszło?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha dobrze, że się wszystko dobrze skończyło, Idźcie do tego psychologa skoro wielu pomógł to pewnie pomoże i Wam :) A Amela to raczej odejdzie za jakieś 18 lat najwcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o jakich wy pędzlach ciągle mówicie i mydle i myciu czegoś :P Nie czytałam wcześniejszych postów (za dużo tego było jak dołączyłam ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo tutaj jest tak, że położna Ci wystawia, a jak nie wystawi z jakiegoś powodu to chyba możesz o to poprosić GP. Co do umowy tu się pojawia kolejny przekręt tego biura :/ w polskim biurze umowa po holendersku :/ To Ty używasz i Palmersa i Bio Oil ? Bio Oil widziałam, zle tego Palmersa to jeszcze niee :/ Ale poszukam w drogeriach :) Wiem, że mam czas na "po porodzie" ale wiesz jak to szybko zleci. Dobrze jest mieć wsparcie Mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhm no to jak położna może wystawić to super,na pewno łatwiej;) Bio oil jest dużo droższy, na używam go sporadycznie. Palmers powinien być u Ciebie, butelka ok 4-5 funtów więc u Ciebie pewnie ok 5 euro. Przetłumacz sobie umowę koniecznie skoro takie przekręty są to różnie może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo niektóre dziewczyny cała ciążę smaruja się oliwka dla dzieci i im nie wyskakują takie to mają dobrze :p u mnie moja mama ma rozsstepy a ja na tylku też mam jak mi się kiedyś zebrało na odchudzanie to mi wyskoczyly ale mało je widać już :) także w moim przypadku pewnie wyjdą :p mam dziurkę po kolczyku w pepku i na tej skórze między dziurkami chyba mi się zrobi bo takie dziwne kolory zaczyna nabierać :P jesteśmy na działce łapie promienie słoneczne :D zaraz biorę się za grilla :D miłego dnia laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------IMIĘ-----------WIEK----------M IAS TO/WOJ.---------TC----IIMIĘ/PŁEĆ Sandmoon---------------- Sasza---------23--------------Wrocław----------21---------? Wiuola--------------------Wioleta--------20-------------- -Wrocław------------4--------------? wiara-w-marzenia.....Dagmara........24.............Olszty n n...........13..............? nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow ieckie----------16---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19--------------Łuk ów ----------18--------------? MauraFrog93------------Żaneta --------- 20 ----------Holandia ---------- 20 ----------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dańsk-------------22--------------Ewa andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódzkie--------------35------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie-----------------36---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----37--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko polskie-----------37----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------38-----------Zuza MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 6 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarpa ckie----Ksawery---3.5 miecha Fijfijfijuu----------------Ewelina---------29--------- mazowieckie-------Alan-------3 mies. Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odzkie----------Alicja------------- keysy2121-------------Kasia--------------21------------Mo gilno----------Eryk-----2msc i 2 tyg Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------l ubuskie----------Piotr------6tyg Allegrowiczka------------Iwona-----------24----------ok Krakowa-----------Amelka-----12dni Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok----------------Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka też się boję, że będę miała rozstęp przy dziurce od kolczyka :/ Dzisiaj wyjęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! Taka piekna pogoda a ja caly dzien w domu. Bartek fajnie przespał noc ale za to w dzień od rana strasznie marudny że nie mam ochoty na nic :( rok wstecz przy takiej pogodzie wylegiwałam się na slonku teraz póki co mogę tylko pomarzyć... Allegrowiczka wcale ci się nie dziwię ja mam tak samo..najgorsze jest to że nie potrafię panować nad swoimi emocjami. Staram się sobie tłumaczyć że to malenstwo nic nie rozumie i nie jest niczemu winne a płacze bo mu coś dolega bądź jest głodne. Ale dzisiaj rano myślałam że oszaleje. Było wszystko dobrze a przed samym wyjściem do kościoła jak już był czas się ubierać to mały zaczął wrzeszczec na potęgę. Z nerwów ręce mi się trzęsły i jak zakładałam mu bluzkę drapnelam go paznokciem w uszko aż ślad został. Wtedy płakal jeszcze bardziej a ja w złości wzięłam go na ręce i zaczęłam go tak mocno bujac (wiecie tak ze scisnietymi zębami)...później mam wyrzuty sumienia że tak się złoszcze na niego, no ale taka już jestem niestety :( Allegrowiczka zauważyłam że w takich sytuacjach kiedy ja zaczynam się denerwować to wtedy mały jeszcze bardziej więc musimy się wziąć za siebie bo nasze dzieci nigdy nie będą spokojne a Amelce napewno coś dolega i się męczy biedna niunia. Tak mi jej szkoda :( Anetucha nieźle się tam u was porobiło. Ale mimo wszystko nie daj się facetowi pamiętaj! :) Monia mi dokładnie tak jak tobie przed samym porodem wyskoczyły te je*ane rozstepy. Też zaczęło się od jednego w okolicach pepka a skończyło się na całym brzuchu :( mimo smarowania...nigdy nie założe kostiumu dwu-częściowego..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×