Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Majóweczka trzymam kciuki, koniecznie dawaj znać :) xxx Szoszonowa ja sie z Tobą zgadzam, co do figury po ciąży. Nie twierdzę, że uda mi się zrzucić w 3 miesiące od porodu, ale mozna to zrobić i wiem jak wyglądają moje koleżanki z pracy chociażby. Na pewno tym szczupłym laskom jest łatwiej. Ja nigdy chudzinką nie byłam i przed ciążą na tyłek wkładałam rozmiar 40 a na górę 38. W ciąży jeśli sie nie obżeramy to nie bardzo mamy wpływ na to gdzie tyjemy, a potem chyba wszystko zależy od zamozaparcia i siły woli. Ciało sie zmienia nie da się ukryć, ale mozna być seksowną i wyglądać po ciąży nawet lepiej, trzeba tylko chcieć :) Tylko dziewczyny dajmy sobie czas :) xxx Monia nie wiedziałam, że maluch aż takie wygibasy robi w brzuszku :) Fajne fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka trzymaj sie tam, mnie na sama mysl mdli ;P ale ja to panikarz . Dasz rade :). xxx Ja np nie moge pogodzic sie z moim cialem "po" zawsze bylam szczupla i mialam plaski brzuch a teraz brrrr.... przytylam w ciazy 30 kg, choc jakos szczegolnie sie nie obzeralam... hmmm moze od witamin. Po porodzie spadlo mi 11, a teraz biore od tygodnia tabsy na odchudzanie dla kulturystow i spadlo mi 2kg, mam nadzieje ze sie wkoncu rozkreci i bedzie wiecej spadac. Jedyne co mnie cieszy to ze skora na brzuchu nie wisi tylko jest w miare jedrna. Co do rozstepow ja po porodzie sobie troche olalam i wyszlo pare malutkich na dole brzucha ale przed porodem smarowanie gowno dalo mam rozstepy na bokach i od tylka az do lydek takie mega wielkie i czerwone choc po malu zaczynaja blednac. szosz ja tez mam oliwke z hipp, ale smaruje na zmiane z j&j na dobranoc bo slicznie pachnie i tez mam bepathen i sudocrem albo po bepanthenie maly odparzony. Na poczatku kapalam malego w hipp a teraz w emolium bo mial sucha skorke. xxx andziulka007 ja bym chyba zawal miala jakbym na tym etapie imienia nie miala :P xxx co do ludzi za granica macie racje kazdy ma full kasy i lekka prace, zal bo wiem jak moj brat zapiepsza w Holandii zeby miec ta kase. xxx poznie obejrze waze foty i cos jeszcze skrobmne bo juz Piotrus sie wkurza ze o nie bujam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka czekamy na wisci! jak chcecie moge zrobic nowe formum, juz wiem czemu sie "zawiesilo" :D ale odwiesic juz nie potrafie :P decyzja nalezy do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka czekamy na wisci! jak chcecie moge zrobic nowe formum, juz wiem czemu sie "zawiesilo" :D ale odwiesic juz nie potrafie :P decyzja nalezy do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem ale masz fajnie, ja mam wszystko z warzywniaka :) Mama Ksawcio rosnie jak na drożdżach duży chłopak już z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem ale masz fajnie, ja mam wszystko z warzywniaka :) Mama Ksawcio rosnie jak na drożdżach duży chłopak już z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Mama Ksawcio jaka fajna minke strzelil :P a na tych starszyh fotach ma swietne sombrrero :) xxx o boze Monia swietna ta fota :) masakra jak sie swietnie dzidzia wypiela :D pierwszy raz widze tali brzusio :D no i swietne te Twoje mieszkanie bardzo podoba mi sie kuchnia. xxx wiara w marzenia swietny brzuszek mialam podobny, mialam... a xxx anetucha Amelka swietna a jaka szczesliwa :) xxx szosz brzuszek wielki ale tylek taki sam szczuply :P fajnie masz taka pileczke, szybko Ci kg spadna :) xxx maura brzuszek jeszcze malutki ale wkrotce wyskoczy :) xxx allegrowiczka ale slodziachna Amelka normalnie do schrupania :) hehe no i uroda po mamie :P xxx Molly widac ze Bartus to łobuziak :) xxx ja tez zaeaz cos wrzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa cos mi swita ze Ty robilas usg w 36tyg? I jak bylo widac cos? Czy maly juz taki pozwijany ze nie bylo widac??? Dziewczyny co do imienia to ja jakos nie przezywam wybierzemy jakies pewnie moj typ wygra bo dlaczego mialo by byc inaczej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maura, Fijiji ma racje... Rzeczywiście normy dla ciężarnych są inne i lepiej skonsultować i anemię i sferocytozę z innym lekarzem... xxx Majóweczka powodzenia! xxx Hinski, wydaje mi się,że jak się tyje 30kg w ciąży to nie da się ustrzec przed rozstępami... To za dużo dla organizmu niestety:( Choćbyśmy się tonami smarowały, skora się tak bardzo rozciąga,że niestety pęka :/ Hinski , cholercia nie pamiętam ... butlą karmisz, tak ? Ja oliwki z J&J nie używam ... ladnie pachnie, fakt ale ma tak tragiczny skład i zapychała mnie na dekolcie i na ramionach - miałam małe pryszczyki :/ więc boję się nawet jak może (choć oczywiście nie musi) na malucha. Haha o andziulkę007 się nie martw, ona na luzaka do wszystkiego podchodzi :D Także brak imienia w tym okresie to pół biedy :D Zapytaj czego jeszcze jej brakuje :D Jak się układa z Twoim facetem ???? xxx O 11:30 czyli waszej 12:30 mam ostatni raz położną :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski, mam nadzieję,że kg zlecą ! :] Najwięcej przybrałam (poza brzuchem oczywiście:D) w boczkach i wydaje mi się,że udach... Chociaż wczoraj włożyłam spodnie sprzed ciąży i wchodzą tylko się w pasie nie zapinają oczywiście :D xxx andziulka007 a jakie masz typy imion? Chyba już pytałam :P Ale nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no melisy to na pocz ze 4... teraz wystarczy jedna. musialam poczekac tak z 3 dni by byl efekt. nosidelko to juz jest dobre. wazne by mial sztywna glowke choc i tak mu podtrzymuje. lekarka nic nie mowila ze to za wczesnie. maly tez nie protestowal. przytulil sie i droge do domu przespal. ale wieczorem odczlam te jego kg na sobie... kregoslup i lydki mega bolaly. a bo jak siedze w domu i raz na ruski rok sie gdzies wybiore to tak jest. poza tym byl w tym tylko 2 godz z przerwami takze mysle ze nie przegielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mam ze mną w ciąży przytyła 30 kg i nie ma ani jednego rozstępu, a wątpię żeby czymkolwiek się smarowała. Zresztą po żadnej ciąży nie ma :) Ja za to bez ciąży mam cały tyłek w rozstępach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mam 2x przytyła po 26kg i w ciąży nic jej nie wyskoczyło ale jak chudła po ciąży to ją poorało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba na to nie ma reguły ;/ moja po urodzeniu piątki dzieci, też zbytnio nie narzeka , ale jak wiadomo organizm organizmowi nie równy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZOSZ wiadomo ze jak sie tyle tyje to nie ma rady wiadomo ze cholery wyleza, ale raz ze mam tendencje do tycia i do rozstepow niestety. Zawsze przed ciaza pilnowalam sie bardzo i wazylam te 45kg w najgorszym momencie 50... a teraz mam zalamke ale sie nie poddaje. Tak karmie butla wiec moge brac rozne specyfiki i wogole :) mi j&j pasowal i Piotrusiowi tez pasuje, kazde dziecko jest inne i niestety moze dziwnie to zabrzmi ale trzeba na dziecku wszystko przetestowac:) a z moim P narazie dobrze choc ostatnio nie bylo kolorowo powiedzmy ze wrocil do starego nalogu i starych kolegow ale na szczescie, zawalczylam i przeszlo mu juz... i jak narazie jest cudownie tak jak bylo dawniej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szo mi sie wydaje ze wlasnie chusta jest lepsza bo na pocz mozesz ulozyc maluszka na lezaco jak dobrze kojarze.... no ja mam takie blizny po kolczyku w pepku ze szok..,. takie brazowe ble. bo najpierw zrobila mi kolezanka krzywo wiec wciagnelam i jeszce raz druga kolezanka. prosto ale moj eks przez przypadek mi goprzerwal przy wyglupachno i 3 poszlam zrobic u kosmetyczki. i nie dosyc ze bolalo jak kurwa mac to po jakims czasei az mi na dole zaczelo takie mieso wylazic wiec zrezygnowalam.... a pamietam ze wtedy tez przemo robil sobie kolczyk w jezyku... i taki byl hop do przodu a jak zszedl z fotela to malo co nie zemdlal... babba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy wlasnie tez myslalam o tej chuście, chyba sobie w nia zainwestuje bo maly ciagle by tylko wisial na mnie i jeszcze najlepiej jak lezy bruszkiem na moim brzuchu. Nie moge nic zrobic bo ciagle trzyma sie mnie jak koala :) przytylam 30kg, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×