Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Andziulka007 ale pytam o te, co warto kupić, pisałaś,że drogie... czyli mniemam,że ok 300zł, tak ? Musze popatrzeć jak w UK ... xxx Keysy pewnie Eryka szczepienie tak wymęczyło,że śpi ... Lepiej,że tak zareagował niż miałby krzyczeć :D xxx MoniaZbrzuszkiem pierwsze ruchy małego?:> xxx Hinski chyba trochę puchnę bo sprawia mi trudność zgięcie dłoni w pięść, mrowią mnie stopy... ale jakoś bez widocznej tragedii. Oby to było puchnięcie a nie tłuszcz :D xxx wiara-w-marzenia... masz jeszcze duuuużo czasu na remont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 też mam taki przewijak na łóżeczku:) xxx MoniaZbrzuszkiem fajne uczucie, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to ma się do rzeczywistości, ale mówi się, że od pierwszych wyczulonych ruchów malucha liczy się 4,5miesiąca i po tym czasie bobas się rodzi.. Aż muszę policzyć jak to się tyczy do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie prawda, mi minęło już ponad 5mcy... Ale ja poczułam bardzo szybko... W 15tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, nie 4,5 ale 5 równych miesięcy trzeba odliczyć. Mi wyszło idealnie i właśnie tego dniat urodziłam. Trzeba dokładnie wiedzieć kiedy były te pierwsze ruchy, bo można je na początku pomylić z czym innym i przeoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gilgotki poczułam 12.12.12, typowe kopnięcia tuż przed świętami... 22, 23 albo 24. 12.12... Czyli jutro bądź po jutrze urodzę :-D:-D:-D:-D zobaczymy :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dziś zrobiłam badania, we wtorek mam usg połowkowe, może się wreszcie dowiem kogo mam w brzuszku:) Monia .. ja mam dwa tygodnia różnicy, według ostatniego okresu miałam miec 11 tydzień, ale jak lekarz zbadał to dziecko było dopiero w 9 tygodniu. Wy się wszyscy martwicie tym, że tyjecie ja sie marwie ze nie nabieram wagi, waże 50 kg, i to jak zjem:) W obcisłej koszulce widać mi brzuszek, ale wygląda jak po dobrym obiedzie nic wiecej. A kiedy zaczynają sie pojawiać rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandmoon mi waga zaczęła rosnąć dopiero ok 25tc ... A rozstępy zależy ... Ja jestem w 38tc i nie mam ani jednego. Fajnie Ci z tymi 50kg :D Zazdroszczę :D xxx Mooonia86 to ja w takim razie urodzę w 43tc ;( :D Tobie też tak strasznie chce się pić ? I to najlepiej gazowanego :/ Masakra jakaś... A w w nocy chodzę do wc min. 6x teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandmoon, moja waga przez pierwsze dwa miesiące stała w miejscu dopiero później ruszyło z pełną parą..rozstepy u mnie pojawiły się dwa tygodnie przed porodem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandmoon, przepraszam właśnie zajrzalam w swoją kartę ciąży i jednak w 5 miesiącu przytyłam 1kg od wagi z przed ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem gratulacje pierwszych ruchów świetne uczucie :) MAMA świetnie że wszystko dobrze :) byliśmy na usg :) mały rośnie prawidłowo i wszystko ok :) oczywiście buzię zakrywał rączką :P mały wstydzioch ale za to jajka nam pokazywał :P waży 2900g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, to znaczy, że muszę zacząć smarować ten mój brzuszek:) na wszelki wypadek:) SZoszo... Nie ma co zazdrościć, jak po porodzie wróce to tej wagi do owsze:D Chciałam aby mój Ł poczuł jak dziecko sie rusza, ale jak przykłada dłoń to nie czuje, czy może być tak że ja to czuje bardzie w środku i ze dla dłoni jeszcze za wcześnie, czemu on nie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandmoon ja od samego początku smarowałam oliwką a od 4 miesiąca dodatkowo balsamem :) co do ruchów ja poczułam wcześnie bo w 16tc ale mój misiek dopiero z dwa trzy tyg później poczuł bo mały jak on tylko rękę przystawiał to sie mały uspokajał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo co do tygodni to na wizycie będzie równo 22tc. Ona mówiła,że da skierowanie w trybie pilnym. Ale myślę, że jak nawet nie to i tak powinnam się wyrobić skoro dziewczyny piszą o połówkowym w 22-24tc. No zobaczymy :) Będę nalegała na jak najszybsze usg :) xx Carolajna przeraziłaś mnie tą sferocytozą :/ xx Fij no to zobaczę jakie będę miała wyniki po kolejnej morfologii. I wtedy położna zadecyduje czy mam coś brać. Jak na razie biorę tylko wapń 2 tabl dziennie ale tak brałam dłuższy czas ale przestałam na tydzień bo ciągle zapominałam no i teraz zaczynam znowu xx Właśnie dziewczyny strasznie bolą mnie kości (taki ból niedoopisania) a konkretniej w stawach, tak na zagięciach i tych ruchomych częściach (mam nadzieję, że rozumiecie co mam na myśli) np. staw biodrowy, łokcie, nadgarstki, kostki itp. Czy to może być przez to, że odstawiłam ten wapń na tydzień? teraz już będę brała skrupulatnie i piła dużo mleka do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo co do tygodni to na wizycie będzie równo 22tc. Ona mówiła,że da skierowanie w trybie pilnym. Ale myślę, że jak nawet nie to i tak powinnam się wyrobić skoro dziewczyny piszą o połówkowym w 22-24tc. No zobaczymy :) Będę nalegała na jak najszybsze usg :) xx Carolajna przeraziłaś mnie tą sferocytozą :/ xx Fij no to zobaczę jakie będę miała wyniki po kolejnej morfologii. I wtedy położna zadecyduje czy mam coś brać. Jak na razie biorę tylko wapń 2 tabl dziennie ale tak brałam dłuższy czas ale przestałam na tydzień bo ciągle zapominałam no i teraz zaczynam znowu xx Właśnie dziewczyny strasznie bolą mnie kości (taki ból niedoopisania) a konkretniej w stawach, tak na zagięciach i tych ruchomych częściach (mam nadzieję, że rozumiecie co mam na myśli) np. staw biodrowy, łokcie, nadgarstki, kostki itp. Czy to może być przez to, że odstawiłam ten wapń na tydzień? teraz już będę brała skrupulatnie i piła dużo mleka do tego. xx MoniaZbrzuszkiem jejuuuu zazdroszczę, zaraz tylko ja zostanę z tych co nie czują ruchów. xx Zaczyna mnie to martwić :/ Cholera jeszcze w pracy dziewczyny mi gadały, że to dziwne, że nie czuję ruchów wcale w 21tc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×