Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

yadeth tak opisalas swoje bole ze ni huhu nic z tego nie kumamm ale na tym etapie to raczej takie nerwobole... apropo saczenia sie tych wod to tez mialam tak ze w nocy to az uda mokre albo nawet mi pocieklo raz i okazalo sie ze mam infekcion, bo wyszlo duzo bakterii w moczuwiec chyba raczej wszystkie mamy z tym do czynienia wiec nie ma co siac panike... dzis bylam oddac mocz do analizy wlasnie zeby sprawdzic czy antybiotyk zwalczyl bakterie i spowrotem wracaalm autobusem akurat jak gownarzeria jechala do szkoly... myslalam ze ten autobus w szwach peknie tyle sie ich tam wpakowalo i kto jak kto ale ciezarna to moze stac cala droge... do tego ich poziom zartow rozmow itp mnie porazil musze wejsc na maila zobaczyc co tam powstawialyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala naprawde do tatusia podobna., fij daj zdj brzuchola bo jestem ciekawa jaki ty masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przestancie juz, gdzie ona do tatusia! chyba mojego ;p Yadaeth nie wiem co to sa nerwo bole i czemu okladka ksiazki "cie boli" :p :) nie mam pojecia co napisac, ale nie chce zebys uciekla jak szoszonowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie to czasem bolalo tak jak dlugo bylam w jednej pozycji np w nocy to potem ciezko bylo sie przekulnac ale nie wiem czy to masz na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Znów mi cały tlen nie działał w domu :( zaktualizowałam mozille nawet przez explorera próbowałam i nic :( Ale mnie to wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moglam sie przerwocic na drugi bok przez bole kregoslupa i krocza, ale to maly tluscioch mi na nerwy naciskal. Keysy juz niedlugo poczujesz sie lzej :) dziwnie sie na brzuchu lezy po porodzie. niewygodnie, ale myslisz "wolno mi!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka pamiętamy :) Tylko częściej się pokazuj :) Andziulka, mnie tłeż wysłały do chemicznego ;) Yadaeth, nooo właśnie! I jeszcze nie daj Boże spóźniłabym się na znieczulenie! :D Dziwna sprawa z tą Twoją przypadłością. Może masz delikatną skórę? A nie goliłaś się wcześniej na tym wzgórku i nie podrażniłaś skóry? (Nie)mądra, no na pewno czuć jak nagle odejdą, ale jak się siedzi w wodzie to nie wiem... Chociaż widziałaś wpis Anetuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij to po prostu roznica temperatur. Porownalam do sikania w wodzie bo cialo nigdy nie ma takiej samej temp jak temp wody. Chyba, ze sie mocno i naukowo postarasz ;p co za tym idzie czuc inny plyn. zimniejszy, gdy siedzisz w goracej a cieplejszy gdy w zimnej wodzie. Nie trzeba regularnie sikac do jeziora :p od 6 lat w bikini nie bylam bo sie wstydze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo proszę, jakich przystojniaków powstawiały :D A kto to z tym ładnym brzuszkiem w paski? Anetucha, mała włoski ma po tacie, ale moim zdaniem ciężko stwierdzić do kogo podobna :) Ładny masz kolor włosków :) Keysy postaram się wstawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na FB kolezanka wstawila zdj tego rozowego miesa na nuggetsy z mcDonalda i napisala, ze nie lubi nuggetsow. Sama nie wiem czy dla zasady czy wstydzi sie nuggetsow :D no przeciez widzialam jak jadla... :( codziennie jemy cos czego produkcja jest odrazajaca, zwierzeta zabijane w okropnych warunkach itd. Stek ok, ale jesc nuggetsy to wstyd;] Ja kiedys niedopalonego papierosa w chlebie znalazlam. Moja siostra wiecznie wlosy i piora w jedzeniu znajduje hahah. Kiedys znalazla pioro w parowkach dla dzieci!!!! tych malutkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Wypchajcie się dziewczyny! ;p Ja tu się książkowo staram opisac swoją dolegliwość, a Wy tego nie rozumiecie. ;D Jak tak można w ogóle? ;p Co Wy ksiązek nie czytacie? ;D Anetucha123456 mnie jest ciężko URAZIĆ, nie mówiąc juz o OBRAŻENIU. ;D Ja mam poczucie humoru, które często do mnie ludzi zraża, bo trzeba takie lubić. ;p Przy obcych się hamuje, ale wiecie jak to jest na siłę nie być sobą. ;p Dzięki temu, jak już poznam kogoś z kim nadaję na tych samych falach (a rzadko to się zdarza xD) co dzień zapłakujemy się do łez praktycznie co chwilę. ;p Ja się całe życie wstydziłam swojego ciała, pojechałam za granicę z mężem do rodziny i tam, ze względu na wysokie temperatury MUSIAŁAM nosić krótkie spodenki i spódnice. Największy kompleks mój to moje wielkie uda, więc było to dla mnie koszmarne. I wiecie co się okazało? Że miałam tak głęboko w dupie, co o mnie tam pomyśla ludzie, że jak wróciłam do domu to gdyby pogoda pozwoliła, dalej bym w takich krótkich rzeczach śmigała. ;D keysy2121 po prostu jakby mnie coś uwierało, ale wiem o tym dopiero jak się przekręce i dopiero wtedy czuje ból i ulgę jednocześnie. ;p Nie wiem jak to opisac inaczej. Carolajna87 tak jak piszą dziewczyny, próbuj przez o2. Fijfijfijuuu ja sie nie golę, tylko depiluje... i w sumie na razie nie mam takiej potrzeby żeby coś tam ogarniać.;D Ale skóry nie uszkodziłam na pewno - mój mąż jak to zobaczył to stwierdził, czy to przypadkiem nie jest przepuklina. Postukałam się w głowę, ale nawet nie wiem czy to nie może być prawda. ;D teraz jak sobie wygooglałam to tak to wygląda. Grrr. Czuj to brzuch w paski??? ^^ Dobra, ja też się wstawiłam na maila. :D Ale jeszcze brzucha nie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Własnie mi się przypomniało. Dzisiaj znów śniło mi się, że zdradzam swojego męża...... ze swoim mężem. ;p Brak sexu mnie dobija. Psychicznie i fizycznie. Idę o zakład, że po dobrym numerku wszystkie ciążowe dolegliwości by mi mineły. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzis zalatwilam :D Poszlam na badanie - obciazenie glukoza i ani pielegniarka ani lekarz nie poinformowali mnie ze mam sobie kupic w aptece glukoze Nigdy w zyciu nie robilam takiego badania ani nikt w mojej rodzinie i nie pomyslalabym ze musze miec kupiona glukoze :| Ale koniec z koncem zrobili mi dzis sama glukoze bo wczoraj mialam strasznie wysoki cukier (166) i tylko dlatego zdecydowali sie zrobic sam cukier a okolo 15 mam isc dowiedziec sie jak wyszedl wynik bo prawdopodobnie inna dawke glukozy bede musiaal miec do badania i jutro bede robic krzywa cukrowa :] Lekarz przepisal mi 75g a pielegniarka zaraz po tym jak powiedzialam o tym jaki wczoraj mialam cukier powiedziala ze radzej bedzie trzeba do badania 150 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Nieźle... u mnie na badaniu glukozy wszystko dostałam i niczego nie musiałąm kupować sama. Też bym się nie spodziewała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie działało mi w żaden sposób ani przez tlen, ani przez o2. Zobaczymy jak bedzie dzisiaj :) Fajne fotki dziewczyny, miło wiedzieć jak kto wygląda :) Jak bedę już w domku to też coś wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijfijijuu
Anetucha, przecież o nikim innych tylko o Waszych mężach mówię ;) Wiesz co, ale ja te kąpiele to raczej robię w takiej letniej wodzie ze względu na dziecko więc jeśli to jest temp. zbliżona do mojej to nie wiem czy bym poczuła :D A nieraz jak się napnę, żeby nóżkę ogolić albo piętę wyszorować to pewnie byłoby buuuch i poszłooo :D Yadaeth świetną miałaś suknię! :) Wstawiłam kilka fotek, tylko proszę się nie śmiać z mojego brzuchola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth, to skoro napisałaś, że masz duże poczucie humoru to Ci napiszę, że jak przeczytałam o tym Twoim spuchniętym wzgórku to przyszła mi na myśl poduszka na igły :D :D :D Allegrowiczka, ja też musiałam kupić tą glukozę, nie wszędzie mają. Ale rzeczywiście wysoki masz ten cukier :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tam meza nie mam. allegrowiczka jedno co ci powiem ze jak bedziesz miala 150 glukozy to ci kuzwa bardzo wspolczuje. tlusty czwartek masz juz z glowy bo slodkiego po tym nie tkniesz przez tydzien. ja ledwo dalam rade wypic 75. to chyba bylo najbardziej nieprzyjemne ,,badanie,, w ciazy no i moze pobieranie wymazu na paciorkowca bo dopoki byl w sferze pipki to ok mowie wszystko gra ale nagle co ja czuje a tam tym patykiem mi w odbycie brzdko mowiac jezdzi, az mi oczy z orbit wyszly. yadeth a ty masz moze w e booku ta ksiazke ciezarowka przez 9 mies? bo bardzo chcialabym ja przeczytac ale nie bardzo chcialabym kupowac... :) o i moze ktos moze wstawic na maila jezyk noworodkow? bo mi ktos juz tu przeslal ale mi sie usunelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, jak zwał tak zwał :D Carolajna, dzięki ale to było przed ciążą ;) Szkoda, że teraz nie widzisz mojej facjaty-księżyc w pełni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje miasto to dziura hehe nie ma pasków lakmusowych zamówiłam na allegro :P chyba dla świętego spokoju bo dzisiaj nic mi nie leciało w nocy ani jak leżałam wczoraj popołudniu :) muszę wejść na tego maila zobaczyć co tam powrzucałyście :) ja narazie swojego brzucha nie wstawiam bo nie dawno tutaj wstawiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam przekonana ze jak mam skierowanie to ze to cos do picia dostane na miejscu a tu zgon bo mialam sobie kupic hehe No ale przynajmniej bede miala wglad w wynik cukru z rana a jutro zrobie krzywa i jakos to bedzie... Tak mi wlasnie jakos skacze ten cukier :/ Myslalam ze te "spiaczki" co mnie lapia to z przemeczenia i ze to urok ciazy no ale wczoraj wstalam o 10 a o 12.30 juz spalam jak zabita i obudzilam sie z ledwoscia o 17.10. Posiedzialam do 18.30 i tak mnie meczylo spanie ze zywcem zasypialam i zmierzylam cukier a tu 160, potem mierze znowu a tu 166 :/ Dopiero po 22 cukier opadl na 138, jeszcze po 21 mialam 153 :/ Dziwne bo w sumie wczoraj pilam tylko mineralke, i zjadlam na sniadanie trzy kromki z zerkiem ze szczypiorkiem. Obiad przespalam a wieczor zjadlam dwie cieple bulki z maslem i wypilam trzy szklanki mleka i ZERO SLODKIEGO przez caly dzien a cukier tak wywindowal ;/ Stwierdzilam ze musze go pokontrolowac troche zeby wiedzien jak jest w ciagu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------7------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ----------------13-----------? andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------20---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łód zkie----------------21----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------DZ Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---21---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------22---------Leon Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielko pol skie--------23-------Norbert DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdy nia-----------------22---------DZ _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wiel kopolskie---------25----------DZ Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Kr akowa----------26----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubu skie---------------28---------CH Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------28-------Gośka Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------38----------CH MAMA2013LUTY--------Karolina--------23---------podkarpack ie----------39----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina--------28-------- mazowieckie-----------39---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta----------24----------Kent , Anglia-------------------Amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×