Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Uffff dziewczyny tempo zabójcze... Kurcze ledwo nadrobilam wszystkie wpisy!! Ale już nie pamiętam połowy :-D:-D:-D:-D aha ta wspaniała pamięć... Wczoraj przez 10godzin szylam torebkę ... Nie mam maszyny a nie chciałam jej targac od teścia ze 2 km... Auto jest ale lekko rozdupczylam, a w ogóle na te wszystkie bryki jakimi jeździłam to ta mazda mnie nie lubi i wice wersa... Ona się słucha mego męża bo wobec niej jest taaakiii delikatny:-P Co di fotek no szok jakie laski ... Nie żebym była ciepła ale kopara opadła:-D:-D Ja mam takie kompleksy że nawet nic nie mówię... Pierwszy naj naj większy to ten wzrost... Ale ok przyzwyczaiłam się a drugi w kolejce to celulitis na udziorach.... Jak byłam w Anglii to chodziłam na fitness i uwielbiam orbitrek... I mam... Zamiast mniej tłuszczu i walka z celulitem, to został mi tłuszcz, celulit i wielgachne mięśnie ud... Blee.... dobrze że rajstopy ktoś wymyslil.... To się jakoś maskuje... Ja nie miałam żadnych badań oprócz morfologii i moczu raz w 8 tyg... Liczę że dziś mi coś przepisze, bo właśnie siedzę i wrastam w krzeselko jak nigdy się nie spóźnia to już ma pół godz spóźnienia, chyba coś w szpitalu się stało, bo on prosto z dyżuru... Eh .. A ja jeszcze dopiero 6ta w kolejce... Przesłałam Wam też parę fotek... A do fryzjera... Lubie chodzić, mimo to nie znalazłam jeszcze takiej od której po wyjściu to jestem w skowronkach... Bo jak patrzę to gębą w ogóle mi się nie zmienia... Chciałabym trafić na taka z dusza artysty i powiedzieć WOW to jest to:-P a ją też tak man jak yadaeth nie używam podkładów, pudrow itp maluje tylko oczy i usta... Uważam, że oczy to najlepsze centrum przyciągania:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------7------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ----------------13-----------? andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------20---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łód zkie----------------21----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------DZ Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---21---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------22---------Leon Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielko pol skie--------23-------Norbert DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdy nia-----------------22---------DZ _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wiel kopolskie---------25----------DZ Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Kr akowa----------26----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubu skie---------------28---------CH Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------28-------Gośka Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------38----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina--------28-------- mazowieckie-----------39---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta----------24----------Kent , Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarpackie------------------Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mega gratulacje!!! Ale super:-D:-D:-D wiedziałysmy że tak będzie:-D:-D:-D że już:-D:-D teraz niech się słodko i zdrowo chowa:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tsh mialam na poczatku i bylo ok. tokso to u nas zbyt duzy rarytas. u nas tego nie robia choc wiem ze to podstawa i bezpaltnie powinno byc robione ale coz... teraz jak napisalyscie o zapachach to mi sie przypomnialo ze do 12 tyg nie moglam zniesc zapachu gotowanych ziemniakow. matko a co to dopiero wziac do ust. prawie 3 miechy pyrki w ustach nie mialam. a potem jak reka odjal po 12 tyg...a jak mi pierwsze po takim czasie smakowaly... anetucha masz racje sexu nie ma to slubu tez nie. poki cie nie bzyknie na nic sie nie zgadzaj hihihi :) na szczescie ja nie mamm takiego problemu bo bym go chyba zahakala. moze tak k 24 tyg go walilo ze tydzien nic ale potem mu przeszlo. a ostatnio jak sie tak poprzegladalam w lustrze to mu powiedzialam ,,wiesz co ja to sie dziwie ze ty mnie jeszcze bzykac chcesz,, mialam na mysli te celulity tluszcze i inne. obrzydlistwo niemadra jezyk niemowlat albo 9 miesiecy ciezarowka te ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, to super! Własny domek czy mieszkanko to jest to :) Co do nicku to jakoś tak się przyzwyczaiłam ;) Anetucha, uuuuu ;) Kto powiedział, że po zaręczynach jest ślub? U mnie proszę bardzo, zaręczyny w październiku 2010, a o ślubie nie słychać ni huhu :D Andziulka88, chyba najgorsze są te sprawy spadkowe jak jest kilka osób do podziału. Obok naszego domu jest ogromny teren od lat niezagospodarowany. Chcieliśmy kiedyś dokupić sobie jeszcze trochę ziemi, ale rodzina skłócona i jeden się uparł, że nie sprzeda i już :O Bez sensu, bo przez 1 dziwaka cała reszta nie ma z tego pożytku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA GRATULACJE !!!! :) ale super już masz swoje kochane maleństwo :) a rodziłaś naturalnie czy cc jak to rozwarcie takie małe było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa ale zauważyłaś ze w UK mimo wszystko rodzi się najmniej dzieci z jakimś niedotlenieniem, porażeniem, downem czy innym chorobami ?Ja nie wiem jak oni to robią ;) przy tym całym olewaniu sprawy to tam jest naprawdę dobrze :). Powiem Tobie,ze zbadać możesz to tsh teraz ale tak naprawdę ma to wpływ tylko w I trymestrze na płód podobno. To na co oni w UK krew pobierają? z tego co mi znajome opowiadały to tak wspaniale miało być z badaniami, krew pobierają na wszystkie możliwe choroby :o a okazuje się,ze d**a:o jak poszłam do GUM Clinic to mi więcej porobili badań i wymazów bez ciąży:o andziulka życzę Ci żeby sprawy spadkowe nie ciągły się latami bo to najgorsze co może być :o zwłaszcza jak ktoś nie chce się czegoś zrzec i nie będzie się stawiał na sprawie:o Jak można z czegoś mieć nawet złotówkę zysku to nie chce nikt popuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, MAMA gratulacje!!! :D Dopiero doczytałam :) Aż mi się łezka w oku zakręciła :D Wiesz, że mi w niedzielę rano odszedł czop i nic? :) Opowiadaj co i jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie o spadkach nie wypowiadam bo moja matka odjebala taki nr ze jak kopnie w kalendarz to sie latami po sadach bedziemy ciagac. napisala testament wszystkich ,,powydziedziczala,, (jakby miala z czego rudera i kawalek dzialki) napisala ze wszystkie dzieci ja bija i znecaja sie psychicznie nad nia. tak to ujela jakby nikt sie nia nie interesowal tylko przyjezdzal raz na jakis czas dawal jej 3 strzaly robil pranie mozgu i do widzenia. jakby ja 6 dzieci maial bic to ona by ciagle na intensywnej lezala... i pod takimi bredniami podpisal sie notariusz... paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa ale masz rewelacyjne zdj usg. to co ja mam to jedna wielka plama a ty takie wyrazne ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA gratulacje !! dobrze,że jesteś i wszystko jest dobrze :) czekam na opowieści zwłaszcza cesarkowe :o jak to życie zaskoczyć potrafi. Keysy nie posyłałam Ci e-booka język niemowląt?, mam tego e-booka może pośle na maila wspólnego i kto będzie chciał ściągnąć sobie to będzie dostępny :) Ciężarówki nie mam a też szukałam :) Mooonia z tymi fryzjerami to mi nawet nie mów...raz trafiłam na idealną to sobie pojechała na wyspy teraz mam takiego jednego co nawet jestem zadowolona z obcięcia o ile przedstawię mu na zdjęciu co chce bo jak sam miałby mnie ciąć to bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona zapomniala dodac, ze miala cesarke hyhyhy kurde wy to jestescie dobre :D ide odebrac swoj cyckonosz, bede pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, zajrzałam na tą pocztę a tam rzeczywiście same laski! :D Jak przesyłacie dziewczyny, to starajcie się wpisywać w temacie nick kafeteryjny, bo nie wiem jak Wy, ale ja się nadal gubię kto jest kto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę, bo zaczynam 40 tydzień :) nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------7------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ----------------13-----------? andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------20---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łód zkie----------------21----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------DZ Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---21---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------22---------Leon Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielko pol skie--------23-------Norbert DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdy nia-----------------22---------DZ _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wiel kopolskie---------25----------DZ Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Kr akowa----------26----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubu skie---------------28---------CH Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------28-------Gośka Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------38----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina--------28-------- mazowieckie-----------40---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta----------24----------Kent , Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie------------------Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Keysy to moje zdjęcia... Tak suknia była bossska ale tylko do stania... Jak zawialo to raz o mało nie wyrznelam... Była trochę za długa i tak ciezka około 10kg że jak tańczyłam to męczyła się jak mops... Powiem Wam, że my póki co to jesteśmy szczęśliwi tak samo jak przed ślubem.. Ceremonia umocniła tylko nasza więź, a przypuszczam, że dzidzia bardziej jeszcze zcementuje to wszystko. Mam nadzieję, że będzie tak na bardzo długie lata... Co do spadków to nic nie mówcie... Tak nas rodzina Marcina wpienila, że szok... Był dom do wykupienia od 5spadkobierców (teść i jego rodzeństwo) byliśmy już zaręczeni, załatwiali po malu ślub konkordatowy... Napatoczyla się okazja wykupienia domku, więc stworzyliśmy umowę kupna-sprzedaży... Przyspieszylismy ślub cywilny, żeby byli łatwiej wziąć kredyt na ich spłatę... Jedna się wstrzymała, bo jej synus tam mieszkał i "ogrzewal" dom ( patrz tylko swój pokój), karmił dwa malutkie psiaki jakimś świństwem i ona się domaga zwrotu kosztów... Nie doszli do porozumienia... Dom z każdym rokiem coraz gorzej wygląda, podwórko jak u jakiś pijaków totalnie wszystko zaniedbane... Nie potrzebne zamieszanie... Teraz znowu robili podchody.. Niech spadają my wzięlismy życie w swoje ręce i teraz przeprowadzamy remont już na swoim co prawda to nie dom... Ale mieszkanie... Ti nie jest ważne... Ważne że własne... I kredyt na 30lat...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I te kapcie :D A ktoś napisał: mogła pani chociaż majtki założyć :D :D Wymiękam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... dobre, ale swoja drogą odważna, zamiast do domowego albumu to tak sie pokazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, ja bym się spaliła ze wstydu :D Szczególnie w tych kapciach pasujących do stroju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×