Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Yadeth dziekuje :) wiem, że faceci to lubią, ale wiesz jak to jest z kompleksami ;) Tu i ówdzie wolałabym mieć mniej. Co do karmienia to ja wiem to wszystko , że zdrowe, że dobre itp. tak jak mówiłam może mi się jeszcze zmieni, zobaczymy jak będzie. Tomek mówi, że to Fasolka i teraz juz nie pyta jak się czuję tylko jak się czujecie ;) i w ogóle jakbym nagle stała się liczba mnogą :) A wiecie, że ja nie oglądałam zbuntowanego Anioła, bo mam mi zabroniła :( powiedziała, że nie bedę tych głupot oglądać i nie było dyskusji... A ten obrazek dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, normalnie leczysz mnie z kompleksów, bo tak naprawdę w listopadzie skończę 29 :D Ale to tylko fotki, z bliska już nie jest tak kolorowo :D A Wy z tym swoim wiekiem to mnie dołujecie, toż to przedszkole :D ;) A z tym terminem to wszyscy tacy mądrzy a gówno wiedzą ;) MAMA, ale to musi byś fajne uczucie :) A mój się nadal tuli do powłok brzusznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się wczoraj wkurzyłam!Chciałam napisać na wspólnego maila ale internet mi się zawisił,że nawet już nie mogłam na kafe wejść.No to próbuję dzisiaj,ale jakimś cudem nie mogę żadnego maile wysłać.Później spróbuje założyć nowego ... MamaLuty-gratuluję.Mnie też się łezka w oku zakręciła jak przeczytałam,że urodzilaś. co do karmienia piersią,to sama nie wiem.Oczywiscie jest to najlepsze dla dziecka,ale ja jakoś nie mogę sobie wyobrazic siebie karmiącej.Moze dlatego,że widziałam już kilka matek karmiacych(w rodzinie) i nie napawało mnie to szczególnym entuzjazmem.To jest coś mega intymnego a one wywalały te swoje ogromne cyce z jeszcze większymi brodawkami np. przy stole i karmiły.Bleeee!Moze ja jestem tylko taka nienormalna,ale nie wyobrażam sobie,by ktoś się gapił na moje cycki,np. kuzyn,brat,ciotka nawet matka.Baaaa!Nawet nie wiem czy męzowi na to pozwolę i juz nawet to jemu oświadczyłam.Takie tam moje skromne zdanie. a teraz z innej beczki.Dziewczyny!Pamiętacie jak zachowywala się wasza cera mniej więcej na moim etapie ciąży?Moja jest tak przesuszona,że zaczęłam nawet stosować kremy baaaardzo tłuste.No o pryszczach na gębie,szyi i plecach nie wspominam.Niebawem zacznę muchomora sromotnika przypominać.(A miała być taka piękna jak nigdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna, ja też podzielam zdanie Yadaeth, też myślałam, że masz uda jak nie wiem co a tu o ;) Wariatka no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tez sie poryczal jak czytal opis porodu mamy? ale to zdj tej baby mnie powalilo... ale kapciuchy miala cieple zeby nie zmarzla czasem :) mama przesliczny twoj synus taki blondasek i jakiego mial dydola wielgachnego. na tym pierwszym zdj to jakiegos focha mial :) jesli chodzi o karmienie to ja jestem w 100 proc nastawiona na cyc jak nie dam rady to sie zalamie. mliko juz mi poleci calkiem sporo jak nacisne wiec jest... o i moze wy cos wiecie na ten temat bo np z prawej mi leci wiecej niz z lewej to normalne? anetucha podoba mi sie twoje podejscie do amelki... chodzi o to ze tak na luzie podchodzisz a nie ze jestes matka huhajaco-dmuchajaca... ledwo plaknie to biegiem. to wazne by nie dac sie zwariowac dziewczyny czy wy palnujecie znieczulenie przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym też zapłacić położnej, żeby mnie nie olali na porodówce. Niestety szpitale w Gdańsku nie słyną z dobrej opinii, porodówki są trzy plus jeden szpital prywatny gdzie poród kosztuje 6000-8000 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ślicznotki! :-) mama gratuluje malutki prześliczny ! :-) A ja w łóżku:( w nocy wymiotowałam jak kot:( i już sobie wkrecam że to rozwarcie mi się robiło lub szyjka skróciła:( i Leze cała w strachu:( zamówiłam dla małej komplet body spiochx czapeczkę i kaftanik:-) dzisiaj przyszło i nie mogę się na patrzec:-) takie urocze:-) tak bym już chciała chociaż kwiecień:( :( :( :( :( teraz biorę się za czytanie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadeth bardzo dziękuje za miłe słowa :) tak kolor mam rzucający się w oczy a przerobiłam już chyba wszystkie kolory i w tym wytrzymuje najdłużej bo już z trzy lata :) podobno mi pasuje bynajmniej tak mówią :p kolczyki ahhh kolczyki zrobiła bym sobie jeszcze jakiś po porodzie ale to już raczej tylko w uchu jakiś dodatkowy ;) Keysy u nas nie ma znieczulenia tylko gazu się można nawdychać na rozluźnienie :P MonikaW ja mam do tej pory przesuszoną skórę i pryszcze także jakoś to nie mija :/ Ja nie oglądałam zbuntowanego anioła bo wolałam grac w koszykówkę popołudniami całymi :D ale mój tata oglądał a mama się z niego nabijała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję znieczulenie na 100 % :) Zadałam już położnej i gin 1000 razy pytanie kiedy przyjechać żeby się nie spóźnić, bo ZZO można brać do jakiegoś tam rozwarcia (chyba 4 czy 5cm), a potem już jest za póź no, bo może przystopować poród. I ja dopłacam położnej w Państwowym szpitalu za opiekę tylko nade mną. Tylko gorzej jak w tym czasie będzie miała normalny dyżur, wtedy zwerbuje jakąś inną. Nie przejmujcie się tak bardzo tym karmieniem piersią, jeśli nie chcecie to nie karmcie i już. Też mnie wkurza jak się wszyscy mądrzą. Anetucha doszłam już do wspomnianego przez Ciebie momentu, że nie daj Boże nie odbiorę tel. i wszyscy myślą że rodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zauważyłam że leci mi siara ale tylko z jednej piersi. Ja bardzo bym chciała karmić piersią ale boję się że nie dam rady:( a tak wracając do tematu siary to byłam w szoku jak w necie przeczytałam że laski tc siare wyciskają :o po co? ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladam wasze zdjecia na poczcie... wszystkie jakie laski... tylko ja taka szara mycha. nie da rady przed porodem sie opitole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka ja nie wyciskam tylko np jak myje cycochy to mi poleci i wtedy widze ze np z prawej owszem z kilku kanalikow a z lewej to probowalam wycisnac bo martwilam sie ze tam nie mam i powiem ze musialam sie niezle nacwiczyc by cos wydusic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czemu ale nie chce zadnego znieczulenia... chce zeby wszystko szlo zgodnie z natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też chciała bym karmić piersią tylko jak patrzę na moje sutki to nie wiem czy coś z tego będzie bo jak narazie to nie ma się tam do czego przyssać :p Ej dziewczynki już druga noc budził mnie ból nóg który idzie od tyłka do piszczeli i tak napierdala że spać się nie da :( co to może być? bo gina mam dopiero za tydzień :/ dzisiaj byłam z rana na pobraniu krwi i w piątek idę znów normalnie krwi mi w końcu braknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tylko z prawej z lewej nic a nic nie chce za dużo dusić bo to też powoduje skurcze . Zastanawiam się czy to nie za szybko? Wiecie jak na moja mała banany działają:-) rusza się jak szalona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka ja taki mam tez czasem i czuje go wlasnie takie ognisko na srodu piszczeli... posrac sie idzie. i zauwazylam to z przemrozenia czasem nogi albo na zmiane pogody jak mroz idzie. na to tylko pomaga cieplo wiec kompres albo opatulic girke koldra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy to odważna jesteś, ja sie tak panicznie boję bólu i nienawidzę jak mnie boli cokolwiek, że sobie nie wyobrażam rodzić bez znieczulenia. Chociaż wiadomo różnie z tym bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi skurczami od cycow to powiem wam roznie... ja np uwielbiam stymulacje sutkow i nie wyobrazam sobie bez tego orgazmu i praktycznie cala ciaze codziennie, co drugi dzien sie kochamy z takimi pieszczotami i jakos jeszcze nie urodzilam a to 38 tydz...wiec nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem sama czemu tak chce (moze w glebi duszy jestem sado maso) ale nie chce zeby mi cos z porodu umknelo czy jak... w koncu to am byc jedyny w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy z zimna na pewno to nie jest bo jak wyciągam nogi z pod kołdry to mi lepiej się robi a ten ból jest normalnie przeszywający :/ nie wiem czy to gdzieś mi może moje maleństwo na jakiś nerw naciska czy coś bo tylko w nocy jak śpię wpierw na jednym boku to jedna noga boli a później na drugi bok i druga zaczyna boleć :( ogólnie po takich nie przespanych nocach to wyobraźcie sobie jak wyglądam w sklepie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze masz rwe kulszowa jak od kregoslupa do nogi ciagnie to napewno to... wygrzewaj kregoslup w odcinku krzyzowym bo jak wejdzie stan zapalny to sie posrasz z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie jak to u Was jest z seksem w ciąży? Skoro już Keysy o tym wspomina ;) U mnie póki co nic się nie zmieniło, ale wiem, że to różnie bywa. Mojej znajomej mąż jak sie dowiedział, że ona jest w ciąży to przestał sie z nią kochać i ona była załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mi dzis w nocy nogi zapuchly. rano butow zalozyc nie mogla. a jak wcisnelam to jakbym niala ze 2 rozmiary za male. wogole tak mi puchna i sie wysuszaja ze dzis idac boso sie poslizgnelam na kafelkach... i takie wrazenie mialam jakbym miala druga podeszwe. a prawa reka to jakos tak mi zacierpla i spuchla ze kostek nie bylo widac i noza utrzymac nie moglam by przemkowi sniadanie zrobic. takie uczucie jakbym cala noc bez wytchnienia pisala dlugopisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam już kiedyś z trzy razy taki napad to wiem jak to kurewsko boli bo z łóżka nawet wstać jest problem ale nie szło mi w nogi nigdy :/ dzisiaj po pracy zapodam sobie termofor na krzyż i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dziendobry.tvn.pl/video/hania-holek-na-scenie-ddtvn,1,newest,74878.html tak sie obetne... i rudzizne naloze. o ! ja nie narzekam na sex pomijajac fakt ze jak sie dowiedzial o ciazy to tylko na boku bo on ma jakies chore wizje ze cos bobasowi zrobi. jak ja mu proponuje inna pozycje to slysze ,,gdzie z ta ciaza w takiej pozycji,,........ juz jakis czas mnie tak to wkurzylo ze powiedzialm ze albo w innej pozycji albo wcale. ale jakby on przestal sie wogole ze mna kochac w ciazy to bym byla bomba zegarowa bo mi libido skoczylo w gore i to ostro.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna u mnie z seksem ok :) cały czas :P :) ale dziewczyny tutaj niektóre tak dobrze niestety nie mają bo się ich mężom właśnie odwidziało :/ a to takie przykre chyba strasznie bynajmniej mi by było przykro pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no andziulka jak do nogi ciagnie to rwa kulszowa albo lumbago. bardzo podobne. lepiej powiedz o tym lekarzowi bo moze byc tak ze rzeczywiscie to male cisnie na nerw a jak to nie male to jak masz stan zapalny to trzeba brac zastrzyki. moja matka jak to zaniedbala to 3 miechy do lozka przykuta byla. nie przewialo ci gdzies plecow? albo nie wylecialas choc na chwilke gdzies bez kurtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×