Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

moj synek nie chce ssac cyca bo nauczyl sie z butelki bo mu dawalam jak jeszcze pokarmu nie mialam, no ale i tak go do cyca przystawiam, moze possie, ale w sumie moje brodawki i sutki sa jak pilka! wiec nie ma za co lapac, odciagam wiec pokarm - ksztaltuje sobie brodawki a mleko odciagniete daje mu z butelki.... no zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to że ona też była w ciąży :P Allegrowiczka to idż do tego laboratorium i niech Ci powie jakie są te wyniki i czy są ok bo jak nie to wtedy pójdziesz wcześniej do gina jak są złe żeby coś się nie stało do tego marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o allegrowiczka to nieciekawy masz ten wynik. powiedzialbym ze bardzo nieciekawy... wiesz ze moga ci go powtorzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wiem że ostatnio o tym pisałyście ale nie chce mi się szukać :D czy dla ciężarnych jest jakiś specjalny magnez w tabletkach czy można brać taki normalny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka to jak Ci powiedziała, że nie za dobrze to może przełóż na wcześniejszy termin tego ginekologa?Nie wiesz kiedy te wyniki tam do niego pójdą bo może jak już trafią do niego to poszłabyś i spytała się czy na konsultacje przyjmie Cię miedzy pacjentkami? A poczytaj tutaj http://portal.abczdrowie.pl/krzywa-cukrowa Odebrałam swoje wyniki-nerki mi szwankują :o a tak dobrze się czuje przez ostatnie 3 dni coś przekłamane to :) Carolajna do Portsmouth m.in na zakupy jeżdżę ;) Andziulka mnie ostatnio lekarz powiedział,że nie ważne jaki magnez ale mam brać 3x dziennie ja mam zaufanie to chela-mag a teraz wyszła specjalna seria magnez dla ciężarnych i to biorę, ale zastanawiam się nad tym chela-magiem typowo na skurcz- z potasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie w piatek mam zamiar podejsc do pielegniarki zeby sprawdzila i w razie czego mnie zarejestrowala do lekarza bo on dopiero w piatek bedzie :/ O ile bedzie bo jak ostatnio bylam to pielegniarka przez telefon mowila komus ze gina niema w poniedzialek i piatek tak ze sie okaze czy mnie przyjmie w piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam ta chele i gowno mi dawala. dla mnie najlepszy jest blu mag ale to jak kto woli. tzreba patzrec ile magnezu jest w tym magnezie bo jak kupilam kiedys jakies tanie gowno to bylo 13 proc dziennego zalecanego spozycia wiec tyle co nic a w blumagu jest 100 proc nie pamietam ile jest w cheli ale tez duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka idz jak najszybciej bo jak masz cukrzyce to mozesz dostac stan rzucawkowy albo cos w tym stylu. drgawki i inne takie atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w blu magu jest 100 % bo brałam go przed ciążą :) czyli to bez różnicy tak? bo mam jakiś teraz w domu bo mój bierze tylko nie wiem jaki teraz kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wiem ze to nie za dobrze :/ Tyle ze moj gin przyjmuje tylko w piatki i poniedzialki ale jak bedzie potrzeba to pojade do Wieliczki )tam przyjmuje prywatnie) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka mysle ze jak pojdziesz w pon to bedzie ok ale 4 marca to zdecydowanie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wiem bo jakby nie patrzec to caly miesiac a przez miesiac moge tym dziecku zaszkodzic :/:/:/ Ciekawa tylko jestem co mnie potem czeka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka wazne by byl w skladnie magnez i b6 i zeby tam troche go bylo. najwyzej jak przedawkujesz to posrujasz jeden dzien :) ja mojego tez aplikuje magnezem bo potem nie jest taki znerwicowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sobie mozesz zaszkodzic przede wszystkim. bo takie drgawki czy cos to mogae cie w kazdym momencie dopasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro ja do lekarza. zapytam go o to ktg. mam nadzieje ze tu na miejscu to maja choc watpie bo nie widziala u nich takiego sprzetu. oni maja tam tylko ten radziecki detektor tetna i sterte dlugopisow bo nawet ich na komputer nie stac takze systemem ewus nie musze se martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ketsy, co Ty gadasz, kolejna zakompleksiona do kolekcji :D Carolajna, to jest położna, która pracuje normalnie w tym szpitalu tylko to byłby dla niej dodatkowy nieoficjalny dyżur ekstra płatny ;) Tzn. trochę na lewo :) Poleciła mi ją moja gin, która też pracuje w tym szpitalu Ja nie wyciskam żadnej siary, na samą myśl mi się słabo robi. Czasem pojawi się kropelka, ale jakoś nie zwróciłam uwagi z której piersi. Andziulka007, może macica Ci uciska na jakiś nerw. Ja mam tak z kolei, że budzi mnie okropny ból biodra, wtedy przewracam się na pół minuty na plecy i przechodzi, a potem przewracam się na drugi bok. Potem budzę się i znowu to samo tylko z drugiej strony ;) I tak całą noc ;) Co do seksu to mi się w ogóle nie chce, a teraz jak jestem taka ociężała to mam wstręt na samą myśl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij no wstret jest bo ja mam sama do siebie ale biorac pod uwage to ile radosci daja igraszki to jednak ta druga opcja wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowicza, ja też na Twoim miejscu poszłabym do lekarza w pierwszym możliwym terminie, bo miesiąc to za długo. Keysy, nie mogę otworzyć tego tvn na iPadzie, spróbuję może później na laptopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fij koniecznie musisz to wyprobowac... bo potem jak bedzie polog to juz totalnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, a to mały leniuch na łatwiznę idzie ;) Też się boję, że mój jak zasmakuje butli to nie będzie chciał cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Laski nie dziękujcie mi za miłe słowa! ;D Piszę co myślę no. ;p Co ja poradzę. ;D Fijfijfijuu ... babciuuuuuuuuuuu... ;DDDD andziulka007 rozwalliłaś mnie z Twoim tatą i Zbuntowanym aniołem. ;DDDD Hm, cyganka... ja ostatnio jedną wywaliłam z pracy, bo chciała kasę. Poklepałam się po brzuchu, powiedziałam, ze mąż bezrobotny i że naprawdę nie mam pieniędzy. To poprosiła chociaż złotówkę na coś tam, no to 1 zł zamiast 30 zł jej dałam. Wyszła i do kolegi co stał przed wejściem po butelkę z piwem sięgnęła. ;D Ja nie planuje znieczulenia. Znaczy nie wiem jak to będzie wyglądało, nie myślę o tym na razie. Wyobrażam sobie póki co (nie wyprowadzajcie mnie z błędu jeśli się mylę ;p), że jak mnie będzie strasznie bolało to im w trakcie powiem, że chcę i niech mi wtedy aplikują. Może dam radę. Ok, przeczytałam post Fijfijfijuu (dopóki nie było poczty zastanawiałam się skąd wytrzasnęłaś ten nick xD) i już wiem, że to nie przejdzie. Ale to nic. Robię DELETE i zapominam, że to czytałam. ;D Kurde nie mogę się doczekać kiedy ja dojdę do tego momentu, ze jak nie będę odbierać to będzie panika wielka. Hehe ^^ Keysy a bo wrzuciłaś tylko kawałek Was. ;D Wrzucaj Was całych to Ci zaraz powiem, czego Ci zazdroszczę hehe! Ej a mi nic z piersi nie leci. :( O co kaman? Carolajna87 .......... mąż znajomej to może być też mój mąż. Od 3 miesięcy jestem na głodzie. ;/ Sama sobie radzę ic coraz bardziej się przez to wkurzam. ;p Monikaw29 myślę, że każda z nas się zastanawiała czy wrzucać fotki. ;p Przynajmniej ja tak miałam i dość długo się wahałam. :D Ej, mnie wydęło nagle. Nie miałam brzucha a tu nagle wziął i wyskoczył. Kupuję sobie z Ziaji krem na rozstępy i raz dziennie się smaruje. Na wszelki wypadek. Kiedy one w ogóle wychodzą? Na razie w 28 tc nic u mnie nie ma. Mam się już cieszyć czy sobie jeszcze nadziei nie robić? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem w takim szoku , że szok! Dostałam telefon że mojej przyjaciółki synek 2 miesiące zmarł:( Boże Ja w to nie wierze:( leżał w szpitalu bo dostał gorączki 38.5 Wiola była z Nim niby o 5 Zasnela a o 6 przyszła pielęgniarka do małego i Ja obudziła żeby wstała małego przebrać ona wstaje a on Boże:( zimny jak lód:( a pielęgniarka jeszcze pyskiem że była co akurat! Nie wierze w to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
A teraz coś co mnie męczy. Może coś któraś wie - interesują mnie tylko informacje aktualne, których jesteście pewne na 90-100%. W necie krąży dużo różnych wersji i te już wszystkie przejrzałam, każda inna od drugiej. Pracowałam przez rok czasu na umowę zlecenie na niewielką kwotę. w ciąże zaszłam w sierpniu. W październiku przeszłam na umowę o pracę na pełny etat, bo tak miałam umówione już z szefem wcześniej. A że to zajebisty facet, to mi mimo ciąży tą umowę dał tak jak obiecał. 1600 zł, czyli minimum krajowe. Teraz od lutego przeszłam na zwolnienie i chcę je ciągnąć do końca. Co mi się należy z ZUS na zwolnieniu i co na urlopie macierzyńskim? Czy ktoś wie jak to się dokładnie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, najistotniejsze by magnez mial wit. b6 bo inaczej sie nie wchłonie i obojętne jaki Mam pytanie z innej beczki- czy jest tutaj dziewczyna,która zna dosyć dobrze niemiecki z elementami medycznego niemieckiego ? :) Mam problem z ulotką od leku, nie wiem czy można go w ciąży czy nie :) Allegrowiczka jak coś to dostaniesz tablety z insuliną i potem kontrola cukru u dziecka - nic się nie bój, po ciąży minie :) Co do położnej - pamiętacie jak pisałam,że kuzynka dała teraz 800zł położnej i mi ciężko w to uwierzyć było, tym bardziej że inna laska dała położnej na dyżurze 200zł i też urodziła bez problemów. Zapytałam się ciotki czy tak jest i tyle się daje a ona udawany szok i okazuje się jak się umówisz z nią przed porodem to ona na wezwanie przyjeżdża do Ciebie tylko i wyłącznie i się płaci ile zaśpiewa, natomiast na dyżurze jak jest- to wiadomo jest jej obowiązek i podobno lepiej dać w kieszeni na dyżurze niże te "umowy" przedporodowe :o, ja ze swojego szpitala nie znam żadnej więc zostanę przy opcji na dyżurze. I oczywiście moja ciotka jako typowa strzykawa na koniec musiała rzucić hasło z ewidentną szpilą na pacjenta że " po porodzie pacjentka da Ci przeterminowana kawę a potem opowiada co to nie dała " :o pielęgniary to jednak okropne baby nawet te w rodzinie :o i zdania nie zmienię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
_majóweczkA_ smutna historia. :( Znajoma znajomej poroniła w piątym miesiącu ciąży. Ja nawet nie umiałabym takiej kobiety pocieszyć, bo jak pocieszać po takiej stracie? Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×