Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Fij ja uwielbiam zdjęcia.. Ale oglądać w tradycyjny sposób, bo z komputera jakoś mniej mnie cieszą.. Dlatego jak mamy okazje to wywołujemy zaległosci i tworze albumy i pozniej sobie przegladam po tysiac razy taka sentymentalna jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, no właśnie, niby moja kolej, ale ten czop mi odszedł i cisza :O Nie wiem czy się cieszyć czy płakać, bo jak pomyślę, że mały MAMY urodził się 2tyg. wcześniej i waży 3660g to ile będzie ważył mój jak urodzę w terminie (miałyśmy dzień różnicy w terminach, a nasze maluchy ważyły podobnie) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij zobacz, ze ja nie umarlam, MAMA tez nie. Jestes kobieta, stworzona do rodzenia dzieci. Nie mysl o tym ile bedzie wazyl. Ja nie chcialam chudego szczura ;) MAMA powiedziala, ze da sie wytrzymac, a ja, ze to nie bol bo czekalam na gorsze :) da sie! zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery to słodki bobas :) śliczny i ma małego blond irokeza ,nic tylko zacałować :) Moonia nie pamiętam o co pytałam jeszcze, wiesz ze trzeba w lodówce trzymać to mleczko? :) słodkie dzieciaki aż można mieć bliźniaki ;) Carolajna ja też jestem za karmieniem piersią, jedynie to martwię się że jakby wyskoczyło w ostatniej chwili cc to może laktacja zaniknąć ale widzę ze mamie2013 się udaje karmić- nie powinno być źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie wzielo na kiełbase:D:D:D przed ciaza nikt mnie nie zmusil do kielbasy, prawie cale zycie na nabiale... a teraz? KIEŁBASA!!!!!!! dacie wiare? Paranoja jakas:D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w taki razie nienormalna jeśli chodzi o karmienie i pewnie mnie tu zaraz zlinczujecie, ale ja nie chcę karmić cycem, chyba, że mi sie jeszcze zmieni no i troszkę się boję tego terroru laktacyjnego stosowanego w szpitalach :( A tak poza tym to byłam dzisiaj u mamy i poinformowałam ją, że zostanie babcią, chyba nadal jest w szoku :) Mój brat nie uwierzył i zadzwonił do Tomka żeby go spytać czy to prawda, a zaraz potem zapytał od kiedy może zacząć kupować ciuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna kazdy ma swoje podejscie tak samo do wychoiwania, jak i karmienia i to poprostu jest Twoja decyzja... Ja słyszałam, że podczas karmienia piersią nawiązuje się taką mocną więź dziecko-matka... Jednak bywa tak, że nie każdy karmi, bo nie chce bądź nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna jeśli nie chcesz karmić piersią nie zmuszaj się :) ani tym bardziej nie stresuj poradami laktacyjnymi w szpitalu, spróbować możesz jakby Ci się odmieniło -jak się nie uda to co z tego ?:)Cyc jest dobry dla dziecka i to pełnowartościowy pokarm no i ja np tez z lenistwa będę karmić bo wstanę wyciągnę z łóżeczka wsadzę do swojego łózka do cyca dostawie i będzie ciągnąć a ja dalej spać :P . Nie bawi mnie wstawanie w nocy i wychodzenie z łózka, sterylizacja butelek, odmierzanie mleka z wyjącym niemowlakiem na ręce -zbyt wygodna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dzieeczyny :) no jakos daje rade, poki co jest grzeczny i rzadko placze, wlasnie trzymam go na rekach i pisze z telefonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genialna ta fotka :) Anetucha, no co Ty, ja i modeling, phi :D Po pierwsze jestem nieśmiała, a po drugie mam kompleksy do tego stopnia, że ile bym nie ważyła nie pokażę się w kostiumie czy w spódniczce, tak już mam ;) Moniaa, ale mi smaka zrobiłaś na kiełbaskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra masz racje, cyc najwygodniejszy. masz bar mleczny 24/7. ja musze butelki zabierac ze soba, jak zapomne to jest krzyk, szukanie sklepu gdzie kupie butelke, restauracji gdzie mi wyparzą itd ;] albo strzykawka (to juz raz przerabialam) ale czasami sie nie da ;) ja nie dalam rady jej nauczyc MAMA jak sie czujesz jako nowa mama i jak rana? :) ty masz brzuch ja mialam krocze pociete. Ale wylizesz sie ;) podobno 2 tyg i bedziesz smigac. napisz jak bedziesz miala czas jak wrazenia. Fij najlepsze laski maja najwieksze kompleksy. Nie chce Ci sie podlizac ani poprawic samooceny, to moja prywatna obserwacja. Te gorzej wygladajace juz chyba nie maja nic do stracenia i jak widze takie po 120 kg w krotkich spodniczkach to az szczeke z ziemi zbieram. Jestes fotogeniczna. Takie osoby nic nie musza robic, zeby na zdj dobrze wyjsc. Ja nawet jak sie staram to na zdj nie wygladam tak jak w lustrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ja też tak mam, że choćbym nie wiem jak się starała to na zdjęciach średnio wychodzę, szczególnie teraz w ciąży... Zdjęcia z dnia na dzień coraz mniej efektowne... I nawet się z rzeczywistością mijają.. Jedynie gdzie wygladala wystrzalowo to dzięki tapecie na gębie i fryzurze prosto od fryzjera na ślubie kościelnym... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nawet nie mówcie z tymi zdjęciami :o ogólnie ja ohydnie wychodzę na zdjęciach w ogóle nie lubię jak ktoś mi robi zdjęcia, a teraz to już tragedia ... podobno dziewczyny odbierają urodę matce a mnie mój syneczek odebrał 😭 ;) i jak tu sesje z brzuszkiem by było robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, dzięki, ale wiesz co , chyba każdy tak ma, że nie lubi siebie oglądać na zdjęciach. Rzadko się zdarza, że jakieś znoszę :) A Tym 120 kg dziewczynom co chodzą w krótkich spódniczkach to trochę nawet zazdroszczę, że mają w dupie co inni pomyślą i się nie wstydzą :) Grunt to mieć luz psychiczny :) Ja chyba nigdy z tych ram nie wyjdę, ale w sumie już się przyzwyczaiłam :) Idę spać dziewuszki, bo się dziś naprasowałam trochę i pobolewa mnie krzyż i spuchły mi znowu kostki. Muszę się wyspać, bo mój M. mi wywróżył, że 6 lutego urodzę chociaż termin na 15-ego ;) Skąd mu się to uroiło to nie wiem :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama wielkie gratulacje rozpakowania się :) Super! :] Maluszek śliczny :) Ten smok przy jego buziuni taki wielki się wydaje ;D (nie) mądra... a mi się własnie wydaje,że jest mnóstwo powykręcanych ludzi z jakimiś wadami:D A po tym jak mi krew pobrali wyniki przyszły na : grupę krwi, aids, wszelkie syfilisy no i genetyczne sa z krwi ... keysy... no sprzęt do usg w UK jest naprawdę dobry :) Mam usg też z PL i rzeczywiście jest różnica :] Fifififijuu ja też się mega cieszę,że wreszcie będziemy sami, do tej pory mieszkaliśmy we 4 z jeszcze jedną parą:] A co do balsamów na rozstępy: polecam Palmers ten z pompką... jest cudowny! Strasznie mnie swędział i brzuch i piersi a teraz jak ręką odjął... i skóra bardzo nawilżona cały dzień... Carolajna87 ja bym chciała karmić ale jeśli będzie cesarka to różnie może być...poza tym mam wklęsłe sutki, które twardnieją jak jest zimno np. i wiem,że tez może byc problem...Jakoś ogólnie nie wiem czemu ale się boję karmienia ;] A Ty czemu na nie ? Moim zdaniem każda z Nas powinna zrobić jak uwaza i nikt nie ma prawa nakazywać czy komentowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cala rodzina sie zakladala ;) nikt nie trafil oczywiscie, moj tata tylko mowil, ze nie urodze przed terminem. urodzilam dzien po ;p potem przez caly dzien skurczy wypisywali mi smsy, mama podobno plakala gdy zabrali mnie na porodowke i przestali sie oddzywac. zadzwonilam do niej zanim jeszcze amele na rece dostalam :p normlanie wyskoczyla ze mnie a ja za telefon haha podobno do wszystkich kolezanek zadzwonila, ze jest babcia ! ;p pierwsza wnusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------7------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ----------------13-----------? andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------20---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łód zkie----------------21----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------22---------Leon Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielko pol skie--------23-------Norbert DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdy nia-----------------22---------DZ Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---23---------DZ _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wiel kopolskie---------25----------DZ Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Kr akowa----------26----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubu skie---------------28---------CH Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------28-------Gośka Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------38----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina--------28-------- mazowieckie-----------40---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta----------24----------Kent , Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie------------------Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij Ty masz 28 lat?!?!?!?! Wygladasz jak nastolatka! Dobra zejde juz z Ciebie, ale wrocilam do tabelki bo myslalam, ze mlodsza ode mnie jestes. Pomylilam Cie z keysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rana jak rana pooperacyjna :P no boli i trzeba ueazac, no ale warto bylo :) moj maly obudzil sie na karmienie, alez on minki robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja po prostu nie chcę wydaje mi sie to obrzydliwe i raczej staram się z tym nie wychylać. Nie potrafię tego wyjaśnić, jak byłam młodsza to tak nie miałam :( Ale nie chcę się zmuszać. Co do tych 120 kg dziewczyn, wczoraj jechałam tramwajem z taką jedną no może 120 to przesada, ale jak ona wyglądała, zimno jak cholera, cienkie rajstopki, szpilki i spódniczka która nie zakrywała jej tyłka, masakra po prostu do tego cienka kurteczka z futerkiem i bluza z kapturem, laska mnie rozwaliła po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
To jest straszne. Zaczynam dzisiaj od Was swój dzień. Posprzawdzałam pocztę i myślę "a zajrzę do dziewczyn".. a potem "nie nie! bo znów tam spędze 3h!". ;D MAMA2013LUTY ale masz pociechę. Zazdroszczę Ci takiego Skarba. Niech się zdrowo rozwija. ;** Ja też chcę już swoją trzymać na rękach. ;p Carolajna87 jak napisałaś o kompleksach myślała, że naprawdę nosisz rozmiar XXL i że faktycznie masz dużą nadwagę. xD Aż się śmiać zaczełam jak zobaczyłam Twoje kształty - szerokie biodra i wąska talia, rpzecież faceci to uwielbiają! ;D Ja chce cyca, bo to lepsze dla dziecka. Ale jakoś na razie nie wczytuje się w problemy z tym związane. Przyjdzie samo. ;p Poza tym, decyduje się na to nie przez wzgląd na siebie, tylko przez wzgląd na dobro dziecka. Gdzie się nie obrócisz, piszą jakie to ważne. Wszyscy na raz nie mogą się mylić. ;p Co by nie było, zamierzam umierać w tych strasznych męczarniach dla Gośki. ^^ Ej moi rodzice byli w takim szoku, że do dziś się nie otrząsnęli. Ja dla żartu rzuciłam kiedyś, że to "Faslolka" i do dziś pytają "A jak tam Fasolka?" i im brzucha na Skype pokazuje i w ogóle. ;p Śliczna suknia, niedługo szykuje mi się ślub siosty (mam nadzieję) i wiem, że pokażę jej Twoje zdjęcie z propozycją kiecki bo ta jej się na bank spodoba i się w niej zakocha! I ślicznie wyglądałaś. :) andziulka007 jesteś tą laską, do której jako pierwszej podeszłabym spośród wszystkich dziewczyn, które powrzucały zdjęcia. ;D Odważny kolor włosów, kolczyki i obstawiałabym, że z Tobą najprędzej znajdę wspólny temat. xD Zawsze chciałam mieć taki kolor włosów, bardziej ognisty niż to co mam sama, ale nie przeżyję farbowania. ;D Anetko ale Ci brzuchol rósł! Ja nie robiłam sobie jeszcze żadnych zdjęć bębenka swojego. Ale chyba muszę w końcu swojego męża zmusisć do tego. ;p Ja Ivo nie kochałam. ;p Był dla mnie zbyt lamerski. ;D Mam po prostu ochote znów to obejrzeć. ;pHehehe a to coś około 800 odcinków. ;D Fijfijfijuuu powiem króciutko, "nie pierdol z tymi fałdami". ;DDDD I nie łam się, wszystko będzie zajebiście i wkrótce napiszesz do nas "URODZIŁAM!" o ja już się nie mogę doczekać. ;D Z tym modelingiem to wcale nie głupia sprawa. Walic kompleksy, nie ma znaczenia czy Ty się bedziesz podobać sobie, ma znaczenie, czy się bedziesz podobać fotografowi. ;D Moniaaa86 słodkie strasznie. ;p Kiełbasa? Ja mam teraz fazę na majonez. A gdzie on się odkłada? Ej widziałyście to? http://i1.ryjbuk.pl/c641fd3c59af5d8414ed26c391550dea45d679c4/drogi-tluszczuxx-jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Carolajna87 ja tam nie zwracam nawet uwagi na takie laski. Zawsze tak się ubierałam, żeby się dobrze czuć we własnym ciele, ale nigdy tak, żeby robić z siebie pośmiewisko. ;p Eh, zwariuje bez ćwiczeń, co rano mam ten sam problem i co rano znowu chce mi się coś z tym zrobić. Ale dopóki nie wyleczę gardła, dopóki nie ogarnę swoich upierdliwych hemoroidów i dopóki nie dowiem Cię co to za poduszeczka na igły mi urosła na wzgórku nie ma mowy w ogóle o żadnej gimnastyce. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×