Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl) Szoszonowa sprawdz sobie tydzień i wage w której kolumnie się mieści... Jednak moje maleństwo było bardziej w drugiej niż trzeciej ... Miała w 26tyg 1174g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... zwodzona waszymi opowiastkami o tym jak wasi faceci traktuja dlugo wyczekiwane dzieci i przemek keysy, ktory stracil szacunek nawet do niej poszukalam w necie innych lasek skarzacych sie na swoich ukochanych i az sie zle poczulam jak bardzo przesadzam i marudze a mam w domu okaz warty pozazdroszczenia... Dzis przy obiedzie zachwalal jak dobrze gotuje, zjadl wszystko do konca a jak skonczyl to zlapal mnie za reke i podziekowal... doszlo do mnie, ze robi to za kazdym razem gdy mu cos przygotuje, upiore itd... Amele traktuje wzorowo, wita sie ze mna rano, zegna przed snem, jak dojedzie do pracy to pisze smsa: Good morning, have a nice day i robi wiele wiele innych rzeczy, ktorych nigdy nie mialam z polakami a ja nadal marudze... kurde az sie zle poczulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ty niewdzięcznico :P teraz go doceń... Przecież miałaś ten zajebisty seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nocą :) też wczoraj patrzyłam na centyle :) i z wagi jestem zadowolona.Mnie poinformował lekarz ze tak 3500 powinien mieć na więcej nie mam co liczyć bo sama jestem szczupła, więc spoko mam nadzieje ze stanie na głowie przed porodem i uda się sn :) a teraz od początku... Fij czyli jednak to prawda z tym cycem-fajnie,szkoda ze nie jest to sposób ma stałe,ale pocieszające jest ze dzieci szybko rosną i czas tez szybko mija ;) co do badan to nie wiem nic na temat zrobienia bortadelli, mam tylko krztusiec iga,igg,igm,ale to w poniedziałek z innymi badaniami. Yadaeth co jedną to lepszą ta akcje podajesz,a ta do licytacji naprawde ciekawa,ale uważam tak samo jak twój mąż,nie raz przyuważyłam ze praktykują właśnie to podbijanie przez znajomych albo przez swoje inne konta. Moonia to co pisałaś o tym dziecku to jakiś dreszczowiec :o ale się mała musiała namęczyć :( matka tez... szoszonowa wlasnie nic mi nie było...ale dzisiaj już tak i to pewnie ze strachu ;) mnie brzuch nie boli tylko plecy dzisiaj i znam ten ból bardzo dobrze ;) Czy Wam tez dotykają brzuchy znajomi czy rodzina? moonia z tą metalową metrówką i sznurkiem to dobry pomysł, ja sznurka nie miałam to wziełam pasek marcina bo dłuższy i się "zmierzyłam" :D anetucha wstrętna babo :P pamietaj zezłej baletnicy rąbek u spódnicy hehe :P ale przyznam ci racje bo miałam tak samo,marudziłam i czegoś mi ciągle brakowało dopiero jak poczytałam jakich facetów mają inne dziewczyny i jak si\e muszą użerać z nimi to doceniłam kogo mam pod dachem i teraz jak zrobi coś od dupy strony to już nawet na niego nie krzyczę :P zamiast tego wole go przytulić i pogłaskać - on jest wtedy taaaaaki wdzięczny. Dostałam dzisiaj książkę od koleżanki - joga w ciąży :D już widzę jak sobie poćwiczę.... w wyobraźni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... Marcinowi każe, siostrzenica Marcina nawet czasem ucho przykłada i raz zarobiła w skroń... :) i czasem znajomi pogłaszczą... Mnie to nie przeszkadza, sama go notorycznie głaszcze i się z nim bawię, i mowie mu dobranoc dzidziusiolku i go pogłaszcze to mi odkopuje dobranoc ;) A Marcina rękę położyłam na brzuchu, bo się rusza, a on nagle cisza... Ma focha na tatuśka i mowie ze ma skąpy kontakt z małym a on mówi, żebym do niego przyjechała, zeby dziecko nie zapomniało głosu taty... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Fijfijfijuu ja niedługo pójdę do MOPR'u żeby się dowiedzieć co i komu przysługuje. Pewnie, że by się chciało ominąć ten najgorszy okres. ;D Kurcze ja też to z pieskiem wybrałam. :) Nie to, żeby Szuler miał na to jakiś wpływ.. ;p X Mooniaaa86 może to kwestia tego, że my psiary ejsteśmy? ;D Mój M. śmiał się strasznie, jak powiedziałam że chce psa. ;D W żaden sposób nie mógł mnie namówić na tą żyrafę, chociaż też jest fajna. W ogóle niepodoba mi się miś. :D NA SPACER?! DZISIAJ?! O Boże. U mnie jest -10 i wiatr taki, że niemal szyby w oknach drżą. ;p Monia może i się nie łapiesz na ten zasiłek do becikowego, ale jak pojawi się dziecko to Wasze dochody netto dzielone są na 3 osoby. Warto zajść zapytać czy nic się nie należy. ;p HAHAHAHA "Andziulka nic sie nie martw, dziecko sie wpycha..."... wiem, że tam literówka ale mnie to rozbawiło. ;D JEEEEEEE! JESTEM W ŚRODKOWEJ KOLUMNIE!!! ;d A Ty wiesz że u mnei tak samo było? Na początku jak mój M. kładł ręcę na brzuchu to ona się automatycznie chowała i przestawała ruszać. Aż się dziwiłam. X Aneta haha ale fajnie Cie poczytać. ;p Ciekawe ile ja będę miałą cierpliwości do swojej. ;p Hmmm... mówiłam, że narzekanie to błędne koło. Wiesz, ja też kiedys tak samo jak Ty się OBUDZIŁAM i popatrzyłam na to co mój robi dla mnie. Jasne, że czasami wkurzy, ale to typowe dla każdego faceta. :) Nie czuj się źle, tylko bądź dla niego JESZCZE milsza. Dopiero zobaczysz, jak zgłupieje. :DDDDD Mój miesiąc na mnie podejrzliwie patrzył po tym przebudzeniu. :p Hm.. i oh oh oh jak ja Ci zazdroszczę tego seksu. :D Ja swojego jak ostatnio próbowałam rozebrać to zachował się tak, jakbym go ŁASKOTAŁA. ;p Śmiał się po czym stwierdził, że musi już leciec na próbę. Myślalam, że go zabiję i się wkurzyłam. Później wrócił po 3-4h a ja nadal wkurwiona. I pyta się o co chodzi.. a ja się pytam "czy ja jestem muchą, która ci latała koło nosa, że mnie jak muchę odpędziłeś?! Ja się chciałam z tobą pieprzyć!" jak mi się roześmiał w twarz, po czym nagle spowazniał jak zoabczył, ze ja na serio i zaczął mnie tulić i całować i powtarzał "Kochanie ale mi tak dziwnie, bo tam mała w środku a ona już wszystko słyszy!". Ręcę mi opadły. ;p X Andziulka na jakie walki idziecie? ;p Twoje maleństwo będzie pokazywac jak skutecznie kopnąć, żeby mamę zabolało? ;D Moja się już nauczyła. ;p Hmm... no ja lubie takie fantasy. Czy film, czy książka.. wsio ryba. ;p Wiem własnie, że ta pościel droga bo na innych aukcjach to samo jest od 320 minimum. ;) Z tego co wiem, do becikowego liczą 504 zł netto. I dziecko jest tak, 3 osobą. :) My chcemy po zasiłki iść dopiero po urodzeniu, bo inaczej nic nam nie wyjdzie. ;/ Mnie też bolą ścięgna i pachwiny. Ledwo się podnoszę... myślałam, że to typowy ból dla ciężarnych? Ja też sobie poduszkę podkładam.. więc hahah może to i ta poduszka. ;D Tylko ja pod brzuch bardziej. X Hinskiturysta moja miała w 32tc 2kg. Co mi rokujecie? ;p ja wolę naturalnie... ale nic na silę. ;p X (nie)mądra mojego brzucha dotyka tylko mąż i siostra, bo cała moja rodzina jest strasznie daleko. Czasami przyjacióła jak wpadnie... i powiem Ci, że wiele bym dała żeby mieć blisko jeszcze kogoś, kto by się tak cieszył. ....bo ile moja siostra może ode mnie słuchać "oooo! znowu się wierci!"... wcześniej reagowała na to nagłym zrywem i leciałą do mnie jak opętana... ale po kilku miesiącach powoli przestało ją to tak szalenie interesować. ;D Chociaż nie powiem, jak przychodzi to pierwsze co robi to się pochyla i krzyczy (dosłownie krzyczy!) "cześć mała! ciocia przyszła!". :D X Wazę 4 kg więcej od mojego męża. Mój prywatny dramat. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa, myślałam, że to Twoja siostra :) To straszne co piszesz :O Chyba musiała się jakoś zaklinować po drodze czy coś, masakra :( Mówisz, że Twoja koleżanka była przerażona, a co dopiero taki maluszek :O Ejjj, z tym klepanie po tyłku to i Mojemu pomaga :D Mój M. to zauważył jak go klepał do beknięcia, przez ramię i w dupala aż mu bańka odskakuje :D Anetucha, no czas leci szybko, ale nie aż tak szybko ;) Z resztą teraz jak wróciłaś do pracy to już w ogóle Ci poleci. Tak jak piszesz praca, dziecko, pranie, obiad, sprzątanie i sru dzień za dniem :) I z nikim się nie rozstaję, chociaż po dzisiejszym dniu chętnie kopnęłabym go w dupę ;) Oczywiście poszło o teściową :O Andziulka, to się wkurzyłam, bo myślałam, że tak zwani konkubenci się nie liczą ;) A tu zonk :O Mnie pipka nie bolała, ale moja koleżanka teraz narzeka że ją boli. To pewnie jakiś ucisk czy coś... Szoszonowa, ogólni to w nocy ja do niego wstaję, chociaż wiem, ze jaknym poprosiła M. to by wstał, ale sam z siebie to a to nie wpadnie. W sumie to nosi go w dzień jak płacze i w nocy jak ju ż ja nie daję rady go uśpić jak płacze i od wielkiego dzwonu go przewinie jak go poproszę ;) To chyba moja wina, bo rzadko go proszę a wiesz jacy są faceci, sami z siebie to niewiele robią, raczej są mało domyślni ;) Szoszonowa, a ten 02 to też jest taki lekko różowawy? Szkoda, że Ci ten bronzer nie podpasował. Ale cojest nie tak? Kolor? Konsystencja? Może złego pędzelka używasz? HinskiTurysta, o Matko, a ja się martwiłam, że mój będzie wielki ;) uhodowałaś klocka :D Keysy, podpytam na wszelki wypadek. Z tego co Andziulka piszę nie załapię się na pierwsze 1000 zł, bo myślałam, że M. nie będzie się wliczał, bo nie mamy ślubu, a na drugie nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, no nie da się ukryć, że masz skarba w domu, zazdroszczę Ci najbardziej tego, że temperuje Twoją teściową :) Niemądra, no ale te przeciwciał o których piszesz są skierowane przeciwko czemuś i chyba to była bordatella, ale łba sobie nie dam obciąć ;) A jak zdrowie? Poprawiło Ci się trochę? Oooo, Yadaeth, to jak już będziesz wiedziała co i jak to pisz :) He he, Szuler pewnie będzie zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Yadaeth nie pekaj ja też już dobijam do mojego wagi, tym bardziej że mało co je, bo jak twierdzi nie ma czasu i robi się wklesly a ja mega wypukla, więc do sexu wsam raz :-P tylko że tego brak... Nawet jak na chwilę wpadnie to .... Nic.... Ale może jak do niego pojadę?! A Jak nie... Obiadu nie będzie! Czułości... Też brak... To nie fair!! I dziwi się że go nie kopie, jak mamie dobrze nie robi :-P mój stwierdził że przysługuje mu 8h snu, 8h pracy a przez resztę doby, będzie musiał rozpalić, porządki gosp. Porobić itd... I nie będzie miał czasu na opiekę .... Ja mam nadzieję, że się zakochanych w dzidziusiu i zmieni zdanie... Lecę spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Fijfijfijuu na pewno będę pisać, ale dopiero jak będe miała pewne info. ;p Tylko pamiętajcie w każdym województwie sa inne inne kwoty, bo zasady raczej będą takie same. Hm. Zastanawia mnie jedna rzecz... czy Wy mieszkacie razem? Z MOICH reasearchów wynika, że musielibyście mieć ten sam adres zamieszkania, żeby to się liczyło. Jeżeli mieszkacie razem, ale Wasz adres zameldowania jest różny to liczone są tylko Twoje zarobki. Ale mówię, nie jestem pewna na 100% więc nie będe się wykłócać, tak na 90%. ;) My z moim jesteśmy po ślubie więc to że mój M. jest zameldowany w innym miejscu traci już na znaczeniu. Tylko oczywiście w takich sytuacjach "pozujesz" na samotną matkę i wiązałoby się to z kontrolami. Samotne matki mają naprawdę konkretne dofinansowania, zasiłki itd. , ale jest też sporo sprawdzania, na ile one są faktycznie samotne. ;p X Mooniaaa86 ja pierwszy raz w życiu ważę 87kg. Jest mi ciężko tak z samą wagą.... ;p Hm. Dolicz temu swojemu przez te 8h do tych porządków gops. i rozpalania jeszcze gotowanie, sprzatanie, pranie i robienie zakupów, bo Ty przy takim podziale obowiązków i tak ledwo się będziesz wyrabiać przez 24h z dzieckiem. ;D Mój cały czas powtarza, że jeszcze zobaczę, jaka będę zmęczona jak się Mała urodzi i żebym sobie teraz spała, bo później będę ledwo żywa. ;p Ale póki co w słowach i zapowiedziach jest gotów do zmieniania mnie jak najczęściej przy Małej. Ale eh, patrzcie jak to jest... dziecko płacze jak jest głodne (między innymi ;p) i tylko cyc może uratować. Niestety tego cyca facetom brak, więc chcac nie chcąc my musimy się bardziej namęczyć. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Eh a ja spać nie mogę. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth, mieszkamy razem, ale zameldowani jesteśmy jeszcze w domach rodzinnych. Naprawdę fatygują się żeby to wszystko sprawdzać? Kurde, wkurza mnie to, nie dość że miesiąc się minęłam z rocznym urlopem to nawet becikowe mi się nie będzie należało za urodzenie dziecka, które btw jest płacone z moich podatków! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth, a z tym cycem taka prawda. Niech doceniają, że w ogóle mamy wolę karmienia! Mojemu M. nie opłaca się wg. niego wstawać w nocy skoro karmię. Nie ważne, że małego trzeba jeszcze przewinąć i ukołysać :O Mówię Ci, nie ma nic gorszego niż takie ciągłe wyrywanie ze snu, to jak tortury. Na początku, po powocie ze szpitala jedziesz jeszcze na adrenalinie, ale potem, jak staje się to rutyną to nie jest zbyt przyjemnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia poczekamy zobaczymy... On twierdzi, że wstawać w nocy nie ma zamiaru, bo idzie do pracy.... Planujecie spać razem czy osobno? Moja mama uważa, że dla prawidłowego pożycia powinnismy spać razem, ale jak pomyśle, że maluch będzie marudny,a mój będzie szedł na 6:00 do pracy to będzie armagedon.... Liczę na to mimo wszystko, że będzie mnie zmieniał, bo jak się wypnie na opiekę nad małym to zrobię mu horror z życia... Chciał dziecko? To niech stanie na wysokości zadania.. X Yadaeth dla mnie 88kg to też nowość i czuję się mega wielka, mój życiowy max był 75, ale teraz to mega ciężko i to bardzo.... X Fij jak tam maluch? Grzeczniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz kota dostane napisalam sie i mi sie strona zamknela :/ brrrr... Allegrowiczka1987 daj znac po wizycie jak stoicie z waga :) xxxx Yadaeth miescisz sie w srodkowym centylu wiec chyba takiego sloniatka jak ja nie bedziesz miala :) Piszesz ze mozna pozowac na samotna matke, kiedys tak mozna bylo, teraz musisz podac ojca dziecka o alimenty i dopiero wtedy przysluguja ci zasilki dla samotnych matek i nie liczy sie czy macie ten sam adres czy inny. Ale z tego co sie orientuje zeby nie zalapac sie na becikowe dochod musi przekraczac 1900 zl na osobe w miesiacu (czyli dochod w miesiacu jest wiekszy niz 6000) xxx fijj szkoda ze sie nie lapiesz becikowe zawsze to jakis dodatek. Jeszcze w tamtym roku bylo tak ze kazdy dostawal, od tego roku wszedl walsnie ten limit 1900zl/msc/osobe. Glupota troche. My sie lapiemy na obydwa ale tylko dlatego ze narzeczony pracuje u ojca i ma wpisany niski zarobek a wyplate dostaje zupelnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth czyli ja bylam waszym krolikiem doswiadczalnym a myslalam, ze jako jedyna nie zaznalam seksu przed porodem i dlugo po ;) na poczatku strasznie boli ale to jemu sie podoba haha wczoraj ja sie meczylam a on do mnie: "to za czepianie sie! a to za marudzenie! a to za.... " a ja ałaaaaa :p x fij mialam kiedys faceta, ktory mial mamusie ale nie mial tatusia. mamusia wyslala syneczka do szkolyu oficerskiej i gdy skonczyl a nadal bylismy razem to mamusia zazyczyla sobie olpaty za mieszkanie w ktorym nie mieszkal bo mamusia nie ma pieniedzy. syneczek wyjebywal 600zl coby mamusia miala gdzie mieszkac po czym wpadl na genialny pomysl zebysmy zamieszkali wszyscy razem!!! taniej mu wyjdzie. zostaliosmy przyjaciolmi. po dzis dzien placi na mamusie i jest sam ale przyjacielem jest dobrym. takze chris mnie zadziwia czasami czas rzeczywiscie mija jak glupi gdy sie pracuje x dzis ide do siostry na caly dzien. nie chce kwitnac w domu. a teraz banan dla amelci na sniadanie. a jak pcha mi sie do laptopa!!! 4.5 miesiaca ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij i podziwiam cie za to karmienie cycem bez smoczka. masakra. ja bym amele przez okno wyjebala. mam zero cierpliwosci a do niej moze z 5% ;) i codziennie przegina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadeath i Fijfij musicie się zorientować jak to u Was wygląda ale z tego co Moje koleżanki u nas brały becikowe i np. Partner miał inny meldunek to pani w urzędzie z tekstem a sprawa o alimenty jest ? Nie ma to poproszę dochody partnera także z tego co wiem jak nie ma alimentów to dupa trzeba wspólne zarobki podać... Ja też jestem meldowana u mojej mamy póki co jak mały się urodzi to się przemelduje pewnie. Co do seksu nadal wam współczuję dziewczyny ja nie mam co narzekać :) a co do tej siatki to mój mały w 24 tc ważył tyle ze miesci się między drugą a trzecią się mieści :D to duży jest :) a o wadze nic nie mówcie ja najwięcej kiedyś warzylam 69 kg hehe a teraz gdzieś ok 78 ale doklafanie dowiem się we wtorek u lekarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego że prawdziwa szkoła życia dla związku zaczyna się jak rodzi się dziecko to prawda niestety dużo osób jej nie przechodzi mamy trzy pary znajomych które sobie nie poradziły z większą ilością obowiązków i albo są już po rozwodzie albo przed ale już nie długo to przykre :( Anetucha widzisz narzekasz na tego swojego a on dobry facet jest :) ja też jak nieraz tutaj czytam dziewczyny to też mi głupio że narzekam na swojego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fijfif nie, nie budze malego w nocy bo to i tak nic nie da, nie raz probowalam jak malo mi cycow nie urwalo, spal w najlepsze, zrobil dziubek (jego "protest" przed cycem) i spi w nakjlepsze :) ah faceci to swinie, kazdy jeden taki sam, widze ze prawie kazda ma ochote sowjego kopnac w d u p e .... pewnie Molly juz urodzila, no ciekawa jestem jak porod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja ostatnio jestem jakaś niemrawa...czytam Was, mam odpisać, potem coś muszę zrobić, zapominam... a od nowa czytać mi się nie chce więc odpiszę na to, co pamiętam :] Wiecie co? Ja mam wrażenie,że większości facetów przerasta ta cała sytuacja ...Niby na początku chcą ciąży, cieszą się, brzuszek jeszcze mały, my mamy normalnie tyle energii co wcześniej, wyglądamy tak samo... a im ciąża starsza, więcej niedogodności to Oni nagle dopiero zaczynają łapać o co biega...uświadamiają sobie,że dzieci to nie tylko słodkie małe bączki i że nie będzie cały czas kolorowo :] Oby się ogarnęły dziady jedne! Moonia86 w tym pierdolniku metalowa metrówka też zginęła :D A może to dla mojego komfortu psychicznego Diabeł chowa ją pod ogonem ?:P Jak się ważę na czczo mam 9,5kg do przodu. W ogóle brzuch rano jest duuuużo mniejszy niż wieczorem.....też tak macie ?? Zaczęły się ruchy brzusia (w sumie już jakieś 2 tyg. temu ale delikatne:D ) ale wczoraj to mi mała laptopa przestawiała z brzucha:D Serce mnie boli jak szybko pozbywamy się kasy i wszelkich oszczędności :] Musimy kupować wszystko!Pralka, lodówka, meble, garnki, tv (...) Szok! Nam becikowe w UK nie przysługuje... Wiesz coś na ten temat Anetucha i (nie)mądra ? Chyba rzadko kiedy ktoś dostaje....trzeba mieć mega małe zarobki...A w PL nie jest tak,że wszystkim się należy i taka sama kwota ? Anetucha i Yadaeth zaczęły pisać o tych swoich facetach,że tak na nich czasem narzekają i marudzą a w gruncie rzeczy to dobre chłopaki i ja mam to samo :] Aczkolwiek dziś mam nerwa na tę mendę bo rozumiem,że nowy dom, wszystko nowe, pomalowane...ale łazi za mną i mnie ciągle poucza! To rób tego, tego nie rób, tego nie dotykaj, to dotknij tak... No luuudzie....niech da mi żyć! Nie mam 4 lat :/ Chyba mu dziś wygarnę bo się kumuluje ... Fijiji...a jak Ty wstajesz w nocy do małego On też się budzi ? Macie łóżeczko u siebie w sypialni? Z drugiej strony facet może myśleć,że po co ma wstawać... cyca przecież nie da... Ale z drugiej strony mógłby chociaż wstać i Ci np. małego podać do łóżka... A ja się mądrze a zobaczymy jak będzie u mnie:] A. ma zmianę popołudniowa w pracy, więc nie może marudzić,że nie wstanie do Małej bo musi wstawać rano:D Ha! Dziewczyny a w PL jest coś takiego jak 2 tygodniowy urlop tacierzyński, płatny ??? Fijiji wiesz co ...jak napisałaś o podkładzie, czy nie jest różowy to rzeczywiście w porównaniu do EL ,który ma totalnie żółty odcień zauważyłam,że Parure ma różowawe tony ...ale nie jest to taki chamski róż jak w niektórych podkładach... Wiem,że dla Europejek a już w szczególności dla Polek pigment powinien być żółty ale on się naprawdę niesamowicie stapia ze skórą i wydaje mi się nawet,że przez ten róż w nim skóra wydaje się taka świeża :] Jak się opalę może być ciut za jasny ale wtedy dodam kropelki EL ;) Świetny jest Parure! Pięknie pachnie, rzadki, fajnie się rozprowadza :] I wydajny. A co do tej bazy Chanel... Sama nie wiem...kolor jest ok (mimo,że na początku przestraszyłam się,że strasznie ceglasty) ale po roztarciu wygląda bardzo naturalnie ale własnie... wydaje mi się,że nie potrafię go dobrze rozetrzeć i teraz nie wiem czy to wina pędzla, ja piszesz (używałam Hakura H21 tego ściętego do bronzera, Real technics face expert - w ogóle nie wiem do czego go używać...jedyny pędzel Samanty , którego nie lubię:P, używałam z Eco Tools tego wielkiego kolosa i do różu ...i jakoś żaden mi nie pasuje:/ ,może coś polecisz?) ...a może po prostu ten bronzer nie współpracuje z tym podkładem? Latem może fajnie wyglądać na całą twarz :] A teraz będę kombinować ;] Pytałaś czy oglądam filmiki instruktażowe... Pewnie:P Gdyby nie one nie miałabym połowy rzeczy, jakie mam:D Ufff...znów się rozpisałam....i połowa nie na temat...sorry dziewczyny:] Wiecie co dziewczyny ...tak czytam ile ważycie w ciąży i kurde...widzę,że sporo dziewczyn przed wazyła 65kg i więcej :] Bo zawsze jak się pytam koleżanek o wagę ( chociaż wiem,że nie powinnam ale zdarzają się tematy takie:D) to kazda 55kg-60kg mimo,że mam wrażenie czasem ,że są większe ode mnie...wiem,że waga to nie wyznacznik figury ale ja nosiłam 40 rozmiar i wazyłam 73kg i nie wyglądałam tragicznie ... teraz w ciąży widzę 83kg i załamka by była gdyby nie wy ... bo widze,że to normalna waga w ciąży :D Ja ważę tyle co mój A.No On kilogram więcej :D xxx O! Właśnie wyczytałam u HinskiTurysta z tym becikowym o co biega :) Lipa :/ Własnie, gdzie jest Moly ????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Czesc Mamuski, i znowu mamy niedziele. W tygodniu ciezko mi znalezc czas na koputer i internet. Stad pisze dosc rzadko. :( U mnie fatalna pogoda. Pada deszcz... Nici ze spraceru A jeszcze wczoraj slonce na calego i niebieskie niebo. Postanowilam wykorzystac te marcowa slote na Beauty Day ;) Maseczke peel-off juz na twarzy sie zasusza. Dzis nie musze sie troszczyc o jedzenie. Moj wspanialy malzonek juz wczoraj wieczorem przygotowal rosol i zamarynowal miesko :) Wiec dzis ide na gotowe. :) Dobra, zaieram sie do tygodniowej lektury. Postram sie skrobnac co nieco, choc to pewnie bedzie musztarda po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa zeby dostac tu becikowe to musisz wczesniej miec juz benefity. ktore to musisz sprawdzic ale chyba working tax credit i cos tam jeszcze od niskich zarobkow. musi byc mniej niz 26.000 rocznie a u nas chris ma 25 tys wiec chuj. nic a nic nie dosane z nim mieszkajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dziś słonecznie :D na obiadek idziemy do teściowej a później idziemy na spacerek :) muszę kupić farbę do włosów bo normalnie mam już takie odrosty straszne :P Yadeath pytałaś o walki? wczoraj była gala MMA a mój Arek uwielbia sporty walki :) dość długo trenował boks w tamtym roku skończył i chciał się wziąć za MMA właśnie ale narazie na szczęście mu przeszło :) gra w piłkę raz w tyg i chodzi na siłownie starczy mu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chris karmil amele ryzzem i mala jak zwykle wsadzila reke do miseczki. ja zawsze lece po reczniki kuchenne a chris wsadzil jej cala reke do buzi i zlizal haha fuj te papki przyprawiaja mnie o mdlosci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa doczytalam jeszcze o urlopie macierzynskim ojcow. Nazywa sie to paternity. Czyli stary ma wolne 2 tyg ale dostaje w zamian za swoja pensje te 135 tygodniowo. Chrisowi sie to nie oplacalo, ale umowil sie z szefem, ze bedzei dostawal swoja wyplate, robil swoja robote w 4 dni a kazdy poniedzialek mial wolny przez 10 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Witam ponownie, witam nowe oczekujace mamusie. Swoja droga ciekawe co u Molly, bo dlugo sie nie odzywala. Pewnie juz nie jest w dwupaku. X Toxo mialam robiona. Wyszla negatywnie, Bylam swieecie przekonana, ze bedzie pozytywna bo 22 lata mialam swojego zycia mialam codzienny kontakt z kotami i psami. Zawsze je mielismy w domu. A tu niespodzianka i wynik negatywny. X Monia no to ladnie ci sie zaczyna zycie z maluszkiem, niemal od operacji. Swoja droga super szybko stweirdzili te anomalie Faceci czesto nie maja pojecia o wyposazeniu mieszkania, oczywiscie poza elektronika. :P Przeciez kuchnie kupuje sie na dluzej a nie na 2-3lata tylko na dluzej! Oj masz przejscia z ty twoim slubnym Ale nie odstepuj od swojego stanowiska. Wytlumacz mu na chlopski rozum, moze dotrze. Swoja droga, moze juz rozwiazalas ten problem? X Niemadra ciebie to sie czesto cos lapie. Ropa, matko jedyna. Cos ty zlapala??? Mam nadzieje ze juz lepiej i w PL cie wylecza!! Robilas usg 4d. Jaka jest roznica miedzy 3d i 4d? Moj gin ma chyba tylko 3d. Zreszta w czwartek mam termin na to wspaniale badanie. Dostane 2 duze zdjecia I filmik Byle maluszek sie nie zaslanial. X Fij wspolczuje takiej nadgorliwej tesciowej. Chcesz z nia pogadac, to nie czekaj zbyt dlugo. Z kazdym dniem to moze byc trrudniejsze i dla ciebie i dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×