Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

a widzicie przesrane z tymi facetami. Teraz aktualnie wlazi mi w dupe (nie doslownie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Keysy może odezwała się w nim kobieca intuicja i wyczuł, że przegiął. ;D Wykorzystaj to i mu nawrzucaj. ;p A co! Aneta najwidoczniej nie spełniasz ich kryteriów idealnej mamy. hahahahah ;d Pewnie myślą, że dziecko nie potrzebuje w ogóle snu. ;p Dziewczyny zakochałam się. http://allegro.pl/nowosc-lozeczka-safari-z-szuflada-3-sliczne-wzory-i3080789981.html Uwaga, zaczynam teraz na poważnie szukać łóżeczka, więc mogę się zrobić nieco upierdliwa z tymi linkami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------12------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------26----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------26---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---27---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------28-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------33-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------34----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
100 gram jak na takie dziecko to duzo czy mało? ;p A czemu oni właściwie nie chcą jej urozmaicać diety? O to, czemu ją noszą zamiast dać jej się przespać nawet nie pytam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth 100gram to cala porcja. zaczyna sie od malej lyzeczki i to jednak jablko marchewka i ryz byl haha tylko z marchewka sie nie pomylilam, pewna bylam ze kupowalam mango ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka super że Twoja kruszynka w końcu zaczęła wariować :) ja właśnie mam seans filmowy bo lecą transformersy na tvn a ja je uwielbiam :) mojego nie ma bo pojechał koledze coś przy remoncie pomóc także mam spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, no masz rację. Czego on oczekuje od noworodka? Faceci to mają nasrane w głowach. Jak M nieraz szybko jedzie autem to mówię mu, żeby uważał, bo tu się wałęsają samopas psy, a on: to niech one uważają! Czy to jest normalne? Od psa wymaga żeby myślał jak człowiek :O Drugi przykład: jak Alan płakał w wózku to brał go na ręce, a jak to nie pomagało, bo na rękach mu też płakał to mówił, że jak nie potrafi docenić taty to będzie za karę nadal leżał w wózku i go odkładał i tak co chwilę. I oczekuje, że noworodek wyciągnie wnioski z nauki :O Treser noworodków się znalazł :O Tylko rzeczywiście jak mówisz, że Twój Przemek reaguje z agresją to lepiej uważać :O Keysy, tego becikowego to nie jest 1000 a nie 2? To razdako mu dajesz smoka, mój jak dostanie to dydoli do oporu i jeszczcze sobie ręką przytrzymuje :D A jak próbuję mu zabrać to z taką siłą go zasysa, że aż mu oczy z orbit wychodzą :D MAMA, to super, że to nie ta endometrioza :) Odważny ten Twój Ksawcio :) Mój jest odważny tylko jak ma smoka ;) Zawsze wyje jak go przewijam, a dzisiaj jak się tak darł to dałam mu smoczka to potem tylko popiskiwał jak myszka, bo bał się pyszczka otworzyć, żeby mu dydol nie wypadł ;) Szoszonowa, oby Ci się jak najlepiej spisały! :) Ja też uwielbiam testować nowe rzeczy :D Moniaaa, nie osłabiaj mnie, moje rachunki w tym mies. to: 1100 wyrównanie za prąd + 160 , 2200 gaz, 60 telewizja, 130 internet, 50 Solid Sec. a za wodę jeszcze nie dostałam :( Pofrunęła prawie cała moja cała wypłata, bo płacimy na pół :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko skopiuję tabelkę bo padam na twarz... FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------12------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------26----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------26---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---28---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------28-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------33-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------34----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam co piszecie o tych facetach swoich jak traktują dzieciaki to mi się to w głowie nie mieści :D oni sami są jak dzieci. Ciekawa jestem jak to będzie u nas, bo płaczącego dziecka już nie odda jego rodzicom bo sam będzie rodzicem i musi zaradzić temu. Keysy ja też własnie wiem ze 1000 jest becikowego, chyba ze jakieś dodatkowe zapomogi dają czy jak? Moonia u mnie wstecz nie działa :( dalej pusta strona się wyświetla i trzeba pisać po raz n ;) Anetucha długo Cie nie widziałam :) Może Chris ma takie zboczenie,ze potrzebuje osób trzecich :P podnieca go jak wie ze ktoś może słyszeć :P? wiesz...różne są dewiacje :P Ydaeth te łóżeczka są fajne mnie się podobało tamto z wczoraj w kolorze tym brązowym -podobnym do tego co hinskiturysta ma a to teraz co pokazałaś też ładne :)ciekawe które mniejsze :D Dziękuje Ci ,że mogę pomarudzić - zaraz właśnie się rozkręcę :P Fij jak napisałaś o tym smoczku to próbowałam sobie wyobrazić to, tym bardziej,że wiem jak Alan wygląda haha słodko, dzisiaj z położną przerabiałam temat smoczków i hmm ciekawa jestem jak wyglada w praktyce to co ona mówiła w teorii mianowicie trzymać non stop przy cycu dziecko ale nie na sobie tylko obok i ma tak zasnąć...?A jak u ciebie jest z jego spaniem po południu bo chyba nie doczytałam jak gdzieś pisałaś. Ja po wizycie jestem i jest ogólnie marnie... kaszel wykończył mi szyjkę skróciła się i to sporo bo do 2,5cm z 4cm do tego rozwarcie jest.Zrobił mi KTG i wyszły skurcze,które go zaniepokoiły zasugerował mi szpital w przyszłym tygodniu i krążek jak sie znowu skróci szyjka albo po leżeniu nie wydłuży. Mam brać aspargin jakiś lek na regeneracje szyjki ,no spe i znowu pimafucin. Widziałam Leona w 4d i wiecie co - cała mamusia haha po tatusiu ma nosek kulfon a zadarty to chyba po sąsiedzie bo ani ja ani Marcin takiego nie mamy :P Dodatkowo mój ginekolog jest lekarzem rodzinnym moim ;) i jednak dał mi skierowanie na badania wykluczające koklusz. Suma sumarum dobrze się stało,że jestem w Polsce uuf :) aaaa i wg. usg Leon ma całe 1050g a jego wielkość odpowiada nawet 27 tc zamiast 26 :) naprawdę tamto usg u polskiego lekarza w uk było zjebane albo on...:o FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------12------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------26----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---28---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------28-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------33-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------34----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, no w końcu jesteś :) Wiesz co, no właśnie nie chcę za bardzo mu dawać butli, bo boję się że cyca odrzuci. Dzisiaj akurat jakoś sporo spał, aż się martwiłam. Mój M się ze mnie śmieje: nie śpi-źle, za dużo śpi-jeszcze gorzej ;) A widzisz, czyli z tym seksem to pewnie większość leżała w psychice co? Też się boję, że się tak zablokuję i... zacisnę :D A co do Amelki, oj tam od razu nie lubi. Podobno trzeba próbować co jakiś czas :) Powiedz to tej leniwej kobiecie ;) Niemądra, do pewnego czasu było tak, że w ciągu dnia po jedzeniu zasypiał właśnie przy cycu, odkładałam go i był spokój mniej więcej na 3 h, ale teraz sypia coraz mniej i coraz krócej (dzisiaj był akurat wyjątek). Nieraz wydaje się że zasnął, a za chwilę jest rozbudzony. Przerażasz mnie z tą szyjką. I co teraz zrobisz? Masz zamiar iść do szpitala? Leż plackiem i się nie ruszaj :O Dobrze kojarzę, że przy krztuścu robi się przeciwciała przeciwko bordatelli jakiejśtam? A co do usg to powiem Ci, że rzeczywiście można wyłapać jakieś charakterystyczne cechy :) Ja na jednej fotce z usg mam wkurzonego Alana, widać jak brwi ma ściągnięte i teraz widzę, że jak się wkurza to ma dokładnie tą samą minę :D Dziewczyny, Anetucha powiedziała święte słowa, że dziecko jest najlepszym sprawdzianem dla związku. Jest miejscami ciężko, a dodać trzeba jeszcze permanentne niewyspanie. Jak jestem taka ospała to mam ochotę zabić i czepiam się byle czego, nawet że mój M to głucha peja i wszystko musę mu 2 razy powtarzać ;) Właściwie to o wszystko jestem w stanie się przyczepić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze jest drugi tys zalezny id niskich dochodow.. Fij ja chcialam dac erykowi herbatke koperkowa z butwlki to wogole nie umial z niej ssac wiec juz wiecej nie daje. Wiecie kto wczoraj usyypial synka. Tatus i jaki cierpliwy byl... i mozna?mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra kurcze non stop coś u Ciebie nie tak Ty biedulko :/ leż plackiem jak każą a jak każą iść do szpitala to zasuwaj od razu bo to nie przelewki że ta szyjka się tak skróciła... Keysy tylko jeżeli Twój partner ma zbyt duże zarobki to nie dostaniesz 2 tys bo domyślam się że dziecko ma jego nazwisko? teraz już nie przechodzi w urzędach bycie samotną matką bo wszystko wyszperają czy mieszkasz z nim i ile zarabia bo koleżanka tak miała. Anetucha gratuluję udanego seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dzisiaj tak ślicznie na dworze że rano nakroiła chleba dla kaczek bo bardzo lubią naszą małą rzeczkę w mieście i co roku jest ich coraz więcej :) i zapowiedziałam mojemu że po 14 jak wrócę z pracy idziemy na spacer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Keysy ma racje z tym becikowym mozna dostac 2tys., decyzje o przyznaniu tego drugiego tysiaca dostaje sie gdy sklada sie wniosek o rodzinne (czyli te smieszne 60zl /msc), gdy zostanie przyznane rodzinne to przyznaja rowniez te drugie tysiac zlotych. Nie pamietam dokladnie jak niskie musza byc zarobki ale cos okolo 500zl na osobe. xxxx Bylam wczoraj u lekarza swojego moj maluch ma juz 3kg! nastepna wizyte mam dopiero. 12.04, lekarz mowi ze bedzie mial tak z 4,5kg wiec nie ma szans na naturalny porod. :) Allegrowiczka ile Twoja wazay bo mamy ten sam termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia04021991
My tz dzis ruszamy na pierwszy spacer bo jest piekna pogoda Andziulka licza sie dochody obojga rodzicow a my sie lapiemy bo przemo robi na czarno wiec wiesz. Swoja droga ciekawe jakdlugo przemo bedzie taki mily. Daje mu 1 gora 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu w poprzednim poscie wpisalam stary nick to nie wiem. Hinskiturysta ale ci byk urosl. A w ktorym tyg teaz jestes? U cb chociaz na t patrza bo ja mialam ost usg w 31 ty.nawet przed porodem mi nie robili a moze wtedy bym sie tak nie musiala meczyc bo widzieli by ze maly jest 2 razy pepowina owiniety i by robili cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy to bez sensu że nie robili usg przed porodem u nas w szpitalu zawsze robią na szczęście :) co do tego becikowego to ja też może będę miała 2 tys bo mieliśmy w 2011 małe dochody ale muszę sprawdzić jeszcze :) HińskiTurysta u nas się liczy następny tydzień ciąży inaczej czyli jak jest 34tc 1 d to u nas 34 tc jest a nie 35tc :) bynajmniej u mnie w przychodni tak jest i ja też tak liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Ksawcio po tym szczepieniu stal sie marudny, ale jak nigdy w nocy budzi sie tylko raz :) no nic widocznie taki jego urok, za kilka dni powinno mu przejsc :) a ja dzis znow uziemiona u mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka u mnie też się tak liczy jak u Ciebie :-D A tak w ogóle dlaczego przy 4,5 kg to już cesarka? Słyszałam, 6kg bobasa dziewczyna urodziła naturalnie i nawet nie pękła... Któraś dziewczyna pytała co z jego wypłata... Ze względu na to, że musieliśmy wziąć kredyt, a nawet dwa (jedno na kupno, drugi na remont) i automatycznie założyć konto pod kredyt, jego wypłata wpływa na tamto a moja na nasze stare... Dlatego wcześniej nie było dyskusji bo ze wspólnego szło na opłaty, to nowe też jest nasze ale ja tam narazie nie ingeruje, że względu na kredyt remontowy, żeby mi nie zarzucił, że miał kasę na panele, farby itp... A teraz nie ma, bo wydałam... Byliśmy wczoraj u mojej J. i muszę Wam powiedzieć, że jak nigdy nie potrafiłam gadać do takiego bobasa nie mówiąc już o podnoszeniu, trzymaniu i chodzeniu z bobasem na rękach.... To jestem z siebie dumna :-D i na prawdę już chyba sie instynkt włącza, miałam stres, ale odrazu wiedziałam co robić :-D pierwsze koty za płoty :-D słodka ta Maja :-) Tylko co mnie zdziwiło to to że zdarła sobie włosy podczas porodu i nabila takiego guza,że chyba jej tak zostanie :-O a bez tych włosów na czubku wygląda jak samuraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo teraz tak jest że powyżej 4,5 kg robią cesarkę a w niektórych szpitalach powyżej 4 kg :) a moja babcia trzech synów rodziła naturalnie z tego dwóch w domu i każdy miał po ponad 5 kg :) twardzielka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij no nie ma mnie za czesto nie mam czasu ;) dopiero skonczylam sprzatac, pranie sie zaraz konczy a Amela w koncu poszla spac. Maruda jedna. Rano zjadla ten ryz bez zadnych problemow! Nie wiem co powiedziec chrisa starym...nie chce im mowic, ze sie nie znaja i nie potrafia jej dac jesc. Amela w dzien spi juz tylko 3h. czasami pod rzad czasami po godzinie wiec jesli nie chcesz dac swojemu smoka to czekaja cie jeszcze ciezsze chwile! A jesli chodzi o tresera noworodkow to w szoku jestem bo Chris nawet jej plakac nei daje. Od razu ja czyms zabawia nosi albo rozsmiesza. Mimo tego, ze nie planowalismy dziecka to kocha bezgranicznie i on jest z tych co okazuja uczucia. Przewijajac ja, choc robi to raz na rok mala zawsze sie smieje w glos bo albo ja klepie po dupie albo gada smiesznym glosem x andziulka czesc! Nie wiem co u Ciebie bo chyba komentowalas innych albo nie doczytalam ;) nie chce madrowac i Cie urazic, ale uczono mnie na studiach zootechnicznych, ze kaczek nie wolno chlebem karmic bo puchnie im w zoladkach i zdychaja. Jak masz to daj im posiekane gotowane warzywa bez soli. W sumie to w ogole nie powinno sie ich karmic bo sie rozleniwiaja i na zime zostaja w polsce a jak wtedy jesc nie dostaną to zamarzną A jesli chodzi o cesarki z powodu wielkosci dziecka to chyba grozi to tym czym ja mialam czyli kloaką :D nie jest zle po 4 miesiacach x zaraz obejrze wasze foty bo z tego co widzialam troche mi sie uzbieralo ;D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Allegrowiczka już wiesz, jaki ma gust muzyczny Twoja mała. ;) X Aneta GRATULUJE SEKSU! ;d (małym druczkiem dopisuję na samym dolę, "ja też chcęęęęę!!!!!!! ;D" hmmm.. to Twoja mała aparatka zaczyna pochłaniać większe ilości jedzonka. Rośnie, jak ja bym już też chciała swoją karmić. ^^ (zauważcie ukryty sens... najchętniej z DZIŚ, przeskoczyłabym do momentu w którym możemy karmić małą łyżeczką, a więc bez porodu i peirwszych nieprzespanych miesięcy hehe). :D I cóż, zgadzam się, że dziecko to test dla związku. Największy jaki może być. Obym go z mężem zdała. :) Fajnie masz z Chrisem, fajnie że Ci pomaga. ;)) Moja siostra ostatnio poszła na rozmowę o pracę - opieka nad rocznym dzieckiem. 2-3 godzinki dziennie. Okazało się, mama w wieku 25 lat. I jak moja siostra zpaytała, czemu suzka akurat młodych to jej odpowiedziała, że nie chce żadnej starej baby, która wychowała swoje dzieci i wnuki i bedzie teraz jej się wpieprzała w wychowanie jej dziecka. :D X andziulka007 a lubisz X-mena albo Gigantów ze stali? W podobnym klimacie. Też lubię Transofmrersów. ;D X Fijfijfijuu SKĄD JA TO ZNAM! "Uważaj!" "To niech on uważa!". .... mój tak samo ma. ;p Na przejściu potrafi tak o pieszym powiedzieć a ja mu zawsze na to odpowiadam "pamiętaj, że jak go zabijesz to on był na pasach i to Ty idziesz za kratki" i się nie odzywam przez 10 minut. Kiedy oni się nauczą? X (nie)mądra co Ty się biedna masz. :( I co, będziesz się kładła do tego szpitala? Jeju jak słucham o tym 4D to Wam zazdroszczę. ;p Z moim lekarzem nawet rozmowy o tym nie ma. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Keysy czyli jak chce, to się postara. Ej może serio on wyczuł Twój nastrój i że przegiął pałę? ;p U mnie tak samo, też się chyba załapię na ten dodatkowy tysiąsc bo mój M. też na czarno. X Mooniaaa86 podniosłaś mnie na duchu z tym instynktem macierzyńskim, który Ci się włączył. ;D X Hinskiturysta hmmm.. znajoma ma drobną budowę. Niecałe 150 cm wzrostu, ogólnie drobna. Jej siostra rodziła i pierwsza miała cesarkę. Przy drrugim porodzie była gdzieś w innym mieście i rodziła w innym szpitalu. Lekarz tam ZMUSIŁ ją do porodu naturalnego, dziecko urodziło się 5 kg i przez jej wąskie biodra miało zwichnięty bark! Lekarz, który podjął decyzję o porodzie naturalnym cały czas powtarzał, "da pani radę!"... laska popękała tak, że później baaardzo długo się nie mogła zebrać. Tylko wiesz, to oczywiście skrajny przypadek.... ale jak masz drobną budowę kurcze, nie zastanawiaj się. X BECIKOWE. ;p Trochę się już interesowałam. Każde województwo ma swoje becikowe + można dostać do urodzenia zasiłek, który też każde województwo samodzielnie ustala. U mnie jest np. 1600 zł i tak jak pisze hinskiturysta, pod warunkiem, że dochody w poprzednim roku nie przekraczały 504 zł na osobę w rodzinie. Ale nie wiem nic o tym rodzinnym. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-materac-gpk-posciel-12el-gratis-i3095116270.html Podliczyłam wszystko oddzielnie, na allegro całość można znaleźć z wysyłkami za około 300 zł. xD Ale wydawało mi się też na początku, że się opłaca. ;p Tyle że wiecie co? Łóżko wydaje mi się takie dziwne jakieś... i wynalazłam coś takiego. http://allegro.pl/nowosc-lozeczka-safari-z-szuflada-3-sliczne-wzory-i3080789981.html Ta szuflada wydaje się być praktyczna. Poza tym samo łóżeczko mnie urzekło. I... TO.. się opłaca. http://allegro.pl/mamo-tato-15-cz-posciel-dziecieca-90x120-haft-i3100678937.html Tyle, że jak pokazałam to mojemu M. to się zaśmiał i mnie uświadomił, że to jest aukcja dla naiwnych. Licytacja od niskiej ceny a ktoś ze znajomych tę cenę podbija. Jak wejdziecie we "wszystkie przedmioty sprzedającego" pokażą się takie same komplety za ponad 300 zł. :D A i tak aukcje sobie zapisałam i zobaczę jaka będzie cena w dniu zakończenia aukcji. ;p A nóż widelec sprzedający zapomni, że wystawił HAHAHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×