Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Andzia jest dokładnie jak Andziulka007 pisze... Nam na prawdę nie przeszkadza, rozumiemy w zupełności Twój ból... X Andziulka ja też mam karteczke, skleroza nie boli niestety ... X Głodomorra mi się włączyła muszę iść coś zjeść... X W nocy pisałam z tel.... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka88 nie gadaj głupotów, jak Ci mówimy, że masz zostać to masz zostać i już :) Monia to na szczęście tylko sen. Mi się wczoraj takie głupoty sniły, że aż nie chce mi się o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceperucita, w UK musisz pracować do 26tc ...potem możesz odejść na macierzyński (tyle,że on liczy się właśnie od dnia odejścia a nie od dnia narodzin więc wtedy krócej zostaniesz z bąbelkiem w domu). Na L4 nikt nie odchodzi, chyba że naprawdę źle się czuje bo płacą jakieś 40% ... Ja chce jak najdłużej chodzić aby potem dłużej być w domu... oczywiście nie kosztem zdrowia a z nim już co raz gorzej więc postanowiłam pochodzić do świąt... czyli ten i następny tydzień, potem wykorzystać swoje 3 dni urlopu i zostać już na zwolnieniu do 7maja , kiedy to zaczynam urlop macierzyński a po nim wracam do pracy dopiero 6 maja 2014 :) Chyba,że jak Aneetucha mi się odwidzi i wrócę wcześniej :P Ale my nie mamy nikogo z kim moglibyśmy zostawić dziecko:( xxx Ja też jestem jakaś niedołężna.... potykam się o wszystko, ciężko mi złapać równowagę , poza tym nie potrafię wymierzyć odległości i nie czaję ,że ten brzuch już taki duży i czasem się w pracy potrafię zaklinować pomiędzy przedmiotami albo się ocieram o ludzi bebzunem :D Mama2013 dobrze prawi, kremy z AA są bardzo dobre a Ty Mooonia86 chyba miałaś na myśli (stwierdzam po opisie) Iwostin. Też bardzo dobra polska forma na bazie wody termalnej. xxx Fijifi ...sorry za przechrzszczenie :D Twój nic mnie rozwala na łopatki po prostu:D Sny masz zajebiste :D Odciąganie glutów starym babom :D Great! :D Hmm...to ile do tych 6 tyg. bez smoka zostało?:) A ja tam rozumiem Twoje rozżalenie z powodu teściowej, to są nasze pierwsze dzieci i chcemy przy nich robić sami jak najwięcej! Mnie w ciąży wkurzają rady co powinnam robić a co nie więc nawet nie chcę myśleć co będzie po ... Skunks duuuużo lepszy:) Ładnie roztarł bronzer:) Troszkę musiałam dłużej nad tym popracować ale warto :) Dzięki:) A dziś użyję BB i sobie przypomnę jakie to jajo jest cudowne :D Pytasz czy jest różnica z moczeniem pędzla ... myślę,że poza mniejszą ilością podkładu w pędzlu nie bardzo:) Ale ja używam mgiełki z wit.E więc liczę przy okazji na jakieś dobroczynne działanie :P No...trochę bardziej świeżo się czuję nakładając podkład ;) A! Też nie lubię typowo matujących kremów, takiej silikonowej powłoczki po nich, gdzie mat jest 2h a potem żarówa :) Ale ten z La Roche Possay ma własnie na celu kontrolę gruczołów łojowych a nie wsiąkanie powstałego sebum... i do tego jest nawilżający, więc lubię. Ale i tak bardziej polecam CLINIQUE ...wrócę do niego na pewno:) Ja wychodze z założenia,że odżywcze kremy na noc (używam galaretki aloesowej, kremu nawilżającego silnie i wit.C ) a na dzień podkład pod make up musi być i lekkie nawilżenie:P Nie wymagam od kremu na dzień za dużo :) xxx andziulka007, wiem,że pytanie do Fijiji ale może też pomogę?:P A jaki przedział cenowy podkładów Cię interesuje ?:P Ja w każdym razie nie polecam tych kremów pseudo BB (które koło BB nie stały nawet) ...no chyba,że ja jakaś wadliwa jestem ale mnie okropnie zapychały i świeciłam się po jakimś czasie... Lepiej już jakiś lekki podkład. Fijiji wspomniała o Bojours no to ja tej samej firmy polecam ale Healthy mix, jasny będzie kolor 51...lekki podkład, ładnie pachnie;) i fajnie wyrównuje koloryt skóry:) Polecam:) I super jest podkład w słoiczku Rimmel taki z niebieską nakrętką... jakby w żelu, fajnie chłodzi...ale kolor już sama musisz tu jasny poszukac :) xxx Allegrowiczka87...cholera....no to miałaś przygodę. Mam nadzieję,że wszystko ok... Moonia86 ja też jak przecholuję z łażeniem am takie ciągnące bóle brzucha ... w ogóle mam ochotę wtedy trzymać swój brzuch w ryzach bo mam wrażenie jakby mi mała latała po całym brzuchu w środku ... Mama2013 Ksawcio jest przesłodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonia86 dawaj sposób na golenie! I co tam u gina ? xxx Anetucha, no to skoro wyskakują rozstępy pod koniec to jeszcze mam czas , no worries :D A co do A. to ja mu też dogaduję, że powinien skoczyć na siłkę i ma nogi chude jak przedszkolak :D A co do poświęcenia urody dla dziecka...wiecie co ?Moje wszystkie....no prawie...kolezanki wyglądają lepiej po niż przed :D xxx Fijiji własnie...a jak u Ciebie z brzuchem ? Ładny już? Jak waga? xxx Ceperucita jak cera naczynkowa i wrażliwa to przede wszystkim wysoie filtry na co dzień! Nawet 50ątka .. A nie wiem co za otoczka wokół ust :D Śmieszne :D Może skóra jest przesuszona w tym miejscu a jak jest przesuszona łatwiej chwyta kolor... nawilżaj mocno :) xxx Moonia86 to sen!!! Nic sobie nie dopowiadaj wariacie ze zdradami a drugi sen to jakiś koszmar! :D Laski sorry,że ja tyle piszę ale wystarczy pójść do pracy na 8h a tu takie cuda wianki...Odpisuję na podglądzie :] Biorę magnez a taki skurcz mnie w nocy złapał;( I to nie w łydkę a w piszczel! Do teraz noga boli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa chodziło mi o La Roche-Posey :P Do gina idę po południu, a sposób na golenie jest taki... W łazience mam zimno, więc przeniosłam się do pokoju, rozłożyłam gruby ręcznik na podłodze tak abym plecami opierała się o łoże, miska wody, żel do higieny intymnej, dwa rodzaje maszynek zwykła i do bikini... i najważniejsze lusterko powiększające, które można ustawiać pod każdym kątem :P i wszystko widać.. Jeszcze zabrakło mi lampki na podświetlenie "ust" bo światło miałam lekko przyciemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia sposób dobry trzeba zapamiętać na przyszłość :) Szoszonowa to w Polsce akurat pod względem zwolnienia w ciąży jest lepiej bo płacą 100% i nie trzeba sie stresować, że jak teraz coś tam wykorzystasz to potem Ci przepadnie czas z dzidziusiem. A mi się nie chce robić nic, dzisiaj chyba przez tą pogodę najchetniej siedziałabym pod kocem z herbatą i jeszcze słoikiem nutelli (tak mnie wzięło własnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 no tak, sama używam La Roche Possay a nie wpadłam po opisie,że może o to chodzi :P Bardzo dobre kosmetyki :] I też na bazie wody termalnej :P Niezły sposób z goleniem... wyobrażam sobie minę kogoś, kto Cię nakrył na tym :D Wypróbuję następnym razem :D Carolajna87...pod jednym względem dobrze,że masz płatne 100% ale wydaje mi się,że kobiety w PL to wykorzystują... A potem jest marudzenie,że nie chcą zatrudniać ciężarnych ... Nie ma co się dziwić... Oczywiście ja rozumiem te kobiety, sama wolałabym nie pracować i mieć 100% płatnego , wina rządu :] Wolę się przemęczyć w ciązy w pracy, w końcu to nie choroba :] Ale mieć darmową opiekę zdrowotną, darmowe szczepienia, leki do 16roku życia dla dziecka itd. Także to trzeba chyba na różne sposoby prześledzić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Toba jak najbardziej, dużo kobiet w Poslce jest po prostu wygodnych. Sama znam przypadek gdzie laska zaszła w ciążę, wszystko było ok i lekarz ni dał jej zwolnienia, a ona swojemu mężowi kazała, żeby jej to zwolnienie załatwił, koleś zapłacił i to nie mało i ona siedziała w domu całą ciążę, teraz zresztą też siedzi i nawet nie spotyka się z żadnymi znajomymi, ale ona jest dziwna. Ja osobiście lubię swoją pracę i będę pracować jak długo się da. Ale fakt u nas nic nie ma za darmo, wszystko kosztuje kosmiczne pieniądze. Wszędzie zresztą są plusy i minusy. Mnie tutaj najbardziej przerażają ceny, które w ogóle nie śa prpoprcjonalne do zarobków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caperucita, ja nie z tych obrażalskich :) Poza tym wiem, że masz rację, bo normalna osoba tak powinna zrobić. A że ja jestem nienormalna... ;) Chyba masz rację z tymi pogańskimi praktykami, trzeba by je zacząć, bo u mnie pada śnieg i wieeeje :( XXX Moniaaa, ale to, że Twój mąż pisał smsa to też było we śnie czy rzeczywiście tak było? ;) Jeju, okropny ten Twój drugi sen :( XXX Andziulka, będziesz dobrą mamą. Pomyśl, że zrobiłaś dla swojego Aniołka wszystko co zrobić mogłaś. Jest ochrzczony, pochowany i rodzice cały czas czuwają nad jego grobem. A teraz idzie wiosna, powiew świeżości i zaraz zmajstrujecie bąbla :) Co do mojego M. to on raczej nie należy do tych wyrozumiałych. Mam wrażenie, że jak mu powiem, że jestem zazdrosna o Alanka to każe mi się puknąć w głowę ;) On nie ma zdolności współodczuwania i postawienia się w czyjejś sytuacji. XXX Szoszonowa, no właśnie mnie też wnerwiają dobre rady, ja bym nie potrafiła tak komuś truć :( A najgorsze jest to, że ona coś poradzi, np. daj dziecku smoczka albo nakarm, a ja mówię nie, bo nie chcę mu dawać (zna doskonale powód) lub nie, bo 5 minut temu karmiłam i się przeje i będzie go brzuch bolał i wydaje się że pzyjęła do wiadomości, ale za chwilę sugeruje, a może jednak, znowu mówię NIE, a ona po chwili znowu swoje :( A potem tak na okrętkę aby tylko dojść do celu-BO ONA TAK UWAŻA. No nie wkurwiało by Cię to? A ja mam we łbie zakodowane, że nie lubię omuś robić przykrości i nie lubię odmawiać, ale nie popuszczam, bo nie znoszę jak ktoś naciska. Dla mnie jest to brak taktu, ot co. Ona nie potrafi odpuścić, musi być tak jak ona uważa i jak jawnie się nie da to fortelem. NIE NAWIDZĘ jak mnie ktoś próbuje przerobić fortelem, niech mówi prosto z mostu, a jak odmówię to niech sobie daruje, no chyba tak robią normalni ludzie, a nie wiercą dziurę w brzuchu i stawiają w kłopotliwej sytuacji :( Sorry, że znowu się tak rozpisałam, ale jak tylko o tym pomyślę to mnie kurwica strzela :( A do 6 tyg. został tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, to dobrze, że Ci skunks podpasował, najważniejsze to znaleźć swoją ulubioną metodę :) A tego kremu z Clinique na pewno spróbuję, ale w przyszłym miesiącu, bo w tym się spłukałam na rachunki :O Dzięki za polecenie :) A co do tego bronzera to jedyny jego minus jest taki, że niemiłosiernie zbiera wszelkie włosie i kłaczki nie wiadomo skąd. zobaczysz za jakiś czas, ja sobie szpilką podważałam te włoski i wyciągałam :) Do wagi sprzed ciąży zostało mi 5 kilo, ale przydałoby się jeszcze zrzucić. Ciężko mi to idzie, bo tylko bym szamała. Tak wygląda moje siedzenie w domu :O Brzuch jeszcze nie jest super, pępek trochę rozciągnięty, mam nadzieję, że wróci do swoich rozmiarów. Ta krecha jest jeszcze ciemniejsza niż w ciąży, bo wtedy była rozciągnięta ;) Noszę pas poporodowy, pewnie pomoże tyle co umarłemu kadzidło, ale tak na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna1987 ... ja nawet zarabiając w UK jestem przerażona jak przylatuję do PL i widzę te ceny :/ Chciałam do niedawna wracać do PL ...ale chcę już co raz mniej, przykre :( Fijijiji...pisz i żal się! Ja Cię doskonale rozumiem :] Też nie znoszę takiego czegoś... wpieprzania się i to nie prosto z mostu a od dupy strony ... aby tylko wyszło tak, jak ta osoba chce ... Czuję,że niedługo wybuchniesz :D I wcale mi nie szkoda teściowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji...ja już zauwazyłam paprochy w tym bronzerze właśnie...Myślę: cholera co to ? Takie uwalone mam te pędzle czy co??? Mam jeszcze kilka różnych pędzli w zanadrzu więc sobie popróbuje :P A tego CLINIQUE (pisze cały czas z dużej bo jak wciskam małe Q to mi się wygaszacz włącza:D) weź może najpierw próbkę bo wiesz jak jest....jednej osobie super pasuje, innej w ogóle... :)Cieszę się,że mogłam pomóc :P Ja chciałam kupić jakiś rozświetlacz w tym miesiącu ale kupiliśmy tv, lodówkę a mój A. to gadżeciarz więc tanie nie były :/ więc zęby w stół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa nikt mnie nie nakryl :-P bo jestem sama... Mężowi opowiedziałam o tym sposobie... To się śmiał bo pamiętał jak się męczyłam 6tyg temu.... Ale pomóc nie chciał świnia ;-) Fij to był tylko sen... Ale taki rzeczywisty.... Że w nocy się wkrecilam aż tak że przez 1,5h nie mogłam zasnąć :-P ale to chyba ja za nim tęsknię a nie on za mną i potrzebuję czułości, więc będzie musiał się poświęcić i mnie choć troszkę dopieścić... :-P trudno... Pomimo tego, że kona ze zmęczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij strasznie Ci współczuję z tą teściową, bo co z tego , że intencje ma dobre i jest miła jak Ciebie wkurza. Ja też bym sie wkurzała jakby mi ktoś ciągle na głowie siedział, nawet moja mama. Szoszonowa Tomek dostał jakis czas temu propozycje pracy ze swoim szwagrem w Anglii i ja mega przeciwna wyjazdom stwierdziłam, że a co tam pojedziemy. Teraz sie sytuacja zmieniła i niestety on sam stracił pracę więc nic z tego nie wyszło, ale jak szansa by sie powtórzyła to nie wiem czy nie skorzystamy. Jak tak słucham różnych osób Was tutaj czy nawet własnie jego siostry to sa dwa inne światy czasem mam wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia on pewnie też tęskni tylko inaczej :) A kiedy się zobaczycie? Domagaj sie głośno dopieszenia, a co w końcu to jego obowiązek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, dzięki za wsparcie :) Problem w tym, że miałam multum tych próbek z 3 kroków, takich potrójnych, ale w każdej był ten lotion a nie krem-żel :O A jeśli chodzi o ten bronzer to obawiam się, że tak będzie niezależnie od pędzla, ale kto wie :) W sumie to nie rzutuje na jego konsystencję i rozprowadzanie, ale to takie obrzydliwe ;) I widzę, że obie w tym miesiącu będziemy ściany wpierdzielać :D XXX Carolajna, dobrze że mi tak piszecie, bo już myślałam, że to ja jetem jakaś nienormalna i zołzowata :) XXX Moniaaa, to dobrze że to tylko sen :) Ale nawet i sny potrafią wkurzyć, wiem coś o tym :) Jak mojemu M. przyśniło się, że go zdradziłam to mi się dziwnie przyglądał i był podkurwiony :D XXX Wiecie co, koleżanka poleciła mi, żebym kupiła maskotkę-szmatkę, trzymała pod koszulką, żeby przesiąkła zapachem, a potem dawała małemu do spania, żeby mnie czuł. Zrobiłam tak, położyłam mu przy buzi, a on zaczął otwierać pyszczek, bo poczuł cyca :D I pewnie pomyślał What the fuck, czuję cyca a cyca nie ma, no i w ryk :D Polecam tą metodę tylko karmiącym butlą ;) W ogóle nie mogę go nosić na rękach w pozycji poziomej, bo jak ma główkę na moim przedramieniu, w zgięciu łokcia to otwiera buzię i szuka, bo czuje cyca i się zaraz wkurza ;) Tak samo nie mogę położyć go u nas w łóżku jak płacze i chcę go uspokoić, bo tam go karmię i tak już kojarzy to miejsce z karmieniem, że bez cyca nie będzie tam leżał :D Co za gnojek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij mały cwaniaczek z Alanka i tyle :) Przy cycu mu najlepiej, więc matka karm i nie marudź :) heheh, ciekawe co taki szkrab sobie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaZbrzuszkiem
Hej. Jestem po raz pierwszy w ciąży w sumie nie wiem za bardzo co o tym myśleć, bo jestem lekko zdezorientowana. W internecie jest za dużo informacji jedne nowe, drugie stare i nie wiadomo na co się powołać. Otóż jestem w hm...9 tygodniu ciąży. Pierwszą wizytę u gina mam już za sobą (6 tc) pracuję w sklepie mięsnym - mam nadzieję ,że któraś z was rozumie co to znaczy tam pracować. Jestem drobnej postury i atmosfera w pracy też nie jest sprzyjająca. Aktualnie jestem na L4 do Wielkanocy z powodu przeziębienia. Chciałabym być na L4 już do porodu, ale moja pani ginekolog twierdzi, że nie może dać mi zwolnienia na tyle, bo będzie miała problemy w ZUSie. Ma podejście do sytuacji jak moja mama nieśmiertelne "ciąża to nie choroba" nadal w modzie. Dodam,że chodzę do niej prywatnie. Nie rozumiem co jej zależy,żeby mi wypisywać zwolnienie na okres miesiąca skoro i tak co miesiąc będę u niej na wizycie i wtedy mogłaby mi je przedłużać. Może mi ktoś doradzić co mam zrobić? Martwię się o to żeby nie stracić dzidziusia przez to ,że w pracy jestem narażona na dźwiganie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonia86 domyślam się,że nikt Cię nie przyłapał na golonku, pewnie miałabyś traumę (i ten ktoś:D) to konca zycia :D Ale sobie wyobraziłam Ciebie w takiej pozycji i kogoś wchodzącego ... :D Carolajna87... w UK też nie jest tak kolorowo ale na pewno dużo łatwiej się żyje niż w PL ... Gdyby można było przenieść tu rodzinę, znajomych to byłoby super :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Szoszonowa ja nawet nie chce... Co by było gdyby :-P:-P:-P X Monika żadnych problemów nie będzie z ZUS-em, ja jestem na zwolnieniu od 5tyg bo też pracuje w sklepie gdzie trzeba dźwigać... A że jestem panikara to poszłam odrazu, a poza tym moja firma wysyła na zwolnienia bo nie chcą brać odpowiedzialności za poronienia tym bardziej, że jest ich sporo... Zmien lekarza, koniecznie, założyła Ci kartę ciąży? Jeśli nie lec szybko do jakiegoś bo becikowe Ci przepadnie... Musi być założona do 10tyg.... X No ba... Że mój mąż ma takie obowiązki i nie omieszkam mu o nich przypomnieć.... Seseseseseee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dziewczyny ale mam doła po wizycie u lekarki ... pocieszcie mnie bo już mi się nie chce ryczeć :( mianowicie zaczęło się dobrze moja glukoza super na czczo 81a po dwóch godzinach i 75g glukozy 90 także wynik extra. Później leże na leżance i lekarka szukała z 10 min serduszka mojego synka bo tak skakał że ni dało się dłużej posłuchać a na końcu okazało się że skróciła mi się szyjka macicy :( ma około 1,5-2cm a dwa tyg temu była ok rozumiecie szok!!! a brzuch mnie ta dziwnie pobolewał tylko w sobotę i niedziele... mam dużo odpoczywać nie przemęczać się nie robić sobie za długich spacerów i dostałam DUPHASTONA do brania a za dwa tyg kolejna wizyta to chyba że coś będzie nie tak to mam odrazu się do niej zgłosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaZbrzuszkiem
kartę ciąży już mam, na szczęście założyła mi ją od razu. a co do pracy to powiedziała, że jeżeli chce zadbać o dziecko to powinnam zrezygnować całkiem z pracy. Świnia, co? Mogłaby nie przesadzać, w końcu bierze za coś pieniądze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem idź do innego lekarza, tak jest najprościej. Powinnaś dostać jeśli chcesz. Andziulka będzie dobrze bierz co Ci kazali i odpoczywaj dużo, najważniejsze że z dzidziusiem ok i, że wyniki są w porządku. A teraz uszy do góry (przytul)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji.... to musisz w Sephhhorze czy gdzieś tam o ten żel poprosić - Dramatically Different Moisturizing Gel ... O! :] A mi chodziło z tymi pędzlami różnymi w sensie próbowania z bronzerem a nie,że po innych będzie mniej paprochów :P One chyba z powietrza wpadają do środka ...Obleśne :D Dziś użyłam BB i taaaak...kocham go...ale nienawidzę myć :D A Alan to niezła cwaniakowata bestyjka :D Po kim ma to ?:P XXX MoniaZbrzuszkiem... może będę niesprawiedliwa ale skoro czujesz się dobrze, dopiero zaczęłaś ciążę ... martwisz się tylko o dźwiganie i stres (w każdej pracy jest stres :] ) i z tego powodu chcesz iść na zwolnienie to sorry ...ale ja tego nie łapię. Nie możesz spróbować pogadać z szefową i powiedzieć, że dźwigać nie będziesz ? Przeciez to logiczne, że nie możesz... Spróbuj chociaż... Nie wiem, może ja patrzę przez pryzmat UK i swój ... ale dla mnie czesto L4 w PL to zwyczajne lenistwo :/ A co do zwolnień to np. w UK musisz chodzić co tydzień do lekarza po nowe i je dostarczac do pracy ... i nikt nie jęczy :] Może się ktoś obrazi ale takie jest moje zdanie ... andziulka007 ... ja też mam skróconą szyjkę do takich wymiarów, też mnie bolał brzuch... nie martw się tylko odpoczywaj dużo i leż! A co do szukania serduszka u mnie było to samo bo szkrab sobie urządzał zabawę w chowanego i śmigał po całym brzuchu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaZbrzuszkiem
Mooniaaa86 a Ty dostałaś całościowe zwolnienie czy mam przedłużane co jakiś czas? Chyba nie mam innego wyboru z tą zmianą lekarza, chociaż będę musiała zmienić go jeszcze raz bo w czerwcu zmieniam na stałe miejsce zamieszkania. Nawet byłabym w stanie pójść do pracy gdyby nie to,że jest mi tam przerażająco zimno. aktualnie moja temperatura ciała nie przekracza 36.3 a rano nawet mam 35,2 ;/ coraz częściej miewam zawroty głowy i chociaż nie wiszę nad sedesem od rana, to codziennie żałuję,że zjadłam śniadanie, bo mi cholernie niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka a on nie powinien Ci założyć tego krążka? Ja słyszałam że jeśli aż tak się skróci to wysyłają... Kurcze z tymi lekarzami tak jest... Zobaczymy co mój mi dzisiaj powie, bo czekam, jestem 5ta licząc od 14:00, bo jeszcze go nie ma czyli wejdę za 1,5h.... Mimo wszystko nie stresuj się, będzie dobrze, no przecież musi być.... Nie ma innej opcji... Ważne że mały szaleje, a to znaczy, że u niego wszystko rewelka ;-) X Kurcze od paru dni puszcza mi się krew z nosa przy smarkaniu... I teraz nie wiem czy to że wczoraj i dziś nie wzięłam leków czy właśnie, że biorę ich za dużo... Omega , prenatal classic, 2x żelazo i 1lub 2 burak na ta anemie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna, co sobie myśli? Mam jedną taką fotkę z miną, która na bank mówi: banda frajerów, noszą mnie i noszą, karmią w kółko i przewijają, jak by tu jeszcze im życie uprzykrzyć :D Teraz właśnie miałam taką aferę, że już wszystko zrobiłam co mogłam i smoczek mu nawet nie pomagał i znowu leżę z wymionem na wierzchu ;) To aż niemożliwe, żeby chciał jeść co godzinę, w porywach do 1,5 :O I tak cały dzień, nawet śpiochy mu zmieniłam, bo może go cisną czy coś :O XXX Monika, koniecznie zmień lekarza i już. Albo jak nie chcesz z niej rezygnować to chodź równolegle do dwóch. Jak nie chcesz wydawać tyle kasy to moźe ten drugi na NFZ? W pracy mają obowiązek zwolnić Cię z dźwigania wiedząc, że jesteś w ciąży :) XXX Andziulka, żeczywiście dziwne, że Ci się tak nagle skróciła... Leż plackiem i bądź dobrej myśli, na pewno będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja mam zwolnienie od wizyty do wizyty czyli na 3tyg... Też chodzę prywatnie i też jest to wliczone w rachunek wizyty... Płaci się za usługę, badanie i zwolnienie, przynajmniej mój tak ma... X Szoszonowa jak mam ADHD będąc w pracy i w sumie kocham ją i szkoda mi podwładnych, bo teraz muszą się w pojedynkę męczyć z niesprawiedliwością, to od momentu kiedy jestem w ciąży jestem leniuch pantetowany, a to wszystko przez stres utraty malucha... Tym bardzej zanim pojawiła się w ciąży co druga miała poroninie, właśnie przez dzwiganie tym bardziej, że u nas są procedury dźwigania max 3kg w ciąży :-P a to jest prostu nierealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×