Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

cholera nie będę już nic pisać ! to kafe to najgorsze forum jakie może być :o po produkowałam się i nie dało sie wysłać eh andziulka88 te paski mam te za 5zł z allegro jak andziulka 007 są sprawdzone i dobre andziulka007 za pierwszym razem leżałam non stop wstawałam tylko za potrzebą i się szyjka wydłużyła więc teraz też leżę bo dodatkowo mam rozwarcie więc żartów nie ma,jutro się dowiem o efektach-oby były no i znowu ktg. caperucita -jest ok dziękuje :) allegrowiczka drastycznie z tą insulina postąpili ale bliżej końca jesteś więc dasz radę dla maleństwa :) co do temperatury w ciąży to nie jest tak ze w tych pierwszych tygodniach ma być wysoka a potem jaka czyja uroda? ostatnio po chorobie z rana miałam też jakoś 35 stopni a potem normalna 36,6. krwawienie z nosa dziąseł i nieżyt to chyba większość w ciąży ma mnie się uspokoiło teraz po przeziębieniu bo było w nosie wilgotno i łykam wit.C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra a to z rozwarciem to powinni Ci szew założyć chyba? Co do temperatury to ja mam normalną cały czas nie wiem co Wy tak przeżywacie nawet jak na początku ciąży byłam chora to miałam normalną temperaturę :P tak samo jak nie rozumiem tego obserwowania śluzu jak chce się zajść w ciąże albo na początku... ehhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szew się teraz bardzo rzadko stosuje i dopiero wtedy kiedy pessar nie spełnia swojej roli ale zazwyczaj spełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w tym złego,że ktoś obserwuje śluz ? nie rozumiem :o Jak się stara latami to chyba chwyta się wszystkiego a jak komuś nie pasuje czy ktoś mierzy temperaturę czy bada śluz to nie wiem po co to czyta albo wchodzi na takie topiki .... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
http://www.youtube.com/watch?v=U_09OUYS74A Piosenka na dziś. : ( To był koszmarny dzień i mam ochotę się zastrzelić. Nie, zastrzelić to za mało powiedziane. W Białymstoku jest zima. Pełną parą. Ulice białe, zasypane doszczętnie. Mam nadzieję, że wyczerpałam już swój limit pecha na ten miesiąc. : ( Nasze Volvo jest w naprawie, pożyczyliśmy auto od siostry mojej żeby do lekarza jechać. Wcześniej po odbiór wyników do lab. Zachodzę a babka do mnie, że jest dopłata bo wyhodowałam sobie (i tu podaje łacińską nazwę, która mnie od razu przyprawia o zawał serca). Pytam się, czy to coś poważnego a ona z takim uśmieszkiem, że miałam ochotę ją zabić mówi „proszę szybciutko z tym do lekarza jechać. Panika totalna, wsiadam do auta i swoją paniką zarażam męża (który de facto stara się mnie uspokoić, żebym się na zapas nie martwiła, póki lekarz tego nie zobaczy). Zajeżdżamy do mojego gina (miałam umówioną wizytę.. na 8.20) i tam czekamy godzinę na przyjęcie. Żeby to był jeszcze jakiś obsuw w kolejce, żeby schodził ze szpitala COKOLWIEK czym można by było to wytłumaczyć ale nie. Po prostu wchodzimy tam ok. 9.15. Lekarz zobaczył te wyniki i machnął ręka, że to podejrzewał i że na to już dostaję leki, ale że skoro jest pewny już że to to, przepisze coś silniejszego. Ucieszyłam się że może w końcu zniknie świąd i pieczenie (bo to się okazały drożdże jakieś tam). Później KTG. Pół godziny w pozycji, w której na koniec prawie wyłam już z bólu, bo kazał mi się jakoś tak śmiesznie ułożyć na plecach „ale na boku. Pachwiny i uda cały czas naprężone, aż na koniec mój M. trzymał mnie normalnie za nogę, żeby mnie odciążyć. Po tym badaniu przez cały dzień ledwo chodziłam. Ale mało tego.. wyobraźcie sobie, że wychodzimy z przychodni a auto mojej siostry jest TRZAŚNIĘTE. Wgięty zderzak, zdarty lakier w bagażnika. Ktoś przypi** i uciekł. W tym momencie zabrakło mi już słów. Myślałam, że się rozpłaczę tak po prostu. Taka bezsilność, taki straszny żal do świata. Eh. Ale to wcale nie koniec. Potem jedziemy do sądu, bo przyszła decyzja oficjalna, że nie umorzą mi tej grzywny (400 zł), „bo nie wniosłam sprzeciwu przeciwko wysokości tej kary po wydaniu wyroku a już wtedy przecież byłam w ciąży. Nie za bardzo zrozumiałam, ale wniosek jest prosty, odmówili bo w złym momencie złożyłam papiery o zmniejszenie/umorzenie/rozłożenie na raty. A zrobiłam dokładnie tak, jak poradziła mi babka w sądzie. Wkurwiona zaszłam tam i okazuje się, że to trzeba było zupełnie inaczej zrobić, niż mi W SĄDZIE!!!! poradzono. Gdybym zrobiła tak, jak trzeba (czyli tak jak radziła mi koleżanka z pracy, której nie posłuchałam bo stwierdziłam, że w pewnie sądzie wiedzą lepiej) byłaby szansa na umorzenie części kary i rozłożenie reszty na raty. Potem jeszcze apteka, w której okazało się, że na leki z recepty wydaliśmy 200 zł. W dwie h wydaliśmy wszystkie pieniądze, które udało mi się jakoś uskładać na „czarną godzinę. Koszt naprawy auta siostry, ponad 500 zł. ^$^%*&()_(&!@(*)_&%#@$&#@!!!!!!!! I do tego wszystkiego, dokłada się jeszcze mój tatko, który ma charakter taki, że się non stop kłócimy. Co dzień wykłady na Skype o tym co powinnam zrobić, żeby mój mąż był lepszy. K** już mam dość słuchania o tym a on nie jest z tych, którym coś można powiedzieć, bo zaraz się robi druga rozmowa na temat tego, że on mi chce dobrze radzić a ja tego nie doceniam. Nie chcę za bardzo podskakiwać, bo głupio mi się z rodzicami kłócić, kiedy tak bardzo nam pomagają ale czasami naprawdę moja cierpliwość się kończy. ; / Przepuklina boli mnie tak, że nie ma już pozycji w której czuję ulgę. Do tego pachwiny, które mnie ciągną cały czas a po tym badaniu to już w ogóle. Do tego nie mogę spać po nocach. Zasypiam 4-5 ... o 9 rano otwieram oczy i tyle ze spania. Eh, musiałam się wygadać. ; ( ; ( ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
A teraz odpisuję na Wasze posty. Szoszonowa ja plamy na koszulkach mam mniej więcej od 31 tc. Siara mi cieknie i mnie wkurza to strasznie, bo nie mogę założyć stanika żadnego, przez jakieś dziwne podrażnienie skóry pod piersiami. Mooniaaa86 jak remont u Ciebie, widać koniec? Jak sytuacja z menem? Carolajna87 ja też się boję zmian w życiu i w moim organizmie. Na razie mam wrażenie, że z tym wielkim brzuchem będę chodziła już do końca życia. Z drugiej strony uwielbiam jak mój brzuch zaczyna falować i jak Mała to tu się pcha, to tam. : ) Andziulka88 nie zazdrość, niedługo sama też będziesz znów czuła to wszystko co my!!! Allegrowiczka TY CHOLERO! Wystraszyłaś mnie! Najpierw piszesz o bólach a potem ja nadrabiam Wasze posty z kilku dni i cisza, cisza, cisza.. żadnego postu od Ciebie. Dopiero na koniec. ;) Dobrze, że wszystko jest ok! MoniaZbrzuskiem witaj w gronie mam. : ) Nie wiem czy jeszcze aktualny ten temat, ale co do Twojej lekarki poproś ją, żeby dała Ci na piśmie że nie dostaniesz od niej zwolnienia. Niech się podpisze i postawi swoją pieczątkę z dopiskiem, że zna warunki Twojej pracy. Od razu zmięknie. ; ) Wpisz się do tabelki! ; ) X I to co mi zapadło w pamięć z tych 10 stron zaległości + to o czym chcę Wam powiedzieć. : ) 1.Trzepotanie. Też to odczuwam. Jakby w brzuchu siedziała nie mała dziewczynka a motylek, który chce być wolny. ; ) Bardzo przyjemne i bardzo to lubię. : ) 2.Mój cellulit jest mega wielki, po prostu to jakiś koszmar. Jestem jedną wielką pomarańczą. Dosłownie. ;) 3.Zwolnienie od Gina czy wiecie, że jak jest wystawiane przez ginekologa,m to ZUS liczy ostatnie 4 (lub 2, nie pamiętam dokładnie) tygodnie do URLOPU MACIERZYŃSKIEGO?! Nikomu nic nie mówią powiedziała mi to znajoma recepcjonistka od rodzinnego i żeby do rodzinnego przyjść po zwolnienie. Coś słyszałyście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------13------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------27----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---29---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------29-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------34----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaaa86 - Sama jestem zdziwiona bo cukier przekraczal mi normy o 1 - 10 i tylko 7 cukrow lekarzowi sie nie podobalo w ciagu calego zapisu (czyli w ciagu 22 dni) i dal insuline :/ xx hinskiturysta - Szczerze? Tez mam takie wrazenie :) Wczoraj diabetolog jeszcze mnie "pocieszyl" ze skieruje mnie na nastepnej wizycie najprawdopodobniej do gina od nich ze szpitala... A ze to bedzie pelne 38tc bo mam termin na 12.04 wiec pojade chyba z torba :| Meza juz poinformowalam ze chocby sie walilo i palilo to 12.04 ma jechac ze mna bo torbe trzeba wziasc w razie czego... Akurat diabetolog wczoraj pytal kiedy mam nastepna wizyte u swojego gina i kiedy byla ostatnia i pokrecil tylko glowa, bo tak na dobra sprawe powinnam byc pod stala kontrola a wizyte mam co miesiac i jeszcze ani razu mnie nie badal ginekologicznie - robil samo USG:/ xx (nie)mądra* - Dam rade , wkoncu MUSZE! :) Boje sie tylko tego co dalej bo wczoraj po pierwszym wstrzyknieciu insulina wyplynela z uda :/ A lekarz powiedzial ze 'Zobaczymy co dalej sie z tego wykluje" :/ xx Aaaaa NAJLEPSZE WAM POWIEM... Pielegniarka kazala mi sie zwazyc a ja zadowolona staje na wage i mysle "Aaa tam, pewnie niecaly kilogram przytylam od ostatniej wizyty u gina bo wczesniej w ciagu miesiaca zaledwie o,5kg...". Ja sie patrze i DOZNALAM SZOKU +3,5kg w ciagu 15 dni !!!! Moja mala chyba wcale nie bedzie az tak mala :P Cisnienie 131/87 puls 104. Cos mi to cisnienie zaczyna do gory skakacz bo zawsze mialam ponizej 120 tak ze tu tez musze sobie kontrolowac bo przy tej calej cukrzycy moge miec takie skoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------13------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------27----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---29---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------29-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------35----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna, co za niekompetentna krowy pracują w takich instytucjach! Chyba bym jej łeb urwała. Dogadywałaś się z nią telefonicznie czy w placówce banku? Znasz jej nazwisko? XXX Allegrowiczka, nie martw się, to już 35 tydz. więc pewnie zatrzymuje Ci się woda. Ja byłam załamana jak pod koniec tyłam w zastraszającym tempie i miałam ogromną, ulaną gębę, a 2 dni po porodzie odwiedziła mnie w szpitalu mama i stwierdziła, że zmizerniałam ;) Zeszło mi wszystko z twarzy :) XXX Yadaeth, o rany, co za niefart :( Też bym się wkurzyła. Jakiś palant przestraszył się i uciekł, co za ludzie. Siostra pewnie niezbyt zadowolona? A propos KTG, nie wiem czy pamiętasz jak pisałam, że dokuczały mi w nocy straszne bóle bioderi musiała co chwilę przerzucać się na moment na plecy a potem zmienić bok. W dzień, w którym rodziłam miałam wcześniej robione KTG i chyba trwało z 1-1,5 h. Myślałam, że się poryczę z bólu, a nikogo nie było w gabinecie, także wiem o czym mówisz :( Zrobiło się ciemno na dworzu i nikt nawet nie włączył mi światła, a na koniec w ogóle nie mogłam się z bólu podnieść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, zostało mi jeszcze kilka dni do pełnych 6 tygodni połogu, ale wczoraj nie wytrzymałam i wzięłam kąpiel. Wybąblowałam się jak głupia :D I wiecie co? Chyba rozpuściły mi się dzięki temu szwy :D No jak Boga kocham, wczoraj jeszcze miałam :D XXX To teraz pytanie do mamuś. W związku z tym co napisałam wyżej stwierdziłam, że muszę sprawdzić co i jak i zbadałam sprawę paluchem. Dziwne, bo na przedniej "ścianie" tam w środku mam takie uwypuklenie, którego wcześniej nie miałam :O A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Jestem z mężem na remontowanym mieszkaniu, jest więcej zrobione, ale przez to że mój szlifował ściany miałam wrażenie większego sajgonu niż poprzednio... X Yadaeth jak się zrobi cieplej to musimy wstawić dwa okna i postawić ściankę i z tych najbrudniejszych rzeczy byłoby na tyle.. Drzwi wstawić do małego i do łazienki. Później malowanie, panelowanie, płytki... Mimo wszystko musimy zrobić to wszystko tak aby wprowadzić się najpóźniej do końca kwietnia... A wszystko zależy teraz od temperatury na zewnątrz... Z mężem w tym momencie jest ok, w ogóle zauważyłam, że jak jestem tutaj to jest milszy a jak on pojedzie do mnie tam to wredna menda... Ale mialas przeboje... Masakra... I weź się nie denerwuj... Chyba byłoby łatwiej normalnie na prochach przetrwać ciążę, które wywołują olewatorskie podejście do życia... Słyszałam że dwa tyg przed idzie się do internisty po zwolnienie, że względu właśnie na te dwa tyg zabrane z macierzyńskiego... X Co do badania się pod względem temp i śluzu, to ja tego nie stosowałam, bo nie było potrzeby, ale ze spotkań w poradni rodzinnej przed ślubem wyjaśniono, że w ten sposób możemy naturalnie się zabezpieczyć... Co dla mnie jest abstrakcją... X Allegrowiczka bądź przygotowana na powrót z bobasem, bo możliwe, że nie dotrwasz do 40 tyg ze względu na ciśnienie.... ;-) a moja J. To czy jadła czy nie to co tydzień dwa kg przybierała... X Fij kiedyś MAMA też pisała o wzgorkach i jej lekarz powiedział, że to szew w wewnątrz maciczny się jeszcze nie rozpuścił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij ja tez mialam babla w srodku ale tak 1cm od wejscia bo mialam tam szwy. i jak zakladaja na siebie skore to szew puchnie a w srodku goi sie duuuuuzo wolniej. juz sie splaszczyl wiec go nie czuje ;) 2 miesiace po porodzie jeszcze go mialam i najbardziej bolal podczas seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dzisiaj mój humor zdecydowanie lepszy to pewnie dlatego, że dzisiaj mój ostatni dzień przed urlopem, a jutro o 15:30 będę już w samolocie :)) Pani w banku strasznie mnie przepraszała, kajała się i w ogóle. Złożyłam jeszcze jeden wniosek, ale na rozpatrzenie czeka sie 2 tygodnie, więc będę grzecznie czekać i modlić się o pozytywne rozpatrzenie. Mam jej nazwisko i tak się zastanawiam czy na nią nie poskarżyć, ale zobaczymy jeszcze. I załatwiałam to w placówce nie telefonicznie. Czekam grzecznie na decyzję. Co do temperatury to ja teraz nie mierzyłam, nawet jak jestem chora to bardzo rzadko mam gorączkę, więc nie zawracam sobie tym głowy. Jeszcze bym się stresowała, że coś jest nie tak. Moniazbrzuszkiem ja jestem w 13tc dziewczyny są już bardziej zaawansowane, ale jakoś mnie jeszcze nie wyrzuciły, a ja strasznie lubię tu być. Na innych forach jest jakoś dziwnie... Nie wiem co jeszcze pisałyście, bo na podglądzie wyskoczyła ta cholerna reklama :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth co za koszmar... jak tak można komuś walnąć i uciec, a nie było tam nigdzie przypadkiem żadnych kamer? Z tym sądem też przekichane :( Allegrowiczka może lepiej, że dostałas tą insuline? Tylko musisz się teraz kłuć? a ile razy masz ją brać? Tą dietę też masz przez cały czas stosować? Mooniaaa86 fajnie, że jesteś z mężem. Jak już się zrobi tą najgorszą brudną robotę to potem już za każdym razem widać efekty, ja to się cieszyłam jak dziecko jak już były płytki, albo panele i cała reszta :) Fij ja nawet nie wiedziałam, że w połogu nie wolno sie kąpać... nie mam nawet wanny więc u mnie ten kłopot odpada. Ale czasem bym sobie poleżała w pachnącej pianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 - dieta przez caly czas ;( 1800kcal w ciągu dnia, 6-8 posilkow dziennie. Wszystko musi być wazone, nie można ze sobą laczyc niektórych skladnikow i kategoryczny zakaz używania białego cukru (słodzik w ciąży jest również zabroniony) :/ Cukier mam mierzyc po każdym posiłku wiec 6x dziennie a insulina ok 22.00 dwie dawki tyle ze wczoraj mi wyplynela a wieczor miałam wielki cukier wiec dziś wstałam z podwyższonym i dziś przed 22.00 musze zaladowac trzy dawki insuliny (dlatego ze mam podwyższony) ale za chwile przelecę się do apteki spytac czy nie maja czasem większych igieł bo to chyba przez igle ta insulina wyplynela - może jest za krotka :/ xx Fijfijfijuu - mam cicha nadzieje ze to woda :) Tyle ze w cukrzycy ciążowej dzieci lubia się rodzic baaaardzoooo duzzeeee... Pod koniec lutego jak bylam pierwszy raz w poradni to była taka dziewczyna, strasznie szczuplutka na moje oko nie wazyla nawet 50kg! I podczas rozmowy wyszlo ze jest w 8tc i ma już jedno dziecko przy którym również rozpoznano cukrzyce ciazowa i miała cesarkę w 39tc a jej corcia wazyla UWAGA 5,360kg ! xx Mooniaaa86 - wlasnie tez tak mysle ! :) Jak pojade 12.04 do gina to sadze ze : a) albo mnie odesle na oddzial od razu b) skieruje do gina i jak pojade np. na drugi dzień to ten zrobi to samo... Tymbardziej ze przy tym cholerstwie pod koniec ciąży istnieje ryzyko stanu przedrzucawkowego czy jakos tak wiec to ciśnienie musze sprawdzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------13------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------27----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---29---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------29-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------35----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk MoniaZbrzuszkiem-------Monika---------19---------Warszawa(na razie)----10----? sama nie wiem czy się dobrze wpisałam :D mam nadzieję ,że dobrze zrozumiałam tabelkę ;] hmmm, a ja dzisiaj zaliczyłam morfologię naczczo i inne pierdoły, mało nie odleciałam na fotelu, poranny spacerek, sprawdzam z ciekawości temperaturę i 34.8 ekstra, to przeziębienie mnie wykończy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? MoniaZbrzuszkiem-------Monika---------19---------Warszawa (na razie)----10----? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------13------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------27----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---29---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------29-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------35----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk sama nie wiem czy się dobrze wpisałam mam nadzieję ,że dobrze zrozumiałam tabelkę ;] hmmm, a ja dzisiaj zaliczyłam morfologię naczczo i inne pierdoły, mało nie odleciałam na fotelu, poranny spacerek, sprawdzam z ciekawości temperaturę i 34.8 ekstra, to przeziębienie mnie wykończy ;/ no masz , pokręciłam, ale już poprawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? MoniaZbrzuszkiem-------Monika---------19---------Warszawa (na razie)----10----? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------14------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------27----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---29---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------29-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------35----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta------------24----------Kent, Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka to życzę szybkiego i bezbolesnego porodu :-P czekam z niecierpliwoscia na relację... ;-) A co tej insuliny to mi się wydaje że za bardzo w pion wbijasz tą igle... Mój psiak ma też cukrzycę ja wiem że to śmiesznie brzmi itd... Ale z tego co się orientuje to igle wbija się pod skórę lekko po skosie bo jak w bijesz w mięsień to może wypłynąć właśnie... I igla jest zawsze taka krótka... Mój dziadek, babcia no i pies mają cukrzycę i wszyscy mają taką krótką igle.. Nie za fajnie masz... Współczuję, ja bym nie dała rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsadzilam dzis erykowi na noc moja bluzke do lozeczka... to byl glupi pomysl. Co 2 godz sie budzil. Jak mnie ludzie denerwuja. Kazdy ma swohe teorie wychowania i probuje mi je wmowic. Na poczatku nic nie mowilam ale teraz wale pyskowe bo inaczej sie nie ujedzie. Bo dziecka sie nie nosi( tu skorzystalam z tekstu andziulki,ze kiedy bede go nosic jak bedzie miAl 18 lat?), bo mam mu zakladac mu pod spodnie rajstopy( mamy w domu 25 st!) U tysiace innych paranoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra chyba ostatnio hormony Ci biją na głowę. W każdym poście coś Ci się nie podoba ...Ty piszesz,że nie rozumiesz po co my wchodzimy w takim razie na forum a ja zaczynam nie rozumieć po co Ty skoro tylko rzucasz jadem na prawo i lewo. Wyluzuj może trochę? Po prostu nie rozumiem ludzi, którzy zamiast zrobić test czy pójść do lekarza pytają na forum aby po opisaniu śluzu, temperatury jaką mają czy stwierdzeniu,że bolą piersi dać odpowiedź czy jest ciąża czy nie ... A po drugie uważam,że w PL jest za duża panika związana z ciążą... i z każdym duperelem, jak np. niska temp. w ciąży zawroty głowy a dziewczyny biegną do lekarza płacąc słone pieniądze a lekarze jeszcze to nakręcają strasząc i namawiając na kolejną wizytę... xxx Yadeth...właśnie zastanawiałam się co u Ciebie... Biedaczysko :( no ale gorzej już chyba być nie może, więc teraz będzie tylko lepiej ... Trzymaj się :* I co to za shit Cię dopadł wreszcie,że musisz takie drogie leki brać ? Niebezpieczne to? No mi siara dopiero raz pociekła tak sama z siebie...o ile to to, może się zalałam gdzieś ?:D Zrobiła się w tym miejscu twarda, zaschnięta plama. A może podrażnienie pod biustem masz od stanika za małego w obwodzie? Może Cię obtarł... Ja tak miałam raz ...założyłam do pracy stanik 'przedciążowy' a potem się 3 dni męczyłam, tak piekło i skóra szorstka pod :/ Ja też mam wrażenie,że z tym brzuchem zostanę już i wcale mi się nie spieszy :P xxx Kurde Allegrowiczka u Ciebie też cały czas coś się dzieje... Ale juz końcówka :) xxx Monia i jak się czujesz w nowym domu ?:) Monia może on się tak zachowuje bo jest daleko od remontu (jak jest u Ciebie) i ciągle myśli,że mógłby zrobić w tym czasie to i to ...po prostu chce zapewnić Wam wszystko co najlepsze :) Wie,że nieduzo czasu zostało:) xxx Carolajna87 to miłego urlopu i weź ciepłe ciuchy bo w UK piździarnia :] I trzymam kciuki za pozytywnie rozpatrzoną sprawę:) Ja bym na te babsko poskrażyła :D xxx MoniaZbrzusziem... pewnie własnie ta temp. jest tak niska przez przeziebienie... jesteś osłabiona a tym bardziej,że jeszcze ciąża teraz zabiera z Ciebie wszystko, co najlepsze :] Co bierzesz na przeziębienie ? Swego czasu Moonia86 i (nie)mądra pisały o jakichś naturalnych specyfikach na przeziębienie ...Jak poprosisz to Ci pewnie napisza w skrócie co i jak :P Fajne dziewczyny:D xxx keysy a kto Ci takich super rad udziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy nie przejmuj się zawsze się znajdują takie ciocie dobra rada i wkurzają. Bo nikt nie rozumie, że my potrafimy sobie same poradzić, bo to my jesteśmy mamami i wiemy przecież co jest dla naszego maleństwa lepsze. A jak potrzbujemy pomocy to o nią prosimy. Ja też pewnie będę się wkurzać i pyskować, szczególnie z moją wybuchową naturą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No więc tak Yadeath przejebane ale tak jest ze jak zaczyna się pierdolic to po całości pociesze Cie ze później będzie tylko lepiej :) Allegrowiczka u Ciebie też nie ciekawie widze z ta insulina wiem co to za ból połowa mojej rodziny ma cukrzycę masakra ale jeszcze troszkę o będzie po wszystkim i tak jak pisała Mooniaa zastrzyki robi się lekko pod kątem z tego co pamiętam :) Keysy nie słuchaj głupich rad bo to oszalec można! Troche macie ciepło w domu hehe ostatnio gdzieś w gazecie czytałam ze najlepszą temperatura w pokoju przy niemowlaku to 20-21 stopni ale głowy sobie urwać nie dam czy to prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ja się muszę wam wyzalic i z góry przepraszam... A więc ostatnio chwalilam tego mojego ze taki kochany i chuj było minęło! Dwa dni temu byłam u lekarza j skrocila się ta szyjka lekarka kazała się oszczędzać i dużo polegiwac także musiałam zrezygnować z siedzenia w sklepie bo przecież takie siedzenie prze 7 godz dziennie to nie dobrze ale mój tego nie rozumie on twierdzi ze nie jestem chora i zebym nie przesadzala rozumiecie? Ja mu litwa tłumacze ze.dziecko się pcha na swiat a jeszcze jest za wcześnie i muszę się oszczędzać t ten debil jak by kurwa był gluchy. Fakt nie mamy pieniędzy bo u niego z praca licho i jutro idzie ale na kilka dni a później nie wiem bo pogoda jest straszna ale kurwa to tylko chodzi o zamknięcie sklepu na dwa tyg bo później będzie pracownica. Cały czas powtarza ze nawet na zadna wyprawke dla dziecka nie bedziemy mieli ale czy to jest takie ważne? Ubranka juz mamy, łóżeczkowa też a przecież rodzice też nam pomogą a do czerwca wyjdziemy z długów jak zacznie pracować to kupimy tczego będzie brakować. Tak jest mi bardzo przykro... Od tych dwuch dni nie mówi do brzuszka,nie dotyka nawet nie pyta się jak się czuje... Nie wiem co się kurwa z nim dzieje mam nadzieję ze się szybko opamieta... Jak gdzieś jest coś zle napisane to Sorry pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przeziębienie biorę Prenalen ( a raczej brałam) i Rutinoscorbin. Teraz kupilam sobie Lipomal, a i tak gucio mi to pomaga bo kaszel z rana mam taki ,że płuca można wypluć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze hormony szaleja... nie klocic sie brzuchatki, bo to nie potrzebny stres dla naszych maluchow. xxxx Yadaeth wspolczuje strasznie, nieszczescia chodza parami niestety. xxxx allegrowiczka ja tez ide do lekarza 12.04 pewnie mnie juz tez skieruje do szpitala bo na cc umawiasz sie 2tyg przed terminem. zobaczymy ktora pierwsza ;) xxx u mnie snieg znowu wali :/ masakra chce juz sloneczko! ;) xxx wiecie jak sie wkurzylam! my w sierpniu bierzemy slub i wszyscy juz o tym wiedza, a moja siostra ktora ma juz slub cywilny pewnie na zlosc wymyslila sobie ze oni tez biora i to jak najpredzej, nawet w kwietniu. fakt faktem pewnie zdaza bo chca zrobic na 20osob (my na 90). masakra wiedzieli ze my bierzemy to po zlosci zeby byc pierwsi zrobia wczesniej byle jak. mam nadzieje ze zrobia w kwietniu jak bede rodzic i nie bede musiala isc niech mnie w tylek pocaluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×