Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Andziulka gonisz, gonisz? ;) Dziś dużo chodziłam i dlatego mnie boli, poleżę i przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa brzuszek śliczny :) ja może w weekend strzale jakąś fotkę bo w piątek koleżanka mi włosy farbuje bo narazie wyglądam strasznie takie odrosty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Andziulka ja mam już odrosty 10cm i na szczęście tak na zdj nie widać ale na żywo to ho ho ho :P na razie kasy nie mam, a tez bym do fryzjera poszła... eh ... Chcę być obrzydliwie bogata!!!! Łłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 wiem, wiem... ale ja to z tych głupich, co myślą o tym,że bez nich w pracy nic nie pójdzie :P Mooonia86 może nam się te nasze brzuchy mimo wszystko mniejsze wydają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka no to z kilogramami idziemy łeb w łeb ;) ja też jak pochodzę czuję się kiepsko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do brzuszka nic nie mam... Ale do mojej gęby jak najbardziej tak :P okrągła jak księżyc.. tfu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa a widzisz ja sobie kupiłam szampon koloryzujący za 20 zł i koleżanka mi w domu włoski zrobi :) bo kasy też nie mam :/ a do fryzjera pójdę w maju bo mam komunie braciszka :) Szoszonowa praca jest nie ważna dzidziuś i Ty jesteś ważniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo monia nie przejmuj sie, mialam to samo, patrzec na siebie nie moglam!! ale to minie :) dla dzidziusia warto bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ;-) i tak czuje się mega ciężko... X Poinformowałam mojego męża że ciężki będzie miał czas jak tam dojade bo potrzebuje czułości :-P a to jest jego obowiązek :-D:-D:-D W tedy stwierdził a ja... Bo On też ma potrzeby :-P:-P także oznajmiłam, że jeśli nie będzie napalony to obraca jakaś dziunie po czym zaczął się śmiać i mówi że chciałby żebym zastała jak długo chcę, bo mu się nudzi :-P:-P No więc wacus za wskaźnik :-D:-D A co! Otwarte karty :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do seksu to mój mnie wczoraj w środku nocy zbudził :D Coś mu się porobiło z banią :] andziulka007 rób foty brzuchalka i wrzucaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm... Fajnie miałaś... A ja czekam i czekam :P Muszę w końcu kupić ten żel intim czy jakoś tak... Bo jak mnie dorwie, to boleśnie to widzę + sahara do tego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa, czy inteligentny? Obu, jak narazie mam wrażenie że złośliwy ;) Moja mała wredotka :D XXX Andziulka, BB, w sensie Beauty Blender-gąbeczka do podkładu :) XXX Szoszonowa, według mnie lepiej dopiera, można nim też czyścić pędzle. Ale niektóre podkłady i tak zmywają się dopiero za drugim razem :) Ja też poszłam szybko na zwolnienie, bo po pierwsze już nie zamierzam wracać tam gdzie pracowałam, bo panuje tam wyzysk maksymalny, a po drugie pracuję w W-wie, a przeprowadziłam się na obrzeża i dojazd jest masakryczny, meeegakorki :( W lato, w te upały już nie wyrabiałam :O XXX Monika, ja mieszkam w okol. W-wy, a wcześniej w W-wie, ale nie znam tam jakiegoś super lekarza. Sama jeździłam na wizyty do Legionowa :) XXX Niemądra, śpi zawinięty w rożek,ale rączek nie znosi mieć schowanych :O A jak go noszę poziomo to szuka cyca :D XXX Moniaaa, jak smarkałam nos to też nieraz wychodziły mi pasma krwi. W ciąży podobno śluzówka jest bardziej obrzęknięta i ukrwiona. A nie masz zatkanego nosa? Ja miałam i w nocy się wkurzałam i podobno chrapałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij wredotka....:P jak ładnie to brzmi :D:D:D Wiesz co, w sumie jakoś mega zatkanego nie mam, ale czuje się jakbym miała skrzepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa my mamy zakaz seksu przez tą szyjkę... Mooniaa żel nazywa się inimel polecam :P a mi np krwawą dziąsła i to prawie od początku ciąży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa mam do Ciebie dyskretne pytanie... W momencie kiedy mialas jakoś bardzo skrócona szyjke to Twój wspominał coś na ten temat, a może Ty miałaś inne odczucia? Zastanawiam się czy jesteśmy w stanie same stwierdzić że z szyjka jest coś nie tak... Kurde bo tak na odpierdol mnie zbadał, że w życiu takiej fuszery nie odwalil, a brzuch, krzyż a najbardziej to piczka tak mnie na wala, że ledwo chodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... I mam nadzieję, że limit koszmarow na dziś wyczerpany... Andziulka a pytałaś się i te dygotanie bobasa? Ja pytałam... Nic nie odpowiedział, więc przy wyjściu ponaglilam pytanie czy mam się martwić pokręcił głową, że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie kuzwa wczoraj nadrukowalam. Pol godziny pisalam na tym dziadowskim tablecie i mi nie wyslalo... myslalam ze sie w pi ugryze. Poki pamietam taka mala rada dla tych co chca rodzic nat. Zabierzcie z soba taka pol litrowa wode z dziubkiem. Nie do picia a do polewania sobie pi... w trakcie sikania. Bardzo zbawienne. Ja naqet bym proponowala wlac tam napar z rumianku albo kory debu. Bo po porodzie w szpitalu sikanie bedzie niezlym wyczynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :) Cholerny śnieg za oknem dalej pada :( Ale dzisiaj humor zdecydowanie lepszy. Dzień w pracy zaczęłam od herbaty z cytryna i sernika :) koleżanka zostawiła mi na biurku 2 kawałki ciasta z karteczką "smacznego", no to żal było nie zjeść, drugie bedzie na później do kawy ;) A potem tyłek będę miała jak szafa ;) Ja tez mam problem z krwawieniem z nosa, ostatnio na zakupach byłam pewna że katar mi leci ale to była krew :( Słabo mi się zrobiło, ale oczywiście nikt nawet nie zapytał czy pomóc, a ja stałam z zakrwawionymi rękami i szukałam chusteczek. Tak ekstremalnie była może 4 razy ale jak smarkam to też mam takie skrzepy, albo pasemka krwi. To podobno normalne w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa przy wczorajszych wiadomościach od lekarki zapomniałam się zapytać ale mam wizytę teraz 3.04 to zapytam :) wiesz co my bzykaliśmy si w sobotę ostatni raz i mnie bolało trochę w środku ale nie wiem czy to przez tą szyjkę... mnie też pipka boli i podbrzusze trochę ale krzyż na szczęście nie... kurcze nie dziwi się że się martwisz bo co za lekarz żeby szyjki w ciąży nie zbadał na każdej wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Szoszonowa mi lekarka też nie powiedziała ale się zapytałam co z bzykaniem i powiedziała żebyśmy narazie dali sobie na wstrzymanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moooonia86 a może Ci zbadał tę szyjkę :] Po prostu wsadził palucha, obadał i tyle...to przecież nie jest jakieś szczególne badanie. Było wszystko ok więc nie mówił nic na ten temat. Mi wcześniej, w 16tc badał w ten sam sposób i też nic nie powiedział bo było wszystko ok...a też nie wiedziałam,że badał szyjkę:] Ostatnio miałaś dużo chodzenia i dużo wrażeń i pewnie przecholowałaś.... Ej w UK w ogóle szyjki nie badają całą ciążę:D Pytałaś czy jest jakaś różnica podczas współżycia. No A. nic nie mówił :] Ale ja czuję lekki dyskomfort ale możliwe,że to nie od tego tylko od suchoty ;) andziulka007 dzięki za info w takim razie...my i tak nie szalejemy, ja nie bardzo mam chęć ... :) Dziś na wolnym i powiem Wam,że mi dziwnie... jakaś chora chyba jestem :D Chyba pieczarkową dziś machnę :] Anetucha, rzucaj pracę i wracaj do Nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
WItajcie dziewczyny!!! Za mna przespane cale 8h!!!! Wstalam jak skowronek, tym bardziej ze slonce swiecilo. Teraz tez sie przebija przez chmury. Mamy +10st, wiec jest git ;) Jak na pierwszy dzien wiosny jest OK. Wczpraj bylam padnieta jak kawka. Za to dzis rozpiera nnie energia - ta pozytywna ;) x Szoszonowa - u mnie na macierzynski trwa 6 tyg przed terminem i 8 tyg po. Potem do pierwszego roku zycia dziecka dostaje sie czesc zarobkow. U mnie te 6tyg wypadaloby na 7.maja. Wczesniej moglabym wybrac urlop, ktory mi przysluguje wiec pewnie od Wielkanocy bylabym w domu, gdybym pracowala. A tak siedze juz od 6tc. Nie bylo to planowane. Zawsze chcialam pracowac w ciazy, wyszlo inaczej. Decyzji lekarza i panujacych przespisow sie nie podwarza dla wlasnego widzimisie. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
x Andziulka 007 -oszczedzaj sie kobieto!!! Musimy dotrwac do czerwca :) x Niemadra - jak zdrowko??? Polscy lekarze wyprowadzili cie juz na prosta?? Oby tak juz bylo!! x Monia - gdzie ty widzisz ksiezyc w pelni??? Super wygladasz!! Brzusio okragly -bardzo LADNY!! X krwawienia z dziasel i nosa tez mam, nie tylko podczas czyszczenia nosa. Czasami puszcza mi sie krew, od tak po prostu :O Ale to normalne, podobno. Sluzowki nosa tez mam obrzekniete, wiec ciezko mi sie oddycha , przede wszystkim noca. Podobno sobie raz po raz chrapne ;) :P x Co do koszmarow sennych - jeszcze dlugo przed ciaza przesladowal mnie taki sen: Mialam potrzebe pojsc do toalety z duzym interesem, no i wtedy sie stalo urodzilam dziecko, wcale nie wiedzac o tym ze jest w ciazy. Teraz to nie brzmni jakos bardzo strasznie, ale ten sen wybudzal mnie nie raz, budzialam sie cala zlana potem... x Na polsat cafe lecial raz dokument Porod Doskonaly. Widzialam tyko urywek, nastepnym razem musze zobaczyc calosc. Moze dowiem sie czegos ciekawego ;) x Dobra, czas sie zabrac za cos. Zycze wam milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tu pytanie do niemądrej i andziulki, Wy te paski do badania pH kupowałyście takie normalne najzwyklejsze z allegro? Bo tak myślę je zakupić, ale nie wiem czy takie właśnie jak tam za 5zł dosłownie to te?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka ja kupowałam te z allegro za 5 zł :) i (nie)mądra chyba też te z tego co pamiętam :D caperucita roja nie jestem zwyczajna do takiego oszczędzania się ale jak mus to mus do 19 czerwca jeszcze trochę czas :) małemu powtarzam od wczoraj że jeszcze chociaż 10 tyg niech tam posiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×