Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Ceeperucita a czy ja gdzieś pisałam o podważaniu decyzji lekarza dla własnego widzimisie ? Przeciez logiczne,że jak lekarz decyduje że nalezy w domu zostać to się zostaje ... Chodzi mi o sytuacje, gdzie kobiety z własnej woli, ot tak, mimo dobrego samopoczucia decydują się na siedzenie w domu 9 mies.... U mnie deszcz :/Nic mi się nie chce...z łóżka jeszcze nie wyszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę sie wygadać bo zwariuję, z góry przeprazam. Jestem tak wściekła, że nie da się tego opisać!! 2 tygodnie temu byłam w banku, żeby sobie załatwić wakacje kredytowe, bo nam sie zebrało stos rachunków, ubezpieczenie auta i inne pierdoły no i mówię nie damy rady, bo moja premia ma być na wózek i łóżeczko, wszystko pieknie, wniosek złożony, po 3 dniach Pani dzwoni, że sie udało, że wkacje przyznane, więc odetchnęłam z ulgą. A dzisiaj co? Telefon z banku, że rata nie zapłacona, a ja szok! Okazało się, że jednak nie przyznali, a pani zapomniała do mnie zadzwonić!!!! Rozumiecie to? Jak za pierwszym razem mogła dostać decyzję z centrali pozytywna a za kolejnym nie i jeszcze do mnie nie zadzwonić?? No zesz kurwa! Powiedziałam jej ładnie, że i tak nie zapłacę bo nie mam skąd wziąć ponieważ to nie było moje widzimisię. Powiedziała, że postara się coś zrobić no i jedyne co wymyśliła to zawieszenie kredytu, tylko że to też mogą nie przyznać a na decyzję trezba czekać 2-3 tygodnie. Idę do tego cholernego banku po pracy i zobaczymy co da się zrobić. Trzymajcie kciuki, bo w przeciwnym razie bedzie jakaś zajebista masakra... Prezpraszam jeszcze raz, ale musiałam się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna nic nie czaję z tego posta :D Ale mam nadzieję,że wszystko uda się załatwić po Twojemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym dzisiaj wlazła do mysiej dziury, żeby mnie nie było widać i mogłabym popłakać w spokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa może mało precyzyjnie napisałam. "Wakacje kredytowe"-zaiweszenie rat na okres do 3mc. W zeszłym tygodniu zadzwonili do mnie, że zostały zawieszone i nie muszę płacić. A dzisiaj zadzwonili do mnie z windykacji, że nie wpłynęla rata. I kiedy zadzwoniłam do tej laski z banku, która załjmowała się moją sprawą to okazało się, że faktycznie potem przyszła odmowa i ona zapomniała mnie o tym poinformować. A ja już nie mam teraz 1000 zł na zbyciu, bo byłam pewna że nie muszę płacić tej raty. Teraz jasniej? I mnie wkurwili niemilosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No odrobinkę :( Podobno jest jeszcze jakaś możliwość zawieszenie tych rat, więc pójdę tam dzisiaj, ale jak mnie kobieta wkurzy to ją chyba zmieszam z błotem. Bo to kurcze jej wina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lezenie jest dobijajace ale dla synka wszystko :D Carolajna przejebane ja jak bym ta babe dorwala co zapomniała to bym ukatrupila ! Ciekawe co u Molly? Allegrowiczka coś się nie odzywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! :D zaraz nadrobie to co napisalyscie i cos tam dopisze :) Nadajecie jak katarynki na tym forum :D:D ciezko dogonic :P xxxx wiecie ale sie wczoraj wkurzylam!! Poszlam do naszych poradni NFZ do Nefrologa, bylam u niego juz raz (i chyba ostatni). Bylam JEDYNA do niego w kolejce, mial przyjmowac o 11, a tu 12 a go jeszcze nie ma, no to ide do rejestracji czy on wogole dzis jest, a one do mnie ze Pan Doktor jeszcze nie zszedl z oddzialu, i nie wiedzia kiedy przyjdzie ale w szpitalu jest. No to ja sie pytam ile ja tu bede czekac a one ze nie wiedzia (a kto ma wiedziec?!). Zabralam sie i poszlam w pieruny!! Nie dosc ze mial tylko mnie zarejstrowana, to sie gnojowi do mnie zejsc niechcialo! i tak to jest jak sie chodzi na NFZ, nie zaplacisz to nawet do Ciebie nie zejdzie!!! Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja się dzisiaj wściekam :( HinskiTurysta masakra z tym lekarzem :( Kolejny cholerny dupek. Idę do tego banku, jak będzie w tv że ktoś pobił panią w banku tzn, że to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do krwii z nosa to tez tak mam, czesto mam skrzepy jak wydmuchuje nos. xxx Carolajna87 strasznie wspolczuje z tym bankiem, chyba bym babie lep ukrecila! xxx u mnie tez nawalilo sniegu po kolana dobija mnie ta pogoda i jeszcze stopa (lewa) strasznie mi puchnie jak sie nalaze, troche dziwne ze jedna. xxx co do sexu mnie tez boli w srodku a sucho nie jest. moze mam cos z szyjka a nawet nie wiem bo moj lekarz w tym miesiacu jej nie sprawdzal;/ xxx juz bym chciala zeby byl ten 12.04 i moja wizyta u lekarza gdzie bedziemy sie juz ugadywac kiedy mam wstawic sie do szpitala. Chcialabym juz tulic swojego malucha. xxx Sory ze tak marudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, HinskiTurysta a czym zajmuje się nefrolg? Też bym się wkurzyla ale przeszłam bym się do niego na oddział jeśli to ten sam budynek... X Carolajna rozszarpalabym babe i niech ona zapłaci tą ratę... X Szoszonowa to że wszystkich lasek to ja jestem ten okaz i siedzę z widzimisię, ale nie powiem 2pierwsze mce się męczyłam a teraz to już taka rutyna... X Andziulka dla mnie od wczoraj każdy ruch jest dobijacy, tak mi mały cisnie na piczke .. Wychodzę z auta jak paralityk, chodzę jak sumo ale z prędkością slimaka... X A mały chyba dziś ogluchnie :-O bo tatuś drzwi wejściowe wymienia... A huk jest taki nie przyjemny dla mnie a co dopiero dla niego, przykrylam go warstwami ciuchów, żeby stłumić... Coś tam bryka, ale raczej mu się nie podoba... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 bede ogladac informacje ;p. trzymam kciuki zeby sie wszystko ulozylo po Twojej mysli, swoja droga to ta niekompetenta zapominalska baba powinna Ci zaplacic ta rate ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaaa86 to jest lekarz od nerek, mam przewlekle odpaciorkowe zapalenie nerek i bialkomocz. Mialam mu zaniesc wyniki i zapytac sie co on mysli o moim porodzie czy sn czy cc, choc to teraz juz i tak nie ma znaczenia bo synek duzy wiec bedzie cc. W sumie moglam isc go szukac ale bylam taka zla ze pewnie bym mu zrobila afere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhy a nabawiłas się tego w ciąży czy jeszcze przed? Kurcze tutaj mamy tyle przypadków różnych chorób, że ta moja dziura traci na znaczeniu... Kurcze nerki to bardzo nie dobrze... Wyleczalne czy raczej na dłuższy dystans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaZbrzuszkiem
Ale wam zazdroszczę tylu wspólnych tematów.. i połowa waszych problemów i dolegliwości jeszcze mnie nawet nie dotyczy. Nawijacie tu i nawijacie a ja w gruncie rzeczy nie mam z kim pogadać o tym wszystkim ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie bol brzucha ustal choc wczoraj w podobnych godzinach zaczelo mnie lapac to samo ale dzis spokoj... xx Bylam dzis w poradni diabetologicznej i wyladowalam na INSULINIE ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie pękaj :-P napisz co tam u Ciebie to na pewno każda coś odpowie.. Jest jeszcze parę osób z młoda ciążą... X Allegrowiczka coś narobiła, że takie dobrodziejstwo Cię odpadło? Eh ... Ja bym nie dała rady z cukrzyca... :-O jestem uzależniona od słodyczy... I kiedyś będę tłusta na maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaaa86 nabawilam sie tego juz kilka lat temu, tego juz nie wylecze tylko mozna zapobiegac niewydolnosc nerek, do tego czesto mecza mnie kamienie nerkowe (2razy je rodzilaam) mowia ze gorszy bol od rodzenia dziecka heh sie okaze :p xxx kurcze Allegrowiczka1987 wspolczuje tej insuliny ale juz nam duzo nie zostalo:) cos mi sie zdaje ze pierwsza sie rozpakujesz bo moj brzuszek tylko raz mnie zakul tfu tfu zeby nie zapeszyc :). xxx monika pisz o wszystkim wiekszosc z nas ma juz za soba te niepewne poczatki wiec mozemy Ci doradzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co to nie ma o czym opowiadać, bo żadnych większych przebojów z fasolką nie mam. Niepokoi mnie trochę tylko fakt,że nie mam normalnej temperatury ciała tylko niższą niż zwykle (między 36,0 a 36,3) rano po przebudzeniu potrafię mieś nawet 35,0 ;/ poprawia mi się trochę w ciągu dnia , ale wieczorem czuję się fatalnie i znowu mam dreszcze z zimna ;/ do tego niskie ciśnienie i ciągnę za sobą nogi nie mając siły na nic. a już o wyjściu po schodach z metra nie ma mowy bez odpoczynku bo zasapać się mogę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja na poczatku tez bylam strasznie oslabiona, potrafilam nawet zemdlec i czesto na toalecie slabo mi sie robilo i mialam mdlosci. Zobaczysz jak czas szybko minie i zaraz bedziesz czula pierwsze kopniaczki a poznie to juz z gorki i czekanie na porod. Mi sie wydaje jakbym tydzien temu byla na pierwszej wizycie a tu zostal tylko miesiac do porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultowałaś się z lekarzem? Bo to że po nocy masz niższą temp to tylko dlatego że w nocy się nie ruszasz a w dzień tak... Tylko możesz wpadać w stan, kurcze no... Przeciwieństwo gorączki... A to że masz niskie ciśnienie to dobrze... Ja też i jest wszystko ok... Lepsze takie niż te drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby mówiłam. ale mam wrażenie, że ta baba mnie olewa i wszystko wie lepiej. postękam jej jeszcze w poniedziałek bo mam u niej wizytę kontrolną w związku z tym przeziębieniem. może się w końcu przejmie. myśli,że jak człowiek kończy w tym roku 20 lat to można go wodzić za nos ile wlezie. To nie jest tak,że teraz powinnam mieć wyższą temperaturę niż 36.6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja nigdy nie mierzyłam temp ale wiem że za normalną w ciąży uznaje się 37,6, gdzie bez niej to już stan podgoraczkowy... Szczerze to ja już dawno zauważyłam, że osoby młode traktują fatalnie i na odpieprz ... Wszędzie w urzędach, u lekarzy w sklepie... Ja osobiście nie odczułam pomijając wczorajsza wizytę... Bo jestem wysoka i od najmłodszych lat uważali mnie za starszą, ale teraz szłam z siostrzenica męża i ona żaliła się że babki w urzędzie potraktowali ją nie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caperucita roja
Monia z brzuszkiem,- nie martw sie, tez tak mam. Tearz zmierzylam sobje temp pod pacha 35,6 . Tez wydawalo mi sie to podejrzane. Staf kupilam kolejny termimetr elektroniczny :D Pokazywal te sama temp. Pytalam lekarza rodzinnego , stwierdzil ze taka moja uroda. Na poczatku ciazy zawsze bylo mi zimno. Ratowalam sie cieplymi napojami. X Carolajna i HinskiTurysta- wspolczuje waszych stresow. Polska rzeczywistosc... :( Traktuja ludzi jak intruzow a nie klientow. Klient nasz pan... Szkoda slow... X A mi sie dzis mialo na lody. Zjadlam 2pucharki kawowego cremissimo ;) Dobre bylo. Zaraz trzeba bedzie zjesc kolacje i juz nic nie podjadac. Jutro test na cukier :o Ja tam chyba okwitne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety. nie dość , że jestem młodą przyszłą mamą to jeszcze na te 20 lat nie wyglądam i gdzie nie pójdę to robią ze mną co chcą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos kafe nie dziala X szoszonowa jak wygram w totka to rzuce prace ale wtedy tez mnie nie zobaczycie bo bede w amoku kupowac male ubranka ;D na 3 lata do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×