Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

andzoilka007 nie pisz więcej o liczeniu ruchów bo panikara Moonia86 będzie z kalkulatorem siedzieć :D :* Mooonia86 love u:D yadaeth dobry plan z uaktualnianiem tabelek przez mamy :) wylazły Wam pępki ?:D ja odkryłam,że mam pieprzyk w środku :D Boniu jaką trudność sprawia mi wstawanie z łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzioilka? wtf ?:D Moonia86 nie mam pojęcia jak te majty siatkowe wyglądają ale też czytałam o nich ... Niedługo Anetucha mnie zje żywcem bo zamierzam zapytać o brała ze sobą do szpitala a pewnie już pisała dżiliard razy :D\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Hmm... ja też nie liczę ruchów. Moja sie rusza jak wariatka, momentami mam taką serię, że mój brzuch wygląda jak tafla wody, pod którą się schował człowiek i który wypuszcza powietrze ustami. ;D To tu, to tam, na środku, na boku... tu się bąbel robi, tu się robi jaka wypukłość... normalnie szok. ;p Laski ja nie pisałam o "uaktualnianiu" tylko o dopiasniu daty porodu. ;p Mój pępek wygląda jak guzik. A jaki jest jedwabisty w środku! ^^ Ja mam łóżko piętrowe, śpie z brzegu... jak wstaję to za każdym razem łapię sie drabinki i nie wiem co by było, jakbym miała spać w łóżku bez drabinki. ;D Chyba bym się nie podniosła. ;p Mój pies też próbował mnie zmusić do wyjścia z nim na spacer, ale mu wytłumaczyłam że jak z nim zejde na dół, to mogę już nie wejść na górę. Zrozumiał i poszedł spać. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być i data porodu u uaktualnianie w dopisywaniu co i jakiś czas ile mają szkraby mamus:P ale pewnie im sie nie bedzie chciało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Mi wystarczy data, policzę sobie. Jestem dobra z matma hahahah :D Ale mam dziś śmieszny humor. Sama nie wiem co mi jest. Siedzę reorganizuję pokój i zawartość szafek. Własnie mam taki pierdolnik na łóżku... z takich pierdół i próbuję jakoś je pookładać i posortować. Masakra. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreysy, chyba nie ma kolek. Wczoraj zdażył mu się dzień, że ryczał non stop, ale to chyba nie z powodu kolki, bo nie miał zrywów żeby drzeć się jak stare prześcieradło ;) Ale śpioch z tego Twojego Eryczka :) Ja czytam tę książkę. Po pierwsze nie wyobrażam sobie karmić o stałych porach, bo obecnie jest tak, że jak mały ryczy, a ja staję na głowie i nic a nic nie pomaga to daję cyca i niggdy nie odmówił. A próbowałaś rozszyfrować płacz Eryka za pomocą tych jej wzorników? Ogólnie uważam, że ma rację: rutyna, rutyna i jeszcze raz rutyna, w takim porządku dziecko będzie się czuło najlepoej tylko że to nie jest takie proste. U mnie wszystko jest uzależnione od jego humoru w danej chwili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth, nie ma problemu, możemy tak zrobić z tymi datami porodu, albo wiekem dzieci :) XXX Monika, ja Cię wysyłam do gina a Ty juź byłaś ;) Tyle napisałyście, że czytam Was po kawałku. Ja wtedy dostałam na wszelki wypadek Duphaston. Leż plackiem i oszczędzaj się jak Ci tak gin kazał :) Dobrze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Fij ja siadam do lektury fora tyko jak mam co najmniej godzinę wolną. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha "gacie" rządzą! :D :D I jeszcze raz sorry, że musisz się tak powtarzać, ale przewaliłam dziś cały internet w ramach zasięgnięcia opinii w tym temacie i już wszystko mi się pochrzaniło. To że karmisz butlą pamiętałam :p A. Ie odparza jej się dupka? Alan ma krostki na dupce i dlatego boję się go w nocy nie przewijać, bo jakmu dam 100 powód do płaczu to chyba wykituję :O Sama nie wiem co robić. On ma zazwyczaj kupki w pieluszce :O Rzadko się zdarza żeby nie miał. Ale jak się tak drze w nocy przy tym przewijaniu tomnie szlag trafia, jakby mi mózg przewiercali :( A z tymi organami to Ty majaterkowicz jesteś :) To wygląda na bardzo skomplikowane :) XXX Allegrowiczka, jak to nigdy Cię nie badał??? Może zapytaj go o to, bo to conajmniej dziwne :O XXX Szoszonowa, to pewnie nie nawidzisz chipsów co? :) Super, że kosmetyki Ci pasują, od razu milej się malować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij a co uzywasz do dupki? jakich chusteczek i jakiego kremiku? bo eryk np mial krostki po kremie z johnsona i chusteczkach dady i darl sie wtedy w nieboglosy bo go to bolalo. ale odstawila 2-3 razy penatenem mu zrobilam przy przewijaniu i wszystko zeszlo wiec moze warto zmienic albi krem albo chusteczki. sprawdz w skladzie chusteczek czy nie a tam pantenolu bo to alkohol i on tak podraznia. no dzis tez sie obudzil w sumie tylko raz bo o 1 i o 5 (ale o 5 to zawsze nawet jak byl w brzuszku to szalal) ale za to o tej pierwszej siedzielismy do wpol do 3... ale dalam rade. bgo on ma taka metode. musi sie nazrec, obrzygac i jeszce raz nazrec i dopiero moze spac. tak mnie tym irytuje. ledwo cos mu sie uleje to mus ie stan w zoladku nie zgadza i juz szuka cyca zeby uzupelnic.... monia majtki poporodowe dobra rzecz. to wygladaja jak bokserki albo figi bo sa dwa rodz tylko z cale z siateczki. porownam to do tej siateczki co faceci maja w letnich spodenkach. wiesz o co chodzi? no to identyczne. tylko ze ja kupialam 4 pary i musialam sobie prac( a ze bylam sama na sali to wisialy dyskretnie za lozkiem na grzejniku) bo bym musiala miec ich z 50 par zeby chodzic czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przewijam eryka co pobudka w nocy. budzi sie przebieram biore do wyra karmie i odstawiam do lozeczka... wiem co czujesz bo eryk tez czasem wyje jak najety w nocy i szxlak mnie wtedy trafia. o i ostatnio ma mode ze zamiast zrec w nocy to possie 5 mni i kima i tak w kolo. a potem jak mu cyc z geby wypadnie to jest eh eh eh bo mu czegos brakuje.... albo jak jest taki wyglodnialy w nocy to jak steka sapie i jeczy przy jedzeniu. jakby z miesiac nie jadl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij a co uzywasz do dupki? jakich chusteczek i jakiego kremiku? bo eryk np mial krostki po kremie z johnsona i chusteczkach dady i darl sie wtedy w nieboglosy bo go to bolalo. ale odstawila 2-3 razy penatenem mu zrobilam przy przewijaniu i wszystko zeszlo wiec moze warto zmienic albi krem albo husteczki. sprawdz w skladzie chusteczek czy nie a tam pantenolu bo to alkohol i on tak podraznia. no dzis tez sie obudzil w sumie tylko raz bo o 1 i o 5 (ale o 5 to zawsze nawet jak byl w brzuszku to szalal) ale za to o tej pierwszej siedzielismy do wpol do 3... ale dalam rade. bgo on ma taka metode. musi sie nazrec, obrzygac i jeszce raz nazrec i dopiero moze spac. tak mnie tym irytuje. ledwo cos mu sie uleje to mus ie stan w zoladku nie zgadza i juz szuka cyca zeby uzupelnic.... monia majtki poporodowe dobra rzecz. to wygladaja jak bokserki albo figi bo sa dwa rodz tylko z cale z siateczki. porownam to do tej siateczki co faceci maja w letnich spodenkach. wiesz o co chodzi? no to identyczne. tylko ze ja kupialam 4 pary i musialam sobie prac( a ze bylam sama na sali to wisialy dyskretnie za lozkiem na grzejniku) bo bym musiala miec ich z 50 par zeby chodzic czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) musze sie zebrac z wyrka i isc do zoologicznego po karme dla psa a jak patrze na termometr to na dworzu jest zajebiscie zimno no co sie porobilo z ta pogoda ehhh... Dzisiaj planuje zrobic nalsniczki na obiadek tak mam cos smaka od rana :D milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia gacie z siaty sa dobre bo mozesz je wywalic zamiast prac. nie wiem jakie sa rozmiary ale jesli tylko jeden to nie wiem ile masz w biodrach ale w dniu porodu mialam 115 i ledwo sie w nie zmiescilam. http://image.ceneo.pl/data/products/12281868/i-elastyczne-majtki-siatkowe-molipants-comfort-s.jpg x Szoszonowa przejebalam dla ciebie internet i znalazlam torbe do szpitala na stronie 53 ;] prosze bardzo! :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5392512&start=1560 x Yadaeth mi czasami az glupio wymadrzac sie po raz kolejny bo moze jedna nie pamieta ale reszta tak i sobie pomyslicie: "A ta znowuuuuu" :D ale jesli chcecie to moge codziennie pisac albo znajdywac posty ;) X Fij ja myslalam, ze tych gaci nikt nie załapał w koncu ;p Dupa jej sie nie odparza, czasem na biodrach od tych zapiec miala czerwone ale od razu smarowalam sudocremem i problem znikal. Amela ma teraz na duzych wargach srmowoych jedna krostke, wczoraj zauwazylam. Ale nie marudzi o to. Moze dlatego, ze piersia karmisz i Alanek kupe robi co 2h a to duzo gorsze od mokrej pieluchy. Amela czasami robi raz dziennie czasami 3 a czasami w ogole. Jesli ma kupe to musisz przewinac. Jesli tylko mokro to mozesz czekac do rana albo do kupy :P a. ja nie zawsze smaruje kremem przy przewijaniu. Smaruje rano, i to duzo, ze az biala dupe ma i zamykam. w dizen jesli kupy nie ma to sporadycznie. chusteczek uzywalam na poczatku za kazdym razem alewkurzalo mnie to, ze krem sie slizgal zaraz po bo nie chcialo mi sie czekac az wyschnie dlatego teraz uzywam ich teraz tylko i wylacznie do kupy co do mojej pracy to zdziwilabys sie jakie to latwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tabela ;] FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? MoniaZbrzuszkiem-------Monika---------19---------Warszawa (na razie)----10----? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------14------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------27----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---29---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------29-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------35----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456---Aneta------24------Kent, Anglia-------Amelia---4mce 3tyg MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------------Ewelina------------28--------- -- mazowieckie----------------Alan Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzieś czytałam aby unikać kosmetyków dla dzieci,które mają parafinę w składzie bo ona zapycha i robią się brzydkie krostki. Ponoć Johnson ma właśnie bardzo nieprzyjemny skład dla dzieci... Kupiliśmy wczoraj pierwszą pakę pampersów :D New born:D Były akurat w promocji...chcę spróbować i Pampersy i Huggiese... U mnie znów spadł śnieg... to jakaś paranoja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anetucha :* Dodaję do zakładek :P Masz cierpliwość :D I 'gacie' załapane, don't worry! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja mam 2 paczki newborn huggies na zbyciu. jak dasz adres to ci je wysle bo zacznie nimi okna myc :/ nikt ich do chuja nie chce. adres mozesz przeslac na mojego maila z ktorego wyslalam prosbe o haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna paczka ma 27 sztuk jesli dobrze pamietam. amela przeszla na 2ki w 5tym tygodniu a na poczatku zuzywa sie ponad 10 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ale nie wysyłałaś maila na kafetertyjne mamy ze swojego prywatnego tylko z kafeteryjnych mam :P zjadłam całą paczkę m&msów...zaraz się porzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszego maila ze zdjeciem moim i chrisa wyslalam z prywatnego. nie chce zadnej zaplaty po prostu nie mam co z tym zrobic a miejsce w chacie zajmuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa zadnego konta nie daje ;) serio to prezent a mi sie szafka zwolni! a za fochy nie mozesz odpowiadac. wszystkie baby takie sa - chris tak mowi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj...ale czemu masz płacić za przesyłkę durna ? Ja się ciesze z prezentu ... ale bez przesady :P Masz wysłac nr konta i napisać ile zapłaciłas:) I thank u sooo much :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Czytam Was o tych nocach i PRAGNIENIU CYCA i zaczynam się bać swojego dziecka coraz bardziej. ;D X andziulka007 ja dzisiaj zerwałam się z wyra o 11. ;D Po karmę chodzi mój men, bo my zawsze więcej bierzemy dla naszego 25kg psa. ;p Kurde naleśniki. Mmmmm... taaaaak... to bym zjadła. ;p X Aneta ja tam widzę, że popyt na Twoją wiedzę jest duzy. ;d Patrzcie jaka to głupota... Tobie głupio "setny raz" coś pisać... nam głupio "setny raz o coś pytać"... ;p Ty i mamy macie coś, co nam jest potrzebne. :D X Szoszonowa u mnie dziś słonecznie, ale Białystok jest cały zasypany. :) Hmm.. ja dzisiaj znowu zrobiłam galaretkę z bitą śmietaną. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
ŻALENIE SIĘ: Mnie dzisiaj mój men od rana wkurwił. Auto siostry (które życzliwy nam obtarł i uciekł) jest aktualnie u mechanika. Moja siostra stwierdziła, że poza widocznymi uszkodzeniami drzwi jeszcze tylne zaczęły jej ciężko chodzić po tym incydencie. I mój już się wkurwił, że ona przy okazji chce całe auto naszym kosztem zrobić, gdzie sam mechanik powiedział, że to jak najbardziej możliwe że coś i z drzwiami się stało. I miał zrobić auto na sobotę, przynajmniej tak mech powiedział mojej siostrze. Mówię do swojego, żeby do niego zadzwonił i się zapytał, a ten od razu do mnie warczy, że on nigdzie dzwonić nie będzie i debila z siebie robić, bo jak mech zrobi auto to zadzwoni sam, tak się umówili. I od momentu jak na mnie warknął to strzeliłam fochem... nie odzywam się do niego, tylko jak muszę. Wkurwił mnie, bo akurat mieliśmy pecha i to nam ktoś w to auto trzasnął a teraz on uważa, że moja siostra nas naciąga na te drzwi i jest wkurwiony na nią. A to, że ona jest bez auta, że chciałaby mieć je jak najszybciej znów i użytkować to już ważne nie jest. Najważniejsze że on dzwonić nie będzie!!! Ja pier******... !!!!!!!! Teraz jeszcze ja się pokłócę z nią, bo będę chciała być trochę po jej stronie i trochę po jego. K** m**.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chris wlasnie czyta Ameli o czerwonym kapturku. Amela wziela wdech i kichnela opluwajac ksiazke i chrisa hahaha przerwal , wytarl twarz i kontynuowal czytanie hahahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×