Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

(nie)mądra nawet tego nie skomentuję bo zwyczajnie nie mam ochoty :) Gdzie ja Cię obraziłam? Przesadzasz. Ostatnio masz jakieś humorki i odbija się to na forum... Mam nadzieję,że Ci przejdzie. xxx Carolajna87 oszalałaś ?:D Nigdy pierogów sama nie zrobiłam :P Aczkolwiek mam w planach! Kupuję albo w polskim sklepie albo zamawiam u takiej Polki :) Uwielbiam ruskie...i pomidorową :D Mogłabym jeść codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka to mnie zaskoczylas ale teraz jak coś to będę blyszczec :-P:-P taka poinformowana jestem :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosno gdzie jesteś
(nie)mądra* Ty tylko nie zostawiaj tego topiku! Czytam Was Ciągle i nie możesz stąd odejść! ! ! przestan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam sprawdzonego miejsca na kupne pierogi a też uwielbiam więc jak mam chęć to pół dnia w kuchni i lepię :) Pierogi, kopytka i rosól to ja mogłabym jeść codziennie :) Laski nie kłucić się!!! Co to ma być, proszę się nie gniewać i nie gatać głupotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz będę miała dużo wolnego czasu, to się chcę nauczyć pierogi lepić :D Aaaaa...plecy mnie bolą! Ale takie ładne słonko wyszło, czekam na A. aż wróci z pracy i śmigniemy na jakiś spacer :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no dziewczyny co Wy nie obrażajcie się :) jesteśmy tu razem i będziemy razem co najmniej do rozwiązania zrozumiano? :P a teraz "burak" na zgodę jak to Mooniaa napisała :D :D :D ale pospałam ... nudno się tak leży codziennie zasypiam :P śnieg u mnie pada non stop :( synek się trochę przekręcił chyba i jest w poprzek tak mi się wydaję :P idę zrobić jakiś szybki obiadek bo jestem głodna :D a co do mojego t niech się buja nie gadam z nim odpoczywam bo dla mnie mój synuś jest najważniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie świeci piękne słonko i jest około 5 stopni:P xxx Widzę, że gorąco na forum się zrobiło:( Wydaje mi się, że każdy ma swoje teorie na różne tematy, i każdy wie co jest dla niego dobre, a nasze wpisy nie powinny być na zasadzie pouczania czy wymądrzania się tylko doradzania i wspierania. Takie moje skromne zdanie:) xxx Pisałyście coś o ślubach, i któraś z was pisała, że nie ma nawet ślubu konkordatowego (no chyba, że źle zrozumiałam). Więc ślub konkordatowy to 2w1, czyli kościelny a w USC wypełnia się tylko druczki o nazwiskach płaci za akt ślubu i to by było na tyle. I tym sposobem jest się małżeństwem w świetle prawa i zgodnie z religią:) xxx We wtorek idę do gin i już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że już będę mogła się Wam pochwalić bijącym jak dzwon serduszkiem:D xxx U mnie dzisiaj ogórkowa-pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z obiadu nici gaz się skończył :P będzie na kolacje :D a robię kaszę gryczaną z sosikiem :) my nie mamy ślubu i nie planujemy a co do chrztu to zależy od księdza jak nie będzie chciał dać to pójdę do innego kościoła to nie problem :D wysłałam fotki na maila mojego bęcolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubią kaszy :P Ale mój A. czasem jęczy abym zrobiła :P andziulka007 brzuszek śliczny :] Piłeczka :] Wydaje mi się,że podobny do mojego, też wysoko, pod biustem się zaczyna i nie opada do dołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do obzarstwa to ja również kocham jeść pierogi ruskie, kluski śląskie, kopyta, leniwie i te wszystkie zajebiste mączne potrawy jakie są w opolskim :-P:-P wszystko potrafię przygotować, jednak len smierdzacy jestem i ostatnio kupuję gotowce, ale jak jest potrzeba to się szarpne i ugotuje... Nie znoszę wielkopolskiej zupy owocowej oraz pierogow z owocami ewentualnie przeżyje jak zjem z jagodami... Dowiedziałam się co to jest gzika i bardzo ją lubie i tutaj też pierwszy raz jadłam śledzie w śmietanie z ziemniakami rewelacja... A jeszcze Wam powiem, że również z łódzkiego przypadła mi do gustu dusicha podawana z kapusniakiem mniam!!! Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność... :-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa pijesz do mojego :-P:-P:-P złozo jedna ?!:-P:-D:-D Ja Andziulka nie mam jak rzucić okiem bo na komórce siedzę... Zebrane w przyszłym tyg... ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa ostatnio to mnie tu prawie wcale nie ma przetrzyj oczy ....i na tym koniec bo to co piszę jak widać przeszkadza tylko Tobie... Powodzenia dziewczyny- szczęśliwych rozwiązań i pociech z pociech ! :) Jak będziecie kopiować tabelkę to proszę usuńcie mnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa dziękuję :* a wiesz co ja to chyba tak pomiędzy Twoim a Mooniaa brzuszkiem mam tzn chodzi o wysokość bo mam jeszcze przerwę między cyckami a brzuchem :) ale faktycznie jest piłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Nie)mądra nie dżaźnij lwa.... Zostań i koniec!!! Bo ... Znajdę Cię i wiesz co będzie???? Właśnie to co Chris Anetuchce zrobił... Na gołą dupe :-P:-P Ty nie swiruj i lepiej powiedz co z tą Twoją szyjka jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sama nie wiem czy powinnam się niepokoić, może mam już jakieś schizy ale te plamienie to jest bardziej żółte niż brązowe. zajdę na IP narobię rabanu a tu się okaże , że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ale po co drążysz temat ? Nie rozumiem... No własnie zauważyłam,że Cię nie ma a jak już jesteś to coś Ci się nie podoba ...Nie chcesz się udzielać, nie udzielaj się, proste. Zachowujesz się jak dziecko. Ty możesz komuś zwracać uwagę na to, co pisze ... chodzi mi o to jak skomentowałaś andziulki007 wypowiedź, którą ja uparłam i jeszcze użyłaś słow,że nie rozumiesz po co wchodzimy na to forum... I jakoś ani ja ani andziulka007 się nie obraziłyśmy i nie każemy się kasowac z tabelki... A ja napisałam tylko,że ostatnio o wszystko się rzucasz i chyba hormony Ci skaczą i abyś wyluzowała to wszystko a Ty mi zarzucasz ,że mi przeszkadzasz i chcesz sie usuwac z tabelki... xxx Mooonia86 to mamy takie same gusta kulinarne...ja za wszystkimi mącznymi rzeczami przepadam!!! Jak robisz kluski śląskie to dajesz jajko??? Śledzia w śmietanie wielbię...ale z ziemniakami ? :> Moonia86 przecież Ty też masz piękną piłeczkę...chodzi o to,że andziulka007 ma podobny do mnie, bo jest wyżej :P Dziewczynka ???:P xxx MoniaZbrzuszkiem szybko do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*którą ja poparłam miało być wyżej :] Ostatnio zapominam wyrazów :] MoniaZbrzuszkiem lepiej panikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde krwawienie w ciąży może być niebezpieczne ale oczywiście nie musi, lepiej to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa wariacie wiem o co Ci chodziło:-P:-P też to pomyślałam że to dziewczynka :-P:-P:-P wolałabym żeby ratowała populację facetów z nimi złe bez jeszcze gorzej:-P:-P Do śląskich nie daje jajka, ale zmieniłam proporcje co do mąk... Zawsze dawałam mąki pszennej w ilości 1/4 w stosunku do ziemniaków i troszkę ziemniaczanej, a teraz daję więcej ziemniaczanej niż pszennej i są takie fajne wslizgujace się do gardła:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjsjsss
Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubrania znanych i cenionych firm za kilka złotych. www.Lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×