Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Yadaeth nie denerwuj sie. tak sie zastanawiam jakim idiota trzeba byc zeby jebnac w samochod stojacy na parkingu? chyba nie moglaby to byc jakas zawrotna predkosc zeby wyhamowac nie? a jak sie wyjezdza i jebnie tylem to raczej tylko zadrapanie zostaje... kurwa nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Eh....... pęknięty zderzak i zdarty lakier na klapie od bagażnika POD SAMĄ SZYBĄ. Na moje oko to musiał być jakiś ciężarowy albo bardzo wysoki wóz. ;/ Wtedy przy takiej masie nawet nie musi być dużej prędkości na parkingu. Pewnie cofał i nie zauważył. ;/ Chujisko. ... mój mi właśnie powiedział, że jego zdaniem on robi mojej siostrze grzeczność że wozi ten samochód do mechanika, bo PZU to tylko kładzie kasę i "róbta sobie sami". Rozwaliliśmy auto i on łaskę robi, ze załatwia naprawienie go. Czy on ma coś z głową czy ja? Może to ja kurwa jestem jakaś popierdolona bo uważam, że teraz żeby z twarzą wyjść z sytuacji to powinniśmy po prostu zrobić auto i poprosić żeby sprawdziła, że wszystko na pewno jest ok, podziękować za pożyczenie i przeprosić za całe zajście. ?! Może to ja mam coś z głową, albo zwyczaje w mojej rodzinie są jakieś chore, ale MOIM ZDANIEM tak własnie powinno teraz to wszystko wyglądać z naszej strony! A nie ŁASKA, że wozi i odbiera samochód do mechanika! Aż się cała trzęsę ze złości!!! Podchodzi jeszcze przed wyjściem do pracy, przytula mnie i mówi "kocham cie i nie chcę się kłócić o ten samochód" ja mu mówię, że to nie jest łaska, tylko nasz zasrany obowiązek żeby to naprawić ... "ja mam inne zdanie i koniec tematu". Dajcie mi cierpliwość !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, istna oaza spokoju z tego Twojego Chrisa :) A mnie z kolei wkurza, że te chusteczki są takie suche ;) Mam wrażenie, że przez to trzeba mocniej trzeć, a przecież nie mogę, bo dupkę ze skóry obedrę :O No to ja muszę nadal przewijać za każdym razem, bo on ma ciągle te sraki... XXX Keysy, chusteczek używam Pempers Sensitive, te bezzapachowe dla noworodków więc niby nie powinny uczulić... Ale kto wie... Do dupki używam Bepanthen Baby, a wcześniej, jak była trochę zaczerwieniona (po pieprzonym Linomagu) to dostałam receptę na maść robioną w aptece. Po niej mu przeszło i używałam jej cały czas aż znowu mu te krostki wyskoczyły :O Teraz staram się w ciągu dnia myć wodą przegotowaną i wacikiem, zobaczymy... A pantenol to chyba nie alkohol tylko pochodna witaminy B5, niby powinien wręcz łagodzić :O Keysy, z tym ssaniem 5 minut i zasypianiem to mój robił przez pierwsze tygodnie :D XXX Yadaeth, nie dziwię Ci się że się wkurzasz, bo jesteś między młotem a kowadłem, chcesz być po jego i po jej stronie, to naturalne bo to bliskie Ci osoby. XXX Alan właśnie leży z girką w górze i warczy :D Dosłownie :D Jak mój Kiwi ;) I czasem stęka jak stary dziad ;) Żebyście widziały te jego obrażone miny, no normalnie mały zgred, ale rozczula mnie tym ;) Ehhh, co ja bym zrobiła bez tego grzmota ;) A najlepsze jest to, że od kilku dni zaczął wypowiadać pierwsze głoski i mówi "a guu" i wzięłam wczoaj kamerę , zaczęłam go nagrywać i mówię do niego " Alanek, powiedz a gu, a on "a guu" :D Ale mam pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam zgodnie z życzeniem :) FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? MoniaZbrzuszkiem-------Monika---------19---------Warszawa (na razie)----10----? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------14------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------27----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---29---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------29-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------35----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456---Aneta------24------Kent, Anglia-------Amelia---4mce 3tyg MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie--------------Ksawery Fijfijfijuu----------Ewelina-----28---- mazowieckie--------Alan-----6 tygodni Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadeath nie no mój tygodniowo zjada kilogram karmy i po kilogram szłam bo worka nie mamy za bardzo gdzie trzymać ... nieraz mu zamawiam taki 10 kg ale kotka potrafi go nieraz rozszarpać dla zabawy :P wkurwiłam się bo sklep był zamknięty i do poniedziałku musi jechać na jakiejś małej z marketu :/ idę robić te naleśniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka a jakiej karmy uzywasz? ja jak bede miala kolejnego psa to bede mu dawac degistive bo taka dostaje teraz moj staruszek bo jak mial 2 lata karma pedigree doprowadzila biedaka do zespolu zlego wchlaniania jelita i prawie zszedl z tego swiata teraz ma ta degistive low fat mokra i sucha plus kostki i ciasteczka pedigree omega 3 i 6 raz na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth też bym się wkurzyła na faceta :/ Nie rozumiem czemu nie pociąga się do odpowiedzialności. Pożyczyliście auto i w takim samym stanie macie obowiązek oddać a ja coś nie tak no to naprawić... proste ... Nie czaję Go :/ Fijiji...rozwalasz mnie tym, jak mówisz na Alana :D Grzmot :D Zgred :D Heheh... Ja czasem mówię do brzucha : gnojku mały uspokój się, daj mi spac :D ! I potem sobie myślę,że powinnam świergotać słodziakowo do brzucha a nie gnojkami rzucać :D Ale chyba jestem w normie jak tak czytam Anetuchę i Ciebie :D andziulka007 chcę naleśniki!!!!!!!!!! ja dziś mam w planach sos pieczarkowy z kurakiem i ryż albo kasza bo nie mam ziemniaków :D i kapusta coś kiszona za mną chodzi z jabłuszkiem i cebulką i oliwą ... ale na razie po całej paczce m&msów to mam ochote tylko rzygnąć :D Anetucha u Ciebie też śnieg ? Miałam iść na miasto ale patrzę na ten pierdolnik biały i mi się odechciewa... A. walczy z szafką do łazienki,żaluzjami i myciem płytek :D A ja kawusia i laptop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji a może rzeczywiście Go te chusteczki podrażaniają... Słyszałam,że to wcale nie taki dobry pomysł używać ich do pupy a jeśli już do tylko po kupie, po siuśkach woda przegotowane i waciki... Chociaż wiem,że tak łatwiej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Szoszonowa ja też sie tak czuję, bo Marcin ostro remontuje, a ja sobie leżakuje... Jedynie co robię to obiadki i wszystko co z jedzeniem się łączy... :-D:-D:-D Myślę, że mimo to jest szczęśliwszy, że tu jestem, bo potrafi się przytulić, przekomarzyc i nawet dać z uśmiechem buziaka.. ;-);-) nawet sam z siebie brzuszek dotyka... Po czym nie może uwierzyć, że jest taaaaki DUŻY :-P:-P Gdybym miała lepszy internet w komórce przysłałabym Wam zdjęcie na tle naszej 54m2 remontowanej willi :-P:-P X Yadaet to z nim jest źle a nawet bardziej niż źle... Niech się postawi w jej sytuacji.. Ciekawa jestem czy by jej nie rozszarpal gdyby pożyczył swoje ukochane autko i ona oddala mówiąc z ubezpieczenia sobie ściągniesz... X Naleśniki miałam wczoraj :-P:-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha mój je Fitmin z jagnięciną lub rybą albo Arion z jagnięciną raz tą raz tą obie są delikatne bo ma problemy z wątrobą mój biedaczek w tamtym roku dostał takiej wysokiej gorączki i wymiotował że zrobiliśmy mu wszystkie badania i okazało si że ma problemy z wątrobą i jest na lekkiej diecie i dostaje tabletki :) teraz jest ok (odpukać ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij to juz na tym etapie sa a gu? Ja jakos nie lapie takiego bezposredniego kontaktu z erykiem bo on zaraz kwili i ryczy. Widzisz a ja myslalam ze wszystko co konczy sie na ol to alkohol... ale mimo wszystko te z pantenolem go podraznialy. Ja najlepsze chusteczki kupilam w schlekerze tami sie nazywaja 12 zeta za 4 op sa bardzo mieciusie i mokre takze daje nimi rade. Ja myje mu dupke rano i wieczorem przy kapieli. Rano wacik i woda tyko tak to husteczki. I tez czsem wcale nie smaruje kremem by mu dupa odpoczela. Czesto tez klade go na brzuchu na kolanach i odkrywam mu dupke by pooddychala. Wtedy mam pewnosc ze mnie nie oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa u mnie pada lekki snieg ale nie zostaje tylko jest mokro jak po deszczu. chuj by strzelil bo wlasnie bylam w sklepie a wycieraczka po stronie pasazera mi nie dziala od tygodnia. chris stwierdzil, ze mi naprawi przy tesco ;/ chyba go jeblo, ze w takiej pizgawicy bede sterczec jak ten fiut na wietrze a on bedzie mi pod maska grzebal. wrocilam z zepsuta... A co do wyzywania naszych dzieci kochanych to lepsze to niz serio strzelic po dupie. Amela na bank nie bedzie wychowywana bezstresowo. Ja myslalam do wczoraj, ze bezstresowo znaczy nie bic... a siostra mi powiedziala, ze to oznacza nie bic ale tez pozwalac na wszystko i nie karac. Ja nie zamierzam jej bic, ale kary to beda na porzadku dziennym ;P X keysy Amela powiedziala a gu jak miala 8 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nawiasem mowiac to znajomi moich rodzicow lali dzieci w moim i mojego rodzenstwa wieku albo kablem albo takim... zrobiony z rzemykow (samoróba) pejczem... jakas masakra :/ reke bym sobie nozem uciela jakby mnie naszlo zrobienie czegos takiego na Amele ;/ babcia jak za dobrze sie bawilysmy jej kosztem bila nas kapciem takim miekkim to sie jeszcze z niej smialysmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, tylko że on właściwie za każdym razem wali kupy ;) Niby to są najdelikatniejsze chusteczki, przeznaczone dla noworodków, bezzapachowe, już sama nie wiem. W kaźdym razie teraz w dzień staram się myć tak jak mówisz, wacik plus woda przegotowana. W mocy to nierealne, bo nie będę skakać po piętrach że by wodę zagotować, źeby była ciepła :O A co do tych określeń to jest takie słodkie ;) Mój mały grzmotek :D XXX Keysy, to się dzieje dosłownie z dnia na dzień. Obserwuj go, dużo do niego mów pochylając się nad nim. Alan już czasem patrzy na mnie, ale nieraz jak do niego mówię to też potrafi się rozryczeć. Ale on też jest małym manipulantem. Nieraz jest cisza, zaglądam do wózka i jak mnie tylko zobaczy to zaczyna się płacz i kończy się noszeniem na rękach i wtedy jest zadowolony ;) A podnosi główkę jak leźy na brzuszku? Anetucha, pamiętasz kiedy Amela zaczęła dźwigać główkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij nie mam pojecia bo byl pisk jak ja kladlam na brzuchu, od jakis 3 tyg sama chce lezec i zadowolona glowe podnosi ale nie prostuje raczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, nie wierzę z tym seksem, bo w lekki poród Ci uwierzyłam :p Ale wiecie co coś w tym jest, że się zapomina :) To jest niesamowite, nabrałam już megadystansu do tego :) A co do bicia rzemieniem to nawet nie skomentuję :O Ja kary jak najbardziej będę stosować :) I nagrody :) XXX Keysy, mój z gołą dupą to by się darł ;) Też mu próbowałam wietrzyć, ale tak się drze, że nieraz aż go zatyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj glowe to ma mega stabilna... no dobrze niech gaworzy niech juz cos z niego bedzie bo meczy mnie ryk na zmiane ze spaniem. Dobrze ze alan chociaz sam lezy bo eryk to musi obwiescic calemu swiatu, ,halo ja kuzwa juz nie spie,moze ktos sie mna wreszcie zajmie,, maly ali akcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadeth karmienie piersia to ciezki kawalek chleba bo jestes totalnie uwiazana ale mysle ze warto. Choc czasem mam ochte to pizgnac i dac mu mm ale jak pomysle o tych butelkach i o tym ze w nocy mialabym jakies mieszanki cudowac to rezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy nie namawiam na karmienie butelka ale moze wtedy przespalby ci noc wiec niekoniecznie bys musiala w nocy mieszanki robic. poza tym to zadna filozofia. ja nalewam wrzatku do dzbanka, woda sobie stygnie a gdy przychodzi czas karmienia to wlewam 140ml zimnej 70ml goracej, 7 miarek mieszanki i gotowe. wczesniej robilam z calej goracej to 5 min przy kranie stalam z zimna woda i studzilam mleko w butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za te majty ;-) Kurcze padnieta jestem dziś i w sumie nie wiem po czym... Ale wierzcie mi, że ja bardzo już bym chciała, żeby już było po tym remoncie... A tyle jeszcze przed nami a koniec kwietnia już tuż, tuż... A do tego od pn magiczne 10tyg... Przede mną... Martwię się, że się nie wyrobimy... A do tego ta zima!! Kocham ją ale mogłaby już pójść w pizdu... Tych okien wżyciu nie wstawimy... Eh... Spadam się kąpać i spać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPOWIADANIE! Znacie takie dlugopisy?| http://giftsonline.pl/upload/products/7d7c097a54d1783.jpg Jestem szczesliwa posiadaczką jednego z nich. Nie kupilam go sama, ale dzis nie moglam znalezc zadnego innego wiec pisalam tym. Amela siedziala obok, przypatrywala sie uwaznie co to za cudo do czasu, gdy zrobila się glodna. Poszlam przygotowac jej mleko, a ona nadal ryczala. Wlaczylam odkurzacz odwrocilam sie i robilam swoje. Dziecko ucichlo. Z gotowym mlekiem wracam wiec do pokoju. Dlugopis zniknal, a Amela siedzi z tym najdluzszym piorem w zebach O.o mysle sobie: zezarla mi ptaka!!! Okazalo sie, ze tylko wyrwala mu pioro i byla w trakcie konsumpcji a dlugopis zrzucila z sofy na podloge... Coraz bardziej musze na nia uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahaha :D Ale matce stracha napędziła :D Jeju, przy takich gagatkach to trzeba mieć oczy dookoła głowy :O A przecież jeszcze nawet nie chodzi... ;) Alan też musi mieć dobry humor żeby leżeć na brzuchu, bo inaczej chałupa się trzęsie ;) XXX Keysy, no co Ty, u mńie większość czasu jest spanie albo ryk, a im starszy tym mniej tego spania :O Chwilę po jedzeniu jest minimalnie lepiej, ale za jakiś czas szybko wraca do normy ;) Sam też ńie potrafi poleżeć, mam wrażenie, że się nudzi :O XXX Moniaaa, ja miałam w szpitalu te jednorazowe, ale powiedzieli mi właśnie, że są niedobre, bo tak jak piszesz nie przepuszczają powietrza i najlepsze są zwykłe bawełniane. Tylko musiałyby być wielkie, żeby te podpachy pomieścić ;) A o siateczkowych nic nie wiem... Dacie radę z tym remontem, pomyśl jak potem będzie miło we własnym gniazdku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Fij ja na swoją mówię Pasozyt albo Tasiemiec. :D Ale tylko przy męzu i siostrze bo reszta to by mnie chyba ukamieniowała. ;p Oho, Mała usłyszała i od razu zaczeła się mocniej wiercić. ONA TO LUBI! ;D Hmmm... nabrałaś dystanu do porodu? To co, może jednak będzie rodzeństwo? ;> X Andziulka007 my teraz zmieniamy karmę na Czapi jakieś. ;p Jak my musimy z biedy pasa zacisnąć to pies tez, a co. Mój np. leci tylko na suchej karmie bo po wszystkim innym ma takie parcie na podwórko i takie baki sadzi... ;D X Szoszonowa ja pogadałam po prostu z siostrą i jej wytłumaczyam, ze mój mąż zachowuje sie jak idiota i że ja się poczuwam, więc żeby się niczym nie martwiła bo co by nie było to ja sprawę będę załatwiała do końca i że nie ma opcji, żeby przez jego zachowanie coś się miało zmieniać w naszych relacjach. X Mooniaaa86 cieszę się, że się cieszysz z zachowania swojego mena. :) Fajnie to poczytać. :) :) :) I czego w zasadzie nie mozna od facetów wymagac.....? EMPATI. Facet NIE UMIE postawić się w sytuacji drugiej osoby... dlatego, że to FACET. To strasznie proste. ;p jakby moja siostra tak mu powiedziała to zrobiby taką wojnę..... inna sprawa gdyby się zapytała czy chce, żeby ona to naprawiła czy on - wtedy na pewno byłby zadowolony i poweidziałby, że woli sam wszystko pojechać i zrobić tylko żeby ona kasę dała. Ale jakby go postawia przed faktem dokonanym o matko ile ja bym się nasłuchała jaka ona zła. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Aneta nic nie wspominaj nawet o bezstresowym wychowaniu... dla mnie to jest śmeiszne po prostu co pisza w takich książkach i co pokazują w TV o tym. Żarty dosłownie. Ja dostałam kiedyś od ojca lanie pasem na goły tyłek. ;D Bolałooooo! Ale juz nigdy więcej nie wyszłam z przedszkola nikogo o tym nie informując na spacer (i przy tym alarmując całe przedszkole, moich rodziców i policję, że zagineło dziecko ;D). NIE PISZ O SEXIE BO CIE ZABIJE!!!!!!!! Wcześniej byłas po mojej stronie barykady... wygłodzona, wypuszczona, celibat i w ogóle.... a Ty teraz co?! A ja co?! Ja nadal zostałam BEZ!!! :d hahahah !!! "zeżarła mi ptaka" X Keysy ja po prostu jak Was czytam to widzę, że FAKTYCZNIE kobieta zostaje sprowadzona do roli maszyny produkującej mleko. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
A ja spać nie mogę..... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? MoniaZbrzuszkiem-------Monika---------19---------Warszawa (na razie)----10----? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------14------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------27----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---29---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------29-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------35----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456-------Aneta------------24------Kent, Anglia------Amelia------4mce 3tyg MAMA2013LUTY-------------Karolina----23------podkarp ackie----Ksawery----7 tygodni Fijfijfijuu--------------------Ewelina-------28------ mazowieckie--------Alan-----6 tygodni Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yadeth spij poki mozesz bo potem nie pospisz.ja dzis mialam arie co godz i huj od 5 juz nie spi.jeszcze przemek ledwo oko otworzyl to sexu mu sie zamarzylo. i zdziwiony ze sily nie mam. I sie obrazil. To mu powiedzialam zeby mnie przecial w pasie i gore jebnal erykowi do lozeczka a on dol niech sobie do lozka wezmie i wszyscy beda zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×