Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Witam. Dzisiaj nie śpię od 5 tak mnie nogi bolą :( urzadzalam sobie spacery po pokoju bo tak mnie nogi rwaly strasznie :/ ogólnie jakoś mi smutno dziś zły dzień chyba mam... Synek właśnie chyba próbuje wyjść z brzucha obok pepka :D Yadeath no nasz narzaie też ma mieszana karme pol na pol bo kasy brak ... Mam nadzieję ze kwiecień pod tym względem finansowym będzie lepszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojojoj :(
podczytuję ten topik od czasu do czasu i dzisiaj oczom nie wierzę. Moja wypowiedz jest skierowana do keysy2121 jak możesz nazwać swoje dziecko " ch*j" ? Co za rynsztokowe słownictwo, współczuje mu takiej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojoj jak nie masz dziecka i nie wstajesz co godzine w nocy od kilku tyg to zamknij jape, nikt Cie tu o zdanie nie prosil, topik jak najbardziej prywatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojojo zacznij czytać ze zrozumieniem!!! Keysy raczej napisała to w innym kontekście! Przecież nie napisała że jej dziecko to chuj tylko że od piątej nie śpi a chuj był tu przecinkiem!!! Ale skoro Ty zapewne takich słów wogule nie używasz i jesteś jakaś cnotka nie wydymka to polecam to co anetucha napisała do kościoła idź dzisiaj niedziela!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello mamuśki! :) Jadę na podglądzie, bo kilka h mnie nie ma i już namachały :D Ja już po kawie w McDonalds (good mama :P) i zakupach...Kupiłam wielkie podpachy 'maternity' i jestem przerażona :D Ja podpaski ogólnie nosiłam ostatni raz z 10 lat temu:D Tak to tylko tampony :D Mam pytanko do : --> MAMA2013 ... do innych mamuś też o ile używają ... pisałaś ,że warto kupić silikonowe nakładki na piersi do karmienia, jakiej masz firmy? Bo dziś przeglądałam i tego tyle jest,że nie wiem co wybrać. --> Anetucha ...pisałaś,że nie warto kupować butelek małych, o jakie ml Ci chodziło ? Ile miałaś w ogóle butelek dr Browna dla małej? Dziś przeglądałam i są zestawy zazwyczaj w Bootsie , ale jak rzeczywiście małych nie warto to kupię na e-bayu kilka takich samych. Yadaeth ... ja też tylko przy A. nazywam małą gnojkiem, pędrakiem albo pasożytem bo boję się,że inni mnie ukamieniują:D Hyhy... Ale przecież to pieszczotliwie i z miłością, prawda ?:D Dobrze,że załatwiłaś sprawę z siostrą i autem ... Może mu się głupio zrobi ? O tak ...empatia i mężczyzna to nie idzie w parze :] Ahahahaha.... Keysy sorry ale uśmiałam się z tego,że od pasa w górę dla Eryka do łóżeczka a od pasa w dół dla Przemka :D andziulka007 Ciebie w nocy nogi rwały a mnie prawy nadgarstek ... masakra... jak jakieś bule reumatyczne. Nie wiem co to...:/ Uuu....jakiś pomarańczowy bulwers się pojawił, co powinien powtórzyć gimnazjum a szczególnie lekcję czytania ze zrozumieniem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa spoko ja też nieraz z rozpędu coś piszę na tel a później czytam a tam jakiś byk :P mam pytanie do Ciebie i doMooniaa i Yadeath czy Was też boli trochę podbrzusze i pachwiny rzy zmianie pozycji? ja leżycie to z boku na bok albo jak wstajecie? i czy Wasze maluchy też tak nisko potrafią wariować? Bo mój to chyba cały czas jest główką w dół ułożony i normalnie to jego rączki to nieraz wydaje mi się czuje w pachwinach i w cipe... dzisiaj sprawdzałam palcem w środku czy głowa nie wychodzi... aż mi się Anetucha przypomniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa ja mam 250ml. na poczatku dziecko pije 90ml potem120 a od chyba 4 tyg juz 150ml wiec butelki male sa bezsensu. mialam aventa 120ml i wyjebalam po miesiacu poza tym kolki miala po nich. x andziulka smieszne uczucie co?':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka007 ja ruchy czuję zazwyczaj bardzo nisko właśnie... moja jest ułożoną, a przynajmniej była 2 tyg temu :D główką w dół ... Pipa mnie nie boli ale pachwiny i biodra przy zmianie pozycji w łóżku zawsze :/ A jak wstajecie w nocy na siku to też Was tak brzuch boli ? Ja normalnie ledwo się toczę...ale wysikam się i jest ok... Ostatnio leje się ze mnie normalnie ... i to konsystencja wody :/ Majtki mokre :/ Anetucha to chyba kupię od razu 250ml ... może z jedną 150ml ...I chyba wszystkie od razu dr Browna, tym bardziej,że cenowo praktycznie jak Avent. Andziulka007 kupowałaś już coś sobie z takich rzeczy własnie jak nakładki, podpachy itd? Ja przy okazji pobytu w miescie zawsze coś wezmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha hehe uczucie masakra :p Szoszonowa też tak mam ze w nocy jak wstaje to boli nieraz... Wiesz co ja narazie zupełnie nic nie kupiłam bo wszystkie pieniążki idą ns rachunki i życie... Ale dobrze Ty kupuj to będę miała się później kogo podpytac co i jak :D aaa mamusie juz powiedzicie mi jakie najlepiej butelki antykolowe kupić tzn jakiej firmy bo ostatnio koleżanka mi mówiła ze jej cora jak byla mała to z AVENTA nie chciała pić dopiero jak miała 3 miesiące to zaczęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka007 pozwolę sobie odpowiedzieć :P Bo wcześniej wałkowany był temat i pamiętam :) Ponoć butelki dr Browna są bardzo dobre- czytałam na ten temat i Anetucha potwierdziła... Są praktycznie w takiej samej cenie jak Avent. Teraz się zastanawiam tylko ile takich butelek potrzeba ?:D Dziewczyny ile macie butelek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth, no bo w sumie patrząc na ciąźę z biologicznego punktu widzenia to dziecko jest pasożytem ;) Nawet o żadnej symbiozie nie ma tu mowy :D Co do rodzeństwa jeszcze nie mówię tak, ale już nie myślę o tym z wielkim wstrętem ;) Zgadzam się z Tobą w 100%, faceci nie mają w sobie krzty empatii i strasznie mnie to wkurza. Dodam jeszcze, że trzeba do nich walić prosto z mostu jak się ma jakąś prośbę, bo w życiu się nie domyślą ;) Niezłe z Ciebie było ziółko w przedszkolu :D XXX Keysy, współczuję nocy :O Mój jak nigdy przespał 2 razy po 4 h, ale wstaje jak zwykle gdzieś 5-6. XXX Ojojojojoj, tam na pewno był przecinek przed tym "chujem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chuj z tym nie jej oceniac. kto keysy zabroni dzieci od chuji wyzywac? krzywda mu sie nie stanie bez jaj. jakby go codziennie do niego mowila: masz chuju mleko itd to co innego ;) x Szoszonowa ja potwierdzam, ze butelki dr browna sa najlepsze. kolek sie pozbylismy w 3 dni i od tamtego dnia juz nie miala. ja mam 4 butle i w sumie tylko 4 mi sie mieszcza w sterylizatorze do mikrofali z aventa razem z calym oprzyrzadowaniem. ta butla miesci sie tez w elektronicznym podgrzewaczu z aventa. probowalam pozamieniac smoczki z aventa ale w butelce dr browna smoczki avent ciekna. x Yadaeth ja z przedszkola nie uciekalam bo mialam dwoch chlopakow ;] na raz w tej samej grupie :p x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amela robi sie coraz fajniejsza. za tydzien skonczy 5 miesiecy. zawinelam ja dzis w koc, zlapalam za dwa rogi i ja trzeslam/rolowalam a ona sie cieszyla jak glupia haha. pewnie jej smiech sasiedzi slyszeli. albo rozglada sie po pokoju a jak trafi na moja twarz to robi wielkiego banana jakby myslala: o mama! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... Zalozylam dzis rano brazowe spodnie prosto z suszarki. Amela rano puscila mega pawia bo dalam jej za duzo mleka. Jak te dwie sprawy się łacza? Rozbierajac sie zauwazylam, ze lazilam dzis caly dzien po sklepach z bialym bełtem na pol lydki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, muszę pisać na podgladzie bo już nie pamiętam co czytałam... Tylko"zeżarła mi ptaka" :-D:-D:-D X Fij z majtami bawełnianymi się nie przejmuje, bo te moje xxxxl to na pewno podpaski dla słonia pomieszczą :-D:-D:-D W sumie poszlibysmy dalej pełną parą gdyby nie te minusy na zewnątrz, bo wymiana dwóch okien, ścianka między kuchnią a sypialnią i już z górki ... X Jak już będzie po to prześle Wam zdjęcia przed i po ;-) X Mąż normalnie nie chce mnie puścić .... I mam z nim tu siedzieć do piątku... Dlatego jakby, któraś jutro zmieniała tabelę to zmiecie mi na 30 tyg... Masakra tylko 10tyg do końca... Jak to zleciało... X Ale jesteście paskudy :-P:-P:-P takie brzydkie określenia:-D:-D:-D pasożyty z miłości :-D:-D:-D ja do mojego bąbla mówię: dzidziusiolek, dzidzia, facecik, a jak miał tak do 15tyg to mówiłam mój byczek :-D:-D:-D np. Mój byczek ma 2cm wzrostu :-D:-D X Peddegre czy jak to się pisze, rzeczywiście nie ma zbyt dobrej opinii, moje funfle też mają wyrzut na 3km po nim, ja kupowałam darling albo chapi z miękkimi kulkami dla staruszka dopóki nie zachorował na cukrzycę... Teraz wcinją gotowane... X Ja jestem zdania, że futro się kurzy więc jak trzeba to należy przetrzepać... Nie ma u mnie bezstresowego wychowania, bo nie wyobrażam sobie żeby mi dziecko odwalilo histerię na środku marketu ... Nie ze mną te numery... Nie mówię że będę je non stop lać, ale jak już przegnie na maksa to klapsa dostanie... X Andziulka ja mam tak codziennie i w nocy też że mi stawy to jakby oderwać się chciały, rwą niesamowicie i nie ma na to rady.. Podbrzusze boli z każdym dniem coraz bardziej, a szczególnie jak się na chodzę, na zginam to mam wrażenie że zaraz wyskoczy... W ogóle to czuję,że do końca nie posiedzi... Taka intuicja... A pytalas o przekrecanie się z boku na bok... To mnie tak wszystko rwie, że obracam się na 6rat ciągnąc dupe niczym zbędny element .. X Ja mam butelkę chyba ta mniejszą z dr brown ale chcę kupić jeszcze dwie większe i wszystkie szklane.. Też słyszałam świetne recenzje na ich temat... X Anetucha fajnie jak już dziecko kontaktuje... My jak byliśmy u mojej J. To mała pierwszy raz się do niej uśmiechnęła jednym kącikiem... Słodko to wyglądało... A miała dopiero 5tyg... Takie niespodziewane :-D:-D:-D my widzieliśmy a jej T. Nieee :-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Keysy a weź śpij jak wszystko boli i się przewracać z boku na bok nie daję rady. ;p Czuje się jak słonica. ;D Wszyscy mowią "spij teraz bo później nie będziesz miała czasu" i chyba Gośka to słyszy i postanawia JUŻ TERAZ nie dać mi spać. ;p Co Ci Przemek odpowiedział na przecięcie Cie na pół? ;D andziulka007 widzę, że mamy to samo. ;p Mnie też WSZYSTKO boli. Moje ciało nie jest przystosowane do takiej wagi. Niedługo dobiję do 90kg. Jestem niemal załamana. ;D Podbrzusze, pachwiny, uda i pod samymi piersiami takie pieczenie jakby obtarta skóra - ale to chyba od środka. :D Mój Szuler to i tak co rusz coś dostanie. Kawałek serka, chleb z masłem... hehe on z nami je. ;p Szoszonowa pewnie, że z miłością. Ale mój się śmieje jak krzyczę "uspokój się pasożycie jeden!" podczas oglądania filmu lub jak gdzieś jedziemy ;D Myślę, że ten ból nocny to jest pęcherz przepełniony bo ja mam to samo. Załatwię się i wszystko przechodzi. ;) Fij w sumie to tak, prawda świeta, że to pasożyt. Ale podejrzewam, że po porodzie zabiję każdego kto tak o mojej małej słodkiej cudownej niuni tak powie - mi wolno, ale innym wara haha ;D Aneta ja wolałam poznawać chłopców na spacerach ;DDDD Jak ja się nie mogę doczekać tych momentów co opisujesz. ;p Do mnie koleżanka czasem wpada z rocznym chłopcem (śmiejemy się, że to mąż dla mojej Gośki ;D) i normalnie taka pociecha... ostatnio rozmontowywał mojemu mężowi sprzet grający (oczywiście M. nie było przy tym bo by dostał zawału), potem wywalał skarpetki z szuflady i odkręcał gałkę z szafki, potem próbował otworzyć futerał do gitary a na koniec RĘKĄ jadł papkę kukurydzianą, która spadała na dywan, którą on podnosił z ziemi, pakował pół do buzi a pół próbował dać dla Szulera, ale w ostatniej chwili się wycofywał (kiedy nadziei juz mojemu psiakowi narobił, ze temu też się coś skapnie ;D) ;p Mooniaa86 Ty na razie myślisz, że 10 tyg do końca a ja dzisiaj siedzę i myślę... "o k**, jeszcze 4 tyg i muszę już być na czuju" i panika znowu się włącza, że poród jest niemożliwy heheh ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, osłabiłaś mnie tym bełtem :D :D To ja Ci powiem, że zapomniałam wczoraj gęby utrzeć po buraczkach i poszłam tak do apteki ;) XXX Tak Was czytam i strasznie Wam współczuję tych bóli itd. a najbardziej tym co są przed 35 tyg., bo jak Wam się już zaczęło to co to będzie potem :O Przypomniało mi się jakie to upierdliwe. Mnie też tak strasznie bolało w nocy podbrzusze póki nie zrobiłam siku. XXX Szoszonowa, ja też zwracam się do niego pieszczotliwie :) Tylko śmiać mi się chce z jego skwaszonej miny, stąd zgredek i grzmot ;) Rozczula mnie tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :D Fijfij ja jutro zaczynam 28tc a wszystko boli... Hehe co będzie później :p Anetucha ten bełt jestes nie możliwa :D Fijfij z buraczkami też się udalas :) Yadeath no nisz Majki przez ta chora wątrobę to tylko dostaje nieraz od nas po obiedzie ryż albo trochę kaszy bo nie może nic innego jeść ale Oczywiscie cały czas sępi jak coś jemy :p Dzisiaj mama przywozi mi brata bo jutro rano ma dentystę a nie mś kto z nim pójść i padło na mnie :D Mój synus grzecznie zazwyczaj przesypia noce w brzuszku szaleje z rana ale to tez różnie bo nieraz od 5-6 a nieraz dopiero jak wstane :D kochane dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Tak...... wczoraj znow nie moglam dlugo zasnac a dzis juz na nogach....... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjasnijcie mi co mojemu dziecku w dupie jest zle bo ja jauz nie wiem czego mu sie chce. wczoraj wyl od 5-9 (od tak, sucho, najedzony, wytulony, brzusio miekki). wogole w domu jak nie spi to wyje a pojechalismy w gosci wczoraj, choc nie chcilam bo mowei kurwa wstyd z taka maruda. wchodzimy rozebralam go poklozylam na kanapie i huj zasnal bez niczego, bez soczka bez cyca od tak na pstryk i nic go nie ruszylo. cala wizyte przespal a weszlismy do naszego domu polozylam go w lozeczku i jak poparzony kurwa.... temp zbilismy do 23 ale i to mu nie pomoglo... a taki byl kochany. w nocy znow dzis co godzine wake up ! i cyca w gebe i spac. nie pic tylko spac.... juz dzis bylam tak poirytowana sytuacja ze bez kija nie podchodz... yadeth wersja z przecieciem nie przejdzie bo kto bedzie gotowac i sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? MoniaZbrzuszkiem-------Monika---------19---------Warszawa (na razie)----10----? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------14------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------27----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---29---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------29-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------35----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456-------Aneta------------24------Kent, Anglia------Amelia------4mce 3tyg MAMA2013LUTY-------------Karolina----23------podkarp ackie----Ksawery----7 tygodni Fijfijfijuu--------------------Ewelina-------28------ mazowieckie--------Alan-----6 tygodni Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk---1 msc 1dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i owszem nazwalam go wczoraj hujem! i gowno moherom do tego. na form sobie moge dac upust moim emocjom. w realu tak do niego nie mowie. a wstan sobie madralo co godz do dziecka ktore i tak ne chce pic tylko rzuca sie wierzga i kombinuje nie wiadomo co... choc moze i na zywo by takie okreslenie zadzialalo... hmmm musze to przemyslec... bo synus skarbie co ci jest ni huja nie dziala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta temp zbilismy w mieszkaniu do 23 a nie erykowi:) tak dla jasnosci bo napisalam to bez ladu i skladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojojoj :(
Keysy2121 Kultury troche dziewczyno, przeklinaj to sobie w mniej publicznym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×