Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

To ja robilam stroik :) jejku powiem Wam ze sie przestraszylam bardzo i chyba mi brzuch opadl albo mam schiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli niczego jeszcze nie kupilas to w linku ponizej masz super zestaw za 65. z podgrzewaczem do butelek 2 "kombinezony :D sorry nie mam pojecia jak to sie nazywa, 4 duze i 4 male butelki, 6 pojemnikow na mleko w pudrze zeby wychodzac na spacer nie brac pudla 1kg tylko odmierzone porcje i ciepla wode, do tego jakies czesci zamienne i smoczek http://www.mothercare.com/Tommee-Tippee-Closer-to-Nature-Essentials-Sterilisation-Set/410658,default,pd.html#q=sterilizer SZUKAC TRZA! ;) ide spac laski, dobranoc xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212121 anonimek
czesc mam pytanie do was kobitki jestem niecierpliwa 5 dni temu mialam miesiaczke ale zaraz po niej strasznie jajniki mnie bola slabo sie czuje i w dzien chce mi sie spac.. czy moge byc w ciazy i czy jak wykonam rano test moge sie spodziewac wiarygodnego wyniku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Anetucha sorry, to andziulka007 stroik robiła :D Andziulka daj znać jak tam sie czujesz... Dzięki Anetucha za linki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski nie uwierzycie ale przyjechała dziewczyna z bólami i pierdzielona w ciągu 10min urodziła dzieciaczka na samolocie w zabiegowym na przeciwko mojej sali i większość widziałam :p nie dała rady przestać przec i poszło no szok normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka, to dobrze że zostałaś na obserwacji, trzeba sprawdzić co się dzieje. U mnie skurcze teź były jak na okres, z dominującym bólem krzyża i tak nachodziły i góra macicy się napinała (a nie dół), miałam wrażenie, że rośnie mi tam kamień i odpuszczało, no i zachwilę od początku XXX Szoszonowa, to w ogóle po co chodzić wtedy do gina, no nie? Żeby mu w oczy popatrzyć? ;) Chyba bym umarła jakbym nie wiedziała na czym stoję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa-ona, piękną miałaś suknię, jak z bajki :) XXX Moniaaa, kopnę Cię zaraz za tego spaślaka! Nie wqrzaj ludzi! Jak to jest księżyc w pełni, to ja miałam chyba poczwórnego na gębie :D Rzeczywiście masz nisko ten brzuszek :) Ale chyba taka Twoja uroda :) Może dzięki temu maluch tak bardzo nie naciska na przeponę i będziesz mogła normalnie oddychać. Mi było strasznie duszno, pamiętam, że mnie to bardzo męczyło :( XXX Szoszonowa ma taką idealną piłeczkę :D Piękne macie te brzuszki :) XXX MAMA, Ksawcio wygląda jak mały czaruś, co wszystkich bierze na te swoje oczęta :D Filmiki obejrzę później Anetucha, buzia zdradza, że to nie synek :) Teraz widzę jaka ona jest do Ciebie podobna. Ma Twoje oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge zasnac... Mlody szaleje w brzuchu i to najwzniejsze :) glodna jestem w sumie przez te bole to prawi nic dzisiaj no w sumie wczoraj nie jadlam po poludniu... Ale osob dzisiaj przyjeli tu na dodzial hehe swieta w szpitaalu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa nie ma sprawy X Andziulka co to jest samolot w zabiegowym? x Fij kocham Cie ;D za te oczy Ameli x Chris mnie wkurwil dzisiaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Anetucha tak jak pisze Carolajna to fotel do badania ginekologicznego :p a ja leże w tym szpitalu i nic nie wiem... Brzuch pobolewa na dole i tyle jakieś usg pewnie zrobią jeszcze. Mój misiek pierwszy raz w życiu robi sam swieconke i dzwonił rano bo nie mógł sobie poradzić z barwnikami do jajek ciekawe co mu tam wyszło :D jestem nie przytomna spalam 4godziny :/ chyba się zdrzemne zaraz bo co tu robić :p później pewnie wpadną w odwiedziny to nie bedzie kiedy :) łóżko mam z lekką nie wygodne i tyłek mnie boli. A ta laska co w nocy rodziła to jej trzeci dzidziolek niecałą godzinę miała od pierwszego bólu do porodu :p polozna nam dzisiaj mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Carolajna. andziulka ja tez mam fajne swieta, daleko od rodziny. sama bede siedziec bo Chris bierze Amele idzie do swoich a ja chora nie mam ochoty im tam smarkac i jesc najgorszego obiadu jaki jadlam kiedykolwiek. A najgorsze jest to, ze obiad ten jedza w kazde swieta,urodziny, rocznice itd... dodam, ze bez soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Andziulka007, ja bym chciała tak w 10 min urodzić :D Mi za każdym razem jak siedziałam na samolocie w PL gin mówił,że jestem bardzo ciasna (w innym wypadku uznałabym to za komplement :D) ,że kość przekrzywiona i kość spojenia łonowego baaaardzo nisko...więc nie spodziewam się jednak 10 min. a 10h jak coś :D Fiiji... w UK nie chodzi się do gin całą ciążę :D Tylko spotkania z położną :D Dlatego nie ma badań... Do gin.musisz mieć skierowanie, jeśli coś się dzieje... tak to nie ma ich zdaniem potrzeby:) Prywatnie możliwości nie ma... :D Hardcore,co ? Teraz mnie to śmieszy już ale na początku byłam przerażona tak jak Ty :D Och...i dziękuję Ci za tę 'idealną' piłeczkę :D !!! You made my day! :) Nigdy nic idealne nie miałam... a to za grube, a to za chude (...) ... także postanawiam chodzić w ciąży z tą moją piłeczką forever... Sorry Majka, ale po takich komplementach swojej mamy zostajesz w brzuchu! :D Andzoilka007 a mały szalał własnie pewnie dlatego,żeś głodna :D Jak ja jestem głodna Maja dostaje jakiegoś szału :D Anetucha czemu Cię Chris wkurzył ?:> Znów ?:> I ja już anonimom nic nie wróżę i nie odpisuje bo potem konflikty na forum wychodzą :D Ty przejmujesz pałeczkę wróżko Anetucho! Laski jak spędzacie święta ? Ja sobie właśnie uświadomiłam,że już nie poświęcę jaj ... Ogólnie sami jesteśmy, we dwoje + maluch w brzuchu... Zrobimy chyba sałatkę, jaja, żurek, mam sernik... i o tak o ... Bez szału :] Wesołych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha glowa do góry, święta zleca szybko. A przeciez, Chris nie bedzie chyba cały dzień u rodziców? Andziulka a powiedzieli Ci jak długo będą Cię trzymać w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka to roast dinner. gotowe kotlety kurczakowe z tesco (nawet nie podgrzane) rozgotowane mrozone warzywa, jakas breja cebulowa bez smaku w konsystencji smaru do papy i cieply sos z torebki X Chrisa juz nie ma, o 11 wroci po Amele bo Amela to zwierzatko w zoo i kazdy musi ja zobaczyc i wroci wieczorem. chyba pojde na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja z racji tego, ze nie w domu z mama tym razem to nie wiem nawet, jakieś gotowanie się szykuje, zurek, jajka, sałatka jarzynowa, jakieś mieska ale co więcej to nie wiem. My w ogóle mamy samolot 1.04 o 6 rano wiec pewnie koło 3 trzeba się bedzie zbierać na lotnisko, a jak juz dojedziemy do domu to pewnie trzeba bedzie do mamy skoczyć. A wiecie, ze dzisiaj w nocy zmieniamy czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna niestety nie wiem kiedy mnie puszcza... Ta lekarka co mnie przyjmowała powiedziała ze może w poniedziałek zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ja robię salatke warstwowa z gyrosem :) nie wiem po co to pisałam teraz mam ns nią ochotę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna ty.. ja robie z szynka, z gyrosem nie jadlam. no w kazdym razie bez selera to dupa, sama go scierac nie bede bo w sumie nie wiem czy go sie pozniej gotuje czy nie- zrobie pizze dla siebie i niewdzięcznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj podobno nie jadlo sie miesa ;] wielki piatek. ja jako ateistka zapomnialam, zeby nie rozmawiac o miesie z moja rodzina i mama dzwoni ja wcinam kanapke z pasztetem bo dorwalam w polskim sklepie a ona: co robisz?? jem kanapke z pasztetem (sic!) nagle mi sie przypomnialo, ze zrobi mi wojne a ona: Z CZYYYYYYYYYM!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×