Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Czekamy na córkę nie panikoj dziewczyno ja mam o połowę prawie krótszą szyjke od Ciebie a jestem w 29tc i lekarka powiedziała ze mam polegiwac i się nie przemeczac ale jak usiadziesz do śniadania to nic Ci się nie stanie. Jak będziesz tak panikowac i się stresowac to jeszcze gorzej niż jak trochę posiedzisz. Wrzuc na luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamy na córkę
dzięki dziewczyny kochane jesteście :* boję się trochę bo boli mnie tam w pochwie :( Ech Ciągle coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna ja chyba do (nie)mądrej pisałam o tych lekach :p Wrrr troszku mi się ręce trzęsą po tych lekach ale to podobno normalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra jaki to jest ten newralgiczny okres...do kiedy ? Ja mam też też tę szyjkę skróconą ale tak czytając Was dziewczyny w ogóle o siebie nie dbam:/ Ale mi lekarz kazał tylko brać no-spę i magnez ... Ja nie mam żadnych bóli w pachwinach ani w pochwie...tylko brzuch się stawia... no i plecy i biodra ale to chyba normalne ... Do dupy mam dziś dzień... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemądra, no w końcu! Gdzie polazłaś babo?? ;) Wesołych Świąt! :) Dżizes, czytam Twoją wypowiedź "czekamy na córkę" i myślę jak to?? A co z Leonem?! :D :D LSzoszonowa, no już nie bądź wobec siebie taka krytyczna, bo nie widzę powodu :) Wypinaj piłeczkę dumnie póki możesz, bo potem zostanie z niej tylko flaczek :D :D Co do Świąt, to mały będzie miał swój debiut, bo dalsza rodzina go nie widziała i pierwszy raz będzie tak naprawdę w moim rodzinnym domu :) A z tą ciążą w UK to mnie zszokowałaś :O XXX Anetucha, sama prawda :D A w Święta będziesz przynajmniej miała święty spokój i chwilę dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh...Fijiji....jaka Ty miła :D Wypinam, wypinam...az się a kurtke ostatnią zimową nie mieszczę... Własnie jak tam Twój pociążowy brzuch ?:> No ciekawe jak tam debiut Twojego terrorysty :D Opowiesz potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, no lepiej niż było, ale rewelacji brak :O Ta ciemna krecha cały czas jest i pępek nie taki sam jak przed ciążą :O Na szczęście na brzuchu nie mam rozstępów, ale mam trochę na biodrach XXX Masakra, dzisiaj mam pobudkę co 2-2,5 h :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa słońce z tego co mi mówią lekarze to stawianie brzuszka też jest nie korzystne dla skróconej szyjki. Czekam na obchod niech juz będzie bo chciałam się wykąpać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane! Dawno mnie nie było ale praktycznie cały czas Leze szyjka mi się skraca krótko mówiąc Zuza pcha się ostro do Nas :( proszę zmieńcie mi tydzień ciąży w tabeli na 33 z góry dziękuje! Ps. Wesołych Świat Kochane ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Wesolych swiat! xxx Mi chyba czop odchodzi bo mam taka wydzieline brazowo zolta podbarwiona krwia i czasem mnie brzuch zakuje albo plecy... zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinduski turysta widzialam tego dzieciaka kilka dni temu... masakra od razu z otyloscia sie urodzil x czy ktoras wie ile mozna mrozic farsz do pierogow z kapusta i grzybami/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa najbardziej newralgiczny okres wychodzi na to że jest do 34tc. xxx anetucha z farszem pewnie jak z większością jadła do 3 m-cy w zamrażarce przechowywać. Niby można też dłużej ale coś tam,nie wiem co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBILAM 4 testy ciazowe. Na pierwszych dwoch byla tylko jedna kreska. Po doch dniach zrobilam kolejne dwa testy, na niej byly dwie kreski, ale jedna byla mniej wyrazna. Czy to ozaacza ze jestem w ciazy? Okres spoznia mi sie juz 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam święta ?:) My wstaliśmy o ..11:30 :D Śniadanko i wpadli znajomi na drinka, kawę i sernik :] I teraz leżakowanie ... 7kg dziecko ???Matko jedyna ... :/ Oczywiście w UK... super :] U mnie ta krecha Fijijji maleńka ... Ale pępek wyłazi :/ Wrzuciłam Wam na maila fotki z dziś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocominick... no z testów wynika,że jesteś... żadna z nas tajemnej mocy nie ma by Ci potwierdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pobudka była o 9.00 bo na 11.00 do rodzinki na śniadanie i obiad wybyliśmy,niedawno wróciłam i też leżakuje bo siedzenie daje w kość. Wiecie co,śniegu po kolana i cały czas sypie :o , gdzie ta wiosna cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocominick z moich doswiadczen wynika, ze nie ma drugiej kreski bez ciazy. nawet lekkiej. ciaza na mur beton ;] gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my spimy caly dzien. serio. az sie boje o dzisiejsza nocke bo Amela jak tylko wstala to przecierala oczy, poszla spac, obudzla sie na mleko, poryczala bo zatwardzenie bylo znowu poszlismy spac, znowu mleko i znowu spi ;D a ja juz mam dosc wiec wstalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra u nas jest wiosna ;p troche rano snieg popadal, ale udalam, ze nie widze. ogolnie slonecznie i bezchmurnie caly dzien i duzo cieplej niz wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBILAM 4 testy ciazowe. Na pierwszych dwoch byla tylko jedna kreska. Po doch dniach zrobilam kolejne dwa testy, na niej byly dwie kreski, ale jedna byla mniej wyrazna. Czy to ozaacza ze jestem w ciazy? Okres spoznia mi sie juz 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam swieta? u mnie pogoda to jakas porazka... :/ wczoraj bylismy z maluszkiem w kosciele swiecic koszyczek, wozek po "chlapie ciapie" i sniegu zdal egzamin :) maly jutro bedzie mial 2 miesiace! ale ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 wiem co czujesz, mam na koncie 9 pobytow w szpitalu, masakra jakas, przynajmniej masz internet, ja nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien jest strasznie nudny... czuje sie jak bym miala ciagle mokro brrr... i mialam 2 bolesne skurcze az sie potem zalalam odrazu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×