Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jsdhdks

Zarabianie na stronach www co myślicie ?

Polecane posty

Gość jsdhdks

Co myslicie o zarabianiu na prowadzeniu stron internetowych ? Własnie odpaliłam 2 strony, różnie tematycznie. Zapłaciłam 250zł za indywidualne szablony, paręnaście zł za domeny, i 50zł za serwer. Zastanawiam się jakie ustalić kwoty za reklamę, tak żeby mi się zwróciły koszty, i żeby coś zostało. Co do artykułów to planuję większość sama pisać, ale jestem osobą pracującą, i rozważam przyjęcie kogoś do pomocy. Czy jest ktoś kto zarabia w ten sposób ? Czy może bardziej opłaca się założyć bloga na blogspocie ? Tematyka moich stron jest mi dobrze znana, mogę uważać się za speca w tych dziedzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeOla25
główne koszty to reklama i pozycjonowanie, więc naprawde nie jest łatwo żeby się chociaż zwróciło. Myślisz, że możesz od tak ustalić ceny za reklamy? a ile osób wchodzi na te twoje strony? kilka tysięcy dziennie? bo to takie minimum, żeby zacząć mysleć o ustalaniu cen i sensownym zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdhdks
jestem tego zdania (które się potwierdza) że wystarczy bogata treść strony i pozycjonowanie na frazy nie jest potrzebne. Mam zamiar pisać duże ilości artykułów na pewien wąski temat. Jeśli chodzi o reklamę to najłatwiej i najskuteczniej udzielać się jako specjalista na forach internetowych, w ten sposób najłatwiej zbudować zaufanie i wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddffgghghgh
jak dla mnie to nie ma sensu. ludzie nie lubia stron, na ktorych są reklamy to po pierwsze. po drugie pomysl sobie, ze ktos moze skopiowac twoje artykuly i wziąc je sobie na swoja stronę. po trzecie i chyba najwazniejsze: do czegos takiego trzeba miec dzialalnosc gospodarczą, inaczej mozesz miec problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tematyka i rzetelność
odpowiedz sobie na pytanie komu twoja strona pomoże i w czym następnie ile to będzie osób w skali kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez inwestycję w reklamę
i pozycjonowanie Twoja strona nie ma szans na zarobek. Ile unikalnych odwiedzin dziennie notujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplseo
Zeby sensownie zarobić trzeba byc w TOP3 na frazy z duza liczba wyszukan. Zarobki np z adsense - 1 klikniecie na ok 100 wyswietlen - pare euro centow. Zeby zarabiac trzeba miec naprawde duzy ruch. Napisz na aplseo@yahoo.com - darmowy link pozycjonujący za strony o wysokim PR na pewno pomoze w osiagnieciu wyzszej pozycji. Moge tez podpowiedziec jak samemu pozycjonowac strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka1981
Ja polecam pp www.partner.proficredit.pl. Sama zarabiam średnio 150-170 złotych od każdego klienta.Firma jest polska, legalna i wypłaca w PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek damik
Mam konto w ProfiCredit i wstawiałem na stronę ich reklamy - zarabiam średnio na klienci więcej niż piszesz, ale szukam klientów nie tylko w sieci, również na żywo. Zawsze wychodzę na 800-1200 złotych. Jak tylko dopracuję mój serwis, to myślę, że realnie zarobek wzrośnie do 2 tysięcy i to będzie już konkret ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×