Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Migotka-

Przeprowadzka na wieś

Polecane posty

Gość co robić, co robić???
co mi taka biedna żmijka zrobi tego lata 2 gości cudem uratowano 2 lata temu - szwagra tez uratowali - mieszka pod lasem zwirzynieckim w Krakowie bedac na grilu widzisz zmije pelzające ja się boję takich cudów natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznik komandos przechuj
150m to juz spory dom, spory koszt budowy, no i pozniej utrzymanie, ogrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznik komandos przechuj
zaprosisz nas na balange? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam nie ma takich stworów wieść niesie że zawitał tam kiedyś niedźwiedż ale to raczej bajka żmji tam nie widziałam nigdy, są krowy 10 sztuk u sasiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii formalnej - planujesz przeprowadzkę za rok a budowę zaczynacie dopiero na wiosnę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robić, co robić???
150M to taki ok My mamy 190m na ogrzanie od konca wrzesnia do polowy kwietnia, latem na ciepla wode dom bardzo oszkolony - mamy 10 ton w marcu tego roku kupilismy 9 ton - do pazdziernika poszlo wszytko oczywiscie potem dokupimy jak braknie natmiast utrzymanie - nie liczac wegla nie jest drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepiękny temat
jasne! balanga całą noc, a nad ranem będziemy nago biegać po trawie o świcie przy blasku wschodzacego słońca i słuchać rechotu żab, a potem wskoczymy do ogrodu po zieleninkę i do chatki przygotowac śniadanko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam 50m od lasu na skraju wsi;) wg mnie i sasiadow to nasz najwiekszy skarb. przy psie i 2 dzieci ta bliskosc z przyroda jest super;)) do miasta do pracy dojezdzam 12 km ale na wsi mam szkole przedszkole calonocny sklep calonocna piekarnie..policje przychodnie bankomat i agencje pko a nawet pizzerie , wiec too cywilizowana wies;) dojazdy do slupska sa klopotliwe ale plusow jest znacznie wiecj. jaszczury pajaki myszy padalce i lisy pod lub w domu to norma ale dla mnie zaden problem. wczesniej mieszkalam w miescie 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprowadzka w czerwcu na rok do mojej mamy w międzyczasie sprzedaż, mieszkania i budowa, mam nadzieje że sie poukłada wszystko, koszty sa ale mniej wiecej jesteśmy przygotowani , moim największym problemem jest prowadzenie samochodu mam prawo jazdy i nie jeźdzę i muszę zaczać bo sie uziemię pod lasem i co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ci sie poskłada jak najlepiej ale moim zdaniem w obecnych czasach to mało realny termin .szczególnie przypuszczenie ,ze szybko sprzedasz mieszkanie , no chyba ,ze puścisz je tanio to wtedy ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chce na wiejska balange!!!!;)))))))))))) koszty utrzymania niewielkie..dom ma 120m2,4 osoby, prad co miesiac ok 80 zl woda 60-70,tv plus net 80 zl. grzanie kominkiem i piecem na wszystko woda czasem piecem czasem grzalka...palimy drzewem, roczny koszt ok 1500-2000 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznik komandos przechuj
10 ton, to u mnie 6500zl, wiec malo to to nie jest. ja, majac dom na wsi, sam bym "ogarnial" drzewo do kominka, wiec to by tanio wyszlo, ale alternatywne ogrzewanie tez byc musi. mam cala beke kapuchy, pewnie nie zjemy do konca zimy, wiec moge do krakowa zwiezc troche ;) a co do biegania nago lesie, to srednio mnie kreci, lepiej sie w lesie bzykac :P ale bieganie o 5 rano po lesie, jak jest jeszcze rosa i ptaki dopiero budza sie, slychac jak zajace i sarny spieprzaja w krzaki jest zajebistym uczuciem. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczymy sie z tym że może nie pójsc to mieszkanie ale jest w pięknej okolicy jak na śląsk, garaż sprzedawaliśmy 3 dni a cena nie była niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sie sprzeda na pniu :) ale lepie być na czarny scenariusz przygotowanym :) zwłaszcza w czasach kiedy kredyt trudno uzyskać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepiękny temat
seks to juz we własnym zakresie :-P tego nie zapewniamy :-D ale na balangę zaprosimy wszystkich jak juz spełnimy marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra umawiamy sie parapetówka za jakieś 2 lata może ciut wcześniej i będzie swojskie wino z leśnych malin dziekuje wszystkim za dyskusje bardzo mnie cieszy wasze zainteresowanie tematem jeśli chodzi o opał u nas w lesie są czeste wycinki drzew i drewno jest tanie czynszu na rok płce 5 tyś wiec sie wyrówna rachunek za opał i jeszcze zastanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepiękny temat
wbrew pozorom nie jest cieżko sprzedać mieszkanie. Ja swoje sprzedawałam 2 lata temu i poszło w miesiąc, a sprzedałam drożej niz kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznik komandos przechuj
a myslalem, ze i seks z Toba skoro zapraszasz, no ale musisz byc ladna, inaczej nic z tego, nie przyjezdzam :P wino malinowe "pracuje" od ok 3 tyg, z winogron tez, wiec ja na swieta bede juz sie raczyl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy mieszkanie w bloku gdzie jest 9 mieszkań, pierwsze piętro , balkon, suszarnia mam nadzieje ze ktoś sie skusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepiękny temat
moje stare mieszkanie wcale nie było wyjątkowe, wręcz przeciwnie, ciemne, wysokie, zimne, pokoje przechodnie, ale fajna okolica. Liczy sie fajna prezentacja mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepiękny temat
Jestem piękna :-D nie wiem no słysze to codziennie :-D ale na seks mam tylko mojego ukochanego więc odpadają w przedbiegach Twoje kosmate myśli :-P Autorko, życzę Wam jak najlepiej, oby wszystko ułożyło sie po waszej myśli :-) Żyjcie sobie szczęśliwie we własnym domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstępne pozwolenie na budowę juz jest, teraz architekt wkroczy do akcji przyłącze są bo obok stoi stary dom po babci ostateczne pozwolenie za 2 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×