Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Migotka-

Przeprowadzka na wieś

Polecane posty

Gość -Miotka-
Ja już w trakcie przeprowadzki :) i budowy jest ok nawet autem sie przemieszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełnięswojemarzenia
gratuluję, ze odwazyłas się na auto jesli chodzi o bloga to jesli znajdziesz czas to jak najbardziej, będę stałą bywalczynią na nim ja też mam plany przeprowadzki na wieś, ale narazie tylko w fazie marzeń pisz, co u Was, jak się ma budowa i mieszkanie na wsi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już teraz bezbłednie zalogowana :) Tak, tak jazda samochodem to była jedna z moich największych bolączek ale kupiłam auto za niecałe 3 tyś w miarę dobrym stanie i jest coraz lepiej :) już byłam sama na zakupach w pobliskiej większej miejscowości. Budowa sie nie układa bo pada deszcz ale to tylko kwestia czasu Mam wracać na kilka dni na ślask i nie chce nawet mysleć o tych ciasnych 4 ścianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieś jest super nawet w czasie deszczu. Pachnie tutaj świeżoscią, powietrze czyste a ta wszechobecna zieleń powala :) Nasz pies pada wieczorem na pysk dosłownie czasami spi na siedząco i głowa mu leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikki79
Migotka, jestem pełna podziwu, bardzo odważnie podeszłaś do tematu. „No risk no fun haha ;-)) Ja chciałam na wieś, mieć swój ogródek, psa, ale mąż ze względu na pracę pozwolić sobie na to nie może. Staram się teraz przeforsować temat jakiejś działki, szczególnie jak jest ładna pogoda to kusi i zajmuje głowę Przeczytałam dziś artykuł (http://interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/miasto-vs-wies-czyli-pierwszy-kryzys-w-malzenstwie,62670) i znów mnie wzięło. Czemu mój mąż nie może tak podchodzić do sprawy?? Wydaje mi się, że w jego słowniku słowo kompromis nie istnieje ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhh888
wyprowadziłam się na zadupie i nie żałuję, znajomi się pukali w głowę, że co ja tam niby będę robić. a mam więcej do roboty niż w miescie, a jak mi się zachciewa miejskiego życia, to wsiadam w auto i jadę ale jak wracam to się cieszę, że nie mieszkam w tym spalinowym syfie, że otwierając okno poczuję świeże powietrze i nikt mi nie zagląda w okno. mam swój azyl i tu wypoczywam. a znajomi, teraz jak przyjeżdżają to zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie że czytacie moje wpisy :) Dzisiaj byłam w miescie w którym załatwiłam , kupiłam wszystko co chciałam i to taniej niż na śląsku wybór towarów i usług oszałamiający Jak narazie mamy z mężem ubaw z tutejszej gwary ale wszystko pozytywnie Mąż dostał fajną pracę a ja dostałam zasiłek z UP i postanowiłam na razie nie martwić sie pracą bo pracy w domu i obowiazków mam w nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja :) wczoraj przyjechali do nas na budowę chłopcy ze śląska mieli murować fundamenty ale zaczeli od rana pić :) mam o nich jak najgorsze zdanie. Miało być tak fajnie ..... szkoda straconego dnia bo pogoda nas nie rozpieszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie do transportu hds to ja mogę polecić tą firmę http://wynajemdzwigow.bydgoszcz.pl/ bardzo dobre ceny, fajnie się z nimi współpracuje odnośnie do terminów. Generalnie można im zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×