Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marylka b.

Wytłumaczcie mi o co w tym wszystkim chodzi!

Polecane posty

Gość marylka b.

Od kilku miesięcy bezowocnie szukam pracy. Jednego nie rozumiem. Znajduję jakieś tam pasujące ogłoszenie. Spełniam wszystkie warunki, więc wysyłam CV (lub zanoszę osobiście). ZERO ODZEWU! A ogłoszenie pojawia się regularnie co tydzień przez kilka miesięcy. Więc ja się pytam o co chodzi??? Czy to ogłoszenie jest tylko po to, żeby być??? Dlaczego nikt mi nie zaproponuje rozmowy tylko wciąż szuka nowych??? Mówię o sytuacjach w których spełniam wszystkie wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz, że spełniasz wszystkie wymogi? Najczęściej jest tak, że już w CV widać, że raczej się nie nadajesz. Dlatego i nie zapraszają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczniki w ogrodzie
Być może jest to oferta dla statystyk.Ja też widziałem już wiele takich ofert i są to oferty,gdzie zapewne proponują kiepskie warunki i ludzie po rozmowie rezygnują.Widocznie uznali,że nie przyjełabyś tej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfrfrttyty
w Łódzkim gumtree co tydzien pokazuje sie to samo ogloszenie, że szukają sprzedawcy do sklepu z alkoholami i to juz chyba od roku tak, raz przerwe zrobili bo chyba mieli jakies negatywne maile, a teraz widze znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka b.
Jeśli mają wypisane wymogi - jakie wykształcenie, jakie doświadczenie i jakie dodatkowe umiejętności, to mogę chyba na podstawie tego stwierdzić, że je spełniam. Wkurzają mnie takie ogłoszenia bo człowiek traci wiarę w siebie skoro pół roku kogoś o szukają a do niego nawet nie zadzwonią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDddd26
niektóre ogłoszenia to zwykłe badanie rynku, np. ktoś po pedagogice wrzuca ogłoszenie na pracę w przedszkolu, żeby sobie przejrzeć cv i listy motywacyjne konkurencji i ogólnie zobaczyć ile osób jest chętnych. Po takim ogłoszeniu normalne, że nikt Cię nie zaprosi na rozmowę. Druga możliwość to, np. twoje CV jest już sto-któreś i po porostu w pierwszych dwudziestu już znaleźli 5 osób, które wstępnie ich zainteresowały i więcej im się nie chce lub nie widzą potrzeby żeby czytać. Więc może być kwestia pierwszeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
ogłoszenia się daje, bo taki wymóg a zatrudnia się po znajomości i wtedy jest wszystko legalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka b.
marianna właśnie tak to sobie wyobrażam :( Jak się rozglądam wśród znajomych to chyba nikt nie ma pracy tak, że sobie przyszedł z ulicy i mu ją dali. Wszyscy mają coś dzięki rodzinie czy znajomym. Sama wiem, że w 2 najlepszych miejscach w których zdarzyło mi się pracować dostałam się po znajomości. Chory kraj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×