Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liwiana80

Dzieko nie widziało ojca od 3 lat a ma 4,5

Polecane posty

Gość liwiana80

pyta się gdzie jest tata co mam odpowiedzieć? że dupek nas zostawił? Czy jest tu jakaś kobieta co była w takiej sytuacji Dotychczas mówiłam że Tata ma taka pracę ,że pracuje bardzo daleko i nie może być z nami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twarda Dupa
Nie żyje i chuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze ja nie wiem
co bym powiedziała że nie żyje??? przecież może się nagle pojawić i wtedy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może by tak prawde dla odmiany? liwiana - skoro przez 3 lata wmawiałaś dziecku, że tata daleko pracuje, to teraz nie dziw się, że dziecko oczekuje, że kiedyś z tej pracy wróci - chyba nie spodziewałaś się, że dziecko do końca zycia poprostu będzie się zadowalac taką bzdurą? jedną z zasad budowania stabilnego i poważnego związku (zarówno podczas kontaktów z dorosłymi jak i dziecmi) jest szczerośc powiedz prawdę, z ominięciem epitetów i ograniczając ilośc szczegółów do minimum nie musisz ojca dziecka wyzywac od dupków i idiotów, ale wypadałoby dziecku wytłumaczyc, że tata z wami nie mieszka, nie wiesz gdzie jest itp. oraz dodac, ze to jest zupełnie normalna sytuacja i zdarza się całkiem często, zwłaszcza w chwili gdy za budowanie rodziny biorą się nieodpowiedzialne osoby, co ewidentnie u was wygląda na przyczynę takiego stanu rzeczy nieodpowiedzialny tatuś pakuje się i zostawia kobietę z półtorarocznym dzieckiem a przez kolejne 3 lata nieodpowiedzialna mausia wmawia dziecku, że tatuś wyszedł po papierosa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffff buahahaha
Szkoda,że od razu nie powiedziałaś prawdy, miałaś nadzieję,że wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×