Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zezeze

13 dni po laserowej korekcji wzroku - nie widze!!!

Polecane posty

Gość Kacper

 

Dnia 8.01.2019 o 01:22, Gość Rafal napisał:

Czytam i czytam bo zastanawiam się nad korekcją laserową. Po lekturze niektórych przypadków chyba nie zdecyduję się na równoczesny zabieg na obu oczach. 

PS. To co robi tutaj Optegra jest po prostu obrzydliwe. Taka trollerska reklama jest przerażająca, aż szczypie w oczy. Nie stać Was na opłacenie uczciwych reklam. Lekarze, znacie pojęcie Etyka ?  

 

To samo miałem jak szukałem lekarza do laserowej korekcji wzroku. Przebić się przez miliony opinii i wpisów trolli internetowych to jest jakaś tragedia. Trzeba indywidualnie szukać dojścia do osób, które miały zabieg i ich się o wszystko wypytać. Jeżeli ktoś chce wiedzieć jak wygląda zabieg prywatny laserowej korekcji wzroku w szpitalu Dr Michnowskiego, to proszę o kontakt mailowy, opowiem wszystko, nie będę zaśmiecał forum:
kacper090909 @ onet . pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prk

kacper090909 @ onet . pl

 

Nie bądź śmieszny kolejny trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie Optegra ma chyba sporo klinik. Ja byłam w Łodzi i robiłam lentivu. całkiem niedawo ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. widzę dobrze, jutro ide na wizytę po operacji i mam nadzieję ze już powiedzą ze wszystko jest dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nera

Wiem, że warto poddać się zabiegowi. . Mój mąż miał laserową korekcję wzroku w  Centre de la Vision w Krakowie. Od tego czasu minęło już prawie pięć miesięcy. Niesamowicie poprawił się jego komfort życia. Sama rozważam zabieg ale ze względu na pogłębiającą się wadę nie jest to obecnie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3

Dlatego warto jest chodzić do sprawdzonych specjalistów! Ja od lat chodzę do doktora Hanarza z OKO Akcent i nigdy się nic „niespodziewanego” podczas zabiegu nie stało, a miałam ich kilka. Zawsze pełen profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Zrobiłem w Kaliningradzie w środku korekcji laserowej. Koszt zabiegu dla 2 oczu 2300zł. Kto jest zainteresowany napisz proszę +79052450001 Viber WhatsUp Telegramm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOść Kasia

8 dni temu miałam Femtolasik. na jedno oko -2,5, na drugie -2,75. na chwilę obecną bardzo żałuje swojej decyzji o zabiegu. Z bliska widzę bardzo źle mam okulary syna +0,75 które tylko trochę pomagają, z daleka tez nie jest idealnie. dodatkowo krwiak w oku lewym po zabiegu, obraz jest niewyraźny.  Modlę się o poprawę widzenia z bliska, ale czy to jeszcze możliwe? Czy ktoś miał podobne doświadczenia  i była na tyle poprawa, ze można było widzieć z bliska bez okularow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina3

Dlatego to ogromnie ważne jakie miejsce i specjalistę wybiera się na tego typu zabiegi. Ja sporo szukałam, zeby mieć pewność no i robiłam w Medicover szpital, robił ktoś tam też? Ale opieka naprawdę na 100%  - ja już wady wzroku pozbyłam się całkowicie dzięki nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gość

Ja robiłem tydzień temu zabieg EBK. Wada: PO 1,25 a LO 0,75. Pozatym astygmatyzm krótkowzroczny. Zabieg w czwartek, w piątek kontrola i przeczytałem wszystko idealnie,w niedzielę światłowstręd minął. W środę więc 6 dni po zabiegu z czytaniem było dużo gorzej,ściągneli mi soczewkę. Pani dr powiedziała, że ostrośąć wróci jak odstawi się krople ze sterydem. Więc jeszcze 6 tygodni cierpienia :D U Was też tak było?

a tu aż oczy bolą od tej Optegry...żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadja


W pierwszej kolejności poszłabym do okulisty, który specjalizuje się w laserowej korekcji wzroku. Sama  rok temu poddałam się zabiegowi w Centre de la Vision i jestem zadowolona. Nie ma co się zastanawiać tylko trzeba działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc do gosc gosc
Dnia 6.03.2016 o 12:46, Gość gość napisał:

Mam podobnie miałem roibone oczy laserem metoda lasek wada +3.5 po 3 dniach miałem zdjęte soczewki i po tym wzrok lekko się poprawił ale obecnie jestem 3 tygodnie po zabiegu i jedynie dobrze widzę z odległości 20 cm dalej już jest wszystko rozmazane praktycznie od 2 tygodni nie mam ŻADNEJ poprawy. Nie ma mowy o funkcjonowaniu typu prowadzenie auta czy korzystanie z komputera. Lekarz mówi że trzeba czasu .. Zasatanawia mnie fakt jak niektóre kliniki piszą że po ich zabiegu można na drugi dzień prowadzić auto czy normlanie żyć Prosżę niech ktoś się wypowie kto miał korygowaną nadwzroczność

Czesc wiem, żem inelo juz duzo czasu ale tez mialam robiony ten zabieg ok 1,5 miesiaca temu przez pierwszy dzien super kilka kolejnych gorzej ale bez tragedii a teraz widze tylko z bliska  a z dali prawie nic. Czy po tym czasie Twoje widzenie sie poprawiło? prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc sbk lasik
Dnia 13.08.2018 o 19:06, Gość gość napisał:

Witam. Jestem kilka dni po korekcji SBK Lasik, obecnie widzę trochę gorzej niż w okularach i zastanawiam się czy jest możliwość że wzrok się jeszcze poprawki jeśli tak to w jakim okresie czasu, wiele osób od razu widzi dobrze na drugi dzień.

Witam i jak widzenie po czasie? jak przebiegał okres rekowalestencji ? prosze o odpowiedz  szukam osoby własnie po tej metodzie ponieważ jestem miesiąc po zabiegu i oprócz kilku pierwszych dni na plus od 5 dnia po zabiegu jest stabilnie gorzej niż przed zabiegiem zwlaszcza z dali, a lekarz mówi, że wada zdjęta do 0 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garczynska

O kurcze to fatalnie. U mnie było bez problemu. Kilka godzin trochę za mgłą, a później było już dobrze. Zabieg miałam w Vidium Medica w Warszawie. U nich miałam robiony zabieg metodą FemtoLASIK vOptimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam

11 października miałem EBK z mitomycyną. Moja wada była OL +2 cyl 1.25 OP +1.75 cyl 1.00. Po zabiegu widzenie super, zaś pogorszenie nastąpiło na kolejny dzień. Ogólnie najgorsze były pierwsze dwa/trzy dni. Na prawe oko widziałem względnie na piąty dzień. Lewe po tygodniu powoli łapało ostrość w dal, ale zdarza się do dziś ze jest słabe, to dzięki prawemu można wówczas funkcjonować . Później było już lepiej i tak narazie pozostało. Obecnie szału nie ma z widzeniem, ale można funkcjonować. Autem zacząłem jeździć po tygodniu, chociaż nocą jeszcze jest trudno , rażą mnie światła pojazdów i irytują rozszczepione światła np. sygnalizatorów. Kontrast i widzenie nocne jeszcze słabe, ale na to przyjdzie czas. Cały czas na kroplach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olix

ja bardzo jestem zadowolona z  korekcji wzroku w |Optegrze...zabieg dobrze i dokładnie przeprowadzony. No i efekt jest piorunujący! dokładnie i dobrze widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale nie chyba jakieś super duże. Ale to zapewne stwierdza lekarz wiec myślę ze warto wybrać się do takiego. Sama nie wiedziałam czy ja mogę zrobić operację ale udało się bo trafiłam do Wawy do Optegry i się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i super, sama uważam ze korekcja wzroku jest dobrym pomysłem! tylko muszą być warunki spełnione...typu wlasnie ustabilizowana wada. ale fakt faktem Optegra jest dobra, sama byłam w Warszawie u nich na zabiegu. i jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, ja z kolei byłam w tej warszawskiej i uważam ze to jest doskonały pomysł zrobić sobie korekcję wzroku! bardzo dobrze leczą i dokładnie! jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W maju 2022 zrobiłem femtolasik astygmatyzm + nadwzroczność około +2 na oba oczy.

Pierwsze 2 tygodnie bez rewelacji juz chciałem ich pozwać za spartolenie zabiegu, później ruszyło i stopniowa poprawa. dziś jestem mega zadowolony widzę bardzo dobrze i wyraźnie w dzień i w nocy. cały czas jeszcze ostrość sie jeszcze minimalnie "dokręca" choć i tak jest zajebiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×