Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zezeze

13 dni po laserowej korekcji wzroku - nie widze!!!

Polecane posty

Gość 1989Karolek
Dobra reklama nie jest zła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, a prowadzi do Optegra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala361
Jestem prawie 4 tyg. po zabiegu EBK z mitomicyną. Miałam wadę -4,5 i niewielki astygmatyzm. Najgorsze były dwie pierwsze doby po zabiegu - pieczenie, łzawienie i straszny światłowstręt. Po 6 dniach lekarka usunęła mi soczewki ochronne. Dostałam nowe krople sterydowe i mam przyjść na kontrolę w sierpniu. Po kilku dniach mogłam już przeczytać nr rej z okna mieszkania. Przez kilka dni mialam tylko problem z czytaniem z bliska. Teraz jest już super ale wrażliwość na światło została. Niestety nie mogę jeszcze w pełni pracować na kompie, bo oczy nadal się goją. Operację robiłam w Chorzowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala361
I dodam, że nie była to Optegra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creatorex
Miałem korekcję laserową w jednej z warszawskich klinik w 2016 roku. W obu oczach miałem ponad – 5.00 oraz astygmatyzm. Sam zabieg trwał bardzo krótko i był delikatnie nieprzyjemny, natomiast efekt oszałamiający! METODA LASIK. Już dzień po zabiegu mogłem funkcjonować bez okularów, a tydzień po zabiegu nie odczuwałem żadnego dyskomfortu w oczach. Bardzo polecam! Jeżeli masz jakieś pytanie odnośnie zabiegu proszę pisać na maila: solar.geniusz@gmail.com – postaram się odpowiedzieć. Poza tym posiadam zniżki na badanie kwalifikacyjne przed takim zabiegiem, które mogę udostępnić. Pozdrawiam, Rafał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala361
Byłam na kontroli i mam 0 OL i +0,25 OP !!!! Żadnych efektów niepożądanych mimo szerokiej źrenicy. Wszystkim polecam dr. Rogowską-Godelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolek1989
Ala , daj jakis namiar do siebie.Mam kilka pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarita881
to co napisał autor wątku , że tam nie widzi 13 dni po laserowej korekcji wzroku , jest to generalnie całkiem możliwe , bo po tego typu korekcjach niestety okres rekonwalescenji jest długi . Nie wiem ak po tym ale wiem ,ze po niektorych dochodzi sie do siebie tak ze 3 msce ? tak coś słyszałam , jak cos przekręciłam to bardzo przepraszam . Ja , czytając różne opinie na temat metod usuwania wad , zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku Lentivu . Fajnie , bo właściwie na nastepny dzien normalnie już widziałam. Czułam lekki dyskomfort , ale z biegiem vczasu coraz lepiej ;) 3 dni po zabiegu mogłam juz lecieć samolotem w odwiedziny do Niemiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho1428
Witam jestem już ponad 2 miesiące po transprk i nie robię żadnej reklamy robiłem w Nałęczowie u pani doktor Jędrek i jestem zadowolony choć mam wrażenie że widzę chyba trochę gorzej niż od razu po samym zabiegu ale to może moje wrażenie tylko. Teraz tylko zakraplam hylo comodem oczy. Po wizycie kontrolnej podobno została mi jakąś wada ale mi nie przeszkadza bo widzę dobrze a na tablicy rozczytuje litery na 160% normy więc jest ok. Wieczorem niestety trochę mi się rozmazuje obraz np. światła lamp samochodowych choć już chyba nieco mniej, ale podobno to ma z czasem zniknąć. Rogówka mi się zagoiła prawa dłużej i czasami w prawym oku czułem delikatny ból. Dlatego mimo jakiegoś dyskomfortu jestem zadowolony z zabiegu i mam nadzieję że już nigdy nie wrócę do okularów. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Optegra pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę mnie dziwi, że tyle trwa stabilizacja niby. Może zrobiono wam zabieg "na siłę" byle zarobić mimo przeciwskazań. Ja miałam zabieg 11 lat temu i już od razu po zabiegu widziałam idealnie i nadal tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hubert
Jestem 7tygodni po korekcji wady +3 i 1.5 astygmatyzm, miałem robione póki co jedno oko (zalecenie Pani doktor) meroda epi-lasik i w sumie nie żałuję, że tylko jedno bo do miesiąca czasu zero poprawy, po tyg na badaniu wada -3, po miesiącu -2.5 i podwójne widzenie, dopiero od 6tyg zaczęła się widoczna poprawa i powoli odzyskuje wzrok i ostrość chociaż nadal występuje rozszczepienia światła i podwójne widzenie, za tydzień kolejna wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelCity86
Nie wiemjak jestz metodą epi lasik , ale pamietam ,ze przy lasiku okres rekonwalscencji jest długi więc moze być podobnie iw Twoim przypadku . Ja jestem po zabiegu lentivu . Tu jst o wiele krótszy okres dochodzenia do siebie . Ja np nie miałam też zespołu suchego oka , który np przy lasiku występuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja miałam trzy tygodnie temu Femtolasik, na lewe oko widoczność i ostrość super i z dala i z bliska, niestety prawe oko gorzej- z daleka nie mam wcale ostrości, cały czas mam wrażenie jakbym coś w oku miała, martwię się bo to już trochę czasu minęło a ja mam wrażenie że z dnia na dzień jest gorzej! Może ktoś coś poradzi albo miał tak i teraz jest już ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro lekarz zapewnia Cię, że wszystko jest w porządku to może poczekaj jeszcze trochę. ja wybrałem zabieg Lentivu w klinice Optegra we Wrocławiu. Efekty były już na następny dzień, ponieważ tym szczyci się ten zabieg i jak na razie żadnych problemów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał L
Ja miałem +6 na lewe oko i +5 na prawe, do tego astygmatyzm. 13 września miałem femtolasik pierwsze 7 dni super ostrość z bliska powyżej metra wszystko zamazane, dzień 8 do 13 pogarszalo się widzenie z bliska i oczy nadal nie lapaly ostrosci w dal. Np. Siedząc w aucie i patrząc przez szybę na której były krople wody choćbym niewiadomo jak bardzo się skupił nie widziałem nic co było za szybą oczy widzialy tylko kropelki. To samo mialem jak patrzalem przez okno ktore mialo zalozona moskitiere- moje oczy były jak aparat fotograficzny z uszkodzonym autofocusem. dziś mija trzeci tydzień i teraz widzenie z bliska jest dobre - ale nie bardzo dobre jak zaraz po operacji natomiast poprawia mi się widzenie w dal. W dal widzę jeszcze podwójnie ale podobno po 3 miesiącach to przejdzie. Są lepsze dni i gorsze np. 2 dni temu widziałem prawym okien numery rejestracyjne aut z 5 piętra wieżowca A dziś już z 3 piętra mam problem. Jestem dobrej myśli. Na pewno będzie lepiej to wymaga czasu. Przed operacją niepotrafilem obsłużyć telefonu komórkowego bez okularów. Nie widziałem nic na ekranie. +6 wada jest okropna. Teraz pisze ten komentarz bez okularów na telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MichałL odezwij sie proszę na e-mail aneta874@wp.pl chciałabym dopytać o parę szczegółów jeżeli to nie problem. Ale najlepiej jak Ci się całkowicie ustabilizuje wada wzroku. Pozdrawiam i szybkiego powrotu do widzących z bliska życzę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ST
Witam serdecznie. Jestem 3 tygodnie po zabiegu - 6 i - 6.6. Dzisiaj jest już tak kiepskie widzenie z bliska, że umieram z niepokóju. Z dnia na dzień coraz gorzej. Jestem mega smutna i zdenerwowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ST
Życzę miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ST
Piaty tydzień jest dużo lepiej. Jestem już spokojna poz serdecznie wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jason_fk
Witam, jestem 16 dzień po zabiegu PRK. Miałem wadę i 5.5 i 5,25 z lekkim astygmatyzmem. Widzę coraz lepiej dalej ale blisko na razie dramat. Badam się u mojego okulisty co tydzień i wada skacze. Za tydzień idę ponownie do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osób po laserowej korekcji wzroku : Jak długo po zabiegu mieliście zwolnienie lekarskie? Zwłaszcza do tych, którzy pracują min 8 godzin przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jason_fk
Witam, po miesiącu poszedłem do pracy. Nie było problemów, chociaż czasami mam jeszcze problem z widzeniem z bliska. Generalnie ok 5 tygodnia wszystko powoli zaczęło się u mnie stabilizować. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to dość długo Jason. Ja mam L4 na 2,5 tygodnia i zastanawiam się czy to wystarczy. A jaką miałeś wadę wyjściowa i jaka metode u ciebie zastosowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na L4 byłam 4 tygodnie. Ale moja lekarka wie, że jestem pracoholikiem i specjalnie dała mi tyle (pracuję przy kompie 8-12h dziennie). Po 2 tygodniach śmiało mogłam wrócić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jason_fk
Wszystko masz opisane kilka postów wcześniej. Uzupełniając dodam że miałem wadę minusową. Dobrze do dali zacząłem widzieć po ok 3 tygodniach ale do bliży było gorzej i dlatego nie zdecydowałem się na powrót do pracy szybciej. Zabieg miałem w Krakowie w Zooptice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingsOfLeon55
To jakie Wy mieliście zabiegi ?Ja miałam zabieg Lentivu i wgl nie miałam takich problemów . Ja tam wróciłam do pracy już następnego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniafi
To coś dziwnego. Mój znajomy, zresztą bardzo bliski i przy okazji sąsiad, miał rok temu robioną laserową korekcję wzroku w Centre de la Vision. Przez pierwszy miesiąc faktycznie musiał się oszczędzać ale generalnie w miarę szybko doszedł do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×