Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zezeze

13 dni po laserowej korekcji wzroku - nie widze!!!

Polecane posty

Faktycznie, zaćmę usuwa się laserem i to najszybsza i najpewniejsza metoda. Też słyszałam, że Polacy chętnie jeżdżą na takie zabiegi do Czech. Dlaczego? Bo jest szybko, termin oczekiwania to ok. 2 tygodnie, a w renomowanych czeskich klinikach typu http://lepiejzobacz.cz/ przyjmują polscy lekarze. Do tego pacjent ma możliwość wyboru soczewki, a w cenie są m.in. leki osłonowe, opieka polskiego zespołu medycznego, wizyty kontrolne, ubezpieczenie, dokumentacja w j. polskim. Tyle korzyści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila28
Dzięki laserowej korekcji nie mam bólu i zawrotów głowy, cieszę się, że mogę prowadzić samochód bez okularów no i uuuulubione aktywności wodne, aqua aerobic) Dodam, że miałam w ArtLife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM laserowa korekcje wzroku w KalMedica, robiłam i rezultat swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem kilka dni po korekcji SBK Lasik, obecnie widzę trochę gorzej niż w okularach i zastanawiam się czy jest możliwość że wzrok się jeszcze poprawki jeśli tak to w jakim okresie czasu, wiele osób od razu widzi dobrze na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorgonaJ
Mój mąż miał laserową korekcję wzroku w Centre de la Vision w Krakowie. Minął rok i wszystko jest wporządku. Może pierwszy miesiąc był dla nas trudny ale wytrzymaliśmy:) Było warto. A co do potencjalnych komplikacji - nie znam nikogo, kto by miał jakieś problemy po laserowej korekcji wzroku, przypuszczam jednak że mogą się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaika
no ja robiłam korekcję wzroku w Optegrze w Katowicach i jestem bardzo zadowolona z tego jak zabieg przebiegł, jaka była opieka....dzięki temu wiem że już nie będę mieć problemów z oczami i wszystko poszło jak najbardziej po mojej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam, że najlepiej zainwestować w solidne soczewki. Korzystam z soczewek marki Acuvue: https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/budowa-oka Sądze, że soczewki firmy Acuvue to absolutny lider. Są wygodnie, nie wysuszają oczu tak szybko jak większość innych soczewek. Mój kuzyn skusił się na laserową korekcję wzroku i skończyło się to tak jak u większości, wada wzroku jaka była taka jest nadal. Kiedyś bardzo byłam napalona na taką operację, zaczęłam składać już nawet pieniądze, na szczęście zabiegi te zyskały na popularności i pojawiło się mnóstwo opinii które mnie skutecznie zniechęciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robioną korekcję w marcu 2018 W czerwcu wada zaczęła wracać Potworny zabieg w czerwcu I co na 3 kontroli w sierpniu lekarz rozłożył ręce że znów bez poprawy Mam kolejną wizytę w październiku. I co trzeci raz, zabieg ? Widocznie nie wszystkim udaje się zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie znać czy wasz wzrok ustabilizował się i ile to trwało. Właśnie przechodzę przez to samo. 20 dni po laserze jedno oko całkiem nieźle, drugie słabo łapie bliż i dal, za 3 dni kontrola. Halo wyraźnie mniejsze po zmroku, jednak podwójne i potrójne widzenie sygnalizacji świetlnej w dali nadal jest. Korekcja nadwzroczności i astygmatyzmu ok +2,5 i +3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam pojechać do Białegostoku, do polecanej kliniki dr Michnowskiego. Było to tak, że operację bardzo chciałam sobie zrobić, ale jednocześnie wyczytałam w Internecie sporo negatywnych opinii... Bałam się, więc postarałam się znaleźć najlepszego specjalistę. Póki co (a minęło już 2 lata od zabiegu) jestem bardzo zadowolona. Wada prawie 0.00, a miałam krótkowzroczność powyżej -5,00. Sam zabieg delikatnie nieprzyjemny, ale trwał kilkadziesiąt sekund, potem było już tylko lepiej. Po dwóch dniach widziałam dobrze. :) Oczywiście trzeba się liczyć dodatkowo z tym, że przez około miesiąc jest zakaz na jakąkolwiek aktywność fizyczną, ale plusy są zdecydowanie większe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukkaa
Podjęłam decyzję o korekcji i dlatego zdecydowałam się na Optegrę w Katowicach. dobra klinika – specjaliści na miejscu, wszystkie zabiegi, Lentivu robione szybko i dokładnie! Jestem zachwycona tak naprawdę tym że trafiłam do nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
słyszałam o takich przypadkach.. zgłosiłaś reklamację? Co na to lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junna
dlatego ja długo zastanawiałam się nad dobra kliniką na operację wzroku i w Rzeszowie zrobili mi to dobrze i dokładnie! i Lentivu akurat tam wykonany było dobrze i dokładnie. A po zabiegu bardzo dobrze widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknijcie sobie na te promocje - www.sokoliwzrok.pl  Teraz w Opterze w Lublinie ją mają. Warto skorzystać bo badanie kwalifikacyjne do laserowej korekcji zawsze jest obowiązkowe, a tutaj można przyoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam korekcję wzroku metodą smart surf NTLT niecałe 2 tygodnie temu- laserem ściąga się nabłonek i robi korektę, całkowicie bezdotykowa metoda. Miałam wadę na obu oczach ok. - 6 i lekki astygmatyzm na lewym oku. Metodę polecam, bo nie miałam żadnych dolegliwości bólowych- na drugi dzień leżałam przed TV i nie musiałam siedzieć w ciemnym pokoju (chociaż miałam lekki światłowstręt przez kilka dni). I widziałam super z dala i bliska do momentu zdjęcia soczewek - teraz czekam na poprawę. Z bliska mało co widzę, z daleka też niezbyt wyraźnie. W informacji mam wpisane, że całkowita stabilizacja nastąpi po pół roku. Więc czekam. Pocieszające jest to co pisze na forum, bo już się bałam, że mi cos zepsuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komolka
ja robiłam sobie korekcję wzroku w Optegrze w Katowicach i bardzo jestem zadowolona z efektu. Szczerze mówiąc to nie spodziewałam się że tak sprawnie i dobrze przeprowadzą! polecam miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Optegra to swietna siec okulistyczna. U nas Lublinie maja promocje teraz na badanie kwalifikujace do korekcji laserowej. Maja te najnowsza metode Lentivu wiec tez rozwazam. Noszenie okularow jest jednak meczace, a skoro jest taka mozliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyprian

Jestem rok po zabiegu Lentivu w Białostockim Centrum Okulistyki Dr Michnowskiego. Nie mam wady, nie wraca, z -5,00 zrobiło się praktycznie 0,00. Funkcjonuję bez okularów już dobry kawałek czasu. Po zabiegu jakieś 3 dni rekonwalescencji, ale tak naprawdę na 2gi dzień już widziałem dobrze bez okularów. Oko goiło się ze 2 tygodnie, a na miesiąc zrobiłem sobie przerwę z aktywnością fizyczną. Zabieg, jak najbardziej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Czytam i czytam i mam tak samo. Raz lepiej raz gorzej. Częściej gorzej:( jestem 3.5 tyg po zabiegu. Wczoraj widziałam świetnie a dziś cały dzień mgła o dwojenie....nie wiem jak funkcjonować. Prowadzenie auta jest prawie niemożliwe,praca....tragedia. nie poznaję ludzi z odległości dwóch trzech metrów:( płakać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziza

Cześć Magda, mam to samo, tylko ja już jestem 4 tygodnie po zabiegu, i u mnie nawet nie było ani jednego dnia żebym widziała lepiej, miałam wadę minus 4, po zabiegu zostało minus 0.7, ale strasznie mnie to męczy, metoda lasik, mam już nawet okulary do jazdy autem, jednak nie widzę w nich tak jak przed zabiegiem, dr z kliniki wspominał o rekorekcji za pół roku, więc chyba już nie wierzy że to się jeszcze ustabilizuje, każdego dnia wstaje z myślą że może dziś zacznę widzieć lepiej, po zmroku jest najgorzej, wszystko rozmazane, zero ostrości, nawet w okularach...miałam sobie poprawić komfort życia, ale chyba nie wyszło ☹️☹️☹️☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elawilk

ja mialam relex smile 08.11 

przed zabiegiem mialam wade 

oko prawe -6.50

oko lewe -6.75

teraz mam na prawym 0.00

na lewym niby -0.50 

ale naprawde czuje wielka roznice ,nie moge uwierzyc ze to tylko -0.50 bo obraz jest o wiele gorszy niz na tym 0.00 rozmazany nieostry 

jak patrze dwoma oczami to jest ok ale jak zaslonie prawe oko to jest kiepsko

w nocy caly czas mruze oczy zeby widziec lepiej ,kontrast jest beznadziejny

w klince pocieszaja mnie ze to sie moze jeszcze zmienic ale ja w to nie wierze

zastanawiam sie czy warto poddawac sie korekcie tym bardziej ze nie bede mogla juz zrobic relex smile wiec to bedzie bardziej bolesna metoda a co jak mi pogorsza te widzenie jeszcze bardziej?

wiem ze jest milion razy lepiej niz bylo ale mimo wszystko nie czuje sie wpelni szczesliwa  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie się nie udało, Optergra Warszawa dr Smorawski. Kasa leci na kolejne wizyty, recepty, poprawy nie widać. Nie łudzę się już nawet, że coś się poprawi. Po 3 miesiącach od korekcji widzę źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elawilk
47 minut temu, Gość gość napisał:

U mnie się nie udało, Optergra Warszawa dr Smorawski. Kasa leci na kolejne wizyty, recepty, poprawy nie widać. Nie łudzę się już nawet, że coś się poprawi. Po 3 miesiącach od korekcji widzę źle.

jak widzisz ?mozesz to opisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziza

I jaka to była metoda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebk

Dwa tygodnie temu miałem korekcję metoda ebk tydzień po zdieciu soczewek obraz się zepsuł jest nie ostry mam podwójne a nawet potrójne widzenie kiedy i czy to minie kontrolę mam dopiero za miesiąc na prawe oko jest cały nie ostry a na lewe trochę lepiej wada prawe - 4,75 lewe - 4 plus duży astygmatyzm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross

spokojnie. trzeba poczekać. ja też tak miałam. ale dzięki temu że zabieg był przeprowadzany w Optegrze w Łodzi to wiedziałam że wszystko jest dobrze i prawidłowo przeprowadzone. także dobrze jest zdecydować się na dobrą klinikę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz 8878

Ja osobiście nie polecam. Miałem femtolasik 2 lata temu Optegra Warszawa z wady -4.24 i -3.25 zrobiło mis się - 0,5 +1.25 
axis 127 i -0,75 +1.00 axis 20 Teraz mam jednocześnie plusy i minusy w plusach astygmatyzm, którego wcześniej nie miałem i dodatkowo w dwóch różnych osiach. Ciągle mam zawroty głowy ponieważ mój mózg nie toleruje tego astygmatyzmu, nie da się dobrać okularów  oczy cały czas bolą są czerwone przestały mi działać gruczoły meibona, efekty hallo nigdy nie zniknęły cały czas widzę tęcze wokół źródeł światła wiem, że w większość osób poleca, ale mi się po prostu nieudało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.12.2018 o 21:44, Gość Ross napisał:

spokojnie. trzeba poczekać. ja też tak miałam. ale dzięki temu że zabieg był przeprowadzany w Optegrze w Łodzi to wiedziałam że wszystko jest dobrze i prawidłowo przeprowadzone. także dobrze jest zdecydować się na dobrą klinikę. 

płacą ci za reklamę? Optegra zamiata kasę i do widzenia, czy się uda czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal

Czytam i czytam bo zastanawiam się nad korekcją laserową. Po lekturze niektórych przypadków chyba nie zdecyduję się na równoczesny zabieg na obu oczach. 

PS. To co robi tutaj Optegra jest po prostu obrzydliwe. Taka trollerska reklama jest przerażająca, aż szczypie w oczy. Nie stać Was na opłacenie uczciwych reklam. Lekarze, znacie pojęcie Etyka ?  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×