Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dotacja

Skarbnica przydatnych wskazówek i rad dot. odchudzania! podzielcie się swoimi!!

Polecane posty

Dziewczyny, zbierzmy w jednym temacie wskazówki, rady i pomocne uwagi dotyczące odchudzania!! Co ważne - nie chcę tutaj wpisywania skutecznych diet itd, chcę tylko żebyśmy podzieliły się ze sobą swoją wiedzą i doświadczeniem, aby inne dziewczyny mogły skuteczniej walczyć z kilogramami :) To ja może zacznę od tego, że w zeszłym roku schudłam 10 kg w 2 miesiące i bardzo pomogło mi picie czerwonej herbaty (3-4xdziennie) oraz 1 szklanki zimnej wody z cytryną i lodem codziennie rano :) Kolej na Was, mam nadzieję, że rozkręcimy ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja do czerwonej herbaty dołożę jeszcze zieloną i yerba mate- tez są skuteczne w walce z nadprogramowymi kilogramami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez schudłam w 2 miesiace 10kg.polecam na snaidania jogurty z otrebami i sieniemem lnianym. zapycha.ma duzo blonnika. i pomaga z zaparciami.a wode piłam przegotowaną ciepłą z cytryną.polecam wszelkiego rodzaju zielone herbaty.mi smakowała z opuncją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez schudłam w 2 miesiace 10kg.polecam na snaidania jogurty z otrebami i sieniemem lnianym. zapycha.ma duzo blonnika. i pomaga z zaparciami.a wode piłam przegotowaną ciepłą z cytryną.polecam wszelkiego rodzaju zielone herbaty.mi smakowała z opuncją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez schudłam w 2 miesiace 10kg.polecam na snaidania jogurty z otrebami i sieniemem lnianym. zapycha.ma duzo blonnika. i pomaga z zaparciami.a wode piłam przegotowaną ciepłą z cytryną.polecam wszelkiego rodzaju zielone herbaty.mi smakowała z opuncją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też dorzucę :)
Jeśli ktoś nie lubi ćwiczyć polecam sprzątanie domu na pełnych obrotach: z głośną muzyką, najlepiej ulubioną, wypucowanie domu na błysk i robienie tego, czego na co dzień nie robimy, wypocimy się porządnie, a i mieszkanie będzie czyste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×