Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona1986

potrzeduje clexane!!!!

Polecane posty

Gość gość
Witam Kupię clexan 0,4. Jestem z Katowic. W razie czego proszę dzwonic lub pisać 791 632 232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania Clexane 0,4 ml pełne opakowanie. Data ważności 02/2018 Kontakt verona3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania Clexane 60/0,6ml 10 ampułko-strzykawek po 0,6ml Cena;150zł tel;733-575-915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania clexane 5 opakowań. Poroniłam i nie są mi potrzebne. Sprzedam okazyjnie za 200 zł całość. Odbiór Trojmiasto. Tel: 606-428-897.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawa Anonim
Sprzedam Clexane 80mg/0,8 ml , 3 opakowania po 10 ampułostrzykawek . Tel. 601241456 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam poszukuje zastrzykow clexane mg jak ktoś ma sprzedaż proszę o kontakt ciapekpaula@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję clexane 40mg. Proszę o kontakt, dziękuję. reemcru@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 Opakowania po 10 ampulek 0,6 clexan odstapie. Data waznosci 2 lata jeszcze. Zostal po ciazy, warszawa. nocomentman@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 7 szt. Clexane 40 mg. Data ważności: 07/2018. Zaproponuj cenę. Możliwość wysyłki. Kontakt: annaj224@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Clexane 0,4 ml pełne opakowanie ( 10 ampułko-strzykawek). Cena 60zł +koszty przesyłki 10zł. Możliwy odbiór osobisty na terenie Szczecina Data ważności 10/2018 kontakt: jakasia15@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam Clexane 40 mg, 60 szt. waznosc 11.2018. Kontakt 796004239.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam clexane 40mg 3opakowania. Kontakt 783762342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klexik
Potrzebuję clexane 0,4. Proszę o propozycje, najlepiej z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełne opakowanie ( 10 ampułko-strzykawek). Cena 60zł +koszty przesyłki 10zł. Data ważności 10/2018 kontakt: jakasia15@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do sprzedania mam clecane Sprzedam Clexane 40mg/0,4ml - 35 szt zastrzyków. Całość sprzedam za 250zł + ewentualna wysyłka. Termin ważności 7/2018 kontakt kaja105@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30szt za 100zl , gwarancja 2018, 697070717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinas87
witam potrzebuje clexane na podtrzymanie .jesli ktoś ma do odsprzedania to prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuje clexane na utrzymanie ciąży jesli zalego tobie w domu.daj znać odkupie mój emaila ciapekpaula@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam do odsprzedania clexane 40mg/0,4ml 9 ampulko-strzykawek. kupione przed tygodniem. termin waznosci 01/2019. cena 50zl. tel 511961800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mam mam do odsprzedania clexane 40mg/0,4ml 9 ampulko-strzykawek. kupione przed tygodniem. termin waznosci 01/2019. cena 50zl. tel 511961800. odbior osobisty Kraków lub wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam Clexane 0,6 ml - 19 sztuk. Data ważności 2017/2018 r. mail: Joan90@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam clexane 40mg/0,4 ml: 10 ampułko-strzykawek - 70 zł ważne do 05/2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie dlaczego macie takie drogie clexane ! znajac zycie to zamiast pomóć innym to chcecie na nich zarobić. pewnie połowa z was kupiła te zastrzyki na nfz i sprzedaje drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Pilnie potrzebuje clexane 0,4ml 40mg na podtrzymanie ciąży. Jeśli ktoś miał refundowana a cos się zostało niewykorzystane i chciałby mi pomoc sprzedajac za rozsadna cene,to oto mój adres: tinka51@buziaczek.pl Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie że nie na nfz, nie każdy może na nfz kupić, bez sensu to są takie oskarżenia, a sprzedaję i tak dużo taniej, bo zapłaciłam 115 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 opakowania po 10 ampulek 0,6 clexan odstapie. Data waznosci jeszcze ponad 2 lata. Odbior warszawa, lub wysyłka po przedplacie. 120zl za oba. mamyto123456@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość doriskanow
Witam, posiadam 6szt ampulko strzykawek po 0,4 ml.cena 20 zl ważność 05/2018 dnowak7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 op Clexane 6,0 po 10 apmulek. Cena 50 zl za wszystko. Kontakt na marta.0012@hotmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Clexane 40 mg - 19 ampułek - cena 20 zł Proszę o kontakt na: camille.jarzabek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yellowstone2015
Witam. Mama jak była w gipsie dostała receptę i wykupiła 2 opakowania Clexane 40mg/0,4 ml . Zrobiła sobie tylko jeden zastrzyk także pozostało 19 sztuk zastrzyków. Termin ważności 09/2017 . Łódź .Więcej info , zdjęcia na maila: yellowstone2015@wp.pl Cenę sami zaproponujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×