Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona1986

potrzeduje clexane!!!!

Polecane posty

Gość gość
Witam Sprzedam 3 opakowania Clexane 0,4, dwa z datą do 12.2019 i jedno do 09.2019. Cena za wszystko 200 zł + koszt wysyłki. Adres do kontaktu: renbig@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Fraxiparine 0,3 ml 3 opakowania po 10szt. kontakt: diana.tokarska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam clexane 40mg/0,4ml 10 ampułostrzykawek, termin ważności do września 2017 za 70 zł plus koszty wysyłki, kontakt s.zyskowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Sprzedam 3 opakowania clexane 0,4 , termin przydatności 12..2019. Cena za opakowanie 70 zł. Adres email: cykada.0@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam pakiet szaściu Clexane : 3 x 60mg/0,6ml i 3 x 40mg/0,4ml , daty ważności : 60-ki -06/2018, 05/2018, 03/2018 i 40-ki 06/2018, 09/2017, 08/2017 Cały pakiet 200PLN doto@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 5opakowań clexane 40mg ampułkostrzykawki. Termin przydatności 08.2019 - 3op, 11.2019-2op Cena za opakowanie 10szt - 70zł ewlis2000@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam na sprzedaż 2 nieużywane opakowania po 10 sztuk ampułkostrzykawek clexane 40mg/0,4ml z datą 02.2019. Cena za opakowanie : 60zł. Istnieje możliwość wysyłki. Mój mail: monia1185@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 23
sprzedam 0.6 clexane mam 5 opakowań. za jedno 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Clexane 40 mg data ważności wrzesień 2019 za sto złotych, cena z wysyłką. Proszę o kontakt sylwinka2903@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Sprzedam leki. Clexane 40mg 26 zastrzykow ,data waznosci 08.2019, cena 100zl. Estrofem 5 opakowan po 28 tabletek, data waz. 04.2019 cena 40zl. Lutinus 100mg, 5 opakowan po 21 tabletek data waz. 2op do 08.2018, 3op do 11.2017(jedno niepelne, zostalo 13 tabletek). cena 200zl. Encorton(10.2018) 5mg 40 tabletek i kwas foliwy Folik(07.2018) 0.4mg 108 tabletek oddam za darmo. Kontakt przez email: vistahouse@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nielegalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, odstąpię fraxiparine ( zamiennik clexane) 0,4ml, 12 ampułkostrzykawek ( termin ważności 2 szt. 04/2019, 10 szt 06/2019), pozostałości po leczeniu, plus dwa opakowania po 60 tabletek luteiny 100mg - termin 12/2019. Cena 70 zł z kosztami wysyłki. kama775@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fraxiparine to nie jest zamiennik clexane!!! inna substancja czynna. chyba zaraz zgłosze wątek na policję, zanim komuś coś się stanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fraxeparine jest zamiennikim clexane. Ginekolog mi ją zapisywał zamiast clexane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fraxiparine jest jak najbardziej zamiennikiem clexane. Wszystko to są pochodne heparyny drobnoczasteczkowej... Zanim zgłosis na policję to doedukuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog może ci zmienić lek! Natomiast zamiennik to taki lek, który może ci wydać zamiennie aptekarz - z tą samą substancją czynną i dawką. Nie jesteś lekarzem i szerzysz dezinformację na forum a twoje zachowanie może być szkodliwe społecznie. Już od dawna myślałam, żeby coś zrobić z takimi "handlarkami" i chyba ten post przeważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie sprzedaję ani clexane ani fraxaparyny. Napisałam tylko, że lekarz zmienił mi clezane na fraxaparynę podczas ciąży i powiedział mi, że to to samo. Chyba się znał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta sama grupa leków, ale NIE SA TO ZAMIENNIKI. I nie muszę się douczać bo akurat to moja praca. Sama się doedukuj. Lekarze często zamieniają leki, ale to LEKARZE a nie samemu sobie zmieniać albo jeszcze gorzej OBCEJ OSOBIE Z FORUM. Sorry, ale to już jest niedopuszczalne dla mnie i zwyczajnie szkodliwe. Weź sobie chociaż otwórz ulotkę fraxaparyny i przeczytaj co tam jest napisane o zamienianiu heparyn drobnocząsteczkowych - praktycznie każda ma indywidualny schemat dawkowania i inne aktywności. Z resztą nie wiem po co bronisz tą "handlarkę"? Weźmiesz odpowiedzialność jak się komuś coś stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety określenie zamiennik jest jak najbardziej powszechne i stosowane, działanie mają identyczne. Kogo niby bronie? Nikogo. każdy odpowiada sam za siebie i za to jakie leki bierze. To chyba jasne, że po konsultacji lekarskiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działania mają takie same ogólnie, ale aktywność w jednostce objętości już inną! Biorąc "zamiennie" można przedawkować, albo sprawić, że lek nie bedzie skuteczny. Pół biedy jak sie skończy poronieniem, a co jeżeli kupi ktoś w innych wskazaniach? Kto poniesie wtedy odpowiedzialność za czyjś uszczerbek na zdrowiu? Mam nadzieję, że odpowiednia "handlarka". Po konsultacji z lekarzem to się dostaje recepte i idzie do apteki, a nie kupuje na forum. Informacja od kogoś, ze coś jest zamiennikiem na forum sugeruje, że może stosować dokładnie tak samo zamiast drugiego leku, a nie po konsultacji z lekarzem więc proszę przestań palić głupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując przez internet możecie dostać lek podrabiany, albo lek źle przechowywany. Z resztą przy tych upałach na pewno w transporcie przegrzeją. Już tylko z tej przyczyny należy wszystkie te kobiety interesu zgłosić odpowiednim władzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam Zastrzyki Clexane 40mg/0.4ml- 10 ampułek 12.2019, 5 ampułek 02.2020,3 ampułki 01.2020. Zastrzyki Clexane 80mg/0.8ml- 4 ampułki 08.2017. Kontakt kamilaolszowy@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Clexane 0,4 10 ampułostrzykawek w opakowaniu. Zastrzyki zakupione w aptece, zostały mi po ciąży. 3 opakowania z datą przydatności 07.2019, 1op. - 10.2019, 1op.-2.2020. Cena za opakowanie 70zł. ewlis@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostały mi 2 x opakowania clexane 80mg 10 szt ważne do 01.2019 cena 80zl/opakowanie, emai:bartruszcz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdalniebieski
Sprzedam Clexane 2x 10 ampulko-strzykawek po 0,4 ml za 160 zl. Leki pozostale po ciąży. Termin waznosci 06.2018. Leki nieotwierane. Cena apteczna 112 zl. Mam do dyspozycji 2 opakowania, ktore sprzedam za lacznie 160 zl. Odbior osobisty w Warszawie lub wysylka poczta za dodatkowa standardowa oplata. migdalniebieski@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRZEDAM CLEXANE 40mg/0,4 ml 10 ampułek, został mi po operacji; termin ważności do 04/2020; cena 60zł (plus koszt przesyłki), możliwy odbiór osobisty w Warszawie; thalantyr@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka870
Witam. Sprzedam clexane 40 mg/0,4ml 13 ampułko-strzykawek.Cena 50 zł plus koszt wysyłki. Termin ważności 06.2020.Kontakt:ewelina441@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do sprzedania: - 3 opakowania clexane 40 - 2 opakowania luteiny 50 Cena za clexane - opakowanie 70 zł Luteina - 10 zł Leki świeżutkie z apteki, Data ważności clexane i luteiny - luty 2020 Używałam, ale nie są mi już potrzebne. Proszę o kontakt krzyworzeka.aneta@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania clexane 60 mg 14 zastrzykow ktore zostaly mi pociazy wazne sa do 05.2019 roku cena 50zl za 14 zastrzykow pisac na agnieszka.kulinska@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
clexane 60 mg 14 zastrzykow zostaly po ciazy wazne do 2019roku cena 50zl za wszystko juz mi jest nie potrzebne moze komus zalezy pisac na agnieszka.kulinska@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×