Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona1986

potrzeduje clexane!!!!

Polecane posty

Gość gość
Witam mam na sprzedanie zastrzyki Clexane 0,4 ml 10 sztuk 15 zł ważne 02.2018 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mogłabym prosić o emaila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zostało mi Clexane 40 mg, 0,4 ml zostało 10 szt Osoba zainteresowana po proszę o kontakt telefoniczny 538 307 592.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zostało odowiednik clexane fraxiparine 0,4. cale opakowanie info na lenalena@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaT
Witam. Chętnie odkupię od kogoś clexane 0,4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam fraxapirine 0,4 to zamiennik clexane. info na lenalena@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeszcze 7 ampulkostrzykawek Clexane 40mg / 0, 4 ml. Mogę tanio odsprzedać. W tytule emaila prosze wpisac: Clexane natalia.nati@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina 87
Ja podobnie mam problem z clexanem i nie dziwię się , że trudno o jego zakup . Z refundacją na miesiąc kosztuje 37 zł za 3 opakowania bez refundacji 360 zł . Mam za sobą poronienie i wiem, że muszę go przyjmować bo znowu zrobi mi się zakrzep w pępowinie i moje dziecko umrze. I jak powyżej ktoś napisał trzeba kombinować żeby go dostać bo pomimo całej dokumentacji, która pokazuje ,że bez leczenia ciąża obumrze żaden lekarz nie chce wypisać refundacji . W ciągu 5 miesięcy odwiedziłam 4 lekarzy róznych specjalności z których 2 wystawiło mi receptę na miesiąc a trzech życzyło mi powodzenia stwierdzając, że 360 zł to nie pieniądze chociaz jak dla kogo, ja nie zarabiam po 40 tys jak lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Mam 4 pełne opakowania clexan 0,4 ważne do 03.2018 po 30 zł za opakowanie. Proszę o kontakt 697 941 779

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam Clexane 40mg/0,4ml - 10 ampułko-strzykawek. Ważne do 10/2017. Zainteresowanych proszę o kontakt: angie1984@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa. mam do sprzedania clexane 40 pozostał mi po ciąży - całe trzy opakowania i 7 amupułek z czwartego opakowania. data ważności 11.2017. cena za opakowanie 50 zł i 5 zł za ampułke. osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila jolaff@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedazy 4 op chetnych prosze o kontakt 727298235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYSTARCZY IŚC DO LEKARZA RODZINNEGO I WYPISZE REPEPTE a leki beda kosztowac ok 7 zł za opka 20 szt - tak płaciłam kilka dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa
lekarz rodzinny nie wypisze na zniżkę bez zaświadczenia od ginekologa do tego ginekologa na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja99
Lekarz rodzinny nie wypisze recepty z refundacją chyba , że jednorazowo. Do wypisywania dalszego wymaga zaświadczenia o trombofilii w ciąży albo od lekarza ginekologa chociaż własny prowadzący boi się wypisać nie wiem czemu , ale tak jest w moim mieście . Najlepiej iść do lekarza hematologa sam będzie wypisywał bo to pod jego opieką są ciężarne z tą jednostką chorobową. Ktoś kto mówi , żę Clexane wypisze każdy lekarz rodzinny i że kosztuje 7 zł 20 sztuk nie wie o czym mówi . Ja 5 miesięcy żebrałam u różnych lekarzy , byłam nawet w NFZ i rozmawiałam i Rzecznikiem Praw Pacjenta i nic .Dopiero odkąd hematolog wypisuje mi receptę nie muszę się martwić o zastrzyki na każdy następny dzień i mogę spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam do odsprzedania Clexane 100 i to 4 opakowania całe, koszt to 30zł za opakowanie plus koszt ewentualnej wysyłki, osobisty odbiór we Wrocławiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam Clexane 40mg/0,4ml - 6 ampułko-strzykawek 5zł/szt. Ważne do 08/2016. tel 507105488

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Odsprzedam 4 pełne opakowania clexan 0,4 ważne do 10.2017, po 30 zł za opakowanie. Proszę o kontakt ireneo@brada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do odsprzedania 5 opakowań Clexane'u 10 ampułko strzykawek po 80mg/0,8 ml . Cena za opakowanie 90 zł. Proszę o kontakt telefoniczny: 662 186 010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/trombofilia.polska Kluczem do kontrolowania choroby jest dostęp do informacji. Strona powstała w celu wspierania chorych na trombofilię poprzez wymianę doświadczeń, zasobów webowych, takich jak e-mail, list dyskusyjnych itp. Każdy z nas jest na innym etapie choroby, a łączy nas chęć, by ludzie mogli sobie wzajemnie pomagać, gdyż będąc w podobnej sytuacji można się najlepiej zrozumieć. Twórzcie z nami tę stronę, by warto tu było wracać, zapraszamy do polubień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2051
Witam, chętnie odkupię Clexane 0,4. Proszę o kontakt kama2051@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clexane 60 mg przez 7 dni 2x1 ma zastrzyk robic. Kto mi pomoże odsprzedac.??? Mój numer; 790-766-799.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam 10 strzykawek 0.4 do oddania za darmo. cssc21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossa15
mam do sprzedania pozostałość po procedurze INV - 2 opakowania po 10 strzykawek 0,4ml. - 220zł - 26 sztuk Lutinus 100mg - 280 zł - 1 opakowanie Duphaston 10mg - 25 zł za wszystko 450 zł + przesyłka kurierska 15 zł cena na wybrane podana obok kontakt ossa15@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam szukam dla żony clexane 3 miesiace temu poroniła cena maxymalnie do 5 zł. Prosze o kontakt z gory dziekuje. Ikar85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje clexane 0.4 badz 0.6 u mnie nigdzie juz nie ma w aptakach i napewno do konca stycznia nie bedzie..kontakt katerine98@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikseloza
Mam do sprzedania 4 opakowania Clexan 100, ktoś potrzebuje? Cena do uzgodnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam 5sztuk clexane 40mg 0,4ml i nie wiem co z nim zrobic...? Można oddać do apteki? labellamafia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam do sprzedania 4 sztuki Clexane 40 mg/0,4 ml za 20zł. Odbiór osobisty w Warszawie albo wysyłka. sweetcherryyy@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×