Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona1986

potrzeduje clexane!!!!

Polecane posty

Gość gość
Sprzedam 2 opakowania clexan 0,4, waznosci 2019 rok. Kontakt: magda25.23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię Clexane 40 mg 0,4 ml cztery opakowania po 10 ampułko strzykawek minus dwie zużyte razem 38 szt. Przydatność 07.2018r Najlepiej odbiór osobisty Opole Opolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię Clexane 40 mg 0,4 ml cztery opakowania po 10 ampułko strzykawek minus dwie zużyte razem 38 szt. Przydatność 07.2018r Najlepiej odbiór osobisty Opole. Opolskie. krzysboj@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćABCXYZ
Pytanie, do kogoś kto się na tym zna. Clexane 0,4 ml - ile opakowań (10 szt) może być maksymalnie na 1 recepcie, tak aby było to objęte refundacją (15zł z czymś)? Ostatnio lekarz wystawił mi recepte, z refundacją, ale w aptece powiedzieli mi że, aż tylu (nie pamietam ile opakowań umieścił na recepcie) nie mogą wydać na refundację. Tylko cześć a reszta 100%. Niestety nie pamiętam ilości. A że dr będę widzieć co miesiąć, wzięłam tylko 30 sztuk (3 opakowania), bo przeciez może wystawiać mi receptę na kolejnej wizycie... WIE KTOŚ? Ile może być maksymalnie szt/ czy opakowań (1 op=10szt) na refundację, na jednej recepcie? dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakieś ograniczenie w tej aptece w której byłaś bo jeśli masz na recepcie tyle i tyle wypisane to powinni ci tyle sprzedać .ja jestem po zakrzepicy i mam refundację i ile by mi nie przepisał tyle mi wydają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćABCXYZ
Coś mi przebąkiwali, o maksymalnej ilości na 120 dni... eeeeh. To błąd zrobiłam, bo mogłam wziąść spowrotem i iść gdzie indziej szukać/ sprawdzić. Ale, że w lekkim szoku wyszłam z receptą od lekarza, to w aptece zupelnie nie miałam głowy do dopytywania, czy dochodzenia się i poprosiłam tylko o 3 opakowania, tak żeby mieć na miesiąć, bo co miesiąć widzę sie z lekarzem prowadzacym. Kiedyś miałam raz przepisany Fraxodi i zjeździłam 5 aptem conajmniej, tak ciężko było z dostępnością. Więc wolałam brać teraz jak mają, to co dają. Szkoda, że nie pamiętam ile opakowań było na tej recepcie. Dziękuje za dopowidź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora98
Lekarz może ci przepisać leki na maks. 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja rowniez mam do odsprzedania jedno opakowanie Clexane 0,4 (10 ampulostrzykawek). Wazne do 2018 roku. Cena:65zl +10zl wysylka. Wysylka po przedplacie lub odbior osobisty. Kontakt: dreamer84@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćABCXYZ
Dziewczyny, dlaczego nie macie "zniżki" na te zastrzyki? Ja jestem w ciąży, przez obecność przeciwciał SS-A i jeden epizod wcześniej, z zapaleniem zakrzepowym żyły powierzchniowej, został mi przepisany acard i zastrzyki clexane 0,4 do końca ciąży. Ale kupuję je za niecałe 13 zł w aptece. Czy macie je przepisane z innych powodów, gdzie nie stosuje się ryczałtu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej5891
Sprzedam: Clexane 0,4 - 24 amp. za 180 zł (w tym wysyłka) Clexane 0,6 - 9 amp. za 90 zł (w tym wysyłka) Wysyłka po przedpłacie lub odbiór osobisty (Wrocław). Kontakt: andrzej5891@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało mi jedno opakowanie Clexane 60mg 10 szt ważne do 05/2018 cena 80zl (kupione za 157zł) plus przesyłka 5 zł lub odbiór we Wrocławiu. Kontakt na maila irenaonline@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clexane Warszawa
Sprzedam Clexane 40 mg/0,4 ml 10 ampułkostrzykawek - zostało mi po kuracji. cena 80zl/ opakowanie. Posiadam tez opakowanie , w ktorym jest 6 ampułkostrzykawek, poniewaz 4 zuzylam. Lacznie mam do sprzedania 16 ampulostrzykawek za 120 zl Termin wanoci 02/2019 Odbior w Warszawie Zainteresowanych prosze o kontakt: gocha2202@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam pozostały mi po ciąży Clexane 0,4 - 28 sztuk ampułko-strzykawek. Data ważności 09/2018. Naklejka z nazwą apteki, w której były kupione. Wartość 320 zł. Sprzedam za 200 zł. Gratis listki Luteina. Kontakt: jaceksylwia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziewczyny czy tego leku nie trzeba przechowywać w lodówce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2051
Sprzedam 4 pełne opakowania Clexane 0,4 ml (termin ważności: 1 opakowanie styczeń 2019, 2 opakowania luty 2019, 1 opakowanie marzec 2019 ) oraz 5 szt zastrzyków 0,4 ml (termin ważności luty 2019) i 11 zastrzyków 0,2 ml (termin ważności maj 2018). Przechowywane we właściwych warunkach. Cena 90 zł za opakowanie. Przy zakupie wszystkich opakowań cena 70 zł za opakowanie. Cena 1 zastrzyku 0,4 ml - 9zł, 0,2 ml - 3 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 2,5 opakowania (25 zastrzyków) Clexane 0,4 ml (termin ważności: 1 opakowania luty 2019, 1 opakowanie marzec 2019 ) oraz 5 szt zastrzyków 0,4 ml (termin ważności luty 2019). Cena 175 zł za całość. Posiadam też 11 zastrzyków Clexane 0,2 ml (termin ważności maj 2018). Cena 33 zł za całość. Zastrzyki przechowywane we właściwych warunkach. Odbiór osobisty Warszawa lub wysyłka paczkomatem. kama2051@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania nowe opakowanie CLEXANE 10 ampułkostrzykawek 40mg/0,4 ml Termin ważności 02/2019 cena 50 zł +10 zł przesyłka Informacje: pamiel@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
sprzeadam Clexane, półtora opakowania, zostało mi po kuracji. dodatkowe informacje pod nr tel: 786-220-290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek1977
Sprzedam 3 pełne opakowania Clexane 0,4 ml (termin ważności: 2 opakowania 01/2019, 1 opakowanie 10/2018. Pozostały po kuracji. Cena 60 zł za opakowanie. Przy zakupie wszystkich opakowań cena 50 zł za opakowanie. Wysyłka 15 zł. kontakt: jarek.kowal@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymienie clexan na opakowania mokrych chusteczek. Warszawa. 20 sztuk. 100 mg/1ml data waznosci do 12/2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymiana clexan, kontakt kasiczka.kulka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 9 szt Clexane ampułko-strzykawek po 40 mg/04 ml ważnych do grudzień 2018 cena 80 zł razem z wysyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam clexane 40mg i 60mg. kontakt mkaczor1986@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie clexane 40 mg. Prosze o kontakt 512512957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam clexane 0,4. Posiadam 14 ampulkostrzykawek. Data ważności 12/2017. Cena: 90zł, ewentualnie wymiana na pieluchy/mokre chusteczki. Odbiór możliwy w Warszawie. Kontakt: nimrodel.88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam clexane 40 mg 4 szt ampulkostrzykawek. Cena 10 zł dnowak7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam Clexane 40, kilka opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam clexane 40, kilka opakowań. Kontakt pustynnywiatr@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Clexane 0,4. Posiadam 4 zastrzyki. Cena 10 zł za zastrzyk. Kontakt: alicjaw2014@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam 2 opakowania czyli 20 Szt mój mail marta.niedzielska1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×