Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szalona30tka

od czego zacząć odchudzanie?hmmm....

Polecane posty

witam. dzis zaczynam walkę z kioskami. mam 30 lat, 65kg i 168cm wzrostu. chce zmienic cos w sobie. wymodelować ciałko.chce zacząć chodzić na fitness od listopada. czekam na kolezankę az wroci z zagranicy. moje pytanko do doświadczonych kobietek, od czego zacząć dietkować?w sumie to nawet nie mam czasu pojsc do dietetyka, bo pracuje do 18. moze powiem, jak wygladało moze zycie do tej pory.praca od 10-18, tryb siedzacy. w pracy pol godzinki przerwy na jakis mały obiad, ale wszytsrko na szybko, czasem do firmy zamawiamy jakiego "chinczyka". jedzenie ogolnie lubie ostre, ale wszytsko zawsze jadłąm w biegu. na sniadanie jogurty. moja zmorą sa kolacje. spotkania czy to biznesowe czy prywatne zawsze bardzo pozno....musz eteraz zaczac dbac o siebie, bo awans, bo trzeba sie pokazac it itd.z firmy mamy jakies pakiety na siłownie i rozne takie, wiec postanowiłam sie zapisac.... co mi radzicie drogie panie? proszę o rady1;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij do Poradni dietetycznej np. centrum odchudzania i odżywiania w Białymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Laski, jeśli ja z slimunox schudłam z całej nadwagi, czyli około 10kg, to wy na pewno tez dacie rade, wystarczy spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doga34

Zawsze można schudnąć. Mam 31 wiosen i nie miałam problemu zrzucić wagę.

Musisz mieć samozaparcie a się uda.

http://nplink.net/d4MOIpIq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Prostego odchudzania nie ma bo bez ćwiczeń i odpowiedniego żywienia ciężko jest coś osiągnąć.

Suplement który mi pomógł to Afrycan Mango który zmniejsza łaknienie, a to był mój największy problem

Link do stronki gdzie zamawiałem: https://nuticeo.wordpress.com/

Pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Prostego odchudzania nie ma bo bez ćwiczeń i odpowiedniego żywienia ciężko jest coś osiągnąć.

Suplement który mi pomógł to Afrycan Mango który zmniejsza łaknienie, a to był mój największy problem

Link do stronki gdzie zamawiałem: https://nuticeo.wordpress.com/

Pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

W moim  przypadku po tym jak zastosowałam Slimunox to schudłam ponad 14 kilo w 3 miesiące, dla mnie to duży sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka, ja mam dużą nadwagę bo 30 kg. Od połowy kwietnia zaczęłam za namową koleżanki pić aloes. Ogranicza on u mnie łaknienie, nie mam ochoty podjadać, pozbyłam się migren. Do tego mam dużo więcej energii, na rower, rolki. Od kwietnia schudłam 6 kg, niewiele ale waga systematycznie spada. Zawsze mi brakowało motywacji, teraz jest super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×