Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlena.K.

Mamy, dlaczego siedzicie z dziećmi w domu?

Polecane posty

aniuu chyba troche przesadzasz z tym piatek, swiatek czy niedziela. Niestety w ten weekend po powrocie do domu z uczelni jestem skazywana przez rodzine na 'wygnanie' do sypialni (przeziebienie) i jak na zlosc nie mam co czytac (e bookow nie uznaje) stad tez moja kafeteryjna nadpobudliwosc dzisiaj. Ale jutro poniedzialek, robota czeka rozumiesz, hmm tzn mam nadzieje ze ogarniasz fakt ze ktos inny ma zycie poza kafeteryjna 'dzialalnoscia' (z drugiej jednak strony skoro siedzisz i czytasz jak sama przyznalas kazdy jeden temat...) P.S Akurat ten temat bede czytala regularnie bo musze przeprowadzic pewne badania na studia wlasnie w przyblizonym temacie, wiec piszcie dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) a skad pomysl ze nie wychodzimy? Wychodze czasem sama, nawet czesciej niz czasem. A z dzieckiem poki co chodze na tylko na basen z zajec zorganizowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdhsgdhsg34
ja wolę wyjść sama. nie znoszę cudzych bachorów i siedzenie w jakichś klubach malucha czy w kinie z bandą rozdarciuchów i oglądanie infantylnego kina familijnego itp "rozrywek" dla matek z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożeż kurdeeeeeeeeee
A czemu nie wyjść z dzieckiem po prostu do opery, teatru, restauracji, gdzie nie ma stada bachorów, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×