Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony_brunet

Szukam kolezanki, przyjaciolki, kochanki....

Polecane posty

Gość złote kasztany...
To do mnie ? Przeczytałam post fridy, i że tak się wyrażę, skorzystałam z okazji.... Ale oczywiście już znikam....Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kulturalna i odpowiadam na pytania:) a ty jesteś malo tolerancyjny... zielony brunecie ... :D temat brzmi "szukam koleżanki, przyjaciółki, kochanki... " czy moze się mylę i źle przepisałam? ;) koleżanki miewa się różne :D przyjaciółki też przeważnie się od nas róznią, kochanki nie odbiegają zbytnio od poprzednio wymienionych, więc ..... zastanów się facet o co ci właściwie chodzi :) nie chcesz różnic - popatrz w lustro :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote kasztany...
To znaczy ? Na jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote kasztany...
Wiesz.... Kolor włosów i oczu, mało mnie kręci.... U faceta najbardziej kręci mnie intelekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet email nie chce z nim gadać :) widzisz facet, a to cię za braki tolerancji pokaralo :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote kasztany...
frida nie jest uciążliwa.... Ona ma to, czego Tobie brakuje.... Ale zapewne nigdy tego nie zrozumiesz.... I nie staraj się na jakąś błyskotliwą ripostę .... Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciążliwa? :) człowieku, nie jestem uciążliwa tylko mam specyficzne poczucie humoru, którego niestety nie rozumiesz. nie zamierzam już cie nękać swoją osobą, bo jeszcze chwila i postraszysz mnie prokuratorem ;) do rozmów potrzeba czegoś więcej niż bycia zielonookim brunetem ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote kasztany...
hahahaha.... I to wszystko w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote kasztany...
A może Ty pierwszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w którymś temacie "taki lajf" .... i znowu niestety :( ... miałam się nie odzywać, ale nie mogę... no po prostu nie mogę sie nie odezwać.... facet jaki kolor mają przeważnie kasztany? ... KASZTANOWY - oto jest odpowiedź na twoje pytanie. z ilu części składa się cep? ... jeśli nie wiesz, zapytaj tutejszej wróżki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote kasztany...
frida... kocham taką błyskotliwość.... :) I proszę Cię, odzywaj się, bo to Ty trzymasz ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote kasztany...
a właśnie powinieneś... i to z dużą uwagą.... I naprawdę piszę to z życzliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×