Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

7Bla!!!! Super!!!!! Gratulacje!!!!! Ale historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usg mam za tydzień. Ale nie martwię się. Brzuch boli, więc macica rośnie. Piersi bolą, mdłości cały dzień. Na pewno wszystko jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newo, lekarz powiedział, że może się wchłonie, a jak nie to poronię go. ale rokowania są dobre, bo to wczesna ciąża. Ale i tak się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka trzymamy kciuki. Newa, jutro mam usg, ale trochę się martwię, bo na początku czułam coś, tzn lekko czasami pobolało podbrzusze jak przed okresem, bardziej bolały piersi, mdłości teraz są mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka a może jak tu u blizniaków bywa, że jeden jest mniejszy to moze drugi zarodek nadrobi ? trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, za Was też trzymam, żeby wszystkie ciąże miały happy-end :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginger78
Hej, i ja chyba dołączę do was. Nie byłam jeszcze u lekarza ale z kalkulatora wychodzi mi na 16-20 lipca. 4 testy w różnych dniach cyklu robione i wszystkie pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka. Przesyłam Ci masę ciepłych przytulańców. Się nastresujesz:(((. Zaciskam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiekk2525
Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Też będę mamusią. Prawdopodobnie początek lipca :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, coś spróbowałam stworzyć. Zapraszam www.lipiec2013.fora.pl Musicie się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:-) Mogę do was dołączyć? Też mam termin na lipiec:-) Jest to moja pierwsza ciąża, na którą czekałam kilka miesięcy bo były problemy z zajściem, no ale udało się:-) Ze względu na to, że to pierwsza ciąża jestem pełna obaw:-( Boli mnie brzuch, czytałam, że to normalne i gin to potwierdził, mdłości za bardzo nie mam chociaż jest mi czasami nie dobrze, strasznie chce mi się spać i często odwiedzam toaletę i to chyba tyle moich objawów. A jak wy przechodzicie te pierwsze tygodnie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VILOA Witamy :) ja mam takie same objawy jak Ty :) trochę zaczyna mnie mulić czasami ale mam nadzieję, że nie będę miała mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOPKA
czesc dziewczyny zaprosila mnie tu Fredzia z innego forum :) dzieki Fredzia.:)mam nadzieje ze mnie przyjmiecie. wlasnie wczoraj zrobilam test i wsyzly2 krechy. wg roznych kalkulatorow wypada 20lipiec 2013, 16lipiec lub nawet 3 sierpien ale tu mi cos nie gra. nastawiam sie na lipiec.:) nie napalam sie bo po moich przejsciach jestem pelna radosci ale i obaw.STracilam w tym roku 2 ciaze-1 w styczniu-puste jajo plodowe, druga-w czerwcu mialam zabieg bo plod obumarł, konczylam 3 miesiac:( mam nadzieje ze teraz juz bedzie wszystko dobrze. jeszcze nie wierze ze sie udalo. dzis robilam bete,jutro wyniki a potem do lekarza. pozdrawiam przyszle lipcowe mamusie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOPKA
Fredzia a Ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje objawy: czsem zmeczenie, ból brzucha jak na okres, bol plecow, parcie na mocz, tez czasem mnie muli cos ale nie wiem czy to mdlosci i bol piersi co nie lubie wilczy glod a np na nastepny dzień zero objawów :/ hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.. Ja z takim, może trochę głupim pytankiem.. czy echo płodu to serduszko?? To moja druga ciąża (6 tydzień), raz już poroniłam na samym początku i jestem z tego wszystkiego zielona.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniek mi wczoraj na usg lekarz pokazywał tętno zarodka, a że chwilę wcześniej powiedział mi że mam za małe ciałko żółte w stosunku do jaja płodowego więc się tak tym przjęłam że nie spytałam czy mówiąc bijące tętno miał na myśli serce . Wszystko jest dla mnie nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja jak zobaczyłam, że jest pęcherzyk, a w środku zarodek, to jakby mi mózg odjęło... Tak bardzo się ucieszyłam, że jest..że jeszcze jest, a nie tak jak wcześniej.. A teraz koleżanka pyta mnie czy już serduszko bije, a ja gębę otwieram, bo nie wiem... :( A co to znaczy Optymistko, ze masz za małe ciałko żółte w stosunku do jaja płodowego? Wytłumaczył Ci to jakoś lekarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOPKA
mi wypada na 20lipca2013 :) ale narazie nie wybiegam tak daleko w przyszlosc.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjola123
u mnie tez wszystko na najlepszej drodze zostania mama, przewidywany termin to 18 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowieści mamy gąski
Widzę, że jednak nie uciekacie na inne forum :) to mogę dołączyć? Testy i beta potwierdziły ciążę :) teraz czekam na wizyte u lekarza :) termin wg om wychodzi mi na połowe lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×