Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

no i wszystko wiadomo... niestety nie ma pęcherzyka (może za wcześnie, liczę na to) postraszyła mnie tylko ze jakiś dziwny cień widzi i że może to mięśniak. zawiodłam się strasznie ale na każdego przyjdzie czas byle nie za długo. Trzymajcie się dziewczyny i wszystkim życzę zdrowych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka musisz odbyc jedna wizyte kwalifikujaca do porodu po 35 tc i wtedy możesz rodzic. Placisz te 2 tys jak idziesz z "ulicy", ale jak chodzisz do ich lekarza to już nic nie placisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam 36 dc a jeśli chodzi i owu to nie ma raczej szans obliczyć bo odstawiłam tabletki więc pewnie jest w cały świat. w piątek powinnam dostać @ liczę że jeszcze cos wyjdzie ale skoro nic nie zauważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ................ wiek ..... która ciąża ....województwo ....data porodu Arba79.................33..........2...........podlaskie. ............07.07.2013 MamaPoRazTrzeci ...32... ......3 ..............?????...............08.07.2013 optymistka85 .........27.........2.........lubuskie.............ok.10.07. 2013 żółta_cytrynka.......25..........1.........mazowieckie ..........11.07.2013 viola881988...........24..........1.........lubelskie.... ...........13.07.2013 Fredzi_a...............27..........1.........małopolskie ............14.07.2013 niagara1212............23.........1........warm.-mazurs.. ..........15.07.2013 Virada123.............28..........1.........dolnoślaskie ...........16.07.2013 gąska.................. 27..........2.........śląskie..................16.07.2013< br /> Ginger78...............34.........3.........podkarpackie. ..........16.07.2013 lucjola123..............33.........1...........mazowiecki e..........18.07.2013 TOPKA..................27.........3...........śląskie.. .............20.07.2013 patussa18.......21.........2.(po poronieniu)..świętokrzyskie...............24.07.2013 metafora . ............26.........1...........śląskie................ .06.07.2013 emu21.............31............2........mazowieckie................26.07.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółta_cytrynka - to ja codziennie jestem na Bielanach, bo Młodego odbieram ze żłobka. A mieszkamy w Łomiankach, więc niedaleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u lekarza w 35 dc. Nie poszłam z intencją robienia USG, bo wiedziałam, że jeszcze za wcześnie, ale potrzebowałam receptę na Duphaston. Jednak p. dr stwierdziła, że skoro już jestem, to zajrzy. Zupełnie nic nie było widać. Za to w 43 dc zobaczyłam już piękny pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje przykro mi, wiem co poczulas :(ale nic nie jest jeszcze przesadzone! poczekaj tydzien! ja tez dzis bede miala stresa, boje sie coraz bardziej a do 17ej coraz blizej.......mecza mnie mdlosci i mam kwasno w gardle, czyzby zgaga? ech obawiam sie ze uslysze to co ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emu, to może kiedyś już się minęłyśmy na ulicy :) Wybrałaś już lekarza? Ja wybieram się w piątek do przychodni przy Szpitalu Bielańskim - tu chciałabym urodzić. PS. Gdzie rodziłaś poprzednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 38dc ....wiec pewnie bedzie podobnie...nie nastawiam sie na fajerwerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Dziołchy, jesteśmy tu po to, żeby siać wyłącznie optymistyczne myśli i się nimi wspierać :) Wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółta_cytrynka codziennie jestem na Wrzecionie ;-) Poprzednio rodziłam w Orłowskim... Ale nie pytaj mnie o przeżycia porodowe, bo nikomu takich nie życzę. Nie wiem czy poleciłabym komuś ten szpital... Ale jeżęli chodzi o opiekę neonatologiczną to rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja byłam dziś u gin i widziałam bijące serduszko:-) Co do mojego męża to strasznie się cieszy, chociaż nie pokazuje tego za bardzo... Chociaż jak mu usg pokazuję to siedzi 10 min i się wpatruje i twierdzi, że tam nic nie widać:-p Oczekująca ja jak byłam 2 tyg po owulacji to też nie było jeszcze nic widać, także czekaj cierpliwie, trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopada mnie strach... a co do pozytywnych mysli to staram sie, na serio sie staram...trzymajcie kciuki:) jutro sie odezwie,chyba ze wieczorem dorwę kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My uczęszczamy do żłobka pt. Czarodziejski Ogród. To chyba jest Wrzeciono 4 :-) Bierzemy witaminy - tak jak w pierwszej ciąży - Pharmaton Matruelle +kwas foliowy. I barliśmy witaminki już trzy miesiące wcześniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D fajnie, może w przyszłości nasze dzieci będą chodziły do tego samego żłobka ;) Oczywiście, bierzemy witaminki - ja łykam Femibion Natal 1 plus kwas foliowy 5 mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola możesz napisac kiedy dokladnie mialas @ i owu? Gratuluje :D Ja biore femibion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje- jeszcze nic stracone, badz dobrej mysli, ja mialam podobnie, pisalam wzesniej, wg om byl 7 tc gdy poszlam do gina powiedzial ze nie widzi zarodka jest tylko pecherzyk , po tyg znowu mnie zbadal i dalej nic zero zarodka wiec powiedzal, ze musi to skonsultowac innym lekarzem i wyslal mnie do innego z lepszym sprzetem ( ja myslalam, ze z dnia na dzien cudu nie bedzie i nagle zarodek sie nie pojawi) ale jak mi grzebal ok 10 min to i nawet piknie serduszko bilo :) okazalo sie ze ciaza jest mlodsza o 2 tyg :) trzymam kciuki , bedzie dobrze , musimy sie tu pozytywnie nastawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzięki za pocieszenie:) mam nadzieję że jeszcze cos z tego wyjdzie. faktycznie jeszcze wcześnie ale miałam te nadzieję że może jednak już coś będzie. mam nadzieję że @ nie przyjdzie i jednak dołączę do Was szczęściary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×