Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

hej dziewczyny! U mnie bedzie 4 ha, bo ja mam prace tylko przy kompie, nic by mi pracodawca innego nie wymysli. chyba ze jakies spotkania czy prowadzenia szkolen, ale to na pewno nie codziennie 4 ha. U mnie w firmie tak jest, ze jak dziewczyna jest w ciazy to 4 ha i do domu:) ja pracuje w duzej firmie, wiec oni to maja wkalkulowane. ja sie nie obawiam, ze mnie zwolnia, ale chce powiedziec dopiero po 1 trymestrze na wszelki wypadek, jakbym jednak stracila ta ciaze, bo u mnie w firmie tez jest tak, ze jak ktoras sie stara o dziecko, to juz w nia nie inwestuja, nie jezdzi na delegacje, nie ma szkolen ani zadnych bonusow. po prostu biora kogos innego. a trzecia rzecz to ploty, bo to tuaj niestety wzbudza zazdrosc i zainteresowanie...zreszta nie wiem czemu ale to poniekad temat tabu. u mnie w firmie 70% to dziewczyny w naszym wieku i wiekszosc nie ma dzieci, pewnie po cichu sie staraja, ale nikt o tym nie gada, z wczesniej wymienionych powodow. tal wiec ja dopiero w styczniu powiem. a jak sie dziewczyny czujeicie dzis? jakies nowe objawy? mnie wieczorami brzuch boli jak na okres...strasznie sie boje, ze to moze byc na poronienie, ale w necie czytalam, ze tak sie zdarza. Macie tez jakies bole? czujecie jajniki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co u mnie będzie widac :o dziś 6t1d od om ale owu była 2-3 dni pozniej :o ale mam stresa laski :o nie pamiętam kiedy się tak stresowalam jak się od wczoraj stresuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zarodek!!! Pecherzyk, Boże jaka ja rozkojarzona jestem, wczoraj w pracy dogrzewałam się farelką i...zapomniałm ją wyłączyć na noc, dobrze,że pożaru nie było. W 5tc1d był zarodek i pęcherzyk żółtkowy.Kidy idziesz 2 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweeetyy
hej dziewczyny :) mozna dołączyć , moj termin to czerwiec 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati, zdecyduj sie;) zarodek czy pecherzyk bo juz zglupialalm:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ostatnia @ byla 14.10, cykle 27 dni wiec owulacja przypada na 27.10 ale glowy nie dam,nie mialam objawow szczegolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez przeprosiłam za pomyłkęi wytłumaczyłam się, że jestem ostatnio rozkojarzona. Nie rozumiem więc Twojej irytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie nie irytuje:) heheh spokojnie pytam bo czegos nie rozumiem: cyt:" PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zarodek!!! Pecherzyk, Boże jaka ja rozkojarzona jestem, wczoraj w pracy dogrzewałam się farelką i...zapomniałm ją wyłączyć na noc, dobrze,że pożaru nie było. W 5tc1d był zarodek i pęcherzyk żółtkowy.Kidy idziesz 2 raz piszesz ze w 5t1d pecherzyk i zarodek>..to byl zarodek czy nie>??czy sam pecherzyk plodowy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a kiedy do lekarza? Spokojnie - tak, wiem ,do mnie tez tak mówią, a nie dociera ;) 5tc to wczesnie, zalezy od sprzętu lekarza...Ja wiem kiedy owu bo miałam monitoring i ovitrelle na peknięcie pęcherzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu przepraszam - wyjdę na idotkę jakąś. Dobrze,że cytujesz, bo nerwowa tez ostatnio jestem i zaczęłabym się rzucać. Postram się skupić: U mnie w 5tc1d był pęchezryk ciążowy z widocznym pęchezrykiem żółtkowym. W piatek mam kolejne badanie. Przeparszam za zamieszanie. Też się strasznie denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na druga wizyte mam przyjsc w przyszly wtorek lub czwartek.powiedzial ze powinno juz byc serce, ale dla mnie to abstrakcja skoro teraz nawet nic nie widac:(:( lapie doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no i wsio jasne:) myslalam tak ale wolalam sie upewnic. gdy lekarz mi robil usg wydaje mi sie ze w pewnym punkcie pecherzyka bylo takie"malusie zgrubienie" ale nie przygladal sie zbyt dlugo i kazal przyjsc za tydzien/ nie wiem co myslec. a nerwowosc rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Virada: mnie przez całą noc bolało podbrzusze zamiennie z dolną cześcią pleców. Też miałam stres i nie mogłam spać. Zasnęłam późno, ale jak rano się obudziłam było OK... Nie wiem, co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odkryłam wczoraj, że herbatka z imbirem na mdłości czyni cuda - normalnie w koncu czuję sie dobrze. Tylko ciekawa jestem ile tych herbatek mogę wypić?? ;( bo tak po ok 1,5 godinie od wypicia zaczyna mnie mdlic znowu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na usg w 42 dc i było już serduszko ;-) ale to było w 27 dniu po zapłodnieniu - owulacji ;-) Ja też wczoraj odkryłam cudowną moc herbaty z imbirem ;-) ale wiem też że migdały ponoć dobrze działają na mdłości ;-) kupię dzisiaj i wypróbuje , dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to mnie fredzia zmartwilas u mnie dzis 39 dc a tam nic nie bylo oprocz pecherzyka:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOPKA a ile dni od owulacji? To jest czasami normalne. Dziecko strasznie szybko się rozwija i może być tak że jutro już by było widać serduszko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka wg kalkulatora byla 27.10...wiec liczac od nastepnego dzis jest 25dni. wczoraj 24...ogolnie 39dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... tak z innej beczki trochę, czy zawsze i czy każda powinna brac ten duphaston? dzis też jestescie nieźle aktywne :) aż miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi do 58 dc tez nie bylo widac zarodka , to zalezy od sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka a ja
hej dziewczynki, a ja mam iść do gina we wtorek i wtedy coś podejrzy czy widać poza tym cały czas mnie bolą cycki że nie mogę sie do nich dotknąć, i od wczoraj biorę duphaston pozdrowionka z Łódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, wiem, że sporo zależy od sprzętu... Tym się pocieszam. Nie powinnam się denerwować. Ale niecierpliwie odliczam dni do 6 grudnia - wtedy następne USG. I mam nadzieję zobaczyć już malutkie rączki i nóżki... :) Co do Duphastonu - nie ma chyba wskazań do tego, aby każda ciężarna go brała. Mi zalecił ginekolog-endokrynolog, który leczył mój PCOS, bo z jego doświadczeń wynika, że kobiety, u których stwierdzono PCOS mają tendencję do poronień nawykowych na samym początku ciąży. To ma mnie przed tym uchronić. Poza tym łykam najmniejszą dawkę, czyli dwa razy dziennie po pół tabletki i w razie problemów mam zwiększyć do trzech tabletek dziennie, tzn. gdy pojawi się jakieś krwawienie albo plamienie. Zdrowym kobietom raczej się chyba tego nie zaleca - chyba, że wcześniej przeszły poronienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka a ja
a ja brałam duphaston we wcześniejszym cyklu od 14 dnia przez 10 dni 2 razy dziennie i gin powiedziała mi że jak będę podejrzewać ciążę to mam dalej brać. Wczoraj byłam po receptę i kazała brać 2 razy dziennie po jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które mają mdłości. Pisałam już wcześniej że Herbatka z imbirem działa cuda ale niestety na krótko, ale kupiłam sobie teraz migdały i zajeb. . . Działają szybko przede wszystkim ! ;-) na jak długo to zobaczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjola123
cześć wszystkim:), dziewczyny tak mnie mdli dziś, że na wszelki wypadek powinnam przenieść swoje stanowisko pracy pod toalete;/ a podejrzewam, że będzie jeszcze gorzej. chyba wypróbuje dziś tą herbatkę z imbirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×