Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Gość Joannnna.
Ja też miałam wyniki w normie. Do tej pory brałam tylko folik i magne B6 i sama go wczoraj podczas wizyty zapytałam, czy brać jakieś witaminy to mi dał próbkę właśnie tych femibion i mówił, że to chodzi głównie o dostarczanie jodu i DHA. No to nasze Dzidzie rosną równo, prawie co do dnia :) To Twoja pierwsza ciąża? Bo moja tak :) I chodzę jakaś wystraszona i płaczliwa z byle powodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja druga ciążą. Pierwsza niestety nieudana :-( Boją się o tą ciążę, ale staram się pozytywnie myśleć. Poniedziałkowa wizyta podniosła mnie na duchu. Byle do przodu :-) Jeszcze mam to szczęście w nieszczęściu, że oprócz bolących i powiększonych piersi omijają mnie wszystkie objawy: wymioty, mdłości itp. A wiesz jakbym miała wymioty to tłumaczyłabym sobie, że coś się dzieje, a tak to od wizyty do wizyty. Większość moich koleżanek wymiotuje, chodzą po ścianach z mdłości, a ja nie. Pociesza mnie to, że moja siostra obecnie jest w 3 ciąży i w żadnej nie wymiotowała itp. Każda ciąża jest inna. Pozytywne myślenie :-) A twoje płacze i niepokój są całkowicie normalne, hormony buzują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnna.
To i ja Cię pocieszę, że także nie mam mdłości i tym bardziej wymiotów. Tylko na zapachy jakby jestem bardziej czuła. Piersi od tygodnia przestały boleć, mimo, że są powiększone i ciemne otoczki wokół brodawek. I właśnie tym, że piersi przestały boleć nagle stresowałam się cały tydzień a w dniu wizyty umierałam ze strachu, że coś nie tak... Ale obawa jak na razie minęła dzięki usg i stwierdzeniu lekarza, że ciąża rozwija się na tym etapie prawidłowo :) Tak, musimy myśleć pozytywnie, choć rozumiem strach, zwłaszcza, że poprzednim razem się nie udało :( Ale te ciąże będą jak najbardziej prawidłowe i nasze Maleństwa są i będą silne i zdrowe! Zatem myślmy pozytywnie bo na pewno urodzimy zdrowe, cudowne Dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyna chce sie z wami pozegnac , juz nie jestem lipcowka :( serduszko przestalo bic :( niedlugo ide na zabieg. trzymam za was kciuki i mam nadzieje, ze wasze ciaze beda bezproblemowe i pozniej bedzieci tulic swoje maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnna.
7bla nawet nie wiem co powiedzieć.... :( ja pierd*le jakie życie jest niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7bla bardzo mi przykro.... Łza zakręciła mi się w oku. Ja wiem co czujesz. Ja też swoją pierwszą ciążę straciłam w marcu 2012. Nie wierzyłam, że znów zajdę w ciążę, a teraz jestem w 8 tyg. Wiem jak trudno zrozumieć.... Ja nadal nie rozumiem, ale tak się zdarza.... Moja rada jest taka: odczekaj ile lekarz powie i zaczynaj od początku. Uda się, zobaczysz choć teraz nie wierzysz w to. Uda się.... Ja wierzę z całego serca, że mi się uda tym razem i Tobie też, zobaczysz. Trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki laski za wsparcie ja juz swoje wyplakalam teraz nastawiam sie psychicznie na (horror) w szpitalu, ja juz chyba podielam decyzje ze juz nie chce miec dzieci:| 3nie udane ciaze za duzo zdrowia i nerwow mnie to kosztuje.ahh trzeba zyc dalej :-)bede do was czasem zagladac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7bla zaglądaj kiedy tylko zechcesz... Współczuję :-( Ja byłam dzisiaj u lekarza i na bóle brzucha dostałam duphaston i nospę... no i mam odpoczywać... Zwolnienie na dwa tygodnie... Przełożona już wie, bo sama zapytała... Jutro muszę zrobić wszystkie badania, a na usg idę 14.12. następna wizyta 17.12. Dziewczyny - byłam u dr Brockiej Zakrzewskiej w EnelMedzie. Polecam z czystym sumieniem! Jest rewelacyjna. Byłam u niej przy poprzedniej ciąży i również zrobiła na mnie dobre wrażennie. Minusem tego, że jest dbra, jest fakt, że trudno się do niej dostać :/ Ale do tego już się przyzwyczaiłam. Przyjmuje w Arkadii i Atrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7bla współczuję, przykro mi strasznie! Trzymaj cieplutko i jeżeli zmienisz zdanie co do Dzidzi to radzę zmienić lekarza i to jak najprędzej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koalala
7bla trzymaj się ciepło! Bardzo, bardzo Ci współczuję. I może jeszcze nie poddawaj się, trzeba by wspólnie z dobrym lekarzem ustalic przyczynę czemu taka sytuacja sie powtarza i leczyć. Wypłacz się, cierp, ale potem spróbuj być silna i walcz o swoje szczęście... Mocno trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7bla wspolczuje najmocniej jak potrafie, stracilam juz 2 ciaze (w tym roku!) wiec wiem co czujesz! nic i nikt ci nie pomoze,musisz sie z tym sama uporać! czy po 2 straconej ciazy robilas badania? wiesz jesli nie badalas nigdy tarczycy to radze ci to zrobic, u mnie to wlasnie ona jest winowajcą, a dodatkowo ci powiem ze wiekszosc znajomych ktore albo sie dlugo staraly, albo dlugo leczyly zrobily badanie TSH i okazalo sie ze to tarczyca i dzis maja dzieci!!! kiedy ochloniesz i wrocisz do swiata zrob badania: TSH, cytomegalie, wirusy, toksoplazmoze,rozyczke.! nic nie dzieje sie bez przyczyny,a jesli to tarczyca to zrozumiale ze serducho przestalo bic bo do 12tyg dziecko czerpie do swojej tarczycy z twojej,a jesli masz niedoczynnosc to nie mialo z czego czerpac...ja tak mialam... trzymaj sie cieplo kochana:*:*:* zabiegu sie nie bój,nic nie boli! pozdrawiam Cie! i wpadnij tu do nas jesli bedziesz miala sily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .................... wiek .... ciąża ....województwo ....data porodu optymistka85 ...........27.........2..........lubuskie..................0 3.07 Margrit ..................28.........1........pomorskie ......... chyba 3.07 przyszła mama 2013...29.........1.........kuj.-pom. ................04.07 Koalala....................31.........1.........mazowieck ie........ok. 06-07 metafora . ..............26.........1.........śląskie................ .... 06.07 Arba79...................33.........2.........podlaskie. ................07.07 MamaPoRazTrzeci .....32.........3 .......... zach.pom. ........... .08.07 cynamon-22.............29.........2........mazowieckie... ...........10.07 żółta_cytrynka.........25..........1........mazowiecki e ............11.07 viola881988.............24..........1.........lubelskie.. ................13.07 Fredzi_a................27..........1.........małopolski e ..............14.07 niagara1212............23.........1........warm.-mazurs.. ...........15.07 Virada123...............28.........1........dolnoślaskie ..............16.07 gąska.....................27........2.........śląskie. ....................16.07 Ginger78.................34........3.........podkarpackie . ..........16.07 lucjola123................33........1..........mazowiecki e............18.07 TOPKA....................27.........3..........śląskie. ..................20.07 .sapphire.................23........1........wielkopolski e.............20.07 patussa18................21.......2(po por.) .. świętokrz. ......... 24.07 emu21.....................31........2...........mazowieck ie..........26.07 ona_33....................33........1............łódzki e................26-07 Niuniek4646..............29........1...........śląskie. .................07.07 Joannnna. ................25........1...........małopolskie.......... ...09.07 mycha1977...............35........2(por.)...pomorskie...............23.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7bla - strasznie Ci wspolczuje... trzymaj sie cieplutko mocno przytulam... i nie poddawaj sie... moje kolezanka za 4 razem urodzila slicznego zdrowego chlopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7bla, tak bardzo mi przykro, ale dziewczyny mają rację - zacznij od znalezienia przyczyny i się nie poddawaj. To, że udało Ci się zajść w ciążę, to jest już duży sukces, teraz tylko trzeba znaleźć dobrego lekarza, który następną ciążę utrzyma. Fredzia, ja się czuję nawet dobrze, bardzo, bardzo bolą mnie piersi, mam lekkie mdłości i chyba to wszystko. Aha! Jeszcze pryszcze ... Smaruję się kremami odkąd tylko wiem o ciąży - częściej niż przed ciążą, tj. po każdej kąpieli (wcześniej niekoniecznie mi się chciało). Mam taki balsam specjalnie przeciw rozstępom i cellulitowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana ana
Czesc dziewczyny. Czy moge prosic o wasze zdanie? jesltem w 5 tyg 2 dniu ciazy. Do tej pory mialam wrazliwe piersi i sutki, a dzisiaj od rana nie bolą i juz nie są takie wrazliwe.. bardzo martwie sie ze trace tą ciaze. Bardzo was prosze napiszcie czy moga nagle piersi przestac byc wrazliwe i pomimo to moze byc wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatroskana ana... Idź najlepiej do gina na usg żeby zobaczył co się u ciebie dzieje. Co prawda w 5 tyg może być widoczny jedynie pęcherzyk ale dostaniesz może luteine na podtrzymanie ciąży a za tydzień powinno już na usg coś więcej widać. Niektórzy mówią że można zrobić badanie hcg i po 2 dniach powtórzyć je żeby sprawdzić czy ładnie przyrasta , chociaż mój ginekolog powiedział że może niestety przyrastac nawet jak jajo jest puste :-( co do bolących piersi to ci nic nie podpowiem ponieważ od 4tc lecę na luteinie i cały czas mam je wrażliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana ana nie chce cie martwic ale gdy w drugiej ciazy przestaly mnie bolec piersi i zrobily sie jak flaczki i bol brzucha tez ustpail to w 1 chwili nie skojarzylam ze dzieje sie cos zlego. potem wiedzialam ze serduszko malucha przestalo bic. nie chce Cie martwic na zapas,idz do lekarza. teraz znow jestem w ciazy i piersi sa twardawe ale jakos silnie nie bola, a to juz 6t4 d i maluch mial 2 dni temu 6mm :) glowa do gory!lekarz wskazany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana ana
dziekuje... z tym ze ja od poczatku ciazy juz biore luteine. I bete jeszcze wczoraj robilam, przyrosla o 116% od tej którą robilam w poniedzialek. Wczoraj wynosila 740. Ja tylko sie zastanawiam czy moze tak byc ze piersi przestają bolec na dzien i jest wszystko ok.. ze tak etapami są tylko wraqzliwsze.. juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koalala
Moje piersi raz sa nabrzmiałe i bola, a raz nie... Sa powiększone, ale nie bola mnie non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjola123
zatroskana, ja miałam podobnie w początkowym okresie ciąży piersi po prostu mnie bolały, teraz mnie już nie bolą ale są napięte, a sutki wrażliwe i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana ana
dziękuje dziewczyny! kochane jestescie! zycze wszsystkim duzo zdrówka i szczescia :) no i spokojnej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Tak na początku do 7bla... Bardzo Ci współczuje i tak jak napisała mycha, nie poddawaj się. Ja wczoraj byłam na wizycie, na usg było widać już maleństwo, serduszko bije. Według usg to 5tydz i 2 dzień, a według miesiączki tak mniej więcej 7 tydz 2 dzień więc wszystko się zgadza. Maleństwo ma 16mm :) luteiny nie kazał brać, stwierdził, że jak nie ma potrzeby to bez sensu się faszerować, ponieważ ona nie jest taka dobra - może wywołać wady. Dostałam całą siatkę z informacjami i produktami dla kobiet w I trymestrze i jestem bardzo szczęśliwa :) oby tak dalej. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnna.
Cześć dziewczyny, miewacie już jakieś zachcianki? Bo ja jak na razie to nie, choć ciągnie mnie bardziej do słodkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisz bzudr idiotko gluoia... tak, Ty pewnie jesteś lekarzem i posiadasz wszelkie specjalizacje. Co do luteiny to nie musisz mi tłumaczyć co to jest, sama się dokształć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×