Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Witajcie w Nowym Roku :D Ja obaliłam tylko trochę Picolo bo dzieci wytrąbiły 2 butle (we trzech bo moi chłopcy nie lubią) i szalały do późnej nocy. Ja jestem dziś niewyspana trochę i okropnie boli mnie głowa. Zdrzemnęłam się trochę i myślałam, że ból już minął ale znów wraca - chyba czeka mnie pierwszy apap w tej ciąży... Jedzenia było mnóstwo a ja nie miałam apetytu :( dziś zresztą też zmuszałam się do jedzenia. Za 3 tygodnie mamy iść na zabawę karnawałową - jak mam się tak czuć to zaczynam się zastanawiać czy jest w ogóle sens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja również pozdrawiam Was noworocznie!!! U mnie Sylwester minął szybko, zwinęliśmy się z imprezy tuż po północy. Niestety nie wytrzymałam dłużej z powodu mega bólu głowy. W ogóle przez pierwsze dwie godziny żałowałam, że w ogóle tego wieczoru wyszłam z domu... Nawet na Piccolo nie miałam ochoty... Co do kremów, moje koleżanki zgodnie polecają olejek Euerin. Właśnie go używam i powiem szczerze, że obawiałam się jego "tłustości", ale mnie mile zaskoczył i bardzo ładnie się wchłania, a poza tym pięknie pachnie... :) Ja też planuję wypróbować balsam Palmers, bo ma super recenzje w internecie i jeśli rzeczywiście pachnie tak ładnie, jak wszyscy zapewniają, to niedługo będzie mój ;) Dzisiaj o 20.00 mam USG prenatalne. Nie mogę się doczekać. Trzymajcie za mnie kciuki i trzymajcie się ciepło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też Picolo, ale takie sobie było ;) Dziś idę na usg, ech czemu przed każdym się człowiek tak stresuje. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś usg prenatalne, też się strasznie denerwuję ale z drugiej strony dobrze, że to już dziś:-) a powiedzcie mi dziewczyny ile płaciłyście za takie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś usg prenatalne, też się strasznie denerwuję ale z drugiej strony dobrze, że to już dziś:-) a powiedzcie mi dziewczyny ile płaciłyście za takie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO ZALEZY
Vilu ja normalną wizyte płacę 180, takie długie usg pewnie będzie droższę, ale są kobitki które mówią o mnijszych kwotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO ZALEZY
czasem płacę mniej, róznie, ale zawsze ponad 100 teraz w ciąży, powiem Ci, że 80 zł dawno nie słyszałam w to 180 lub mniej płacę w 400-tysięcznym mieście, ale u gina w moim 15-tys. mieście też 100 - 120 z usg..No to fajnie masz, a sprzęt na oko jest ok? My slę, że nie zapłacisz więcej jak 120 skoro robisz w tym samym miejscu co zawsze...Ja to mam pecha na wyższe ceny, ale kiedys kila razy chodziłam do gina, który miał kosmiczne stawki i jeszcze reszty nie wydawał... Bierze 120 za krótką wizytę i wypisanie recepty, ja mu 150 a on myk do szuflady, dziekuję i rekę mi podaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli Wy macie USG prenatalne w swoich gabinetach? Mi moja ginekolog poradziła takie centrum ginekologiczne w Katowicach, które ściśle zajmuje się diagnostyką prenatalną i leczeniem niepłodności, niczym więcej, i tam pojedyncze badanie prenatalne kosztuje 200 zł (pojedyncze, tzn. jeden komplet, USG+ badanie biochemiczne+ewentualna amniopunkcja w danym trymestrze) , na szczęście mi się udało na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie pisałam parę dni, bo nie byłam w stanie. Dzień po świętach zmarła moja ukochana mama. W sylwestra był pogrzeb. Jestem totalnie rozwalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) My mieliśmy sylwestra u siebie, 2 kuzynki przyjechały jedna z mężem i 5-cio miesięcznym Mikołajem - super dziecko takie spokojne ze hohoho :) Śmialiśmy się że za rok nasz Szkrab też tyle będzie miał - bo Mikuś też jest z lipca :) Fajnie było - trochę się zmęczyłam bo byli u nas od soboty, ale jak już nie dawałam rady to pałeczkę przejmował mój mąż :) Teraz tak cicho w domu nikt nie gaworzy, ale za rok już będziemy w trójkę. Co do kremów to muszę dzisiaj kupić bo już ten czas :) Trzymam kciuki za dzisiejsze badane maluszki - trochę Was dzisiaj ma wizyty. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewszyny a uzywa ktoras z was dopplera? Ja mam 2 jeden taki zwykly slychac bicie serca ale nie pokazuje tetna i drugi niby lepszy bo pokazuje i o wiele drozszy...wczoraj postanowilam sprawdzic i na tym tanszym juz slychac serduszko i ruchy takie swisty jak sie rusza;) jest to u mnie 12 tydz a jak u was? Sprawdzacie swoja dzidzie slyszycie juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewszyny a uzywa ktoras z was dopplera? Ja mam 2 jeden taki zwykly slychac bicie serca ale nie pokazuje tetna i drugi niby lepszy bo pokazuje i o wiele drozszy...wczoraj postanowilam sprawdzic i na tym tanszym juz slychac serduszko i ruchy takie swisty jak sie rusza;) jest to u mnie 12 tydz a jak u was? Sprawdzacie swoja dzidzie slyszycie juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewszyny a uzywa ktoras z was dopplera? Ja mam 2 jeden taki zwykly slychac bicie serca ale nie pokazuje tetna i drugi niby lepszy bo pokazuje i o wiele drozszy...wczoraj postanowilam sprawdzic i na tym tanszym juz slychac serduszko i ruchy takie swisty jak sie rusza;) jest to u mnie 12 tydz a jak u was? Sprawdzacie swoja dzidzie slyszycie juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 6 latki, bardzo mi przykro z powodu twojej mamy. Trzymaj się jakoś - wiem, że to łatwo powiedzieć, ale musisz to przejść. Jeśli chodzi o USG to ja u swojej lekarki też mam USG praktycznie na każdej wizycie - bo ma sprzęt w gabinecie, ale sa to krótkie USG do sprawdzenia czynności serca itp. A do lekarza chodzę państwowo nie prywatnie wiec nie płacę. Natomiast na USG Prenatalne posząłm do spcjalisty w tej dziedzinie, do kliniki gdzie mają o niebo lepszy sprzęt od mojej lekarki. Za USG zapłaciłam 160,00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie płacę za USG, bo mam kartę pacjenta w Enel-Medzie. Sprzęt mają, jaki mają - czyli niezbyt nowoczesny, jednak widać wszystko, co trzeba :) ale dowiadywałam się w gabinecie w okolicy (mówię o Warszawie) - wizyta z USG kosztuje 180 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 6 latki, to smutne, co się wydarzyło... Nie jest to teraz dla Ciebie najlepszy czas na żałobę, ale staraj się nie smucić... Uściski!!! Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 6 latki... tule cie mocno ...pamietaj musisz byc silna dla swojej kruszynki...Twoja mama bedzie czuwala nad Wami,,,wiem ze to marne pocieszenie ja tez jestem w zalobie po mojej Amelce i mimo tego ze sie staram byc szczesliwa dla drugiego dzidzi jest ciezko ale trzeba wszystko zrobic by bylo lepiej ...nie poddawaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prenatalne 205 zł chyba płaciłam. Za normalne nic, chodzę na NFZ, bo mi szkoda kasy, co wizytę robi usg. Właśnie wróciłam z badania jest ok, robiła pierwszy raz przez brzuch, sprawdzała serduszko, tylko nie mierzyła, więc nie wiem ile ma cm :) I w końcu założyli mi kartę ciąży ! Mamo 6 latki - trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) witam Was serdecznie i życzę samych pięknych chwil w Nowym Roku :) Mamo 6 latki bardzo mi przykro, nie poddawaj się i bądź szczęśliwa bo tego napewno chciałaby Twoja mama. Przed Wigilią prawie nikt tu nie zaglądał, a teraz proszę, forum znowu się rozkręca. Nie wiem w takim razie od czego zacząć. Jeśli chodzi o olejek Bio Oil to w rossmanie kosztował ok 35zł/60ml jeżeli dobrze pamiętam. Natomiast jeżeli mowa o kosztach zwykłego usg u mojego ginekologa to płacę zawsze 80 zł. Na początku ciąży wizyty miałam nawet co tydzień to wtedy płaciłam tylko 50zł-mieszkam w mieście 40 tysięcznym. Za tydzień jadę na badania prenatalne do innego miasta do kliniki. Będę miała robione usg genetyczne i test potrójny. Badania kosztują 400zł, jednak na 99% będę miała je na nfz. Napisałam że na 99% ponieważ lekarz, który bedzie wykonywał mi badania oceni na miejscu, czy to co na skierowaniu napisał mój ginekolog kwalifikuje się pod nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku!!! mama6latki- wyrazy współczucia...Trzymaj się jakoś, na pewno jest Ci ciężko nawet sobie nie mogę wyobrazić jak... Chyba jeszcze żadna z nas nie zna płci swojego maluszka?, Ja mam wizytę 11 stycznia, będę wtedy zaczynała 14 tydzień i mam cichą nadzieję, ze się dowiem jaka płeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ku mojemu zaskoczeniu kuzynce koleżanki już powiedzieli, że ma chłopca, a termin ma na początek lipca ... My też mamy podobnie termin, ale 27 grudnia lekarz nie potrafił określić, co tam noszę w brzuchu, choć Młode wcale a wcale nie było wstydliwe i świeciło swoimi skarbami wprost do "kamery" :D Zapewne na kolejnej wizycie, 18-go stycznia już będziemy wiedzieć, w jakim kolorze śpioszki kupować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 6 latki - serdeczne współczucia Myślicie, że to już będzie widać płeć? hmm ja mam wizytę 10,01 - kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 6 latki - serdeczne współczucia Myślicie, że to już będzie widać płeć? hmm ja mam wizytę 10,01 - kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 6 latki - serdeczne współczucia Myślicie, że to już będzie widać płeć? hmm ja mam wizytę 10,01 - kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×