Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Dietowo - gratulacje !! Też myślałam, że dziś razem z Tobą się pochwalę, ale odwołali mi usg i zaproponowali za miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margrit powariowali... przecież usg połówkowe jest ważne... dlatego cieszę się że z pracy mam pakiet w luxmedzie bo mimo róznych utrodniej to jednak jestem sie w stanie umowić na wizytę w ciągu dwóch tygodni a na nfz zawsze bardzo dlugie terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo super!!! Ja też tak chcę!!! ;) Margrit taka pościel do łóżeczka ma 60/120 a poduszka 60/40 - poduszki są płaskie - więc nie trzeba się obawiać o kręgosłup dzidzi - są raczej do ozdoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalala wiem może wygląda wam to na panikowanie ale w tej wypowiedzi wypij półl llitra wody wkurzylo mnie stwierdzenie strzel sobie w łeb... a widzicie moje obawy nie są nieuzasadnione jak się okazało, byłam dziś u endokrynologa z moimi wynikami i nie są najlepsze...lekarka byłą zdziwiona że tylko 1, 5 kg przytylam i zwiększyła mi dawkę leku prawie dwukrotnie.powiedziała że mam sie nie martwić boi nie ma tragedii ale wyniki muszę poprawić i może to też jest powodem mojej huśtawki nastrojów .poplakalam się aż u niej i nie mogłam uspokoić nawet po wyjściu.coś jest nie tak. Na szczęście udało mi się zapisać na jutro do gina. Uff mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.chce zobaczyć moje malenstwo.koniecznie musimi przepisać tabletki dla ciężarnych - to zalecenie endokrynolozki. Cóż uspokoje się jutro mam nadzieję. Miłego wieczoru.trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topka no więc okazuje się że masz jeszcze coś z tarczycą a w ciąży to ważne:) dobrze obserwujesz swój organizm:) dobrze że jutro masz gina napewno uspokoisz sie jak zobaczysz maleństwo;) trzymajcie się do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 6 latki to musi być super sprawa:) zastanawialiście się już do kogo podobna:P my za 3 tyg doświadczymy tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Mama - miałaś prenatalne i na nim robili 4d na płytkę czy oddzielnie to się robi ? Od 2 h po śniadaniu takie pomruki mi żołądek wydaje, że jak tak dalej pójdzie nie będę mogła się nigdzie dziś publicznie pokazać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit my robiliśmy osobno ;) co do podobieństwa... na jednym zdjęciu wygląda jak moja starsza córka ;) ale tak naprawdę to chyba tylko przypadek.. obstawiam, ze będzie podobna do męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOPKA - wszystko jest ważne w ciąży. JA się w cale nie dziwię że się martwisz. Ja też się martwię. Wiem że za jakiś czas będę się z tego śmiała że takie głupoty spędzały mi sen z powiek ale taka jest prawda kto o nas zadba najlepiej ja nie my same;) Moim zdaniem czasem lepiej jest po panikować a potem dowiedzieć się że jest ok niż zbagatelizować wszystko i potem mieć do siebie pretensje. Ale trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku;* JA na usg dopiero w następnym tyg ale wytrzymam;) Nie mam wyjścia znaczy mogę pójść i z dnia na dzień ale jak kazała za 3 tyg to tak zrobię. Mi się tak na serio chyba ta angina zaczyna i znowu pewnie zwolnienie;/' jezu ja ja to kocham;/ A wczoraj mój pracodawca powiedział że może lepiej by było jak ja bym już sobie w domu na l4 siedziała;D I chyba bez kitu w następnym miesiącu pójdę i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za gówno, najbliższy wolny termin 27.02 prywatnie :( a ja już jestem kłębkiem nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit chyba próbowałaś zapisać się do jakiegoś bardzo dobrego ginekologa skoro ma tak odległe terminy... Ja chcę też się zapisać na 3d lub 4d ale nie wiem czy czasem jeszcze nie poczekać do 24tc. Kiedy najlepiej robić takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit, na pewno znajdziesz dobrego lekarza, który przyjmie Cię wcześniej - po co się denerwować. Przecież cena nie ma znaczenia, no bo ile możę w końcu kosztować usg... Ja za ostatnią wizytę z usg w 17 tc zapłaciłąm 240, ale za aż 3 rzeczy: usg, badanie szyjki i pobranie cytologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka najlepiej zrobić to usg do 24 tyg. Ja na prenatalne idę do mojego gina bo zapłacę jak za normalne usg a na 4D pojadę do Poznania do lekarza kuzynki. W poprzedniej ciąży miałam 3D - już w brzuszku było widać, że synek jest podobny do męża he he! A jak się urodził to pękaliśmy ze śmiechu, że mały klon taty się urodził :D Są tak podobni, że aż trudno uwierzyć, że to możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obdzwaniam innych, aż się poryczałam z bezsilności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie denerwuj się! wszystko na spokojnie te nerwy Ci nie pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a wtedy jest zdziwienie, żę po co płacić prywatnie, jak można na nfz. Prywatny lekarz przyszedłby w niedziele...margrit, jesteś w ciąży, chcesz wychowywać dziecko, a narzekasz, że masz płacić "majątek" za usg, jeżeli jego cena waha się w granicach 200 zł...Co to za majątek, jak ty chesz wychować dziecko? Ja tyle płacę za każdą wizytę i cieszę się, że mam dobrą opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatne usg to majątek?
Ja w tym tygodniu wydałm 300 zł na lecznie kota, którego i tak musiałm uspić. No ale jestem odpowiedzialna, sprowadziłam go do domu to o niego dbam - na rtg i usg jecham z nim 70 km...A ta o ciązy pisze, że to majątek :/ Jeszcze nie urodzia a już wyrodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny w jakich Wy dużych miastach mieszkacie? Bo powiem Wam, że dziwnie u Was Ci ginekolodzy prywatni przyjmują, tam gdzie ja chodzę to jest najlepszy ginekolog w mieście (mimo, że jest ich na prawdę wielu, miastko ok. 80 tys.), a idziesz i jesteś przyjęta od ręki tzn. polega to na ustawieniu się w kolejce, nie ma zapisów, kiedyś były, a teraz zmienili metodę i wydaję się trafiona w 100%, wystraczy być ok. 45 minut wcześniej i jest się pierwszym lub drugim. Zawsze pod telefonem i cytologa, usg wszystko w cenie. Szczerze Wam powiem, że u niktórych to trochę kosmicznie wygląda, bo jakby się coś dzieło nawet mało niepokojącego to trzeba szukać lekarza albo szpital :/ nieciekawie. Z takimi odległymi terminami to u nas na kase można chodzić. Jeszcze jedno Wam powiem, ostatnio morfologia wyszła mi tak średnio to kazał mi przyjść, byłam godzinę, zrobił usg i nie zabrał ani złotówki i to było prywatnie, ponieważ to nie był mój termin wizyty tylko sam chciał się upewnić, że wszystko dobrze. Jestem bardzo zadowolna z takiego lekarza, wiem, że nie chodzi mu tylko o kase. Margrit współczuje Ci, że tak trudno u Ciebie o lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam się za 280 ale na 27.02 a ja chce teraz wiedzieć, ze jest ok :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam po prywatnych przychodniach, zaraz mi się skończą i zacznę po prywatnych lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit - ty jesteś z pomorskiego? No to przeciew w całym Trójmieście spokojnie coś znajdziesz. Zadzwoń do Invicty w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam i tam właśnie 27.02 , byłam tam na pierwszym prenatalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba,że bliżej Ci do innego miasta wojewódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Margrit - ale coś Ci się dzieje, że tak szukasz "na gwałt" lekarza? Bo chyba straciłam wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam mieć wczoraj na NFZ u mojej lekarki, ale odwołali. Najbliższy termin do niej połowa marca. Chcę potwierdzenia, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nasze ulubione koleżanki nas odwiedziły :) Zółta cytrynka chyba też podrobiona... Margrit, nie chce mi się wierzyć, że w Trójmieście nie znajdziesz lekarza z USG, który Cie przyjmie jeszcze dzisiaj... w Warszawie to nie problem, a w Gdańsku tak? To chyba niemożliwe... Przecież nie musisz iść do jakiegoś superpolecanego - chodzi o to żebyś po prostu sama zobaczyła na USG, że dzidzia fika i ma się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×