Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jakikociolkupic

Jaki kocioł kupić?

Polecane posty

Gość gość
Pozytywne mam doświadczenia z firmą Swatt, to oddział Polskiej Ekologii. Na stronie www.swatt.pl są dokładnie opisane instalacje jakie sprzedają. My głównie podłączamy ogrzewanie i u nich biorę kotły, grzejniki, czy ostatnio zacząłem też zamawiać instalacje pod ogrzewanie podłogowe. Mają szeroki wybór, rzeczy w dobrym standardzie, jeszcze się nie zdarzyło żebym miał problemy z podłączeniem czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas ostatnio sterownik się popsuł, nie daliśmy rady go naprawić więc poszukiwania nowego. znalazłem w końcu Metalvit.pl mają własnie części do kotłów, sterowniki, podajniki, nawet kotły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam wam kotły od firmy Viessmann. Sama mam kocioł gazowy od nich i jestem z niego bardzo zadowolona. Jeżeli zdecydujecie się na kotły tej marki to polecam wam zgłosić się do firmy www.v-serwis.pl Specjalizują się w serwisowaniu i naprawianiu urządzeń tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam kocioł co na eko-groszek od firmy www.orstal.cze.pl. Świetnie grzeje nawet w czasie największych mrozów. Jest także bezawaryjny i ekonomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włąsnie zamówiłem do domu kocioł Klaster 5 o mocy 14 kW z oferty Witkowskiego. Kocioł w 5, dotację dostanę .Fajna opcja, bo mają nawet mobilnego handlowca, który przyjechał , wymierzył wszystko i zaproponował odpowiedni układ techniczny . Za darmo,taka opcja jest super. Na tą chwilę polecam kotły Witkowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego kotła do domu, który go wam ogrzeje i nie przetrawi waszych oszczędności to zajrzyjcie na stronę www.tec.com.pl Znajdziecie tam świetne kotły wieloolejowe. Warto się nimi zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za dobrymi kotłami to skontaktujcie się z firmą www.stefaniak.pl Zajmują się sprzedawaniem kotłów z automatycznym dozownikiem. Jeżeli zależy wam na solidnym sprzęcie to powinniście się do nich zgłosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdecydowaliście się na kocioł od firmy Viessmann to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy http://www.viessmann.poznan.pl/ z Poznania. Firma ta zajmuje się serwisowaniem oraz sprzedażą urządzeń firmy Viessmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersall

Piecbud ma bardzo dobre kotły. Rodzice maja kominek z płaszczem wodnym tej marki, zadowoleni bardzo. U nas w wybudowanym domu też stanął kocioł Piecbudu ale na pellet już z tych eko- 5 klasy https://www.piecbud.net.pl/produkty/kotly-5-klasa-eco-design/5-klasa-pellet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikkas

My mamy bardzo małą kotłownię stąd szukalismy kotła nie dużych rozmiarów. W końcu wybór padł na kocioł od Witkowskiego - Miniwit. Kocioł na pellet, już z tych eko, ma niewielkie rozmiary no i można  dac podajnik od tyłu. Solidny, mały kocioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o opał dobrej jakości kupujemy na tym składzie Sobianek. Na prawde godny polecenia skład. Opał z certyfikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×