Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 2233

To ma jakieś szanse?

Polecane posty

Gość 2233

Moja historia jest trochę można powiedzieć nietypowa, ale mam nadzieję iż znajdę tu wsparcie i pomoc. Zacznę od tego on ma 32 lata a ja 22 poznaliśmy się kiedyś w pewnym lokalu. Przysiadł się do mnie i zaczął rozmowę, można powiedzieć iż nie odstępował mnie na krok. Ja zbytnio nie byłam przekonana do jego osoby. Minęły długie miesiące raz widzieliśmy się na przejściu, uśmiechnął się do mnie. A jak wiadomo los bywa zaskakujący pół roku później, rozpoczęłam naukę prawa jazdy i okazało się , że on jest moim instruktorem. Zaskoczenie było wielkie, ale załapaliśmy dobry kontakt, bardzo dobrze czuje się w jego towarzystwie a przede wszystkim bezpiecznie. Zaczęły się głębokie spojrzenia w oczy, uśmiechy, czy tez delikatny dotyk w dłoń. Rozmowy o życiu i o sobie nawzajem. Bardzo dużo opowiedział mi o sobie, wręcz całe swoje życie, delikatnie podpytuje o mnie, zapytał czy jestem sama i dla czego. Okazało się również iż zna mojego ojca i oboje też się lubią. Podczas jednej z jazd, poznałam jego mamę jedyną osobę jaka została mu w życiu. Bez problemu mogę poprosić go o wszystko, nawet zawiózł mnie a uczelnie i razem ze mną się na nią wybrał, kiedy ja musiałam coś na niej załatwić. Jako instruktor niczego nie wykorzystuje na swoją korzyść i jest bardzo sumienny jeśli chodzi o naukę mnie. W ostatni weekend spotkałam go w lokalu był ze swoimi kumplami, cały wieczór spędziliśmy razem, miałam okazję poznać jego kolegów a oni wszyscy mi komplementowali, kilka razy wygadali się, że on im coś o mnie już wcześniej mówił. On siedział wówczas wpatrzony we mnie, nie interesowały go inne kobiety tego wieczoru. Bardzo fajnie spędzało mi się z nim czas. Na koniec wieczoru chciał mnie pocałować ale się sam powstrzymał i powiedział, że bardzo tego chce ale nie może tego teraz zrobić. I ja czułam, że jest to za szybko, biorąc pod uwagę nasze relacje nie tylko osobiste. Nie wiem co mam myśleć o tym, jest bardzo obecny w moim życiu na chwilę obecną, dużo czasu razem spędzamy, zapytał się mnie po tym spotkaniu na następnej jeździe czy mógł mnie pocałować. Opowiada mi o swojej mamie, jest ona jedyną osobą jaka mu została w życiu, wiem też , że nie jest w związku i opowiadał mi jak wyglądały jego byłe związki, że nawet kiedyś był zaręczony. A naszym spojrzeniom w oczy nie ma końca, czasem aż sami się z tego śmiejemy , bo się na tym łapiemy ze zapominamy o rzeczywistości. Poprosił mnie abym pokazała mu kiedyś jakieś swoje rodzinne zdjęcie. Zaczyna mi na tym zależeć, ale potrzebuje pewności jego zamiarów. Wiek nie jest dla mnie wyznacznikiem niczego, znam pary z większą różnicą, które są ze sobą szczęśliwe. Zaczyna mi zależeć na tej relacji i na nim ale nie wiem co mam myśleć o tym i jak postąpić, czy mogę coś zrobić czy nie będzie to wskazane.Ostatnio dałam po sobie trochę znać iż jestem zazdrosna. A to dla tego gdy więcej uwagi i miłych słów kierował do innej dziewczyny na jeździe. Ja czułam się jako dodatek do ich konwersacji. Jednocześnie jego sygnały wysyłane w moją stronę były raz bardzo ciepłe i miłe zaś bardzo oficjalne. Zależy mi na pozytywnym kierunku tych relacji. Nie wiem co robić, podejmować jakiś krok. Czy też opanowywać swoje emocje i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×