Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dooorr

Który serwis obiadowy wybrać

Polecane posty

Gość dooorr

Planuję zakup serwisu obiadowego z kompletem do kawy dla siebie i nie wiem na który się zdecydować. Który wy byście wybrały i dlaczego? Oba komplety są przeznaczone do zmywarki, zależy mi na komplecie który będzie pasował do każdej okazji, święta, chrzciny, urodziny. http://www.karolina.info.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=76&Itemid=62&lang=pl http://www.karolina.info.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=122&Itemid=91&lang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz wybrać serwis na uroczystości to chyba raczej ten ze wzorem - wydaje mi się bardziej elegancki. Ten z pierwszego linku raczej do codziennego używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TE KWADRACIAKI SĄ NIEŁADNE
warto wybierać klasykę, która zawsze i ze wszystkim będzie się pięknie prezentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorr
Vanity z Karoliny był pierwszym serwisem którym się zainteresowałam, ale jest koloru kości słoniowej i w sztucznym świetle będzie się odznaczać od bielutkiego obrusu. Dodatkowo jest w kształcie kwadratu a ja jestem zdecydowana na klasyczne okrągłe. A Castel kształtem wazy mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorr
Serwis planuje używać również przy zwykłym spotkaniu z znajomymi, i boję się ze serwis nr 2 będzie za bardzo bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorr
Serwis karat wydaje mi się bardziej praktyczny. Można go połaczyć z obrusem zarówno w stylu nowoczesnym, kolorowym jak i z haftowanym, z szkłem kolorowym. A serwis Elisir to już tylko stylowa elegancja wiec dodatki będą musiały być tylko eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeyeyeyeye
zaden z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×