Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marika_27

mój facet nie chce ślubu..

Polecane posty

Eh żałosne..dalej plujecie jadem a ja zdążyłam już tyle rzeczy w tym czasie zrobić..jasne, że wymyślam to sobie oczywiście i nie tylko to..również całą resztę...takim jestem krętaczem że wymyśliłam sobie cały ten post jak i pozostałe;).tak naprawdę jestem psychologiem społecznym ,który bada reakcje ludzi na takie wpisy a konkretnie pisze pracę na ten temat.także miło z waszej strony że daliście mi wszyscy tyle cennego materiału badawczego.:)jedno jest pewne nie sądziłam,że w młodych kobietach jest aż tyle jadu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś psychologiem
stosujesz ogromna ilosc mechanizmow obronnych (wyparcie, projekcja). nie mozesz sie skonfrontowac z faktami, dlatego stosujesz unik twierdzac, ze wszystko sobie wymyslilas. od unikania nie zmieni sie realna sytuacja, pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
"Eh żałosne..dalej plujecie jadem a ja zdążyłam już tyle rzeczy w tym czasie zrobić.." zapewne już zdążyłaś zabukować termin ślubu (oczywiście po wycieczce do Meksyku), umówić się do krawcowej na przymiarki sukni ślubnej i zarezerwować wycieczkę na podróż poślubną - zapewne Bali albo Fidżi - no bo Meksyk zostanie zaliczony przed ślubem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj autorko autorko :)) Ja bym sie bardzo ucieszyła gdyby to prowo było - bo jakoś cieplej by mi na sercu było że kogoś w balona nie robia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onannienawiedzona
Jak tam Marika ślub bedzie? pomocnadlon22 a u Ciebie jak rozwija się nowy związek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam tak wątek autorki i utwierdzam sie w przekonaniu,ze baby to tępe maciory z parciem na niepotrzebny nikomu ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×