Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbyt duża liczba partnerów

Kobiety dziś mają za sobą zbyt dużo partnerów seksualnych

Polecane posty

Gość kierowca tira
Ja pierwsze poznałem swoją terażniejszą teściową,miała wówczas 37 lat,nie była to miłość ale dobra kumpela ja 28 l.kawaler,sex był wszedzie gdzie było troske czasu i miejsca,nawet z kuchni ,,garki spadały,,nap,już po godzinie znów potrzebowałem sexu,wiec ,szybko szybko ściągaj gatki z jednej nogi ,nawet nie przeszkadzał mróz na zewnątrz -26stopni,i w aucie na trasie lubiałem słuchać jak wyje i drapie mi plecy,wyjmuje twardszego jak wkładam,po ok6 miesioncach przez przypadek poznałem jej córke lat 20,bardzo była zaskoczona i może wkórwiona,/nie okazała tego/,bo przestałem sie z nią spotykać w celach ....,po 3 mies.zamieszkałem z córką ,mamy dom dzieci i ślub ,mama żadko nas odwiedza ale ma powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick bez nickaaaaa
cureczka rownie dobra w seksie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady spod lady
cureczka- pewnie spermy sie nałykałaś i cię powaliła, myślenie z nauką i rzeczywistość to nie twoja dziedzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Nikt nie mówi, żeby czekać do ślubu. Ale po co na prawo i lewo się sypać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale idąc tym Twoim tokiem myślenia to partner czy czterech partnerów to już jest na prawo i lewo. :) Lepiej się wyszaleć, bo po ślubie może się człowiekowi zrobić w głowie hurtownia głupich myśli, a jak powszechnie wiadomo zdrada to czyn podły, a zdradzajacy to śmiecie. Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóóóóóóóóóóreczka
do jasnej Anielki:O ciężko niektóre znieść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Czasem zdradę za sobą mają już młode dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóóóóóóóóóóreczka
Ja tylko sprawdzam chłopaków który ma mój rozmiar,i jak długo może ,bym nie chodzila i się prosiła o bolca,jednemu stanie drugiemu nawet do sikania nie drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
Zmysłowa Kamasutra... http://allegro.pl/my_page.php?uid=26079086 odnosi się do Kamasutry z perspektywy współczesnej kobiety i dostarcza jej wiedzy oraz metod potrzebnych do przeżycia wielkiego seksu. * pierwsza książka, która ponownie odkrywa Kamasutre dla kobiet * uczy jak dawac i otrzymywac intensywna przyjemnosc seksualna * maksymalnie zwieksza seksualna rozkosz specjalnie dobranymi pozycjami * zadna kobieta nie moze sie bez tej ksiazki obejsc! Cena rynkowa: 34,90 zł NASZA CENA: 23,90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Poza tym jak kobieta już spała z jakimiś przystojniakami to potem zwykły facet nie będzie jej zbyt podniecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Kobieta może mieć ochotę na stabilizację z czułym, opiekuńczym, przeciętnym facetem. Będzie gotowa w ramach tego przeżyć strefę erotyczną tylko zadowalającą, bez takich uniesień jak z jakimś muskularnym i opalonym przystojniakiem. Czasem wiążemy się z osobami, których wygląd nas jakoś specjalnie nie powala, ale za to mającymi inne zalety. Dla kobiet w związku ważna jest obrotność i zaradność, to czy facet potrafi naprawić kran. Natomiast w relacji opartej głównie na seksie pierwsze skrzypce gra cielesność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w koncu co jest wazne, bo wypowiedz wczesniej twierdziles, ze jak laska sie umawia z przystojniakami to zwykli jej juz nie interesuja. Teraz natomiast twierdzisz, ze jednak inne rzeczy sa wazne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Nie będzie jej tak podniecał, ale może się z nim związać, bo spokojny, zaradny, obrotny, wypłatę do domu przynosi. Nie tylko seks się w życiu liczy. Jakby facet patrzył tylko na seks i wygląd, to by się związał z atrakcyjną prostytutką. Jednak wiążąc się z kobietą, która spała z przystojniakami trzeba brać pod uwagę, że to będzie związek, w którym cielesność, fizyczność, pożądanie, namiętność, seksualność, pociąg seksualny będą grać dalsze skrzypce. Kobieta mogła z przystojniakami chodzić do łóżka od razu, przeciętniak raczej będzie musiał poczekać, ona będzie musiała oswoić się z jego dotykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowy sex
Zbyt duża liczba partnerów - bedzie,bedzie ją facet taki jak ty podniecał(bo kazda dama nie chce być sama-więc suka swojego i znajdzie ) ,ale musisz być wysportowany ,czysty,mieć kondycje z godzine dymać i po wyjęciu mieć twardszego jak przed stosunkiem,a prede wszystkim z 10razy w ciągu nocy mieć penisa gotowego na igraszki.do tego kase na wode sodową.hiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Jak ktoś ma przeciętną twarz, to przystojniakiem się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie wole przecietnych, ale bogow sexu, niz przystojnych nudziarzy w lozku ;) Tak sie zastanawiam gdzie nabyles ta wiedze o kobietach, wiesz lepiej co siedzi nam w glowie niz my same :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Najpierw do momentu sypialni trzeba dojść, a kobieta może mieć średnią ochotę na umawianie się z przeciętnym. Zwłaszcza jak ten przeciętny pracuje na magazynie albo jest urzędnikiem i kokosów nie zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zielono Niebieska
wyobraz sobie faceta, ktory pracuje w biurze, nie ma auta, wyglada przecietnie, nosi okulary. myslisz, ze kobieta ma ochote z takim sie umawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELKA L.13
A WIESZ CO?CZY TY NAPRAWDĘ NIE ZA DUŻO ANALIZUJESZ I ROZMYŚLASZ NA TEN TEMAT????MOŻE IDŻ NA ŻYWIOŁ.CHOĆ TROCHĘ. TE TWOJE POSTY TO TROCHĘ TAKA WIWISEKCJA!TROCHĘ SPONTANICZNOŚCI BY SIĘ PRZYDAŁO!!!MŁODY CHŁOPAK JESTEŚ,A JAK DZIADEK SIĘ ZACHOWUJESZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELKA L.13
KTOŚ RANO PYTAŁ,CZY NIE JESTEM Z KRAKOWA?NIE,NIE JESTEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haribooooo
Ty nie jestes Malo atrakcyjny dla kobiet dlatego, ze jestes malo przystojny, tylko dlatego, ze jestes nudziarzem. Siedzisz tu przynajmniej od poltora roku I wciaz pieprzysz te same glupoty. :O twoje kompleksy cie zzeraja jak grzybica :O Jaka kobieta wytrzyma z takim maruda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Jakoś nie chce mi się aktualnie kobiet poznawać. Nie widzę sensu. Żadna wolna wokół mnie nie pociąga, poza tym aktualnie mam zbyt dużo zastrzeżeń do swojego wyglądu i chętnie bym go zreperował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Na żywo nie jestem marudny. Jednak aktualnie do związku się nie nadaję. Należę do osób, które z dnia na dzień potrafią się zwolnić z pracy nie mając nowej, bo mają dość. Potrzebuję również stosunkowo mało kontaktu z ludźmi i poza pracą to towarzysko wychodzę z domu może raz w tygodniu, zazwyczaj się napić, a nie rozglądać się za pannami. A jak już się napiję to stwierdzam, że oprócz błękitnego nieba, nic mi więcej nie potrzeba i koło się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haribooooo
Glowy sobie nie zreperujesz, a jestes zbyt wielkim debilem, zeby zrozumiec, ze tam tkwi twoj najwiekszy problem :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZABELKA L.13
A MOŻE BYŚ PSYCHOLOGA ODWIEDZIŁ????NIE CHCĘ CIE URAZIĆ,ALE MOŻE POWINIENEŚ "NAPRAWIĆ"POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI!!NAPRAWDĘ URODA I POWIERZCHOWNOŚĆ U MĘŻCZYZNY TO NIE WSZYSTKO!!!WIDAĆ,ŻE MASZ RÓWNIEŻ NISKIE MNIEMANIE O NAS ,KOBIETACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Akurat z moją głową wszystko dobrze. Po prostu zdaję sobie sprawę, że wizualnie nie jestem w typie atrakcyjnych, modnych studentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocenianie kogoś po wyglądzie jest bardzo, bardzo niskie. Bardzo niskie jest również pierdzenie o tym, że kobiety są puszczalskie, choć nigdy w tej materii nie dorównamy mężczyznom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×