Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbyt duża liczba partnerów

Kobiety dziś mają za sobą zbyt dużo partnerów seksualnych

Polecane posty

hehe wnioskuje, że szukałeś w burdelach albo dla Ciebie 2 partnerów to już np o 2 za dużo?? i w ogóle to każda spotkana chwali Ci się takimi rzeczami?? kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile masz lat, ile na koncie, marka samochodu i rocznik, podaj majatej trwaly....i powiem ci na co mozesz liczycz...i gdzie szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh mogłabym tu pisać wywody i mieć masę pytań, ale to kiepskie prowo, nie ma sensu się nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Mówię o liczbie np. 8 partnerów. Dla dziewczyny po 20tce to jednak za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
A po co jakieś materialistyczne wyliczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fev 🌼 :-) Co do tematu, mnie nigdy nie obchodziło to, co moja partnerka robiła w przeszłości. Najważniejsze jest to, że teraz dyma się tylko ze mną i jest tak wyruchana, że nie ma nawet siły pomyśleć o kimś innym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie generalizujcie
sa takie co sie szanują ale tez sporo takich co sie puszczaja w sumie sporo mlodych dziewczyn w ten sposob..szuka potwierdzenia swojej atrakcyjnosci i akceptacji niech autor rozgląda się za taką jaka mu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arni z piekarni
Prawda jest taka,że puszczają się na lewo i prawo a jak coś nie wyjdzie to krzyk na pół świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi Andro :D:D:D dosc meczaca ta ambona.....no nie_? facet chce zar.u.chac ale jest niezbyt rozgarniety i .....szuka pomocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Żeby taka kobieta jeszcze była piękną doktor prawa z własną kancelarią, to można by było przeboleć pewną przeszłość, ale najczęściej to zwykłe, proste dziewuszki, które na dodatek sypały się jak wióry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Andro....zadowolonej kobiecie wystarcza obecny partner a jezeli nie wystarcza toobecny partner powinien zastanowic sie co jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt duża liczba partnerów kobieta z klasa nie bedzie chciala takiego ciula jak ty....wake up!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
A dlaczego facet ma akceptować, że jego kobieta w kiblu ssała pałę jakiemuś dresiarzowi, co się zachowuje jak ledwo od pługa odciągnięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Nie uważam się za ciula, a za młodego chłopaka z klasą i wysoką kulturą osobistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy kolego, nie dymaj kobiet które były za dużo dymane. Dzięki temu lepiej się poczujesz a te wydymane będą się dymać z tymi, którzy chcą się pobawić a nie filozofować. A na kancelarię prawną trzeba sobie zasłużyć. Fev, dzięki temu że są tacy myśliciele, tacy jak ja mają większe szanse poruchać :-) Facet z nieistniejącymi problemami to tragedia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Androgen to sobie sypiaj z kobieta, które wcześniej spółkowały z facetami, którzy nawet nie potrafili się wysłowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
kobietami miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Migotka888
Ludzie są różni... Niestety podjeście do seksu w ostatnich czasach baardzo się zmieniło. Kiedyś taka panna po prostu przestałaby istnieć, byłaby traktowana jak śmieć. Teraz istnieje społeczne przyzwolenie, więc można puszczać się na prawo i lewo. Na szczęście nie wszyscy ulegli tej modzie, są jeszcze ludzie z wartościami, zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Nie szukam dziewicy, tylko kobiety z klasą, a nie takiej która po dwóch godzinach znajomości poszła do łóżka z analfabetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt duża liczba partnerów a jaki zawod wykonujesz? Andro....w pl dopiero nadchodza czasy wyemancypowanych kobiet i faceci nie potrafia sie z tym obejsc....ja wiem zena dzien obecny mezczyzna stal sie narzedziem do onanizowania sie ale kazde uprzedmiotowanie ma tez swe granice i pewnego dnia, kiedy juz sie one wyszaleja zaczynaja pragnac milosci...czyli w sumie rownouprawnienie..o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Ty się uważasz za kulturalnego faceta?? "A dlaczego facet ma akceptować, że jego kobieta w kiblu ssała pałę jakiemuś dresiarzowi, co się zachowuje jak ledwo od pługa odciągnięty?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Jestem inżynierem budownictwa, ale na razie bez uprawnień. A mnie nie interesuje kobieta, która szalała z jakimiś prymitywnymi Simonami Molami. A używam niekulturalnego słownictwa, bo jak robi w toalecie loda jakiemuś przypadkowego troglodycie to trudno to nazwać czynnością kulturalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa......inzynier karwowski :D:D:D.... a jakim jezykiem obcym oprocz polskiego jeszcze wladasz plynnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciekawy, co takiego prezentuje autor tematu? Co takiego ma, o co mogą sie zabijać kobiety? Chyba nie ma nic, bo na razie narzeka na to, że żadna mu nie odpowiada. Ale to chyba jest odwrotnie. Kobiety go olewają, więc ze złości pisze na forum, że nie toleruje puszczalskich. Dlaczego? Bo jest cienki w łóżku i boi się, że kobieta go wyśmieje :-) BTW. Ja powiem inaczej. Lubię kobiety inteligentne i piękne, takie jak Fev :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
A to takie ważne? Znam angielski, ale nie wiem czy jest on taki płynny, rzadko go używam. Nie ma to większego znaczenia, bo w mojej pracy nie jest mi on potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt duża liczba partnerów
Androgen piękna i inteligentna nie powinna sobie pozwolić na kopulację z człowiekiem pierwotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna i inteligentna kobieta wybiera sobie tego, z którym będzie się bzykać. Nie Tobie oceniać, kto jest dla niej odpowiedni, a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×